Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar.Bende motorumu yaklaşık 10 gün önce teslim aldım.İlk partiden.Yanlız sormak istediğim bişey var.Motorda ellerimi bıraktığım zaman sola doğru çektiğini hissediyorum.Yani motorun dengesinde bi bozukluk olduğu belli.Ama servis bunun normal olduğunu her motorun aerodinamiğinin farklı olduğunu bu modellerin de bu şekilde olduğunu söylüyor.Sizlerden ricam pulsar sahipleri bu konuda beni bilgilendirir misiniz.Sizde nasıl ?bıraktığımızda nerdeyse durma mesafesine kdar dümdüz gitmesi gerekmez mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Deathghost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.Bende motorumu yaklaşık 10 gün önce teslim aldım.İlk partiden.Yanlız sormak istediğim bişey var.Motorda ellerimi bıraktığım zaman sola doğru çektiğini hissediyorum.Yani motorun dengesinde bi bozukluk olduğu belli.Ama servis bunun normal olduğunu her motorun aerodinamiğinin farklı olduğunu bu modellerin de bu şekilde olduğunu söylüyor.Sizlerden ricam pulsar sahipleri bu konuda beni bilgilendirir misiniz.Sizde nasıl ?bıraktığımızda nerdeyse durma mesafesine kdar dümdüz gitmesi gerekmez mi ?
    Servis kullanarak mı normal dedi,yoksa anlattıklarına bakarak mı?
    dyavol-77 bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Değerli arkadaşlar;

Hayırlı günler diliyorum. Trakya bayi-servislerimizi ziyaret etmiştik. Epeyce sorular birikmiş görünüyor. Elimden geldiğince atlamadan cevapları yazacağım. Şuna bütün arkadaşlarım inansın. Ne söyledi isem bire bir doğrudur. "Bütün söyledikleriniz doğru olsun. Ancak her doğruyu her zaman söylemek doğru değildir" prensibine göre yazıyorum. Zira takdir edin ki her şeyi söyleyemeyiz. Ama söylediklerim mutlaka doğrudur Allah'ın izni ile...

1. Yağ filtreleri en geç hafta sonundan itibaren (bazı bayiler için daha erken) servislerde olacak inşallah. Daha önce arz ettiğim gibi bajaj kaynaklı planlama hatası vardı. Sonrasında gümrükte gecikme yaşandı. Ancak tereddütlerin giderilmesi maksadı ile tüm bajaj ürünlerinde hem yağ süzgeci ve ilave olarak yağ filtresi olduğunu arz etmiştim. Yağ süzgeçleri mıknatıs özelliği sebebi ile tüm metal parçaları üzerinde toplar ve temizlenmesi ile de bu parçalar dışarı atılır. Değişen bir parça değildir.

2. Kulanma klavuzunda 10.000 km de bir defa değişen yağ bahsi var. Konu hakkında şunları söyleyebilirim. Bir global marka ile görüşmelerimiz sürüyor. Hem yüksek kalite ve hem de uygun fiyatta servislerimizde yağların bulunması hedefindeyiz. Bahsedilen yağın ithalatı oldukça sınırlayıcıdır ve risklidir. Bu kısıtlamalar sebebi ile genelde bu yöntemi firmalar kullanmaz. Ancak bu konuda uygun alternatifler vardır ve inşallah anlaşabilirsek böyle bir ürünü sizlere sunacağız. Ancak belirli markaların spektleri uygun olduğu müddetçe zaten sorun yaşanmaz. Sadece standartlık açısından hepimizin rahat edebileceği bir alternatif sunmuş olacağız,

3. İlk bakım ücreti tavsiye edilen fiyat olarak boxer modeli için 60 tl, discover modeli için 70 tl, pulsar modeli için de 90 tl olarak belirlenmiştir. Bazı marka ya da bazı ülkelerde ücretsiz olabilir. Bu konuda bir çok farklı yöntem uygulanmaktadır. Bir bütün olarak değerlendirilmelidir. (Ürünün bedelinden yedek parça fiyatlarına kadar). Özellikle yanlış bir algı olarak ilk bakım sadece bir yağ değişimi değildir. Arkadaşlarımın konuya böyle bakmasını arzu ederim,

4. Pulsar ürünü üzerinde tarafımızdan hiç bir işlem yapılmamaktadır. Üzerindeki 3 den 6 ya kadar olan km. lerine ne maksatla meydana geldiği detaylı olarak izah edilmişti. Bazı arkadaşlarım tekrar yazmışlar.

