Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Umarım bir iki aya zam gelmez çünkü genel kanı olumlu olursa ben de satın alacagim ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CBFMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Dun bende sultangazi bajaj bayisine gittim, kurye arkadaslarda bu motora sardiysa varin siz dusunun gerisini, mavi rengi cok guzeldi. Zavalli cbfim ilk defa gariban geldi bana. Yil sonu alabilirim gibi gibi tabi yorumlar ve servis cok onemli.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı orh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    at çamur izi kalsın alamdın diye kin gütme bari alan arkadaşlarımız var sende inazumayla kaza yapma parçaları çok ucuz ayrıyetten koruma demiri taktır orta sepha içinde para ver ucuza satıyoz motoru japon kazığı 50 tane şey yzarım böyle kaza yapan 1 tane daha alır seninkiyle aynı paraya gelir 2 hakkı var o zaman kullananlar objektif olarak yorum yapacaklarına inanıyorum ben

1 martta fuara gittiğimdede inceledikten sonra aşağıdaki linkte aynı şeyi yazmıştım bir bak bakalım ne yazmışım.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ulacak-30.html
    01 Mart 2014, 18:54#582

Felis Leo

--------------------------------------------------------------------------------
    Üyelik: 05 Mart 2013Şehir: BURSAMotosikleti: Suzuki İnazuma

Kendi motorum apacheyi satılık ilan vererek heyecanla fuara gittim doğruca bajaj standına koştum çok detaylı inceledim:
    -KTM dük ile aynı ebatlarda sanki biraz daha büyükçe gibi
    -şase alüminyüm ve çok zayıf geldi bana şase içi boşluk ve ince gibi diğer motorlara baktığımda içime pek sinmedi
    -Vites pedalında mesafe geniş gibiydi ve pedal esniyordu metali inceydi sağlamlık hissi vermedi bana
    -Gösterisini seyrettim çok atik ve çabuk hızlanıyordu oldukça güçlü geldi bana
    Sonuç olarak güzeldi ama ben daha kalıplı bir motor istediğim için almaktan vaz geçtim.Birde kurye motoru yapacaklarını söylediler ben o zaman tamamen aklımdan sildim
    Drayke bunu beğendi.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 martta fuara gittiğimdede inceledikten sonra aşağıdaki linkte aynı şeyi yazmıştım bir bak bakalım ne yazmışım.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ulacak-30.html
    01 Mart 2014, 18:54#582

Felis Leo

--------------------------------------------------------------------------------
    Üyelik: 05 Mart 2013Şehir: BURSAMotosikleti: Suzuki İnazuma

Kendi motorum apacheyi satılık ilan vererek heyecanla fuara gittim doğruca bajaj standına koştum çok detaylı inceledim:
    -KTM dük ile aynı ebatlarda sanki biraz daha büyükçe gibi
    -şase alüminyüm ve çok zayıf geldi bana şase içi boşluk ve ince gibi diğer motorlara baktığımda içime pek sinmedi
    -Vites pedalında mesafe geniş gibiydi ve pedal esniyordu metali inceydi sağlamlık hissi vermedi bana
    -Gösterisini seyrettim çok atik ve çabuk hızlanıyordu oldukça güçlü geldi bana
    Sonuç olarak güzeldi ama ben daha kalıplı bir motor istediğim için almaktan vaz geçtim.Birde kurye motoru yapacaklarını söylediler ben o zaman tamamen aklımdan sildim
    Sayın Felis Leo sizi apache topiğinden itibaren takip ediyorum.Apacheye binerken yere göğe sıgdıramıyordunuz sonra sattınız pulsar için kapora verdiniz ve beklemeye başladınız bekleme aşamasında bajaj şöyle marka böyle marka çok sağlam bu paraya alınabilecek başka yok vs vs diye motoru met ede ede bitiremediniz.Şimdi niye 360 derece döndünüz???Kusura bakmayın böyle konuştuğum için olaya objektif bakın derim sadece sizin bindiğiniz motorlar mı bulunmayan Hint kumaşı diyecem şimdi de Hintliler baya sizi üzdü...

