Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı oLdBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar 2015 veya 2016 model ns 200 almak istiyorum daha önceden takip ettigim kronik sorunlarının oldugunu bildigim bir motor en önemlisi stop etme sorununa günümüzde kalıcı bir çözüm bulunmusmudur veya sizin eklemek istediginiz bir sorun var mıdır
    2015 mk1b kullanıyorum.
    stop etme sorunu hiç yaşamadım,
    gösterge sorunu hiç yaşamadım.

gösterge sorunu yaşayanlar genelde aküden dolayı sorun yaşıyorlar. yuasa aküm var taş gibi. hiç gösterge sorunu yaşamadım.
    stop etme ise bazen hissediyorum, yavaşken debriyaj çektiğimde stop edecekmiş gibi oluyor fakat etmiyor. hafif ara gaz veriyorum topluyor.

benim yaşadığım diğer kronik sorunlar ise arka diskin yamulması oldu. diski değiştirdim. ayrıca civataların alayı paslı idi değiştirdim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 mk1b kullanıyorum.
    stop etme sorunu hiç yaşamadım,
    gösterge sorunu hiç yaşamadım.

gösterge sorunu yaşayanlar genelde aküden dolayı sorun yaşıyorlar. yuasa aküm var taş gibi. hiç gösterge sorunu yaşamadım.
    stop etme ise bazen hissediyorum, yavaşken debriyaj çektiğimde stop edecekmiş gibi oluyor fakat etmiyor. hafif ara gaz veriyorum topluyor.

benim yaşadığım diğer kronik sorunlar ise arka diskin yamulması oldu. diski değiştirdim. ayrıca civataların alayı paslı idi değiştirdim.
    2014 lere gore senin motordaki akü konumu revize edildi.denge sensorunun yeri revize edildi.

Senin motor buyuk ihtimal,2015 mart/nisan üretim partisinden.

2015 mayis uretimli motoru kullanan arkadasim,bu zamana kadar hic sorun yaşamadi,bende kullandigimda kesinlikle stop etmedi.

bajajpulsar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CygnusL(2015)-NS200(2015)-MT25(2020)
    selamlar 2015 veya 2016 model ns 200 almak istiyorum daha önceden takip ettigim kronik sorunlarının oldugunu bildigim bir motor en önemlisi stop etme sorununa günümüzde kalıcı bir çözüm bulunmusmudur veya sizin eklemek istediginiz bir sorun var mıdır
    2016 modeli var bende. hem ekran resetleme hem de stop etme sorunu var. stop etme sorununun sebebi debriyajı kaçırma falan değil sürücüyle alakasız. genelde bende ışıkta durunca boşta veya debriyaj çekiliyken hafif aragazı verince veya kalkınca oluyor. ayrıca garip bir şekilde ben de dahil olmak üzere bir çok kişi sağ aynanın bollaştığından bahsediyor :D

2020 model var bende. 700km deyim. Ekran resetleme var. Stop etme sorunu 5 defa falan oldu. Genelde ışıklarda dururken birinci viteste debriyajı çekince oluyor. Stop etme sorunu var kısacası. Sağ ayna aynen yumuşak. Serviste sıktırdım vidaları ama nafile giderken ayarı bozuluyor sürekli.

gokhanergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200
    Bende 2016model var su an, 56bini geçtim. Ayna oynama hic olmadi, resetleme filan hic yaşamadım. Stop etme sorunu sadece ilk çalıştırdığımda hemen yola çıkarsam yaşıyorum, o da bir kez sadece. İlk çalıştırdığımda bir iki dakika bekleyip yola çıkarsam hiç sorun yaşamıyorum. Bu sorunları neden yaşamadım anlamadım, sürpriz yumurta heralde bu motorlar 😀

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayna sıkıntısı yaşadım vidalarını sıkınca düzeldi ama aynaları değiştirdim ki ŞÜKÜR yani artık yeni aynalar ile arkayı görebiliyorum.

motoru ne zaman calıstırsam ekran resetliyor istisnasız.

Stop etme olayını hiç yaşamadım acıkası.

Motosikleti
    ---
    2017 200ns var 24bin km civarı oluyor, bazen kalkışlarda stop ediyor , varta akü ile değişmeme rağmen resetleme sorunu soğuk havalarda oluyor sadece, aynalar discover 125 st ile değiştirmiştim alır almaz iş görüyor baya

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayna sıkıntısı yaşadım vidalarını sıkınca düzeldi ama aynaları değiştirdim ki ŞÜKÜR yani artık yeni aynalar ile arkayı görebiliyorum.

ekran reset olayı için satılan bir modül var. internetten araştırabilirsin.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS

Aynayı ne aynası ile değiştirdin? Ben de aynada sürekli omzumu görmekten sıkıldım açıkcası.

Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekran reset olayı için satılan bir modül var. internetten araştırabilirsin.
    gerekli değil hocam, bi saat sıfırlanıyor. onun dışında bir zararı yok. motor acılınca 4 saniye beklememek için ugrasmaya değmez.