5. Pulsar ürünü ile ilgili haziran ayı ilk haftasında iki adet sevkiyatımız vardı. Maalesef ikinci sevkiyat 26-28 haziran tarihine kaydı. Sevkiyatı yönetemeyen disribtör gibi bir tabir gördüm. Biz sektörde 27 yıllık geçmişi olan bir firmayız. İthalatı bilenler demek istediğimi daha iyi anlarlar. Her şey sizin elinizde değildir. Diğer model ve markalarda da zaman zaman bu tür aksaklıklar defalarca yaşanıyor.Hepsini biliyoruz. Ancak şu anda hem sevinerek hem de üzülerek söylüyorum pulsar mdeolinde arz talebi karşılamadığı için en ufak bir gecikme hepimizin canını acıtıyor. Şahsen ben bu acıyı inanın hepinizden fazla yaşıyorum. Bekleyen arkadaşlarımın psikolojisini da çok iyi anlıyorum. Elimizden geleni yapıyoruz, arkadaşlarım böyle bilsin lütfen,

6. Son olarak ekonomi rumuzlu arkadaşım için yazıyorum. Benden söylemesi vebale giriyorsunuz.

5.000 km. pulsar test sürüş etkinliği için Pazar günü Adana'da yapılan etkinliğe geldim bayiniz kapalı idi diyorsunuz cevap yazdım. 13.00-15.00 arası etkinlik planlandı. Takdir edersiniz ki 12 günlük 5000 km lik seyahattesaat bazında kaymalar da yaşanabilir. Buna rağmen bu etkinlik zamanında yapıldı. Öncesinde bayide toplanıldı. Sonra hemen 2 km. uzaklıktaki test sürüş alanına gidildi. Sonrasında geri bayiye gelindi ve katılanlara yemek sunuldu. Test sürüşü aralığında bayi kapalı imiş. Size resimlerle göstereyim. Böyle olduğunu da yazdım. Ama bajaj bizi aldattı gibi ifadeler ağır kaçıyor. Sonra bir broşürde pulsar için çalıştırma şekli hem elektirkli ve hem marşlı olduğu yazıyor diye belirtiniz. Sitemizde elektirkli olduğu yazıyor. Fuar için basılmış ilk broşürde olabilir ve tercüme hatası da olabilir. Ama bizi aldatıyorsunuz tabiri çok çok ağır. Şu kadar söylemek iserim tüm sorulara vaktim oldukça sabır içinde cevap vermeye çalışıyorum. Ama sizin niyetlerinizde suizan görüyorum. Suizan bize yakışmaz ve günahtır. İnşallah yanılıyorumdur. Yanılmayı da isterim. Hatta sizle tanışmak, isterseniz fabrikayı gezdirmek de isterim.

Size son sorum; en büyük cihad zalim sultana karşı hakkı söylemektir demişsiniz.Bu sözün makamını çok iyi biliyorum. Ama buraya yakışmamış. O zalim ben miyim yoksa?

