Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    akü komple bitmesin diye arada sırada 15-20 dk çalıştır. lastik havalarını biraz fazla bas, ufakta olsa kendiliinden inebilir. arada sırada ileri geri yer değiştir, lastik yapısı deforme olmasın. zincirin yağlı olsun, paslanmasın. üstünü örtme imkanın varsa bişeylerle örtebilirsin. deponu dolu şekilde bırak.motoru bıraktığın yerin 0 derecenin altına inme olasılığı varsa antifriz seviyeni kontrol ettir.

bu arada motorun hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Hayırlı olsun motorun. Lastikleri ile geri yapman yerine ben altına kalın strafor koymanı yada bir tahtanın üzerine çıkarmanı öneririm. Tekerin düz bassın.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı cc007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Japonlarla bajajın orjinal yedek parça fiyatını kıyaslayan varmı? Nasıl durum?
    Bajaj yedek parça fiyatları arttı bayağı,(gerçi herşeyin fiyatı arttı ya...) japonlarsa zaten pahalıydı, hep uçtu fiyatları. Bakın, forumda Honda dct şanzıman için orjinal balata setine(sadece balata seti, başka birşey yok) 8500tl istendiğine dair başlık var. Farı da 6-7bin tl mi ne. Gerisini siz bakın.
    Alıntı 06Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba..
    Yaklaşık 1 hafta önce NS200 aldım ve içimde kalan bir ukteyi başardım. 2016 model 18000 km'de..
    Ankara'da yaşıyorum ve havalar çok kötü olduğu için dükkanımda tutuyorum motorumu.
    Bu soguk havalar uzun sürecek gibi, arada yapmam ve eksik etmemem gerekenler nelerdir bilgilendirebilir misiniz?
    Dükkanda tutuyorsanız çok da yapılacak birşey yok, uzun süre kalacaksa akü kutup başlarını sökün isterseniz, lastiklerin altına da tahta/karton koyarsanız lastikleri de bir nebze korumuş olursunuz.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Arkadaşlar Ns-200'ümü sabah garajdan çıkartırken sol koruma demirinin üzerine düşürdüm, zaten hafif gevşemiş soğuktanda iyice sertleşmiş üst vidası içerde kırıldı. Buna ne yapılabilirim şimdi ?

Kaynak son çare..

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı YAHYaONUR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Ns-200'ümü sabah garajdan çıkartırken sol koruma demirinin üzerine düşürdüm, zaten hafif gevşemiş soğuktanda iyice sertleşmiş üst vidası içerde kırıldı. Buna ne yapılabilirim şimdi ?

Kaynak son çare..
    Serviste veya sanayide çıkartıp yeni vida taktırabilirsin.
    YAHYaONUR bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Bir kaynaklık işi var. Serviste hallederler. Yenisini takıp devam et. Sana birşey olmasın, Pulsarlara zaten kolay kolay birşey olmuyor
    YAHYaONUR bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kaynaklık işi var. Serviste hallederler. Yenisini takıp devam et. Sana birşey olmasın, Pulsarlara zaten kolay kolay birşey olmuyor
    Motor sapasağlam duruyor, maşallahı var, grenajlı makine olsa gittiydi sol kapak.
    Ne olursa olsun fırtınanın şiddeti, martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

Motosikleti
    MT-07
    RS200'lere de takıyorlar takoz. Walla gözlemlerimi söyleyeyim. İstanbul'dan Şanlıurfa'ya araba ile gidip geldim. Yolda tek gördüğüm marka Bajaj motosikletlerdi. 3tane RS200 1tane NS200 gördüm koca otobanda. Eylül ayı idi sanırsam. Kolay kolay dağılmıyor bajaj'lar. En fena şekillerde test ettim.
    YAHYaONUR bunu beğendi.

Sanayide bir tornacıya gidip ters kılavuz ile çıkarttırabilirsiniz.

Gayrettepe'deki Motoser bir tornacı yardımıyla zarar vermeden kırılan vidayı yerinden çıkartıp, koruma demirini tekrar yerine takıyor.