Bu arada arkadaşım bugün pulsarına kavuştu ve bol bol test ettik.Motorsiklet acayip keyifli titreşimi hiç hissetmedim,virajlarda çok başarılı frenler süper vites geçişleri harikulade motordan kalite akıyor ben çok beğendim cbr 125 fiyatına 200 cc'lik enjeksiyonlu su soğutmalı bir motorsiklet

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    beğenen gider alır beğenmeyende almaz bu paraya alınabilecek en iyi motor bence gönül ister 600 rr binmek ama onunda derdi ayrı 2 teker bu en iyiside olsa hatayı affetmez
    designserhat ve kaan898 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı Engin1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beğenen gider alır beğenmeyende almaz bu paraya alınabilecek en iyi motor bence gönül ister 600 rr binmek ama onunda derdi ayrı 2 teker bu en iyiside olsa hatayı affetmez

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı orh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    at çamur izi kalsın alamdın diye kin gütme bari alan arkadaşlarımız var sende inazumayla kaza yapma parçaları çok ucuz ayrıyetten koruma demiri taktır orta sepha içinde para ver ucuza satıyoz motoru japon kazığı 50 tane şey yzarım böyle kaza yapan 1 tane daha alır seninkiyle aynı paraya gelir 2 hakkı var o zaman kullananlar objektif olarak yorum yapacaklarına inanıyorum ben
    İnazuma aldı şimdi ise pulsara yukardan bakıyor herkesin motoru kendine bajağına s.. ne olaki uzun zamandır model araştırırsın fiyat performansa bakarsın sonra aldığın motor hep en iyisidir
    designserhat ve Engin1987 bunu beğendiler.

Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın Felis Leo sizi apache topiğinden itibaren takip ediyorum.Apacheye binerken yere göğe sıgdıramıyordunuz sonra sattınız pulsar için kapora verdiniz ve beklemeye başladınız bekleme aşamasında bajaj şöyle marka böyle marka çok sağlam bu paraya alınabilecek başka yok vs vs diye motoru met ede ede bitiremediniz.Şimdi niye 360 derece döndünüz???Kusura bakmayın böyle konuştuğum için olaya objektif bakın derim sadece sizin bindiğiniz motorlar mı bulunmayan Hint kumaşı diyecem şimdi de Hintliler baya sizi üzdü...

http://i.hizliresim.com/glodV2.jpg
    Bu arada arkadaşım bugün pulsarına kavuştu ve bol bol test ettik.Motorsiklet acayip keyifli titreşimi hiç hissetmedim,virajlarda çok başarılı frenler süper vites geçişleri harikulade motordan kalite akıyor ben çok beğendim cbr 125 fiyatına 200 cc'lik enjeksiyonlu su soğutmalı bir motorsiklet
    arkadaşın yorumlarına aynen katılıyorum. Felis Leo bende tvs apache kullanıcısıyım ve forumdaki paylaşımlarınızı keyifle okudum, tur camı çalışmanızı gerçekten çok beğendim ve saygı duydum, bajaj pulsar 200NS hakkında bir çok olumlu yorum yaptınız, "yeni motorsikletim bajaj pulsar" diye başlık açtınız, ilk gelen partiden motoru alamadığınız için kızgınsınız anlayabiliyoruz ve bu kızgınlıkla gidip Inazuma aldınız aradaki fiyat farkı neredeyse 5,000 TL, parça fiyatlarını kontrol etmişsinizdir umarım, yakıt tüketimi vs vs. Inazuma kullanıcısı bir arkadaşla uzun uzun sohbet etme şansım oldu arkadaş kullanmaya korkuyorum abi diyor, makina o kadar narin ki bir yeri çizilecek diye sürekli tedirgin oluyorum, pahalı makina her yola da girmek istemiyorsun,diyor, arkadaş Inazuması'nı satıp Pulsar almak istediğini söyledi, gündelik kullanıma daha uygun olacağı düşüncesinde.

Umarım kızgınlıkla verdiğiniz bu karar sizi üzmez tekeriniz düz bassın ve LÜTFEN BU MOTORUN HAKKINI YEMEYİN...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

arkadaşın motoruda bu,

ilan vermişti görmeye gittim branda altında muhafaza ediyordu henüz 2.000 km de yazık bir sürü para verip gönlünce kullanamamak insanın zoruna gidiyor. para kolay kazanılmıyor bu memlekette malesef... insan istiyor en iyisine binmek ama aldıktan sonrası var birde...