Bu vesile ile tüm arkadaşlarıma saygılarımı sunuyorum.
    xterkan, Pashapache, Garip ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    motor da ellerini bıraktığın zaman sola veya sağa çekmemesi lazım, lakin sıfır motorlarda, yürüyen aksam, bir süre sonra yerine oturmaya başlıyor daha stabil dengeli hale geliyor, şasede veya bağlantılarda 2.3 mm açı hatasından bile olur, bende ki discover da sağa gidiyor, ben sağcı olduğumdan, sağ cı takılıyor, sen solcuysan sola gidiyor demek ki :D ,şaka yaptım, kardeş kısaca fazla takma, şuan motorum daha dengede, bu olayda 1.2 sebep daha var ama tam emin değilim, benim eski ybr motorumda, sıfırından beri sağa çekerdi, sonra honda shadow o da sıfır aldım o da sağa çekiyordu, hatta 1.2 kişide yazmıştı, tartışılmıştı, sonra fazer ım oldu, kazasız oda sağa çekiyordu, arada gazladığım zaman ve seri kullandığım zaman araçlar daha dengeli oluyordu, bir süre kullan daha dengeli olduğunu göreceksin, şayet hatalı bir şeyler yoksa, zincir ayarını gerdiğim zaman daha düzgün oluyordu motor ama zincir dişli çabuk aşınıyordu, fazla takılma, seri kullanımlarda yap, bir süre sonra daha dengeye oturacaktır bu konuya ben eski motorlarımda da çok takıldım, hata bulamamıştım, seri kullanım ve bir kaç ayar sonunda düzeldi, birde lastik sıcaklığı meselesi var, soğuk lastik kayma yaptırıyor, kısaca fazla takmadan, bir süre kullan, gene yorum yazarsın

Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servis kullanarak mı normal dedi,yoksa anlattıklarına bakarak mı?
    Kullandılar baktılar.Hatta motoru bırakıp 1-2 saat sonra aldım.Hala aynı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:02 ----------

Alıntı xterkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor da ellerini bıraktığın zaman sola veya sağa çekmemesi lazım, lakin sıfır motorlarda, yürüyen aksam, bir süre sonra yerine oturmaya başlıyor daha stabil dengeli hale geliyor, şasede veya bağlantılarda 2.3 mm açı hatasından bile olur, bende ki discover da sağa gidiyor, ben sağcı olduğumdan, sağ cı takılıyor, sen solcuysan sola gidiyor demek ki :D ,şaka yaptım, kardeş kısaca fazla takma, şuan motorum daha dengede, bu olayda 1.2 sebep daha var ama tam emin değilim, benim eski ybr motorumda, sıfırından beri sağa çekerdi, sonra honda shadow o da sıfır aldım o da sağa çekiyordu, hatta 1.2 kişide yazmıştı, tartışılmıştı, sonra fazer ım oldu, kazasız oda sağa çekiyordu, arada gazladığım zaman ve seri kullandığım zaman araçlar daha dengeli oluyordu, bir süre kullan daha dengeli olduğunu göreceksin, şayet hatalı bir şeyler yoksa, zincir ayarını gerdiğim zaman daha düzgün oluyordu motor ama zincir dişli çabuk aşınıyordu, fazla takılma, seri kullanımlarda yap, bir süre sonra daha dengeye oturacaktır bu konuya ben eski motorlarımda da çok takıldım, hata bulamamıştım, seri kullanım ve bir kaç ayar sonunda düzeldi, birde lastik sıcaklığı meselesi var, soğuk lastik kayma yaptırıyor, kısaca fazla takmadan, bir süre kullan, gene yorum yazarsın
    Eski motorum honda cbr 125r yeni kasa.Neredeyse durma noktasına kadar hiçbir çekme yapmaksızın gidiyordu.OnUn için bu olay motorumda bir sorun olduğundan süphelenmemi sağladı.Biraz daha kullanalım bakalım bi düzelme olacağını sanmıyorum ama.Teşekkür ederim cevabınız için.Pulsar kullanan arkadaşlar sizlerden de yorum bekliyorum

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Bayi ile konuşup 6 haziranda teslim edilecek olan motorların 26 hazirana ertelendiği bilgisini vermişti bir arkadaş. Bay-Moto bayisi de bu yönde bir yazı yazmıştı. Ekrem bey de ikinci sevkiyatın 26-28 hazirana kaydığını söylüyor. Hangisine itibar etmemiz gerek şimdi. Ben 16 hazirana kapora verdim ne olacak şimdi anlamadım hiçbir şey

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:03 ----------

Eksik okumadan kaynaklı bir yanlış anlama oldu. "haziran ayı ilk haftasında iki adet sevkiyatımız vardı. Maalesef ikinci sevkiyat 26-28 haziran tarihine kaydı." Demiş ekrem bey. Özür dileyerek bir önceki yorumuma itibar edilmemesini istiyorum.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:02 ----------

