Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Leoncino
    Motosiklet Online
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    33000 kmde ayar yapıldı mi bilmiyorum ama herhangi bir subap sesi yok motorda... Debriyaj kolunun altında ne müşüru var?

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... Debriyaj kolunun altında ne müşüru var?
    Sizce ne müşürü olabilir?! Debriyaj müşürü var tabi ki.

Merhaba,

2017 ns200 motosikletim var.arka çantam ile ilgili büyük sorunum var.rms 35lt beyaz üstte lastik olan çantam var.zamanla çantayı alt demir ile bağlayan somunlar düşmüş şimdi çantayı tek vida tutuyor.bahçelievler veya yakınlarda topcase tamiri yapan veya yedek parçaları satan birileri var mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:33 ----------

Merhaba,

Ns200 2017 Mdel motosikletimde yaşadığım bir durum var sizde de aynı mı diye fikir almak istedim.örneğin motor 2. viteste gidiiyor ve boşa aldım.10,15 sn gittikten sonra tekrar 2. vitese alayım dedimde vites bi garip geçiyor.kaart diye sanki birşey kırılırcasına geçiyor.aynı şekil 1. viteste de öyle mesela 2. viteste gidiyorum yol yavaşladı boşa salladım bir süre sonra 1. vitese geçiriyorken kaart diye geçiyor.normal mi ?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Bir konu hakkında size danışmak istiyorum. Normalde motul 5100 yag koyuyordum motoruma servis uyanıklık yapıp yağı shell helix hx7 otomobil yağı koymuş. 4.5k kmdir sürüyorum. 5100 den ne artisini gördüm ne eksisini gördüm yağın simdi tekrar o servise goturmek istemiyorum. O yuzden yağ değişimi kendim yapicam aynı yagdan mi alsam yoksa gene motule mi donsem bilemedim.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 Dominar 400
    Alıntı agasar_ts61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

2017 ns200 motosikletim var.arka çantam ile ilgili büyük sorunum var.rms 35lt beyaz üstte lastik olan çantam var.zamanla çantayı alt demir ile bağlayan somunlar düşmüş şimdi çantayı tek vida tutuyor.bahçelievler veya yakınlarda topcase tamiri yapan veya yedek parçaları satan birileri var mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:33 ----------

Merhaba,

Ns200 2017 Mdel motosikletimde yaşadığım bir durum var sizde de aynı mı diye fikir almak istedim.örneğin motor 2. viteste gidiiyor ve boşa aldım.10,15 sn gittikten sonra tekrar 2. vitese alayım dedimde vites bi garip geçiyor.kaart diye sanki birşey kırılırcasına geçiyor.aynı şekil 1. viteste de öyle mesela 2. viteste gidiyorum yol yavaşladı boşa salladım bir süre sonra 1. vitese geçiriyorken kaart diye geçiyor.normal mi ?
    Zincirinin gerginliği kontrol et birde vites pedalının bağlantı vidasını kontrol edin.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hocam debriyaj kolunun altındaki müşüru yağlayıp temizledim. Stop etme sorunum çözüldü. 3 gündür stop etme derdim yok umarim daha etmez. Tesekkur ederim.
    Bir de N ışığı göstermiyor. Bazan yanip bazan yanmiyor, bu nedendir acaba?

Motosikleti
    Hocam debriyaj kolunun altındaki müşüru yağlayıp temizledim. Stop etme sorunum çözüldü. 3 gündür stop etme derdim yok umarim daha etmez. Tesekkur ederim.
    Bir de N ışığı göstermiyor. Bazan yanip bazan yanmiyor, bu nedendir acaba?
    Boş vites müşürün bozulmuş olabilir veya motor kısmında boş vites kablosunu takip edin soketini görürsünüz onu kontrol etmeyi deneyin.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Şimdi de motorun sarı motor arıza lambası yandı. Ne bela motormus bu Pulsarlar

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Motor arıza ışığı kendiliğinden söndü. Şu ekran resetleme sorununa çözüm bulan birisi var mi aramizda?

