Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı conmech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem abi bir sorum olucaktı Manisa bölgesinde bir kaç yerle görüştüm en erken sipariş bir sonraki parti 10 Temmuz dediler. Bunun daha önce olasılığı var mıdır ? Vede ayrıca Depo bütün modellerde siyah bunun renklisi var mı ? Alınca stickerları sökmek istiyorum da iyi günler teşekkürler.
    Değerli conmech; haziran ayında iki sevkiyat var. Bayilere yapılacak sevkiyat adetleri siparişleri oranında kendilerine bildirildi. Şu anda bazı bayilerin (belki bir çoğu) temmuz ayına sipariş aldıklarını biliyorum. Yani bayi üzerinden takip etmeniz gerekiyor. Temmuz ayında da inşallah yüklü sevkiyatımız olacak.

Ürünlere ait renklerimiz hali hazırda satışta olduğu gibidir. Sticker konusunda karar sizin?

Selam ve saygılarımla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Ben çevre illerde ki satış bayileri ile görüşeyim o zaman ayrıca hızlı geri dönüşün için teşekkürler ekrem abi.

Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet pulsarın tasarımı gerçekten çok güzel agresif falan ama R6 ya çok benzetenler ya hiç R6 görmemiş yada biz R6 diye hep başka motorları görmüşüz
    (: grenaj olsa tam r6 (: sigorta yasiniz ne kadar buyukse belli bir oran fark ediyor benim yas 30 bu arada Ekrem ata beye gosterdiyi nezaketten dolayi bikmadan kizmadan tum sorulara elinden geldigi kadar cevap verdiginden dolayi tesekkur etmek boynumuzun borcu oldu

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    bajaj discovery 125 st
    izmir yaş 30
    Ergo Sigorta 120 TL.

Sevgiler.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı baran79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (: grenaj olsa tam r6 (: sigorta yasiniz ne kadar buyukse belli bir oran fark ediyor benim yas 30 bu arada Ekrem ata beye gosterdiyi nezaketten dolayi bikmadan kizmadan tum sorulara elinden geldigi kadar cevap verdiginden dolayi tesekkur etmek boynumuzun borcu oldu
    Nenem'de ''sakal'' olsa tam dedem...
    ronnytechno, gelebek, baran79 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    The Power of The Dreams.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Ekrem Bey gerçekten elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyor , bi bajaj sahibi olmasamda kendisine ilgi alakası için teşekür ediyorum. Bu bajaj pulsar benimde aklımı karıştırmıyor değil ama daha kanlı canlı bi pulsar göremedim Tekirdağ da ne bi bayisi var nede servisi 4 ay önce tvs apache almasaydım kesin kararım bu motordan yana olurdu. Pulsarı da açık söylemek gerekirse bekleyemedim. Bakalım kısmet ilerde belki bi pulsar sahibi oluruz

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem Bey gerçekten elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyor , bi bajaj sahibi olmasamda kendisine ilgi alakası için teşekür ediyorum. Bu bajaj pulsar benimde aklımı karıştırmıyor değil ama daha kanlı canlı bi pulsar göremedim Tekirdağ da ne bi bayisi var nede servisi 4 ay önce tvs apache almasaydım kesin kararım bu motordan yana olurdu. Pulsarı da açık söylemek gerekirse bekleyemedim. Bakalım kısmet ilerde belki bi pulsar sahibi oluruz
    resimdeki motor seninkiyse aynı renk alacaktım, bana verilmesi gereken para, motoru alacağım zaman verilseydi, almış çıkmıştım bayiden, tipi v.s güzeldi tvs nin, tek eksisi oturuş pozisyonu eğik ti yarı ss gibi neyse dedim, genede alayım ama onay gelmedi alamadım, 1 ay sonra kısmet discover aldım , tvs kullanmadım ama baya iyi diyorlar

MCD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen gece bölgemdeki bayi ile ilgili Ekrem Bey'e bir e-posta yolladım afedersiniz gecenin köründe Artık 15 gün sonra cevap gelir diye telefonu kenara koyarken 5 dakika içerisinde detaylı bir cevap alınca çok şaşırdım. Bajaj dünya çapında kendini kanıtlamış bir marka ancak bu forumda Bajaj'ı Ekrem Bey kanıtladı sağolsun. Şu imkanı yıllardır verginin arkasına sığınıp fahiş karlar ile motosiklet kakalayan firmalardan hangisi sundu kendi müşterilerine? Bu ilgi alaka sebebiyle kararım kesin olarak bu motosiklet oldu.
    centil40 ve hyanax100 bunu beğendiler.