Eski motorum honda cbr 125r yeni kasa.Neredeyse durma noktasına kadar hiçbir çekme yapmaksızın gidiyordu.OnUn için bu olay motorumda bir sorun olduğundan süphelenmemi sağladı.Biraz daha kullanalım bakalım bi düzelme olacağını sanmıyorum ama.Teşekkür ederim cevabınız için.Pulsar kullanan arkadaşlar sizlerden de yorum bekliyorum

Durma noktasına kadar el bırakmadım ama kısa süreli montun önünü ilikleme Kaskin kayışıni bağlama süresince herhangi bir çekme yapmıyor. Öncelikle tekerlerin havasını kontrol et derim.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    :(

siz söyler söylemez hemen denedim yine okula giderken ama hiç bir sıkıntı olmadı lastik basınçları , yolun durumu da etkileyebilir ... tek yönemi yoksa bazen sağa bazen sola mı çekiyor buda önemli , tek yöne ise fren sisteminden bile kaynaklanabilir diye düşündüm ama tam olarak da bilemiyorum.. benim motorda olmadı böyle bir şey ...hayırlısı diyelim...

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=onurserce;3364363]Arkadaslar 27 MART tarihinde Kartal Yesilyurt Motor a kirmizi pulsar icin kapora vermistim. Bana motorun 6 HAZIRAN a gelecegi soylenmesine ragmen dün(2 HAZIRAN) beni arayarak motorun geldigini soylediler. Sakir sakir yagan yagmur yuzunden motorumu alamadim.[QUOTE]

Merhaba Onur kardeş ,alabildin mi motoru ?
    şimdiden hayırlı olsun . Ayrıca bekleyen arkadaşlarımında tek sorunu beklemek olsun ...
    onurserce bunu beğendi.
    güzel bakan , güzel görür.

Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Ekrem Ata bey izmir de Motomot bajaj pulsar 200 satıyor fakat sizin sitenizde bayi bul kısmında motomot un ismi ve iletişim bilgileri bulunmuyor ve ayın en geç 15 inde eline çok miktarda pulsar 200 geleceğini söylüyor 7350 tl den sipariş alıyor. Konu hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz ? Kendisi bajaj ın bir bayisi midir ?

Ekrem Bey , cevap verisinizi takdir ediyorum ancak verdiginiz cevaplarin guncel hayatta rasyonel bir karsiligi sonuc noktasinda yok maalesef.Birincisi bu motorlarin gostergelerindeki 4-6 km.nerden geldigi belli olmayan km izi.Dunyanin neresinde boyle bir gosterge ile hangi marka motor satiyor bende cok sayida motor aldim hepsinde sifir yazar sifir km sifir km dir.İkincisi sozkonusu geciken siparislerde sorun ithalatla ilgili degil sizin verdiginiz vereceginiz teslim sureleri sozleri ile ilgilidir.İthalati bilmeye gerek yok bu durumda! Merak etmeyiniz sahsiminda global sirket tecrubesi uzun yillarca var.Konu taahut etmekle ilgilidir bunu kim yapsa yadirgarim.

Ayrica Kuralkani bu forumlardan eski arkadaslarda cok iyi bilirler.Nasil mustetilerinin canini yaktigi nasil sorunlu birsuru urun satildigini ve Turk tuketicisini yerli diye cin mali motorlarda sattigini cok cok iyi bilir.Gecmisinizde guven olsa bu forumda bu kadar acaba?? Sorulari size gelirmiydi? Bunun yillanmislikla alakasi yok etik kaliteli ve zamaninda alinacak verilecek hizmetlerle iliskisi var.Daha cok cok yeni hyosung st kanuni hikayesi var.Herneyse havanda su dovmenin bir manasi yok.Ainesi istir kisinin lafa bakilmaz diyorum...

Alıntı conmech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem Ata bey izmir de Motomot bajaj pulsar 200 satıyor fakat sizin sitenizde bayi bul kısmında motomot un ismi ve iletişim bilgileri bulunmuyor ve ayın en geç 15 inde eline çok miktarda pulsar 200 geleceğini söylüyor 7350 tl den sipariş alıyor. Konu hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz ? Kendisi bajaj ın bir bayisi midir ?
    Değerli conmech; önemli bir uyarı yapmışsınız. Kesinlikle bajaj.com.tr'de ismi geçmeyen bayiler bize ait değildir. Şu andaki sıkışıklığı fırsata çevirmek isteyenler çıkabilir. Tüm arkadaşlar için önemli bir uyarı.

