Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tracer700
    Harbiden de bir motosikleti nasıl daha çirkinleştirebiliriz diye boktan yapıştırmalar var hintlimiyiz biz onun için siyah daha alınası

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MKAYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 1200 Z
    Eightarm
    Bu benim motorumun resimleri kırmızı siyah al bantlarını sök o zaman hoş duruyor
    [IMG] bence http://imageshack.com/a/img844/4176/u1xa.jpg[/IMG]

K.Batuu ve gelebek bunu beğendiler.

Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    Herkese merhaba;

Pulsar ile 12 Günde 5.000 KM turunun Antakya/HATAY ayağında Sefa ve Bülent bey ile tanışma fırsatı buldum, bütün kötü hava koşullarına rağmen saati saatine programa uymaya çalışıyorlar, dün gece Hatay'da kızılca kıyamet gibi yağmur vardı ve yine yağmur altında Uslu Ticaret'e kadar geldiler, bunca olumsuzluğa rağmen bizleri güler yüz ile karşıladılar ve bütün sorularımıza samimiyetle cevap verdiler,

Motosikleti daha önce test etmiştim 80KM de iken. Kendi kullandıkları motorsikleti de test ettim inanılmaz keyifli ve kusursuz gidiyordu. Sefa beyin motosiklet ile ilgili şikayeti selesinin sertliği, naked tarzı olması nedeniyle rüzgarı tamamiyle hissetmek ve aynaların görüş açısı ile ilgiliydi. Bunun dışında parasını tamamiyle hakeden bir motorsiklet olduğunu dile getirdi. Samimi ve dürüst yaklaşımları için kendilerini tebrik ediyorum.
    Eski bir Tvs Apache kullanıcısı olarak beni en çok korkutan "titreşim" konusuydu. İlk test sürüşünde yüksek hızlara çıkamadığım için üst devirlerde ve hızlarda titreşim olup olmadığı büyük bir soru işaretiydi. Kendilerinin hali hazırda kullandıkları motorsiklet ile 134 km ye çıktım beni endişelendirecek bir titreşim hissetmedim. Tvs Apache'den sonra nur nimet gibi geldi bana

Velhasıl kafamdaki soru işaretleri de bittikten sonra Antakya'daki Uslu ticaretten Kırmızı-Siyah renkli motorsikletimi aldım. Aküsü Şarj edildi, bütün vidalar ve yürüyen aksam gözden geçirildi, yıkandı, kurulandı, usta motoru test ettikten sonra anahtarı teslim etti. Öncelikle Uslu Ticaret sahibi Kenan Uslu bey'e; Samimi yaklaşımları için Sefa ve Bülent bey'e çok teşekkür ediyorum.

Motosikleti 80km uzaklıktaki ikamet yerime götürdüm, yolda bahsedilen 45-50 km hızlarda seyretmek mümkün değil, yolda sürekli TIR'lar yanınızdan gelip geçiyor, haliyle ilk 100km 80-100 km hızlarda seyretmek zorunda kaldım. ve inanın bu motorsikleti sakin sürmek istemezsiniz, motorun ruhunda performans, devirlenme ve hız var. Bir, iki, üç, dört, beş, altı :D derken 100 km yi görüyorsunuz zaten.

Biraz uzun oldu affınıza sığınıyorum. kazasız belasız sürüşler yakın zamanda fotoğrafları paylaşırım.
    tr_select, twona, centil40 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Sıfırı kaç paraydı bu motorun, ikinci eli 8750 olmuş nedir durum?
    fearlesboyy bunu beğendi.

Alıntı MKAYHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eightarm
    Bu benim motorumun resimleri kırmızı siyah al bantlarını sök o zaman hoş duruyor
    http://bence http://imageshack.com/a.../4176/u1xa.jpg
    http://imageshack.com/a/img836/8013/o2fj.jpg

http://imageshack.com/a/img844/4176/u1xa.jpg
    adamın dibisin sen ya :D çok sağol kırmızı alıyorum ben

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:54 ----------

ya renk konusu cidden sıkıntı çünkü hepsi güzel :(

Motosikleti
    pulsar 200 ns FI st max mega 100 cup

arkadaşlar bu extra lari nereden bulabilirim?

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Yalnız Türkiye'ye gelen stickerlı kırmızı-siyah motorun kırmızısı ile diğer düz kırmızının tonları arasında dağlar kadar fark var.
    O düz kırmızı gelse kesinlikle tek tercihim o olurdu ama bu stickerlı kırmızı bence güzel değil. Benim tercihim düz siyah olurdu.

MKAYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 1200 Z
    Hindistanda bulabilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:34 ----------

Semih87 arkadaşım o resimdeki motorun üstündeki aksesuarları türkiyede bulman çok zor anca Hindistanda vardır onlar

Motosikleti
    Bir kac arkadaş birleşip fiber yapan bir atölyede yaptırabilinirmi veya ekrem abiden aksesuar olarak bir kaçta parça istesek çok mu fazla olur?
    mertcnkurnaz bunu beğendi.