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Bende İnazumayı alıp yakıtından dolayı hemen satan birisini tanıyorum.Satıp Cbf aldı sonra Cbf'i de satıp Yeni kasa Apache aldı Hayırlısı olsun
    Pashapache bunu beğendi.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    [IMG][/IMG][COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------
    Adem Balkan, kaan898 ve kaytmazbatur bunu beğendiler.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    bla bla ınazuma alabılıyorsan bajaj la ne ısın olurkı ınazuma yı kullandım bes para etmez o motor o kasaya cok ufak en az 50 beygır olması lazım yoksa ıyıdır suzukı
    designserhat bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    Fotoları ben attım Kafaniza takilanlari sorabilirsiniz

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    cbr ı satarsam alıcam hemen 160128023

Bu motor fiyat/performans acisindan kesinlikle ulkemiz motosiklet pazari icin en gecerli referanstir.Sym wolf yada suzuki inazumanin pahali olma gerekceleri bi tarafa ktm 200 denen motorun 16 bin lira seviyesinde satilmasinin nasil bir sacmalik oldugunun bu motosiklet ispatidir.7300 liraya daha iyi bir motosiklet alinamazdi.Satin alan arkadaslara keyifli surusler dilerim.Ktm 200 un sorunlarindan sonra bu paraya bu motor bu simarik markalara inat umarim ilkemizde binlerce satar.Bende sahsen alacagim.
    meki 60, Yurdukoru, Adem Balkan ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Ben motoru sözlerinde durmadıkları için zamanında alamadım, çok tez canlı bir insanım o yüzden başka motor aldım ve çok kızdım bu işe orası doğru, ama ben 41 yaşında adamım buradaki küçük çocuklar gibi benim motorum iyi seninki kötü , küçük göreyim falan düşüncem hiç olmadı , pulsar belirttiğim olumsuzluklarına rağmen şekli ve fiyatı açısından denemeye değerdi ama risk almakta vardı ama ben göze almıştım ama nasip değilmiş alamadım. Bunun yerine inazuma almak zorunda kaldım hatta ekonomik olarakta şu an için o kadar açılmak istemiyordum ama nasip böyleymiş. Bu arada suzukinin parçası pahalı falan ama alt tarafı 250cc motor, peki harley , bmw kullananlar falan niye alıyor o zaman onlar daha pahalı, o zaman demekki herkez ekonomisine göre hesap yapıyor, inazuma yı alıp hemen satan olduğu gibi her motoru alıp hemen satan mutlaka var ve olacaktır, hatta 2-3- ay sonra ikinci el ilanlarda pulsarlarıda göreceksiniz, daha 3. gün bajaj discover satan olduğu gibi.
    Adem Balkan bunu beğendi.

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Valla serviste kataloğu ilk gördüğüm andan bugüne kadar bu motor aklımda şu sıralar biraz sıkışık olmasam direkt atlıycam üzerine... geçenlerde Hudson deriye gittim (kendileri Bajaj Bayisi olmuşlar) adamlar satış için hiç bir şey söylemedi kaparo vereyim dedim almadılar daha bir şey belli değil dediler... diğer bayilere de gitmedim açıkçası TVS Apache 150 var onu verip üzerine de kredi kartından çektirmek istiyorum ama bayilerin de hiçbiri 2. el almıyor ben 2 gün de olsa motosikletsiz kalmak istemiyorum başka bir bayiye servise motoru verip sonra gelip bu motoru almak vs. sakat iş.. inşallah bir yolunu buluruz...alanlara binenlere hayırlı olsun Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin...

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Ben motoru sözlerinde durmadıkları için zamanında alamadım, çok tez canlı bir insanım o yüzden başka motor aldım ve çok kızdım bu işe orası doğru, ama ben 41 yaşında adamım buradaki küçük çocuklar gibi benim motorum iyi seninki kötü , küçük göreyim falan düşüncem hiç olmadı , pulsar belirttiğim olumsuzluklarına rağmen şekli ve fiyatı açısından denemeye değerdi ama risk almakta vardı ama ben göze almıştım ama nasip değilmiş alamadım. Bunun yerine inazuma almak zorunda kaldım hatta ekonomik olarakta şu an için o kadar açılmak istemiyordum ama nasip böyleymiş. Bu arada suzukinin parçası pahalı falan ama alt tarafı 250cc motor, peki harley , bmw kullananlar falan niye alıyor o zaman onlar daha pahalı, o zaman demekki herkez ekonomisine göre hesap yapıyor, inazuma yı alıp hemen satan olduğu gibi her motoru alıp hemen satan mutlaka var ve olacaktır, hatta 2-3- ay sonra ikinci el ilanlarda pulsarlarıda göreceksiniz, daha 3. gün bajaj discover satan olduğu gibi.
    Dostum motorun hayırlı uğurlu olsun,yapı olarak pulsar dan daha yapılı ve mutlaka daha az titreşimlidir.250 lik motor yaksa yaksa ne yakar biri 3.5 diğeri 4 olsun çok da önemli değil.Ben de eski bir suzuki kullanıcısıyım,japonların bana kalırsa en kalitelisi suzuki,kaldı ki motosiklet dünyasının en kalitelisi genel olarak japon kabul ediliyor,harley bmw kullanan arkadaşların yaşadığı sıkıntının üçte birini yaşamadım şükürler olsun.

