Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Teşekkürler .Allah hayalini kuran herkese daha güzellerini nasip etsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar 200 Ns
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende bugün itibari ile beyaz pulsarı aldım . haftaya çarşamba motor adanada olacak ancak söylemek istediğim en önemli şey bu motoru almak isteyen merak eden araştıran arkadaşlar mutlaka gidip görerek degerlendirsinler çünkü motor resimlerde göründügünden çok daha heybetli ve güzel .
    LASTROMANTIC bende mersinden aldım gidip gördüğüm de yok artık demiştim resimle gerçek arasında bu kadar fark olabilir mi demiştim ... Adana yollarını bilirim bu motorla iyi kaçacağını düşünüyorum =) şimdiden hayırlı olsun =)

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    lastromantik hayırlı olsun bende adanadaki ilk pulsar sahibiyim iyi tercih

Motosikleti
    tvs rtr 150 hyper edge
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vidoda bi ara 140 gördüm sanki...
    140 yapıyo ama o motor sarı yani burdan değil, bizim pilotlar rahat 150gösterir bu motora, bizim motorlar enjeksiyonlu geldi bide

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    alıntıdır.

Ramız Zvkr "bakımdan sonraki ilk toop speed denemem hafif motorun üzerine yatarak 156 km hız 10500 devirde tünele girdim tünelde 165 e çıkabilirdim tünelde 10 km fark ediyor rüzgarsız ortam çünkü ama malesef önümde araba vardı gazı kesmek zorunda kaldım motorum şuan 1030 km de"

şimdiden 156 gösterdiler motor açılınca demek ki 165 rahat yapacak.

dişli değiştirip 170'i gözüne kestirenler var.

Motosikleti
    tvs rtr 150 hyper edge
    Alıntı fabialife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gözümün gördüğüne inanırım

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    @ERROR88;
    O egzosun sesini dinlemek isteriz.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    23 beygir 145 kilo motor doğal 150 küsürlü hızlara çıkması ancak ne kadar güvenli? Benim motorum 95 kilo, 90'ı geçince tekerler yerle bağlantısını koparıyor nerdeyse.
    kaytmazbatur bunu beğendi.

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    155 son hiz cunki devir kalmıyor kesiciye giriyor

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    alıntıdır.

Ramız Zvkr "bakımdan sonraki ilk toop speed denemem hafif motorun üzerine yatarak 156 km hız 10500 devirde tünele girdim tünelde 165 e çıkabilirdim tünelde 10 km fark ediyor rüzgarsız ortam çünkü ama malesef önümde araba vardı gazı kesmek zorunda kaldım motorum şuan 1030 km de"

75 bg lik mt07 200 ve üstü km hızları zor görürken dilşi değişimiyle 200 cc 23,5 bg motor 170 diyosunuz yani arkadaşlar bende bajaj kullanıyorum ama lütfen artık şu fanatkliği, saçmalamayı bırakın. sen pulsarla 170 km sürat yap ben motorumu sana bedava vermzsem adam değilim. senden istediğim sadece bir adet video ve bedavadan bajaj boxer 150 sahibi olacaksın!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:45 ----------

alıntıdır.

hocam bide çok merak ettim. dişli değiştirip 170 km yi gözüne kestirenler kim isim veririmisin lütfen

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Sanırım benden bahsedıyor sıkısmadan bayılmadan 145 yapıyor zaten yokus asaa buyuk dişli ile bu surat yukarı cıkabilir demiştim ama sehir içi serilikten ödün vermek gerek tabi
    agrasiwe bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Bu kanuni servisleri var olduğu sürece Pulsar çok çeker demiştim de inanmayanlar olmuştu. Dakka bir gol bir. Dün Erol bakım için Yeşilyurt motora gitmiş. Yetkililer bakim yapmamak için ellerinden geleni yapmışlar. Cuma günü gel suan yapamayız, istersen internetten en yakın servisin adresini alıp gidip yaptıra bilirsin şeklinde konuşmuşlar.. bunu yapacakları belli idi. Erol isyan etmekte haklıdır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:33 ----------

Erol un dediğine göre konuşma usluları da çok yanlış. Önce müşteri memnuniyeti olmalıdır.
    agrasiwe bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kanuni servisleri var olduğu sürece Pulsar çok çeker demiştim de inanmayanlar olmuştu. Dakka bir gol bir. Dün Erol bakım için Yeşilyurt motora gitmiş. Yetkililer bakim yapmamak için ellerinden geleni yapmışlar. Cuma günü gel suan yapamayız, istersen internetten en yakın servisin adresini alıp gidip yaptıra bilirsin şeklinde konuşmuşlar.. bunu yapacakları belli idi. Erol isyan etmekte haklıdır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:33 ----------