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    herkese iyi akşamlar arkadaşlar. bajaj pulsar 200 ns kullanıcısıyım. yaz aylarında birçok uzun yol deneyimim oldu iskenderun-antalya arası 700 km. bu yolu motorsiklet ile bir çok defa gittim geldim. bu aralar yine gitmem gerekiyo ama havalar malum. akdeniz bölgesi için iki üç günlük güneşli hava bekliyorum. yakalayabilirsem hemen çıkıcam yola. güzergahım iskenderun-adana-mersin-antalya. sabah 5 gibi yola çıkmayı planlıyorum. yaz mevsiminde kafam esince basıp gidiyodum antalyaya. ama kış olunca biraz ürperti var içimde. mecbur kalmasam zaten gitmezdim ama uzun bir süre antalyada kalıcam motoru evde bırakmak istemiyorum. termal içlik kullanıcam diğer bütün ekipmanlarım var zaten. umarım kötü bir durumla karşılaşmam. o güzergahta olan arkadaşlar varsa uğramak isterim.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi akşamlar arkadaşlar. bajaj pulsar 200 ns kullanıcısıyım. yaz aylarında birçok uzun yol deneyimim oldu iskenderun-antalya arası 700 km. bu yolu motorsiklet ile bir çok defa gittim geldim. bu aralar yine gitmem gerekiyo ama havalar malum. akdeniz bölgesi için iki üç günlük güneşli hava bekliyorum. yakalayabilirsem hemen çıkıcam yola. güzergahım iskenderun-adana-mersin-antalya. sabah 5 gibi yola çıkmayı planlıyorum. yaz mevsiminde kafam esince basıp gidiyodum antalyaya. ama kış olunca biraz ürperti var içimde. mecbur kalmasam zaten gitmezdim ama uzun bir süre antalyada kalıcam motoru evde bırakmak istemiyorum. termal içlik kullanıcam diğer bütün ekipmanlarım var zaten. umarım kötü bir durumla karşılaşmam. o güzergahta olan arkadaşlar varsa uğramak isterim.
    Haftaya kadar motorla gitmemeni tavsiye ederim. Sürekli fırtına uyarısı var o bölge için.

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    beklicem bakalım havaları kolluyorum. sürekli gidip geldiğim için yolu ezbere biliyorum zaten ama bu havalarda gitmek biraz ürperti oluşturdu bende
    Coşkun31

Motosikleti
    Dominar D400
    beklicem bakalım havaları kolluyorum. sürekli gidip geldiğim için yolu ezbere biliyorum zaten ama bu havalarda gitmek biraz ürperti oluşturdu bende
    Bu soğuklarda tavsiye etmem, ama zorunlu iseniz mutlaka elcik ısıtmanız olsun derim.

Motosikleti
    Elcik kılıflarından takın mutlaka hiçbir kışlık eldiven bu havalarda 100 km den fazla sıcak tutamiyor. Lastiklerinizinde uygun olduğunu kontrol edin mutlaka
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu soğuklarda tavsiye etmem, ama zorunlu iseniz mutlaka elcik ısıtmanız olsun derim.
    elcik ısıtmam yok normal eldiven kullanıyorum onunla idare edicem

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:08 ----------

Alıntı YAHYaONUR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elcik kılıflarından takın mutlaka hiçbir kışlık eldiven bu havalarda 100 km den fazla sıcak tutamiyor. Lastiklerinizinde uygun olduğunu kontrol edin mutlaka
    gideceğim yolda kar olayı yok ama yinede soğuk olacak eldiven ile idare edicem artık
    Coşkun31

Dominar almak üzere Pulsar'ımı satıyorum. İlgilenenlere:
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bajaj-pulsar-ns200-euro-4-michelin-pilot-street-lastikler-644582294/detay/

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    elcik ısıtmam yok normal eldiven kullanıyorum onunla idare edicem

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:08 ----------

gideceğim yolda kar olayı yok ama yinede soğuk olacak eldiven ile idare edicem artık
    parmaklar gittimi elçik ısıtma bile bir işe yaramıyor.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı yokon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dominar almak üzere Pulsar'ımı satıyorum. İlgilenenlere:
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bajaj-pulsar-ns200-euro-4-michelin-pilot-street-lastikler-644582294/detay/
    Motorun tertemiz kardeşim,lastiklerinde yeni,bütçeni kasma...

Hiç masrafa girme,önümüz sezonda kullan motorunu..

Tekerin düz bassın..
    yokon bunu beğendi.

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun tertemiz kardeşim,lastiklerinde yeni,bütçeni kasma...

Hiç masrafa girme,önümüz sezonda kullan motorunu..

Tekerin düz bassın..
    Teşekkürler,
    Piyasadan çok umutlu değilim açıkçası. Pulsar'ı sattığım durumda, Dominar almak bütçemi çok zorlamayacak. Satılmaması durumunda keyifle binmeye devam edeceğim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (1 üye ve 9 misafir)