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nenem'de ''sakal'' olsa tam dedem...
    hehehe gece gece guzeldi (:

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Motoru r6 ya benzetenler olunca ister istemez bastım kahkahayı

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Ekrem bey soylemiyim diyorum ama bir türlü halledemediler.aydin nazilli bayisinden motoru alalı birbuçuk ay oldu. Hala garanti kağıdını çıkaramadı lar. Bayi nasıl yapılacağını bilmiyor.motorin bakımını denizliden yaptırdım ama hala.motorum sisteme girilmedi.lutfen.bayiye bu işlemin nasıl yapılacağını gosterin lütfen. Denizlide motorun faturası yla birlikte veriyorlar.

Alıntı clashofbike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem bey soylemiyim diyorum ama bir türlü halledemediler.aydin nazilli bayisinden motoru alalı birbuçuk ay oldu. Hala garanti kağıdını çıkaramadı lar. Bayi nasıl yapılacağını bilmiyor.motorin bakımını denizliden yaptırdım ama hala.motorum sisteme girilmedi.lutfen.bayiye bu işlemin nasıl yapılacağını gosterin lütfen. Denizlide motorun faturası yla birlikte veriyorlar.
    Rica ederim değerli clashofbike; her zaman söylüyorum. Görmüş olduğunuz hata, aksaklıkları lütfen bizlerle paylaşın. Bunları iletmenizden sadece mutlu olurum. Gereği hemen yapılacaktır, istediğiniz zaman gidebilirsiniz.

Selam ve saygılarımla...
    turkish39, gelebek ve C&T bunu beğendiler.

Alıntı MCD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen gece bölgemdeki bayi ile ilgili Ekrem Bey'e bir e-posta yolladım afedersiniz gecenin köründe Artık 15 gün sonra cevap gelir diye telefonu kenara koyarken 5 dakika içerisinde detaylı bir cevap alınca çok şaşırdım. Bajaj dünya çapında kendini kanıtlamış bir marka ancak bu forumda Bajaj'ı Ekrem Bey kanıtladı sağolsun. Şu imkanı yıllardır verginin arkasına sığınıp fahiş karlar ile motosiklet kakalayan firmalardan hangisi sundu kendi müşterilerine? Bu ilgi alaka sebebiyle kararım kesin olarak bu motosiklet oldu.

Bu forumda bu motoru alanların çoğu kuralkandan çok, Ekrem bey'e güvenipte aldığını düşünüyorum. Aksi takdirde bu kadar çok sorun yaratan bir servis ağı varken bu motor alınmazdı. "Yiğdi öldür, hakkını yeme"
    Kuralkanın tek hatası altyapıyı hazırlamadan, motoru piyasaya sürmeleri oldu.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim değerli clashofbike; her zaman söylüyorum. Görmüş olduğunuz hata, aksaklıkları lütfen bizlerle paylaşın. Bunları iletmenizden sadece mutlu olurum. Gereği hemen yapılacaktır, istediğiniz zaman gidebilirsiniz.

