Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    Ekrem bey,
    Pazar gunu bu saatte cevap yazmanizi ya bu ise gonul verdiginize yada forumun sizi sardigina yoruyorum. Tebrik ederim. Bu cabalarinizin size basari olarak donmesini temenni ediyorum.
    gelebek, halilom, kaytmazbatur ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Parasına göre iyi motor ha 9000 olsa alirmiyim asla zaten talep görmesi de bu yüzden 7500 u geçerse kendi pimini çeker apache gibi bakınız millet yine yön değiştirdi cbf e bakıyor neden çünkü honda
    kuroscu, reason667 ve gelebek bunu beğendiler.
    www.erkakurye.com

meugur74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    strike 150
    error arkadaşın dediği çok doğru;tvs apache fiyat avantajını kaybetti.umarım pulsarda aynı yanlışa düşülmez..

Motosikleti
    ybr125, cbf150, apache, ybr250, 600f, fazer s2...
    mrb arkadaşlar motorunu alan arkadaşlara kazasız belasız güvenli sürüşler dilerim
    dün izmir bayisine 1000 tl kapora vererek bu ay sonunda teslim edilecek olan motorumu sabırsızlıkla beklemeye başladım(1000tl den aşağı kapora vermezsen siparişi almam demesi hoşuma gitmedi ama pulsar a feda olsun)

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Bu hintlier tekirdağ düşmanmı kardeşim ne tvs ne bajaj servisi var
    hector15 ve Garip bunu beğendiler.

m_sayın ne renk aldınız acaba bizimle paylaşır mısınız ?

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hintlier tekirdağ düşmanmı kardeşim ne tvs ne bajaj servisi var
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Beklemeye degermis ben biraz erken aldim ama caktirmayin 😆😆

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parasına göre iyi motor ha 9000 olsa alirmiyim asla zaten talep görmesi de bu yüzden 7500 u geçerse kendi pimini çeker apache gibi bakınız millet yine yön değiştirdi cbf e bakıyor neden çünkü honda
    Kesinlikle haklısın.Ben de almam açıkçası.9000 e onu alacağıma 10000 e kış dönemi 2. el bir CBF 600 alırım.

TR nin motosiklet gerçeği malesef.Ancak sanmıyorum o tip bir zamlanma olacağını.Bajaj ın her parçayı montajı ve lojistiği kendi bünyesinde halletme olanağı olduğu için bu da.

Apache hakikatten kendini bitirdi.Bayilerde hala 2012 eski kasa satılıyor. Açgözlü yaklaşımlarının bedelini ödediler.

Motosikleti
    ybr125, cbf150, apache, ybr250, 600f, fazer s2...
    siyah renk tercih ettim ama bu ay sonunda tesim olacak
    motoru inceledim genel olarak; fiyat ,kalite ,yakıt ekonomisi ve estetik olarak alınabilecek en iyi motordiyorum
    **sadece sinyaller hoşuma gitmedi buda sorun diil alınca güzel bir led sinyal takarım birde xenon far takıldı mı süper olacak

FermanogLu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    Cbf150 satıldı ve şu an pulsar takipte.
    Ekrem bey bayileriniz peşin fiyata taksit imkanı sunacaklar mı.

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı reason667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle haklısın.Ben de almam açıkçası.9000 e onu alacağıma 10000 e kış dönemi 2. el bir CBF 600 alırım.

TR nin motosiklet gerçeği malesef.Ancak sanmıyorum o tip bir zamlanma olacağını.Bajaj ın her parçayı montajı ve lojistiği kendi bünyesinde halletme olanağı olduğu için bu da.

Apache hakikatten kendini bitirdi.Bayilerde hala 2012 eski kasa satılıyor. Açgözlü yaklaşımlarının bedelini ödediler.
    ben 2012 sonunda aldım motosikleti siteye baktım karşılaştırmalarda CBF/Apache ve YBR vardı ve Apache ciddi anlamda tavsiye ediliyordu... buna rağmen ben aldığımda CBF 4800 Apache 4250 liraydı... geçen sene fuarda baktım hiçbir şey değişmemiş.. gaz kelebeği ve karenaj dışında ama Apache fiyatta CBF i de YBRyi de geçmişti ha keza bu sene de durum aynı... bu abiler manyak mıdır nedir? yeni hiç bir şey yapmadan bir önceki yıl sattığının %25 üstüne motor satmak nedir? kuralkan bu motorda benzer bir hata yaparsa aynı sonu görür muhtemelen.....
    dyavol-77 ve halilom bunu beğendiler.
    Aşkta kanun imiş aşıklara cevr eylemek aşık odur ki cefa-ı yare sabretmek gerek..

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Herkese Merhabalar,

Pulsarın sele yüksekliğini bilen var mı ?

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Felis Leo;

Sizi ürün sahibi yapamadığımız için gerçekten çok üzgünüm. Her şey nasip ile olduğunu bir kere daha görmüş olduk. Kararınız hayırlı olsun, Allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin. Pulsar modelinin bu tarihe kalmaması gerektiğinin kesinlikle farkında idik. Bütün planımız mart ayı içinde hazır olmak şeklinde idi. Ama aşmamız gereken bir süreç sebebi ile bu gecikme yaşandı.Pazartesi günü gelecek olan BAJAJ yetkililerine sizin yazınızı örnek göstereceğim ve kullanıcımızın hassasiyetini canlı bir örnek olarak izah edeceğim.