Saygılarımla...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem Bey , cevap verisinizi takdir ediyorum ancak verdiginiz cevaplarin guncel hayatta rasyonel bir karsiligi sonuc noktasinda yok maalesef.Birincisi bu motorlarin gostergelerindeki 4-6 km.nerden geldigi belli olmayan km izi.Dunyanin neresinde boyle bir gosterge ile hangi marka motor satiyor bende cok sayida motor aldim hepsinde sifir yazar sifir km sifir km dir.İkincisi sozkonusu geciken siparislerde sorun ithalatla ilgili degil sizin verdiginiz vereceginiz teslim sureleri sozleri ile ilgilidir.İthalati bilmeye gerek yok bu durumda! Merak etmeyiniz sahsiminda global sirket tecrubesi uzun yillarca var.Konu taahut etmekle ilgilidir bunu kim yapsa yadirgarim.

Ayrica Kuralkani bu forumlardan eski arkadaslarda cok iyi bilirler.Nasil mustetilerinin canini yaktigi nasil sorunlu birsuru urun satildigini ve Turk tuketicisini yerli diye cin mali motorlarda sattigini cok cok iyi bilir.Gecmisinizde guven olsa bu forumda bu kadar acaba?? Sorulari size gelirmiydi? Bunun yillanmislikla alakasi yok etik kaliteli ve zamaninda alinacak verilecek hizmetlerle iliskisi var.Daha cok cok yeni hyosung st kanuni hikayesi var.Herneyse havanda su dovmenin bir manasi yok.Ainesi istir kisinin lafa bakilmaz diyorum...
    Değerli newmoto76; ayinesi iştir kişinin lafına bakılmaz cümlenizi tasdik ediyor ve inşallah gelişmeleri izleyin diyorum. Bu sözün üzerine bir şey söylemeye gerek yok. Zaman her şeyi gösterecek. Ama daha önce yazılan iki konuyu gündeme getirmişsiniz. Cevap verme hakkım doğuyor;

1. Üzerinde 4-6 km olan ürünler ile ilgili (bir çok arkadaşım açılan kutudan resmi paylaştı) Bajaj Auto'dan gelen resmi cevabı sebebi ile beraber birebir ilettim. Bu forumda yazılı. Hiç bir tereddüte yer yoktur,

2. Haziran ayındaki ikinci partinin gecikmesi tamamen yükleyici firmanın yükleme tarihini iki kere ertelemesinden kaynaklanıyor. Siz inanmaz iseniz benim diyebileceğim bir şey yoktur. Ama ben buna yemin ederim.

Kuralkan firması uzun yıllar sektöre hizmet etmiş, sattığı her ürünün uzun yıllar satış sonrası desteğini sağlamış sektörün öncü firmalarındandır.Efsane MZ ürününü % 100 yerli üreten bir markadır. Bu üretim gücü ve tecrübesi sayesinde BAJAJ ile ortaklık anlaşması imzalamıştır.

Maalesef eleştiri dozu bir seviyeyi geçince bunları söylemek zorunda kalıyorum. Bir çok arkadaşımın da ilgisini çekeceğini zannetmiyorum. Bu yazdıklarım benim foruma giriş sebebimin de dışında oluyor ama hakkı savunmak durumunda kalıyoruz. Bu sebeple özür dilerim.

Selam ve saygılarımla...