Selam ve saygılarımla...
    Çok teşekkür ederim. Hakkınız yenmez gerçekten. Birsey daha söyleyeyim. 5000 km lik yola çıkan arkadaşlarımız face grubunda güncel foto ve bilgiler paylasabilirmi acaba.biz kullanicilar ve almayı düşünenler için daha aydınlatıcı olacağını düşünüyorum.
    K.Batuu bunu beğendi.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    pulsar zinciri o ring mi
    yoksa x ring mi?

seneye kırmızı renk gelme ihtimali var mi

discover 100 favorim hala

Tabi ki Değerli clas hofbike; bugünden itibaren Pulsar Türkiye resmi face sayfamızda paylaşimlar başlayacaktır. Arkadaşlarımız dün gece Konya'ya vardılar. Allah görünür görünmez tüm kazalardan motorcu arkadaşlarımızı muhafaza etsin inşallah. ..

Alıntı clashofbike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür .ederim. Hakkınız yenmez gerçekten. Birsey daha söyleyeyim. 5000 km lik yola çıkan arkadaşlarımız face grubunda güncel foto ve bilgiler paylasabilirmi acaba.biz kullanicilar ve almayı düşünenler için daha aydınlatıcı olacağını düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:19 ----------

Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar zinciri o ring mi
    yoksa x ring mi?

Değerli ekonomi;

Zincirlerimiz o ring,
    Renkler konusu önemli ve detaylı görüşeceğiz. Ancak şu an itibari ile net alınmış bir karar yok,
    Bir çok modelimizin versiyonları zaman içinde gelecek. Discover 100 de böyle modellerimizden. Ama bu konu da net değil.

Selam ve saygılarımla...

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar zinciri o ring mi
    yoksa x ring mi?

evet 100 lük motor muhteşem olurdu...

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiyeye bu iki modelden biri gelirse vergiye dahil olur hiç bir anlamı kalmaz 102 cc motorlar 100 cc altına vergi yok.

http://www.bajajauto.com/discover100...cs.asp#topLook

http://www.bajajauto.com/discover100...cs.asp#topLook

Vergiden muaf olan model bu 94 cc

http://http://www.bajajauto.com/dis_technical_specs.asp#topLook

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi ki Değerli clas hofbike; bugünden itibaren Pulsar Türkiye resmi face sayfamızda paylaşimlar başlayacaktır. Arkadaşlarımız dün gece Konya'ya vardılar. Allah görünür görünmez tüm kazalardan motorcu arkadaşlarımızı muhafaza etsin inşallah. ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:19 ----------

Değerli ekonomi;

Zincirlerimiz o ring,
    Renkler konusu önemli ve detaylı görüşeceğiz. Ancak şu an itibari ile net alınmış bir karar yok,
    Bir çok modelimizin versiyonları zaman içinde gelecek. Discover 100 de böyle modellerimizden. Ama bu konu da net değil.

Selam ve saygılarımla...
    Amin insallah sag salim gelirler. Merakla bekliyorum

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Bugün Konyadaydı Türkiye turuna çıkan abilerimiz. Bizde pulsarı deneme şansı yakaladık. Biner binmez küçük bi talihsizlik yaşasamda güzeldi.
    Motor hakkında yorumlarıma gelince;
    Zaten herkesin yazdığı artık klişe olan şey, hızlanması enfes cidden. Alt devirler boş değil siz tadında gazı verince gidiyor makine.
    Titreşim var, selede hissedilmiyor daha çok ayaklarımda hissettim ben. Sele yüksekliği bahsedildiği kadar değil, ben 1.76'yım rahat bastım yere. Selesi sert veya rahatsız edicide gelmedi. Frenleri gerçekten iyi tutuyormuş en iyi anlayan benimdir heralde test edenler içinde Arka fren gerçekten söylenildiği gibi çok çabuk kitliyor. Yavaşlayayım dedim nolduğunu anlamadan arka savurmaya başladı bi baktım kitlemiş Denge bakımından mükemmel, ellerimi bıraktığımda durana kadar dümdüz yalpalamadan devam etti. Egzoz sesi alt devirlerde çok mülayim tiz birşey ancak 7 binden sonra kopuyor aşırı hoş bir ses vermeye başlıyor. Aynaları bana gayet yerinde geldi, boylada alakalı olabilir bu ancak ben iyi gördüm arkamı. Bu yaza büyük bi terslik çıkmazsa alıyorum inşallah.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)