Erol un dediğine göre konuşma usluları da çok yanlış. Önce müşteri memnuniyeti olmalıdır.
    Yooo biz inandık Sürekli eğitim veriliyor servislere,tabi hangisi ne kadar bu eğitimden bişeyler kapar orasını bilmem.Ben buradaki servisin çalışmalarını sürekli izliyorum.İçime sinmeyen bir tek motolube diye bir yağ kullanması ve çok çok çok tavsiye etmesi.Bu yağı ilk defa duydum,hala araştırıyorum,belki de dediği gibidir.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    benim merak ettiğim bu motorla sabit 120-130 km lerde gidince az yakışı ne olur ve bu hızlara cırtlamadan çıkabiliyor mu

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS/ 2013 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim merak ettiğim bu motorla sabit 120-130 km lerde gidince az yakışı ne olur ve bu hızlara cırtlamadan çıkabiliyor mu
    90 km hızdan sonra tasarruflu yakıtın dışına çıkar normal yakmaya başlar ama nekadar yakar bilemem
    130 km ye rahat çıkıyor ve uzun bır sure bu hızda tutuna bılıyor ve hatta uzerınede çıkabılıyor yoldurumu rüzgar yönü vs vs etkenlerde önemli tabi.
    agrasiwe bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı ceza031 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90 km hızdan sonra tasarruflu yakıtın dışına çıkar normal yakmaya başlar ama nekadar yakar bilemem
    130 km ye rahat çıkıyor ve uzun bır sure bu hızda tutuna bılıyor ve hatta uzerınede çıkabılıyor yoldurumu rüzgar yönü vs vs etkenlerde önemli tabi.
    Erol abi 18 kuruş yakıyorum diyor, benimde cbr250r ile ortalama yakıtım o hemen hemen. Eğer o pulsar ile dediğim gibi gidiyorsa değişmeye değmez o sebeple merak ettim.

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    bugün iş yerine giderken bağcılarda bi Pulsar önumden geçti kırmızı renkti arkasına topcase takmış sürücüsü, o kadar güzel geldi ki gözüme topcase ile :D

Su "SON HIZ" meselesinin gündeme çok taşınmasını doğru bulmuyorum. Motosiklet kullanımına daha yeni başlayan arkadaşlar var. Son hız motosiklette en önemsiz şeydir. Hız isteyen deneyim kazanır gider kendine 600-100 cc motor alır. 200 cc seviyesinde bir motosiklet şu kadar bastı bu kadar gidiyor demek acemi arkadaşlar için çok tehlikeli. Bu motorun kapasitesi belli son hız fabrika muhendisleri tarafından önerilmiştir. 130 lastigi olan bir motorla pist koşulları olmadan 150 üstü hız yapmak son derece güvensizdir. Hızdan çok motosikletin kalitesi, kullanım dinamikleri , verdigi sürüş zevki ve/veya şuan halihazırda kocaman bir soru işareti olan yetkili servislerin bu motora nasıl hizmet verdiklerini konuşursak daha iyi olur kanaatindeyim.
    turkish39, reverse, meki 60 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Servis zamanı geldi..Etraftaki il,ilçe servislerinin hiç birisi pulsar ın eğitimini almamışlar..Getir yaparız diyorlar..Nasıl yapalım Ekrem bey?..bahsettiğiniz kontrol edilen 26 noktadan haberdar mı servis arkadaşlar..Discower in eğitimini almışlar..

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su "SON HIZ" meselesinin gündeme çok taşınmasını doğru bulmuyorum. Motosiklet kullanımına daha yeni başlayan arkadaşlar var. Son hız motosiklette en önemsiz şeydir. Hız isteyen deneyim kazanır gider kendine 600-100 cc motor alır. 200 cc seviyesinde bir motosiklet şu kadar bastı bu kadar gidiyor demek acemi arkadaşlar için çok tehlikeli. Bu motorun kapasitesi belli son hız fabrika muhendisleri tarafından önerilmiştir. 130 lastigi olan bir motorla pist koşulları olmadan 150 üstü hız yapmak son derece güvensizdir. Hızdan çok motosikletin kalitesi, kullanım dinamikleri , verdigi sürüş zevki ve/veya şuan halihazırda kocaman bir soru işareti olan yetkili servislerin bu motora nasıl hizmet verdiklerini konuşursak daha iyi olur kanaatindeyim.
    Size sonuna kadar katılıyorum. Bugün serviste bir cocuk geldi abi bu 160 Yapıyormuş işte cok rahat on arka kaldiriyomusdun falan bende alıyorum dedi. Pulsara daha önemlisi o çocuğa yazık. Bu konuların kısa tutulması taraftarı yim
    newmoto76 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)