Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    160 tl trafik
    30 lira ek-1 belgesi doldurtma
    12 lira plaka bastırma
    Çok sagolasın ustam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigorta dahilmi buna abim
    Sigorta hariç fiyattır
    Sigorta bi ton para zaten :(

wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    Sigorta için ERGO 'dan teklif alın, geçen sene 78 olan sigortayı bu sene 40'lı rakamlara yaptırdım.

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    BU MOTOSIKLETI DÜŞÜNMÜŞTÜM AMA FUAR ZAMANI FARKLI SONRASI FARKLI FİYATLAR İSTENDİĞİ İÇİN DÜMEN VAR GİBİ GELDİ. SIFIRI BU PARA ETMEZ BENCE...

Motosikleti
    :(
    bu paraya daha iyisi var diyosan onu al....

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:48 ----------

hatta duke 200 al aynı teknoloji

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Ne kadar eder peki onu de bi sen 2500 iyimi sen mondıal e devam kafa karıstırma parası olan alır eder etmez en dusuk 250 cc japon ne kadar bu millet ne kullanıyor kafa dagıtmak için bi ben bulamadım böyle kafa
    wolfofjesus ve meki 60 bunu beğendiler.
    www.erkakurye.com

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı KTMDUKE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigorta için ERGO 'dan teklif alın, geçen sene 78 olan sigortayı bu sene 40'lı rakamlara yaptırdım.
    Şakamı bu ya ben 171 tl ye yaptırdım...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    255 tl istanbul tuZla anadolu sıgorta
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    40 liraya sigorta yaptıran arkadaş şehri de yazsa daha anlaşılır olur. Her yerde farklı çıkıyor sonuçta. Bir de ilk araç ve yaş da etkiliyor tabi. Motorsiklet diye herkese aynı değil yani

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    40 yaşında istanbulda araç kullanan ile 25 yaşında aydın'da yada urfa'da araç kullanan'a yapılan sigorta kesinlikle aynı olmaz herşey etki eder sigorta yapılırken 1 tl bile fark eder en ufak ayrıntı

Motosikleti
    bende 60 tl ye yaptırdım konya ılgın da

Motosikleti
    Z900
    Sigorta yaptırdığım motor Pulsar değil, SYM arkadaşlar. Aynı şehir de şuan tüm sigorta firmaları 160+ fiyat verir iken ERGO ile %5 cezası ile 45.71TL sigorta yapıldı. Hangi şehir olursa olsun, diğer şirketlere göre daha uygun olacağı aşikar.

Motosikleti
    yer yer cok fark ediyor o kesin ...

Motosikleti
    Z900
    Yer mutlaka fark eder, demek istediğim; örneğin şuan İstanbul da 200TL sigorta yaptıran kişi, ergo ile daha uyguna yaptırabilirdi. Vergi içinde vergi veriyoruz zaten, bari sigortamız ekonomik olsun

Motosikleti
    Yer mutlaka fark eder, demek istediğim; örneğin şuan İstanbul da 200TL sigorta yaptıran kişi, ergo ile daha uyguna yaptırabilirdi. Vergi içinde vergi veriyoruz zaten, bari sigortamız ekonomik olsun
    haklısın !!! zaten tek yere sormayın arkadaşlar muhakkak birkaç yerden teklif alın ...

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barab79 honda cb125 ile titresim konusunda dusuncen nedir? Pulsar daha az mi cok mu titriyor?
    arkadasim pulsar cb 125 ten daha cok titriyor neden titresim yok dediklerini anlamiyorum cok fazla titresim var tabi ben boyle seyleri pek umursamiyorum benim icin makina az yaksin hiz yapsin ve frenleri iyi olsun yeter tabi arka fren tam bir facia demistim orasi ayri aku bitme olayini insallah bidaha yasamam genel itibariyle hondanin sonuna kadar kaziklama politikasindansa pulsar kesinlikle alinir ve motor cok yakisikli cok ilgi cekiyor R6 ya cok benzetiyolar ha bu arada bende sigortayi 58 tl ye yaptirdim
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200 Ns
    Sigorta yaptırdığım motor Pulsar değil, SYM arkadaşlar. Aynı şehir de şuan tüm sigorta firmaları 160+ fiyat verir iken ERGO ile %5 cezası ile 45.71TL sigorta yapıldı. Hangi şehir olursa olsun, diğer şirketlere göre daha uygun olacağı aşikar.
    Yas kac acaba ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:31 ----------

Alıntı baran79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasim pulsar cb 125 ten daha cok titriyor neden titresim yok dediklerini anlamiyorum cok fazla titresim var tabi ben boyle seyleri pek umursamiyorum benim icin makina az yaksin hiz yapsin ve frenleri iyi olsun yeter tabi arka fren tam bir facia demistim orasi ayri aku bitme olayini insallah bidaha yasamam genel itibariyle hondanin sonuna kadar kaziklama politikasindansa pulsar kesinlikle alinir ve motor cok yakisikli cok ilgi cekiyor R6 ya cok benzetiyolar ha bu arada bende sigortayi 58 tl ye yaptirdim
    Yas onemli arakdaslar yasinizi da yazarsaniz daha yardimci olacaksiniz tesekkurler...

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Alıntı baran79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Evet pulsarın tasarımı gerçekten çok güzel agresif falan ama R6 ya çok benzetenler ya hiç R6 görmemiş yada biz R6 diye hep başka motorları görmüşüz
    dyavol-77, turkish39, meki 60 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Eğer kask takmıyosanız koruyacak bişeyiniz yok demektir!!!

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bir sürü yeni üye bu konuda türemiş, kendi aralarında sohbete de başlamışlar
    hamzarat bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Ekrem abi bir sorum olucaktı Manisa bölgesinde bir kaç yerle görüştüm en erken sipariş bir sonraki parti 10 Temmuz dediler. Bunun daha önce olasılığı var mıdır ? Vede ayrıca Depo bütün modellerde siyah bunun renklisi var mı ? Alınca stickerları sökmek istiyorum da iyi günler teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)