Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Mondial E-xtreme Max 150
    Leoncino
    Motosiklet Online
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Motorun ekspertizinde bu ses vardı ve kabul ederek aldıysan bence hata etmişsin. ben olsam almazdım.
    zaten bir kere dişli değişimi için motor sökülmüş, bidaha bidaha sök-tak hoş olmayacaktır. zaten dişli değişip bu sefer başka viteste ses oluşmuşsa yapılan işlem eksik ve başarısızdır.
    işlem garantiden yapılmışşa ve önceki sahibi teslim aldığındada senin şu anki şikayetlerin mevcut olduğu halde teslim almışsa önceki sahibin yanlış yapmıştır. eski sahibine tamir işleminden sonrada sesin gelip gelmediğini sor, eğer geliyorsa bajaj ile iletişime geçip konuyu bildir, muhtemelen olumsuz yanıt alacak olsanda belki müşteri memnuniyeti adına destek olabilirler.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Stylmartin ayakkabı bot modelleri için tıklayın
    Motomax

Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun ekspertizinde bu ses vardı ve kabul ederek aldıysan bence hata etmişsin. ben olsam almazdım.
    zaten bir kere dişli değişimi için motor sökülmüş, bidaha bidaha sök-tak hoş olmayacaktır. zaten dişli değişip bu sefer başka viteste ses oluşmuşsa yapılan işlem eksik ve başarısızdır.
    işlem garantiden yapılmışşa ve önceki sahibi teslim aldığındada senin şu anki şikayetlerin mevcut olduğu halde teslim almışsa önceki sahibin yanlış yapmıştır. eski sahibine tamir işleminden sonrada sesin gelip gelmediğini sor, eğer geliyorsa bajaj ile iletişime geçip konuyu bildir, muhtemelen olumsuz yanıt alacak olsanda belki müşteri memnuniyeti adına destek olabilirler.
    Değerli fikir ve önerileriniz için çok teşekkür ederim. Konu hakkında kurallara konuyu bildireceğim. Bilginiz varsa komple şanzuman dişli set değişimi ve işçilik sizce kaça patlar bana?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    kuralkanın e-yedek parça satış sitesinden istediğiniz bütün parçaların fiyatlarını bulabilirsiniz.

https://ekuralkan.com/YedekParca

işçilik tutarı hakkında bilgim yok. yetkili servis saat başı ücretine 120 tl falan yazıyolar diye biliyorum. ayrıca motor açılıp kesin parça listesi oluşmadan net fiyat veremezler. size 1500 tl dedilerse ve sonuçta yetkili servis dediyse bunu demekki ortalaması odur. siz bir iki yetkili servise daha danışıp işin aciliyetini tam öğrenin derim. gerçekten aciliyeti yokmu yada ses artarsa maliyetin artması hakkında bilgi isteyin. sonuçta içerde birşeyler aşınıyor ve metal parçacıkları sistemde dolaşyor. motosiklet otomobil gibi değil, şanzıman, silindir, krank, debriyaj aynı yağla yağlanıyor. bugün viteste uğultu varken yarın hiç beklemediğiniz şekilde motorun başka yeri zarar görüp başınıza iş açabilir.

o değilde baya felaket tellalı oldum

Crazy Motors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS ABS (2017)
    Merhabalar,

Bu videomda motosikletimin güvenliği için aldığım iki yönlü alarm sisteminin montajını nasıl yapabileceğimizi tüm detaylarıyla göstermekteyim.

Uygulamaya Ait Video: https://youtu.be/_QftrjC8Zf4

Kullandığım ürüne ait link: http://s.click.aliexpress.com/e/bpdSunb7

Alarm sisteminin genel özellikleri:

* Durum göstergeli LCD ekrana sahip kumandalar
    * Şu geçirmez tasarım
    * Uzaktan çalıştırma fonksiyonu
    * Motor blokaj özelliği
    * Düşük güç tüketimi
    * Dâhili uzaktan ayarlanabilir alarm şiddet seviyesi
    * 125dB siren çıkışı
    * 1km kumanda, 2km ana modül haberleşme mesafesi
    * Yön bulma özelliği

Ayrıca iki yönlü kumandanın fonksiyonları ise:

* Sinyal seviyesi
    * Pil seviyesi
    * Görsel, sesli ve titreşimli bildirimler
    * Saat (+ alarm kurma)

Alarm sisteminin güç tüketimleri ise (ölçümünü yaptım):
    - Beklemede ~4mA
    - Alarm çalıyorken ~390mA

* Ürün bağlantı şeması videonun 12:35 'de görülmektedir.

Not: Kutu içeriğinden kumandalar için pil çıkmıyor. Ayrıca AAA ince kalem pil almanız gerekiyor.

Saygılarımla, iyi seyirler.

Diğer “Motosiklet Uygulamaları” videolarım için: https://www.youtube.com/playlist?lis...Feer8wv3WJRxOg
    bajajpulsar2 bunu beğendi.

Arkadaşlar selam, internetten bulduğum bir ustaya konfor sele uygulaması sordum 500 TL fiyat verdi, açıkçası fiyat bu pulsar 200ns için çok geldi bana. Daha uyguna bu işlemi yapan bildiğiniz yer var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:39 ----------

önce ki yazıda şehir söylememişim istanbulda

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    500 tl çokmuş yav. medikal ürün satanlarda şişirileblen minderler varmış. benim selede file takılı. bitane havalı minder alıp filenin altına koyup deniycem bi ara. yapıp memnun kalanlar olduğunu okumuşturm.

Bende de var file kışın donduğu için alt taraf çıkardım şimdi biraz daha ısınınca geri takıcam olmadı öyle bi çözüm denerim bende

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 Pulsar200ns,Mt-25, Dominar 400
    Alıntı skucukyazici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de var file kışın donduğu için alt taraf çıkardım şimdi biraz daha ısınınca geri takıcam olmadı öyle bi çözüm denerim bende
    birde burayla bir görüş sele için.
    https://www.facebook.com/groups/1420717091354534/

sağolasın bir danışayım

Merhaba arkadaşlar,

2016 model pulsar alırken nelere dikkat etmek gerekir ?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 Pulsar200ns,Mt-25, Dominar 400
    Alıntı agasar_ts61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

2016 model pulsar alırken nelere dikkat etmek gerekir ?
    servise götürüp baktırın, cihaza bağlatıp km orjinal mi baktırın, bu arada şalpazarı ilçesinin neresindensiniz.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Yedek Parça ve işçilik indirimi
    Leoncino
    Hero Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)