Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı che guevara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün dişçi için Kadıköy'e gitmiştim. O arada bay moto'ya uğrayıp motoru test ettim, öncelikle
    1- Frenler çok iyi
    2- lastikler iyi
    3- amortisörler çok iyi
    4- sele bana çok sert gelmedi ve rahatsız etmedi, belki 10-15 dak. kullandığım içindir.
    5- tork eh- 200 cc motor
    6- kornası iyi
    7- oturuş pozisyonu rahat
    8- fiyat olarak daha önce konuştuğum bayi ile aynı olmasına karşın, hem bu sorgulamalardan kurtulmak, hem de deneme imkanı sundukları için, onlara da jest yapmak istedim ve kaporayı verdim ve 6 haziranda teslim alacağım, renk kırmızı
    9- rüzgarı fena alıyor ön cam şart
    10- orta ayak önemli, bir şekilde halledilmeli, koruma demiri ve çanta bağlantı demiri de halledilmeli
    11- bana biraz küçük geldi, ama sadece biraz
    12- bir kez vitesten attı
    13- bir kaç kez elim debriyaja tam alışmadığı için stop ettirdim.
    14-NC 750X alabilme imkanım doğana kadar, pulsar yeni yol arkadaşım olacak.

Hayırlısı olsun Motorun titreşimini nasıl buldunuz peki ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    Alıntı Yurdukoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fireparts bildiğim kadarıyla Güney Amerikanın Turatech benzeri kaliteli ürünler çıkaran bir firması. Pulsar aksesuarları çok hoş. Ancak resimdeki çantanın çifti 1 milyar civarı bir hayli tuzlu. Getirilebilir mi bilmiyorum ama elcik korumaları falan baya bir şık ve hesaplı.
    gerçekten güzel aksesuarlar onları getirttirmek zor olur belki ama onlar baz alınarak yapılabilirler sanırım ülkemizde diye düşünüyorum

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Hakikaten bir delilik yapasım var ne zamandır.
    Kafam iyice karışık. ne yapsak bilemedim
    Ah para olacak, birde bunlardan sipariş edeceksin, daha da motor demeyeceksin işte.
    Tam hayalimdeki oluyor o zaman.
    http://www.fireparts.com.co/pulsar/m...ar-200-ns.html

Alıntı morpho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/...15525035_n.jpg

