Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada hala telefon tutucu bulamadım
    senin de işini çözeyim

https://urun.n11.com/telefon-tutucu/...ucu-P379216996

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj 200 NS
    arkadaslar debriyaj degisimi yapicam sadece balata ariyorum fakat internetten bir suru fiyattan mevcut hangisini alicagimi bilemedim yakin zamanda alan varmi ucuz yollu bulup memnun kalan?

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı ndvia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar debriyaj degisimi yapicam sadece balata ariyorum fakat internetten bir suru fiyattan mevcut hangisini alicagimi bilemedim yakin zamanda alan varmi ucuz yollu bulup memnun kalan?
    Kalyocnu 180tl 6lı. Motorun çehresi değişti. Düz yolda 130 u geçmiyordu. Şuan 150 civarı yapıyor hiç zorlanmadan.

Motosikleti
    Bajaj 200 NS
    Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalyocnu 180tl 6lı. Motorun çehresi değişti. Düz yolda 130 u geçmiyordu. Şuan 150 civarı yapıyor hiç zorlanmadan.
    tamamdir hocam sagolun siparis geceyim saclari yada yaylarida degistinizmi degisim sirasinda

Motosikleti
    Alıntı ndvia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamdir hocam sagolun siparis geceyim saclari yada yaylarida degistinizmi degisim sirasinda
    Benim motor 38binde hocam. Valla sipariş etmedim ben çıkan parçalar sağlam çıktı. Büyük ihtimalle sadece balatalar yeter.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim motor 38binde hocam. Valla sipariş etmedim ben çıkan parçalar sağlam çıktı. Büyük ihtimalle sadece balatalar yeter.
    38 bin mi? hey maşallah.

Motosikleti
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    38 bin mi? hey maşallah.
    Niye böyle bir şey dediniz hocam? :D

Niye böyle bir şey dediniz hocam? :D
    ben 29 bin yaptım sattım. 200'lük motor için 29 bin bile bana yüksek gelirken 38 bin olmasına rağmen hala motorunu kullananı görmek şaşırttı.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    ben 29 bin yaptım sattım. 200'lük motor için 29 bin bile bana yüksek gelirken 38 bin olmasına rağmen hala motorunu kullananı görmek şaşırttı.
    eski motorum 150'lik tvs apache ile 40k yaptım, ondan önce qm250 çapır ile 30k yaptım.

asıl kilometreleri bu motorlarla yapmak lazım. parçası ucuz servisi kolay...

transalp alsam kilometre yapmaya kıyamam.

Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski motorum 150'lik tvs apache ile 40k yaptım, ondan önce qm250 çapır ile 30k yaptım.

asıl kilometreleri bu motorlarla yapmak lazım. parçası ucuz servisi kolay...

transalp alsam kilometre yapmaya kıyamam.
    aynen ama cc küçüldükçe çevirilen devir attığı için sürtünme fazla oluyor doğal olarak da motor ömrü kısalıyor. düşük devirde on binlerce km gidebiliriz ama kaçımız buna sabredebilir.

yine de dayanıklı motordur pulsar iş ki çok sıkıştırma.

ben biraz şevkli kullandığımdan hafif tırstım km'den

Motosikleti
    Hocam ben 35binde aldım. Biraz kullandım. Elini yüzünü düzelttim satıyorum. A dan z ye bakımını yaptım. Valla benim motor diye demiyorum ama taş gibi. Sürmeye devam etsem böyle 60 70 bini görür. Ama satayım naked iyi güzelde bana göre değilmiş onu anladım. Şunu diyim bu 200 lük blok iyi bakılırsa 100bin deviriyor. Cidden çok güzel bi makina.

Edit: Ben motosikletin 3. Sahibiyim yani buda çok önemli bir etken. Ayrıca fb grubunda ilk sahibinin gönderilerini buldum. Elleri dert görmesin çicek gibi rodajını yapmış blok aşırı sağlam.

Hocam ben 35binde aldım. Biraz kullandım. Elini yüzünü düzelttim satıyorum. A dan z ye bakımını yaptım. Valla benim motor diye demiyorum ama taş gibi. Sürmeye devam etsem böyle 60 70 bini görür. Ama satayım naked iyi güzelde bana göre değilmiş onu anladım. Şunu diyim bu 200 lük blok iyi bakılırsa 100bin deviriyor. Cidden çok güzel bi makina.

Edit: Ben motosikletin 3. Sahibiyim yani buda çok önemli bir etken. Ayrıca fb grubunda ilk sahibinin gönderilerini buldum. Elleri dert görmesin çicek gibi rodajını yapmış blok aşırı sağlam.
    ooo baya iyi denk gelmişin o zaman. yeni motor ne düşünüyorsun

Motosikleti
    ooo baya iyi denk gelmişin o zaman. yeni motor ne düşünüyorsun
    Çok karışık hocam. 25 26 ya kadar düzgün bi cbr500r veya ninja 300 almayı düşünüyorum. Ama ani bi kararla Corsa b gsi da alabilirim. Şuan çok karışık kafam :D

Çok karışık hocam. 25 26 ya kadar düzgün bi cbr500r veya ninja 300 almayı düşünüyorum. Ama ani bi kararla Corsa b gsi da alabilirim. Şuan çok karışık kafam :D
    aynı kafa karışıklığına ben de düştüm araba ve motor arasında. ikinci el araba piyasası çoook kötü şu an. kolay gelsin şimdiden
    25 26'ya cbr 500 biraz zor şu an haberin olsun.