Alıntı sezarim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynayı ne aynası ile değiştirdin? Ben de aynada sürekli omzumu görmekten sıkıldım açıkcası.
    tvs apache ile değiştirdim, sonra fark ettim ki ben önceden arkamı görmüyormuşum resmen. huzura erdim.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    ---
    37T dişi kullanan var mı? Artısı, eksisi nedir? 17500deyken motorum servis 40t kullandı tork iyi fakat vites çok çabuk değişim istiyor ve top speedde düşüş oldu.

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Hem biraz yaygın popüler kültürü eleştirelim hemde biraz makara yapıp gezelim diye elimizin altındaki binlerce video dan farklı birşey ortaya cıkartmaya calıştım. Eleştiriye acığım, fikirleriniz benim için önemli, yanlız bunu dedim diye de yerden yere de vurmayın, sonuçta ilk denemem ve iddalı da değilim. NOT : Herhangi bir kaza söz konusu değildir, aynı zamanda videonun iceriğinden cokta alakasız değildir.

beyler ben hala telefon tutucu bulamadımn bu alete :(

solo__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xcity
    Arkadaşlar selamlar.
    garantili 2019 model 150 nk ile 2016 model 16.000 km ns 200 arasında kaldım. boyum 1.73. Yorumlarınızı beklerim.

Alıntı solo__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar.
    garantili 2019 model 150 nk ile 2016 model 16.000 km ns 200 arasında kaldım. boyum 1.73. Yorumlarınızı beklerim.

birisi 24 beygir birisi 12
    birisi 10 tork birisi 18

yani güç arasında 2 kat fark var.

Sadece 150nk da ABS olması laızm 2016 ns200 de yok.

Kullanım amacına göre secmen gerekecek.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Alıntı solo__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar.
    yav görüyorum bu 125'lik 150'lik motorları yolda. sadece cbf ybr değil, cbr 125 yzf 125 dahil hepsi "kalitesiz, sorunlu, problemli" diye b.k attıkları benim pulsarın arkasında kalıyor. hele bi de iki kişi biniyorlar bazen. yazık valla bir sollama yapana kadar yıl oluyor. sırf şekil diye bir yığın para verdikleri motor nal topluyor benim "gariban" pulsarın arkasından

sana illa pulsar al demiyorum fakat motor alacaksan minimum 200-250 cc'lik motor al çünkü bir süre sonra o 150'lik motorlar sinir harbine sokuyor yolda.
    alabiliyorsan pulsar olmasa bile ktm duke 200-250 al en azından. hoş bana kalsa eski model er6, fazer 600, fzs 600 falan al geç. baya idare eder seni.
    solo__ ve levend84 bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav görüyorum bu 125'lik 150'lik motorları yolda. sadece cbf ybr değil, cbr 125 yzf 125 dahil hepsi "kalitesiz, sorunlu, problemli" diye b.k attıkları benim pulsarın arkasında kalıyor. hele bi de iki kişi biniyorlar bazen. yazık valla bir sollama yapana kadar yıl oluyor. sırf şekil diye bir yığın para verdikleri motor nal topluyor benim "gariban" pulsarın arkasından

sana illa pulsar al demiyorum fakat motor alacaksan minimum 200-250 cc'lik motor al çünkü bir süre sonra o 150'lik motorlar sinir harbine sokuyor yolda.
    alabiliyorsan pulsar olmasa bile ktm duke 200-250 al en azından. hoş bana kalsa eski model er6, fazer 600, fzs 600 falan al geç. baya idare eder seni.
    tvs 180 le bursa otobanında giderken.mt125 kullanan birisine denk gelmiştim.100km hızla sabit aheste giderken bu beni solladı,ilerde rampada bayıldı motoru,bende tam gaz yaptım eleman arkamda yatmıs motoruna hala yetişmeye çalışıyor..

su sogutmalı 15hp 4 valfli birde yamaha ama abi motorum yaaa...

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    beyler ben hala telefon tutucu bulamadımn bu alete :(
    Hocam rammount tipi ayna bağlantılı ahtapot tutucu alabilirsiniz.

aynalarda elcik koruma baglantısı var, bir de aynadan baglantılı istemedim telefon tutucuyu.

söyle scooterlerinki gibi gidon arası canta seklinde bişi bulabilsem süper olacak

aynalarda elcik koruma baglantısı var, bir de aynadan baglantılı istemedim telefon tutucuyu.

söyle scooterlerinki gibi gidon arası canta seklinde bişi bulabilsem süper olacak

https://www.feyizoglu.com/images_buy...Ar_53980_1.jpg
    zaten ayna veya gidona bağlananlar bizim motorda çok sallanıyo titriyo acayip güvensiz bilgin olsun. eğer ön camın varsa onun arkasına bağlayabilirsin biraz uğraşarak. hem rüzgar hem yağmur almaz. hem de yoldan gözünü ayırmamış olursun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)