sticker ları söktüm rahatladım
    Abi nedir bu stickerları sökünce daha iyi duruyor resmen siyah almaktan vazgectim 2 fotograf gördüm eline sağlık harika olmuş valla
    morpho bunu beğendi.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    tarafsız biri olarak sözüme başlamak istiyorum suzuki inazuma ve pulsar 200 ü karşılaştıran arkadaşlarım, bir kaç gün önce uzun uğraşılar ile birlikte arkadaşlarımın sayesinde pulsar ve inazumayı kullanma imkanı buldum her iki motorda naked olarak adlandırılsada kullanım amacı ve tarzı biraz farklı bu iki motorun, bundan sonra yazacaklarımda benim şahsi görüşüm, inazuma şehir içi kullanım haricinde uzun yola biraz daha yatkın pulsara göre, fakat pulsar şehir içinde inazumaya göre daha pratik, ivmelenme olarak pulsar daha iyi olduğunu söyleyenler var bana göre doğru değil şöyle bir açıklamayı gönül rahatlığı ile yapabilirim 0-100km/s kalkışlarını saniye ölçerek yapamadım fakat her iki motorda 6. viteste motor devrini 5000 devire düşürerek tekrar gaz açtım inazumadaki ivmelenme gerçekten tatminkar benim için inazumadan indikten sonra pulsar ise eh işte dedirtti ivmelenme konusunda... @fiyakalım arkadaşımıza gönderme olsun suzuki kullanmamış heralde, bu arada ilk kalkışlar yada 0-60km/s pulsar sanki daha seri kalkıyor yada vites dişli oranları ile alakalı olabilir dediğim gibi saniye bazlı ölçüm yapamadım, fren konusunda pulsar ön ve arka frende çok hoşuma gitti zaten şekline bayılıyorum pulsarın, ben bu karşılaştırmayı karar vermek için yaptım benim zevkim ve kullanım amacıma hitap edecek olan motor inazuma oldu her ne kadar gönlüm pulsarda kalsada... kısmet bakalım ne alıcaz karşılaştırma hakkında detaylı bilgi isteyen soru sormak isteyen pm atabilir memnuniyetle cevaplarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tarafsız biri olarak sözüme başlamak istiyorum suzuki inazuma ve pulsar 200 ü karşılaştıran arkadaşlarım, bir kaç gün önce uzun uğraşılar ile birlikte arkadaşlarımın sayesinde pulsar ve inazumayı kullanma imkanı buldum her iki motorda naked olarak adlandırılsada kullanım amacı ve tarzı biraz farklı bu iki motorun, bundan sonra yazacaklarımda benim şahsi görüşüm, inazuma şehir içi kullanım haricinde uzun yola biraz daha yatkın pulsara göre, fakat pulsar şehir içinde inazumaya göre daha pratik, ivmelenme olarak pulsar daha iyi olduğunu söyleyenler var bana göre doğru değil şöyle bir açıklamayı gönül rahatlığı ile yapabilirim 0-100km/s kalkışlarını saniye ölçerek yapamadım fakat her iki motorda 6. viteste motor devrini 5000 devire düşürerek tekrar gaz açtım inazumadaki ivmelenme gerçekten tatminkar benim için inazumadan indikten sonra pulsar ise eh işte dedirtti ivmelenme konusunda... @fiyakalım arkadaşımıza gönderme olsun suzuki kullanmamış heralde, bu arada ilk kalkışlar yada 0-60km/s pulsar sanki daha seri kalkıyor yada vites dişli oranları ile alakalı olabilir dediğim gibi saniye bazlı ölçüm yapamadım, fren konusunda pulsar ön ve arka frende çok hoşuma gitti zaten şekline bayılıyorum pulsarın, ben bu karşılaştırmayı karar vermek için yaptım benim zevkim ve kullanım amacıma hitap edecek olan motor inazuma oldu her ne kadar gönlüm pulsarda kalsada... kısmet bakalım ne alıcaz karşılaştırma hakkında detaylı bilgi isteyen soru sormak isteyen pm atabilir memnuniyetle cevaplarım
    yazımda ivmelenme konusunda çelişkili yazdığımı fark ettim bahsettiğim konu inazumanın ara hızlanma konusunda daha iyi olması ( benim sürüşüm ile alakalı olabilir ama 0-60 için pulsar sanki biraz daha iyi demiştim, ara hızlanmada ise suzuki bariz bir şekilde önde)
    rebel_punto bunu beğendi.

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun Motorun titreşimini nasıl buldunuz peki ?
    ben mx. 80km./h kullandım bir rahatsızlık hissetmedim ama belki 110-120 km/h süratte bilemem ama F650 GS için de titreşim var diyorlardı ben hissetmedim mx. 120 km./h yaptım. bu biraz da yapılan hız ve motor devri ile alakalı.

Sadece fiyatına göre değil, sahip olduğu klasmana göre, kaliteli bir motor. Biliyorsunuz Honda cbr 250 arasında gidip gelmiştim.

kırmızı renk alacağım, forumdan bir arkadaş stickerları çıkartmış gayet hoş olmuş.

ben 650 gurubunda bir enduro istiyorum ama 200ns çok pratik, ekonomik, yeterli ve yeterince kaliteli.
    Şahsen tavsiye ederim.

ha! eksoz sesi de gayet tatminkar.

Motosikleti
    ben mx. 80km./h kullandım bir rahatsızlık hissetmedim ama belki 110-120 km/h süratte bilemem ama F650 GS için de titreşim var diyorlardı ben hissetmedim mx. 120 km./h yaptım. bu biraz da yapılan hız ve motor devri ile alakalı.

Sadece fiyatına göre değil, sahip olduğu klasmana göre, kaliteli bir motor. Biliyorsunuz Honda cbr 250 arasında gidip gelmiştim.

kırmızı renk alacağım, forumdan bir arkadaş stickerları çıkartmış gayet hoş olmuş.

ben 650 gurubunda bir enduro istiyorum ama 200ns çok pratik, ekonomik, yeterli ve yeterince kaliteli.
    Şahsen tavsiye ederim.

ha! eksoz sesi de gayet tatminkar.