Motosikleti
    Derbi ETX
    Sakal-çene gibi aparat yaptırırsanız, bilgilendirin lütfen. Resimde isterük

400'luk modeli sanırım, şöyle bir şey buldum.

semih87 bunu beğendi.

Motosikleti
    bunun gibide olabilir birazdaha motoru kapalı olsa cok daha hosuma gider

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:41 ----------

Birde boyle bakalim
    375cc
    Abs
    40bhp 32nm tork
    Sivi soğutma
    6 vites
    3 buji
    Fiyat (pulsar 200ns ×2=TL )
    2015 yazi piyasada
    JafJaf ve centil40 bunu beğendiler.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Şu rodaj konusunu çok uzattınız bence. Motoru zorlamayın yeter ilk birkaç bin kilometre, rakamlarla şartlandırmayın kendinizi yok 40 km hız yok 5 bin devir vs.

Motosikleti
    kawasaki Versys 650 (2015) haojue 150-9 (2014)
    Alıntı Pashapache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba;

Pulsar ile 12 Günde 5.000 KM turunun Antakya/HATAY ayağında Sefa ve Bülent bey ile tanışma fırsatı buldum, bütün kötü hava koşullarına rağmen saati saatine programa uymaya çalışıyorlar, dün gece Hatay'da kızılca kıyamet gibi yağmur vardı ve yine yağmur altında Uslu Ticaret'e kadar geldiler, bunca olumsuzluğa rağmen bizleri güler yüz ile karşıladılar ve bütün sorularımıza samimiyetle cevap verdiler,

Motosikleti daha önce test etmiştim 80KM de iken. Kendi kullandıkları motorsikleti de test ettim inanılmaz keyifli ve kusursuz gidiyordu. Sefa beyin motosiklet ile ilgili şikayeti selesinin sertliği, naked tarzı olması nedeniyle rüzgarı tamamiyle hissetmek ve aynaların görüş açısı ile ilgiliydi. Bunun dışında parasını tamamiyle hakeden bir motorsiklet olduğunu dile getirdi. Samimi ve dürüst yaklaşımları için kendilerini tebrik ediyorum.
    Eski bir Tvs Apache kullanıcısı olarak beni en çok korkutan "titreşim" konusuydu. İlk test sürüşünde yüksek hızlara çıkamadığım için üst devirlerde ve hızlarda titreşim olup olmadığı büyük bir soru işaretiydi. Kendilerinin hali hazırda kullandıkları motorsiklet ile 134 km ye çıktım beni endişelendirecek bir titreşim hissetmedim. Tvs Apache'den sonra nur nimet gibi geldi bana

Velhasıl kafamdaki soru işaretleri de bittikten sonra Antakya'daki Uslu ticaretten Kırmızı-Siyah renkli motorsikletimi aldım. Aküsü Şarj edildi, bütün vidalar ve yürüyen aksam gözden geçirildi, yıkandı, kurulandı, usta motoru test ettikten sonra anahtarı teslim etti. Öncelikle Uslu Ticaret sahibi Kenan Uslu bey'e; Samimi yaklaşımları için Sefa ve Bülent bey'e çok teşekkür ediyorum.

Motosikleti 80km uzaklıktaki ikamet yerime götürdüm, yolda bahsedilen 45-50 km hızlarda seyretmek mümkün değil, yolda sürekli TIR'lar yanınızdan gelip geçiyor, haliyle ilk 100km 80-100 km hızlarda seyretmek zorunda kaldım. ve inanın bu motorsikleti sakin sürmek istemezsiniz, motorun ruhunda performans, devirlenme ve hız var. Bir, iki, üç, dört, beş, altı :D derken 100 km yi görüyorsunuz zaten.

Biraz uzun oldu affınıza sığınıyorum. kazasız belasız sürüşler yakın zamanda fotoğrafları paylaşırım.
    kardesim hayırlı olsun.seninle uslunun önünde muhabbet ettik hatırlarsan bende mavi pulsarın sahibiyim tvs apachi ile yakından uzaktan alakası yok demiştim sana titreşim konusunda motor 10 numara motor tekerin düz bassın allah kaza bela vermesin
    Pashapache bunu beğendi.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu rodaj konusunu çok uzattınız bence. Motoru zorlamayın yeter ilk birkaç bin kilometre, rakamlarla şartlandırmayın kendinizi yok 40 km hız yok 5 bin devir vs.
    Tamam arkadaşlar dağılabiliriz. Bilir kişiden açıklama geldi artık içimiz rahat.
    wolfofjesus, Seko ve K.Batuu bunu beğendiler.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    bajaj sitesinde 1 UCRETSİZ SERVİS ten bahsedilmis
    zaten ilk servis ucretsiz olur genelde

eger öyle bir sey varsa hakkınızı arayin derim

adres cubuguna yapistirip enter tusuna basin

link:

bajaj.com.tr/orjinal-yag-kullanin

"Orjinal Yağ Kullanın
    Bajaj Auto 4 Valfli Motosikletlerde her 10.000 km'de motor yağı değişimini tavsiye eden Hindistan'daki ilk iki tekerlekli araç üreticisidir. "Bajaj DTS-i 10.000" motor yağındaki üstün teknoloji ve gelişim bunun gerçekleşmesine imkan sağlamıştır. Motor yağı ömrü 5.000 km'den 10.000 km'ye çıkarılarak hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlanmış olunuyor.