Ama bu pulsar ın kötü olduğunu açıkçası hiç sanmıyorum.Hyosung ile bile karşılaştırması güç bir malzeme kalitesi var.SYM yi kurcalamadım bilmiyorum.Ama montaj kalitesinde elbette japonlar bir tık üstün.Ama o fark da ne bileyim boyalı vidaların üzerindeki siliklerde komple motordaki iki üç çizikte boyanın altındaki plastiğin kalitesinde falan fark ediyor.

Motor dayanıklılığına falan diyecek söz yok,en ölüsü japonların canını çıkarsan aynı motorla 150 200000 gider,diğer markalarda bunu söylemek her zaman mümkün değil.Ancak kuryeler dışında hangimiz kolay kolay bu rakamları görüyoruz ki?

Sözün özü,motorun 250 klasmanına göre kaliteli,belki de referans olan model.Şanssızlığı TR pazarında Suzuki nin daha uygun fiyattan satamaması.

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    Alıntı gelebek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuralsız, hindistandaki bir kullanıcıyla arkadaş oldum facede, oda 2014 model almış ,eksileri olarak arka amortisör sert ilk kullanımda dedi ama kullandıkça kendine geliyormuş amortisör,yani biraz kullandıkça kendine gelir galiba ,sende kullandıkça burdan artılarını, eksilerini paylaşırsan seviniriz ,tekerin düz bassın,hayırlı olsun makinen kardeş..
    Bende yumusayacagini düşünüyorum. Birde eve giden yolun cok engebeli olduğunu farkettim Teşekkürler kardeş .

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:18 ----------

Pulsarın vites koluna dikkat eden oldumu çok laçka biraz sağa sola esniyor, birde şase alüminyum çok zayıf birde aman bir yere toslamayın motorunuz pert olabilir biliyorsunuz alüminyum şase tamir olmuyor. Arka koltukta çok dar iki kişi sıkıntılı bu arada buşilerden sadece birisi bozulsa nasıl anlaşılacak öteki bujiler çakınca teklemezde motor, bu durum yolda kalmamama açısından avantaj oluşturması yanında yakıt tüketimini artırı farkına geç varılabilir.
    Arkadaşım. O vites kolu öyle olmali zaten. Sen vitesli bir bisiklet al tüm vidakarini sık bakalim noluyor.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Motosikleti ne kavuşan tüm arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun. Darısı başımıza.
    meki 60 bunu beğendi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Değerli Felis Leo;

Sizi ürün sahibi yapamadığımız için gerçekten çok üzgünüm. Her şey nasip ile olduğunu bir kere daha görmüş olduk. Kararınız hayırlı olsun, Allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin. Pulsar modelinin bu tarihe kalmaması gerektiğinin kesinlikle farkında idik. Bütün planımız mart ayı içinde hazır olmak şeklinde idi. Ama aşmamız gereken bir süreç sebebi ile bu gecikme yaşandı.Pazartesi günü gelecek olan BAJAJ yetkililerine sizin yazınızı örnek göstereceğim ve kullanıcımızın hassasiyetini canlı bir örnek olarak izah edeceğim.

Ama Allah'a şükür bir problemimiz kalmadı. Şu anda tek sorunumuz beklemediğimiz kadar yoğun talebe en kısa sürede cevap vermek. Bunu da çözdük Allah'a şükür.

Eğer bir gün Pulsar için karar verirseniz mutlaka haberim olmasını isterim.
    Gecikme için tekrar özür diler, yeni ürününüzün hayırlı olmasını temenni ederim.

Saygılarımla...
    centil40, trcn, Adem Balkan ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)