Teşekkür ederim bilgileriniz için Bende inazuma ile pulsar arasında gidip geliyorum bakalım hangisi kısmette varsa artık onu alacağız inş.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Alıntı tazy21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harbi o nedir yaa.
    bu motora bu mudur yan çantalar

Motosikleti
    Pulsar 200 Ns
    Ben Pulsarı aldım fakat beyaz sipariş ettirdim bayiye kırmızı da gelcekmiş stickerları söken arkadaşları da gördüm arada kaldım zevk meselesi ama sizin zevkinize sunarak bir soru sormak istiyorum ...
    Kırmızı mı Yoksa Beyaz mı önerirsiniz ...
    Sadece öneri olacaktır tercihinizi söylerseniz çok sevineceğim iyi akşamlar ;)

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı K.Batuu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Pulsarı aldım fakat beyaz sipariş ettirdim bayiye kırmızı da gelcekmiş stickerları söken arkadaşları da gördüm arada kaldım zevk meselesi ama sizin zevkinize sunarak bir soru sormak istiyorum ...
    Benim fikrim kırmızı-siyah
    K.Batuu bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

morpho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Benim istediğim renk beyazdı, aldım sticerları söktüm, hatta bir sonraki aşama olarak da depo grenajını söküp mat beyaza kaplatmayı düşünüyorum.
    Bence kırmızıya da aynı işlemler yapılabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

Bu arada, bu güzelmiş

K.Batuu bunu beğendi.

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    kırmızı daha güzel.
    K.Batuu bunu beğendi.
    BAJAJ DİSCOVER 125 MT - HONDA SPACY ALPHA

Motosikleti
    Pulsar 200 Ns
    Saolun yarın sabah ilk işim bayiyi aramak olacak

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim bilgileriniz için Bende inazuma ile pulsar arasında gidip geliyorum bakalım hangisi kısmette varsa artık onu alacağız inş.
    arkadaş, ben o yollardan geçtim ve kararımı 200NS olarak verdim.
    niçin
    1- kaldırım, çukur vs. gibi durumlarda sıkıntılı olmamalı idi
    2- Inazuma kesinlikle çok kaliteli bir makine ama ağır, (dikkat edersen 0-60 km/h kıyaslamasında 200NS daha atak buluyorlar, 180 kg., motoru daha güçlü ama daha ağır.
    3- yakıt ekonomisi
    4- kıvraklık, manevra kabiliyeti
    5-fiyat
    Ezio41, centil40, dyavol-77 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    /Honda CBF 150/Bajaj Discover 125ST
    bajaj kullanan herkezi davet ediyorum https://www.facebook.com/groups/323674874446193/
    Yola Her Çıktığımda azrail'le Selamlaşmak Zorundamıyım

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    arkadaş, ben o yollardan geçtim ve kararımı 200NS olarak verdim.
    niçin
    1- kaldırım, çukur vs. gibi durumlarda sıkıntılı olmamalı idi
    2- Inazuma kesinlikle çok kaliteli bir makine ama ağır, (dikkat edersen 0-60 km/h kıyaslamasında 200NS daha atak buluyorlar, 180 kg., motoru daha güçlü ama daha ağır.
    3- yakıt ekonomisi
    4- kıvraklık, manevra kabiliyeti
    5-fiyat
    6-kalite?...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6-kalite?...

Bi inazuma kadar asla kaliteli olamaz pulsar . O yüzden 6'yı yazmamış arkadaşımız
    dyavol-77, Adem Balkan ve che guevara bunu beğendiler.

okan218 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Pulsar inazuma kadar kaliteli olmasada piyasayı inazumadan çok salladığı kesin
    Adem Balkan bunu beğendi.

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    Alıntı fiyakalim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende 2 gün önce bajaj pulsar aldım inanın bu kadar beklemezdim hiç test etmeden aldım ve iyiki aldım daha önce suzuki inazuma kullanıyordum motorun ivmelenmesi suzukiden daha iyi yakıta gelince o kadar sert kullanmama rağmen 100 km 3 litreyi geçmiyor ilerleyen zamanlarda dahada düşeceğine inanıyorum suzukide yakıt ibresine bakmaya korkar olmuştum bu fobimi pulsarda yendim inanın çok kaliteli bir motor hemde konforlu titreşim çok az abartısız bastığınızda 150 kmyi çok rahat görüyorsunuz bu hız bile çok çift silindir suzuki inazuma bile 152 km yi geçmiyordu ama benim için en önemlisi yakıtın çok düşük olması yol tutuşu anlatmama gerek yok virajlarda adeta lastikler yapışıyor hiç kayma yok lastikler çok kaliteli hiç düşünmeden pulsarı almanızı tavsiye ederim saygılar.
    reklam kokuyor gibi
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Pulsarın garanti süresi ne kadar arkadaşlar?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)