Ama Allah'a şükür bir problemimiz kalmadı. Şu anda tek sorunumuz beklemediğimiz kadar yoğun talebe en kısa sürede cevap vermek. Bunu da çözdük Allah'a şükür.

Eğer bir gün Pulsar için karar verirseniz mutlaka haberim olmasını isterim.
    Gecikme için tekrar özür diler, yeni ürününüzün hayırlı olmasını temenni ederim.

Saygılarımla...
    Pulsar güzel motor , fiyatıda çok iyiydi kendimi hiç kasmadan alabilecektim şimdi 5000 liralık bir ek masrafa girdik ,tamam suzuki çok kaliteli motor ama benim motordan çok fazla beklentim yok hız falan önemli değil işimi görürdü ne yapalım inşallah alanlar memnun kalırlar fiyat açısından bir çok garibanda güzel motora binecekler. Kalkıp kaç senelik eski model eski teknoloji cbf150 ye 6000 lira verene kadar 7000 liraya pulsar 10 numara .
    ekrem ata, centil40, gelebek ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Felis Leo;

Sizi ürün sahibi yapamadığımız için gerçekten çok üzgünüm. Her şey nasip ile olduğunu bir kere daha görmüş olduk. Kararınız hayırlı olsun, Allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin. Pulsar modelinin bu tarihe kalmaması gerektiğinin kesinlikle farkında idik. Bütün planımız mart ayı içinde hazır olmak şeklinde idi. Ama aşmamız gereken bir süreç sebebi ile bu gecikme yaşandı.Pazartesi günü gelecek olan BAJAJ yetkililerine sizin yazınızı örnek göstereceğim ve kullanıcımızın hassasiyetini canlı bir örnek olarak izah edeceğim.

Ama Allah'a şükür bir problemimiz kalmadı. Şu anda tek sorunumuz beklemediğimiz kadar yoğun talebe en kısa sürede cevap vermek. Bunu da çözdük Allah'a şükür.

Eğer bir gün Pulsar için karar verirseniz mutlaka haberim olmasını isterim.
    Gecikme için tekrar özür diler, yeni ürününüzün hayırlı olmasını temenni ederim.

Saygılarımla...

bu devirde tuketıcıye (ki secımını farklı markadan yapmış...) maddı-manevı bu kadar duzgun cevap veren pek ınsan kalmadı.

ben de ıslerınızın ıyı gıtmesını ve bu cızgınızın bozulmamasını temennı edıyorum.
    trcn, azizsele, cbr1907 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Arkadaşlar hadi.Bir uzun yol yapanınız üç beş kullananınız yok mu şunu? Yorumlarınızı beklemedeyiz bize de farklı model aldırmayın.

Plaka işlerine çok masraf almayan bayi aranıyor bu arada.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Ekrem Ata verdiğiniz cevapları konu başından beri takip ediyorum ve sizi tebrik ediyorum. Türkiyedeki motor satıcılarına göre alışık olmadığımız bir üslubunuz var. bir gün bajaj almaya karar verirsem sizi rahatsız edeceğim.
    Adem Balkan, trcn, azizsele ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Arkadaşlarımın güzel temennisi ve yorumları için çok teşekkür ediyorum.

Gücümün ve yetkimin yettiği ölçüde sizlerin yanında olacağıma emin olabilirsiniz. Öncelikle her hadiseye sizin yerinize kendimi koyup bakmaya çalışıyorum. Hatalar olacaktır. Ama geri dönüşlerin hakkaniyetli bir şekilde yapılması çok önemli. Sizlerle mümkün olduğunca iç içe olmaya gayret edeceğim. İnşallah yakın bir gelecekte Pulsar, Discover ve Boxer sahipleri ile ayrı ayrı toplantılar yapacağız. Tüm çabalarımız sizlerin memnuniyeti üzerine kurulu olması gerekiyor. Bunun geri planına da çalışıyoruz. Bayi-servis-yedek parça...Hepsi de çok önemli detaylar.

Ama bizi çok rahatlatan bir ayrıntı var. Bunu unutmamak gerekir. Ürünler ve geri planda BAJAJ çok güçlü.
    BAJAJ ile ilk imza atıldığı tarihteki inancındayım. Sektör kesinlikle ayrı bir heyecan kazanacak. Ürün ve esas üretici eğer yeterli değilse bir yerde tıkanıyorsunuz...

Niyet hayır, akıbet hayır olsun.

Saygılarımla...
    Adem Balkan, wolrath, islambey ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Plaka yok uzun yola cikamiyoz 😆

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı motocrossbrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar pulsar yakından görmek isteyenler denemek isteyenleri bekleriz pulsar 200 ns test aracı gelmiştir. ancak pazartesi günü aracın plaklası çıkacagından pazartesinden sonra denemek istyen arkadaşları bekleriz . ayrıca 10.05.2014 tarihinde büyük pulsar test sürüşü günü olacaktır. ayrıca ricam arkadaşlar motorları test etmeden denemeden yorum yapmayalım . gelin buyrun pulsar 200 ns deneyin gömrüşlerimizi deneyip test ettikten sonra paylaşalım teşekkürler
    Haftaya sizdeyim o zaman. Ayrıca Discover ve Boxer'ı da bir kez daha denemek istiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)