Motosikleti
    Dominar D400
    Motor arıza ışığı kendiliğinden söndü. Şu ekran resetleme sorununa çözüm bulan birisi var mi aramizda?
    İsterseniz kendinizin yapabileceği isterseniz satın alacağınız bir modül takarak resetleme sorununuz kalmıyor. mikrondevre diye aratın forumda/google'da.
    Forumdan bir mesajı: LİNK
    ilkaybaşaran bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bir de Pulsar ina uzun kisa Led Ampul takan var mi arkadaşlar? Link atabilir misiniz?

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R
    Merhaba Sevgili Motosiklet Sever Dostlar. Youtube kanalımda abone olursanız sizler için çok daha iyi videolar çekerim. Desteklerinizi Bekliyorum.Saygılar..

Atına Atla Yüreğinin Götürdüğü Yere Git... Hadi Go!!!!!!!

Arkadaşlar benim motorum pulsar 160 bugün motoru temizlerken koltukları da söktüm. Bir de ne göreyim, sürücü koltuğunun altında sağ tarafta 1 Amperlik yedek bağlantı var.
    Sizin motorlarda da benzer şekilde yedek çıkış varsa bunu ne için ve nasıl kullandınız?
    Aydınlatabilirseniz sevinirim.

Motosikleti
    Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim motorum pulsar 160 bugün motoru temizlerken koltukları da söktüm. Bir de ne göreyim, sürücü koltuğunun altında sağ tarafta 1 Amperlik yedek bağlantı var.
    Sizin motorlarda da benzer şekilde yedek çıkış varsa bunu ne için ve nasıl kullandınız?
    Aydınlatabilirseniz sevinirim.
    Kırmızı uçlu bir soket mi ve kontrol edip enerji çıkışı olduğuna baktınız mı.

Kapağını açıp kontrol etmedim ama üzerinde 1A CCU SPARE diye yazıyor zaten yedek olduğu.

https://eksiup.com/p/d2249244i4gs

Motosikleti
    Kapağını açıp kontrol etmedim ama üzerinde 1A CCU SPARE diye yazıyor zaten yedek olduğu.

https://eksiup.com/p/d2249244i4gs
    O ana sigorta kutusu.

Abi emin misin?
    Üzerinde 1A CCU SPARE yazıyor. Ana sigorta için 1Amper çok küçük, bir de Spare yedek demek zaten.
    Ama akünün yanıbaşında olması da seni doğrular nitelikte.
    En iyisi bir sonraki temizlikte açıp bakayım içinde ne varmış.

Motosikleti
    Abi emin misin?
    Üzerinde 1A CCU SPARE yazıyor. Ana sigorta için 1Amper çok küçük, bir de Spare yedek demek zaten.
    Ama akünün yanıbaşında olması da seni doğrular nitelikte.
    En iyisi bir sonraki temizlikte açıp bakayım içinde ne varmış.
    kapağını aç takılı sigorta ve 1 adette yedek sigorta göreceksin içinde. bu sigorta kutusundan bahsetmiyormusun.
    [IMG][/IMG]
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Evet bahsettiğim sigorta kutusu o.
    Ben de yedek çıkış bıraktılar sanmıştım hani araç takip falan gibi cihazları bağlayabilmek için.

Motosikleti
    Evet bahsettiğim sigorta kutusu o.
    Ben de yedek çıkış bıraktılar sanmıştım hani araç takip falan gibi cihazları bağlayabilmek için.
    Maalesef senin düşündüğün gibi değil o ana sigorta kutusu, aklında bulunsun hiç elektrik yoksa ilk önce ona bak, belli bir kısımda elektrik varsa artçı koltuğu veya oturduğun koltuğun altında ayrıca sigorta kutusu var onlara bak.

BLUE MOTOR - Benelli - RKS - KUBA
    Leoncino
    Hero Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)