Motosikleti
    DERBI ETX
    Bu kadar farklı motor firmalari derken? 100.000 km ömru olan motorun ömrunun 50.000 e dusmesının tek sebebi rodaj değildir.Vibrasyondur.Sebebine gelince ben Pekin de yaşar iken tum yollar tabiri caizze kaymak gibi.Bizim Turkiye de 2005 te başlayan Çin malı motorların hepsi 25-30binlerde dağildi.Ama Çin de 2005 model Çin malı rodajı önemsenmemiz 80-90 bin km de scooterlar var.Fabrikalar söylemesi gereken seyleri soyler bende cihaz üreticisi bir firmada calısıyorum.Bilinci kullanıcılara bazen acıklama yapılmaya gerek duyulmaz ama nitekim herkes bilincli değil.benim motorum alınmaz mı yahu kasislerden cukurlardan geçtiğim kadar yavas kimse geçmiyor rodajdan daha cok vibrasyona önem veriyorum.Cunku kullandıgım motor sym fiddle bircok kısımı plastık ve metal vidalar ile monte edilmiş plastik bir sure sonra vida da tutmaz diye :D kasayı mumkun oldugunca sallamıyorum.ayrıca zaten su an 50 yi gecmıyorum su an el bebek gul bebek durumları :D ama yinede uyarıların standart oldugunu söylerim.Cunku bazıları cidden abartıyor

Alıntı centil40 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım yurt dışında okumuşsun ama türk kafası pek değişmemiş.

Bu kadar farklı motor firması hepsi rodaj öneriyor ama sen gereksiz olduğunu söylüyorsun. Mühendislerden daha iyi teknik bilgin var herhalde.

Acaba arkadaşına sattığın motorun belki rodaja uyulsa 100.000 den fazla km yapabilecekken senin kullanımın sonucu ömrünün 50.000 e düşmediğini garanti edebilecek teknik yeterliliğe sahipmisin.

Senin yazdıklarından çıkardığım tek sonuç ilerde 2. el motosiklet satacak olursan senden almanın hata olacağı sadece.

Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Yeni alan arkadaşlara bir sorum olucaktı motorlu taşıtlar vergisini öderken 2. dönem mi ödeniyor yoksa ikisi birden mi ? Teşekkürler

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    uyarılar tabii ki standart, ben centil 40 isimli arkadaşa sormak istiyorum. 1000km boyunca rodaj içi 45km/s hızını geçiyor musunuz geçmiyor musunuz?

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı conmech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni alan arkadaşlara bir sorum olucaktı motorlu taşıtlar vergisini öderken 2. dönem mi ödeniyor yoksa ikisi birden mi ? Teşekkürler
    İlk dönem ödenecek ikinci dönem daha gelmedi ...Temmuzda da ikinci dönem taksidi var.

MCD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu arkadaş bu öfke nedir anlamıyorum. Alan razı veren razı konuya girip Kuralkan şöyle Ekrem Ata böyle dedikten sonra çıkmanın ne anlamı var? Haset böyle bir şey olsa gerek. Ben bilişim sektöründe çalışıyorum ki motosiklet sektöründen çok daha popüler bir sektör. Ne Türkiye'de ne dünyada hiçbir forum sitesinde bir firmanın pazarlama müdürünün foruma katıldığın görmedim duymadım. Ekrem Bey cep telefonu numarasını veriyor, sorun olursa arayın diyor. Buna bile kusur bulan insanlar ya kaçak alkol tüketmiştir ya da KTM Duke 200'e o paraları vermiştir diye düşünüyorum.
    wolfofjesus, Pashapache, boil ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    :(
    Alıntı MCD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu arkadaş bu öfke nedir anlamıyorum. Alan razı veren razı konuya girip Kuralkan şöyle Ekrem Ata böyle dedikten sonra çıkmanın ne anlamı var? Haset böyle bir şey olsa gerek. Ben bilişim sektöründe çalışıyorum ki motosiklet sektöründen çok daha popüler bir sektör. Ne Türkiye'de ne dünyada hiçbir forum sitesinde bir firmanın pazarlama müdürünün foruma katıldığın görmedim duymadım. Ekrem Bey cep telefonu numarasını veriyor, sorun olursa arayın diyor. Buna bile kusur bulan insanlar ya kaçak alkol tüketmiştir ya da KTM Duke 200'e o paraları vermiştir diye düşünüyorum.
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/127070-bajaj-pulsar-200ns-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-72.html#
    HELAL KARDEŞİM ......

napıyım alıyım mı bu motoru ?

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Bulursan al
    wolfofjesus bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)