"Bajaj DTS-i 10.000" API SL ve JASO 'MA2' Uluslararası Spesifikasyonlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bajaj 4 Valfli Motosikletler için komple yağlama gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Önerilen Orjinal Motor Yağı Değişme Sıklığı: 1 Ücretsiz Servis & sonra her 10.000 km'de*

"Bajaj DTS-i 10.000" kullanmanın avantajları :
    Daha iyi Yağlama ve Yakıt Verimliliği için daha iyi Akışkanlık Dengesi
    Motor Parçalarını, özellikle Piston, Piston Pimini vb. temizler
    Daha İyi Debriyaj Performansı
    Vites Dişlilerinde Aşınmaya Karşı Daha Yüksek Direnç
    Daha İyi Yıpranma Direnci
    * Bazı durumlarda 5.000 km'de değiştirmek gerekebilir."

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    [IMG][/IMG]

Acaba yeni mi başladılar?
    trcn bunu beğendi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj sitesinde 1 UCRETSİZ SERVİS ten bahsedilmis
    zaten ilk servis ucretsiz olur genelde

eger öyle bir sey varsa hakkınızı arayin derim

adres cubuguna yapistirip enter tusuna basin

link:

bajaj.com.tr/orjinal-yag-kullanin

"Orjinal Yağ Kullanın
    Bajaj Auto 4 Valfli Motosikletlerde her 10.000 km'de motor yağı değişimini tavsiye eden Hindistan'daki ilk iki tekerlekli araç üreticisidir. "Bajaj DTS-i 10.000" motor yağındaki üstün teknoloji ve gelişim bunun gerçekleşmesine imkan sağlamıştır. Motor yağı ömrü 5.000 km'den 10.000 km'ye çıkarılarak hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlanmış olunuyor.

"Bajaj DTS-i 10.000" API SL ve JASO 'MA2' Uluslararası Spesifikasyonlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bajaj 4 Valfli Motosikletler için komple yağlama gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Önerilen Orjinal Motor Yağı Değişme Sıklığı: 1 Ücretsiz Servis & sonra her 10.000 km'de*

"Bajaj DTS-i 10.000" kullanmanın avantajları :
    Daha iyi Yağlama ve Yakıt Verimliliği için daha iyi Akışkanlık Dengesi
    Motor Parçalarını, özellikle Piston, Piston Pimini vb. temizler
    Daha İyi Debriyaj Performansı
    Vites Dişlilerinde Aşınmaya Karşı Daha Yüksek Direnç
    Daha İyi Yıpranma Direnci
    * Bazı durumlarda 5.000 km'de değiştirmek gerekebilir."
    bajaj kendi sitesi evet öyle yazıyor bende okudum discover 125 forumunda yazdım ekrem beye toplu mesaj da galiba cevap vermişti burada yağ kalitesi iyi gibi şeyler discover konusunda kısa olarak bu konu var

trcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Boxer bm 150
    ekrem beyefendiden cevap beklediğimiz yag konusu bu yag servislerde ne zaman bulabiliriz

Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Alıntı trcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekrem beyefendiden cevap beklediğimiz yag konusu bu yag servislerde ne zaman bulabiliriz

Benim şahsi fikrim servislerde bu yağ satılmaz..Türkiye ye yağ ithal etmek motosiklet ithal etmeye benzemez..10 numara yağ akaryakıt ile karıştırılıp satıldığı ve vergi kaybına neden olduğu için yağ ithalatında çok sıkı tedbirler uygulanıyor..Keşke gelse..Kurtuluruz bizde şu yağ mı bu yağ mı muhabbetinden..

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı wolfofjesus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim şahsi fikrim servislerde bu yağ satılmaz..Türkiye ye yağ ithal etmek motosiklet ithal etmeye benzemez..10 numara yağ akaryakıt ile karıştırılıp satıldığı ve vergi kaybına neden olduğu için yağ ithalatında çok sıkı tedbirler uygulanıyor..Keşke gelse..Kurtuluruz bizde şu yağ mı bu yağ mı muhabbetinden..
    Bence de satılmaz,ayrıca servisler yağdan da en az %50 kazandığı için pek yanaşmazlar.Üstüne 10binde bir yağ değişimi olursa,servisin hiç işine gelmez.Zaten servislerde değişim yaşanmaya çalışıyo,bi kerekte bu kadar üstlerine gitmeyelim.
    wolfofjesus bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)