Motosikleti
    aynı kafa karışıklığına ben de düştüm araba ve motor arasında. ikinci el araba piyasası çoook kötü şu an. kolay gelsin şimdiden
    Öyle ama benimde acelem yok hocam. Osmanlı da ki gibi sikke sikke o fiyatlar inecek ayhahahahha :D
    -ZERO- bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar D400
    Benzer kafa karışıklığını Kasım-Aralık ayında ben yaşamıştım, 2017 Hyundai i10 otomatik - 2019 cbr650r - 2018cbrf arasında. Gelişen süreç içerisinde "o mu O mu bu mu" derken hiçbiri de olamadı. 40-45 arası olan 2018 cbr650f 70-77bin tl bandına fırladı, 85bin tl olan i10 110bin bandına, fuarda 67bin tl olan 2020 cbr650r a 84bin bandına fırladı. Ben de Dominarımla devam etmek zorunda kaldım Siz siz olun Türkiye'de beklemeyin, beklediğiniz her zaman zarar ediyorsunuz(deyip kasım-Aralığı bekliyorum, vermem o şişirilmiş fiyatları şu anda motorlara )

2014 yılında aldığım pulsarımı geçen sene 42bin km'de sattım, sadece sanırım 15bin km civarında piyano rulmanlarından birisinden ses geldiği için piyanoların ikisini de değiştirtmiştim servisinde. 40bin'e gelmeden yedek debriyaj balataları aldım, lazım olursa değiştirmek için, lazım olmadı, onları da satarken verdim.
    Yıllık sadece işe git gel 10bin km yapıyorum. 2017'de aldığım Domi şu an 35bin küsür'de. Cbr650r alabilirsem de yine işe gitgel yapıcam, zira motor alıp "km yapmMAyayım da eskimesin" diye binMEmek bana mantıklı gelmiyor. Vurucam kırbacı vurucam kırbacı...

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tur camsız pek kullanmadım da sizce tur camı motorun dengesini bozuyor mu?

bana biraz bozuyor gibi geldi

Motosikleti
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tur camsız pek kullanmadım da sizce tur camı motorun dengesini bozuyor mu?

bana biraz bozuyor gibi geldi
    Hocam dimdik cam. Bir şeye yaramıyormuş. Üstüne üstlük motorun dengesinş bozuyor. Zaten maksimum 120 ile sabit gititğimiz için rüzgarda aman aman vurmuyor ya. Bence çok gereksiz.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam dimdik cam. Bir şeye yaramıyormuş. Üstüne üstlük motorun dengesinş bozuyor. Zaten maksimum 120 ile sabit gititğimiz için rüzgarda aman aman vurmuyor ya. Bence çok gereksiz.
    cıkarsam mı cıkarmasam mı diye sorguluyorum acıkcası bende su an.

görünüş olarak biraz daha kalıplı gösteriyor sadece.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzer kafa karışıklığını Kasım-Aralık ayında ben yaşamıştım, 2017 Hyundai i10 otomatik - 2019 cbr650r - 2018cbrf arasında. Gelişen süreç içerisinde "o mu O mu bu mu" derken hiçbiri de olamadı. 40-45 arası olan 2018 cbr650f 70-77bin tl bandına fırladı, 85bin tl olan i10 110bin bandına, fuarda 67bin tl olan 2020 cbr650r a 84bin bandına fırladı. Ben de Dominarımla devam etmek zorunda kaldım Siz siz olun Türkiye'de beklemeyin, beklediğiniz her zaman zarar ediyorsunuz(deyip kasım-Aralığı bekliyorum, vermem o şişirilmiş fiyatları şu anda motorlara )

2014 yılında aldığım pulsarımı geçen sene 42bin km'de sattım, sadece sanırım 15bin km civarında piyano rulmanlarından birisinden ses geldiği için piyanoların ikisini de değiştirtmiştim servisinde. 40bin'e gelmeden yedek debriyaj balataları aldım, lazım olursa değiştirmek için, lazım olmadı, onları da satarken verdim.
    Yıllık sadece işe git gel 10bin km yapıyorum. 2017'de aldığım Domi şu an 35bin küsür'de. Cbr650r alabilirsem de yine işe gitgel yapıcam, zira motor alıp "km yapmMAyayım da eskimesin" diye binMEmek bana mantıklı gelmiyor. Vurucam kırbacı vurucam kırbacı...
    ben 10.500'e sıfırını almadığım pulsarın ikinci elini 11'e aldım 2018'de. bekleyen kaybeder alan kazanır. ben birkaç hafta önce araba mı motor mu alsam diye düşünürken 20 yaşındaki arabaya 40 bin lira vermeyi gözüm yemedi gittim r25 aldım 0 kilometre ki 2016'da 16.000'e sıfırı satılırken o para buna verilmez deyip almadığım r25 bu. motorun pazartesi faturasını kestirdim salı günü yamaha'dan zam geldi. ilk defa çabuk hareket etmenin yararını gördüm. bundan sonra çok düşünmeyeceğim mal alırken valla.
    maktama bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)