Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar lastiklerimin değişim zamanı geldi. Michellin pilot street kullanıyordum ama helvasını yedik. Gönül isterki Rosso 2 takayım ama maddi durumum şuan el vermiyor. Ne önerirsiniz? Mitas MC50 yada Anlas Tourneo lar nasıllar?

Yoksa az daha koyup YBR mi alayım?
    2 yıldır miras MC 50 kullanıyorum. Islak zeminde oldukça iyi. Yumuşak ve yere sağlam basan bir lastik. Anlas kullanan bir arkadaşımız da o lastik konusunda yorumunu yapacaktır.
    Angrypower bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Crazy Motors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS ABS (2017)
    Merhabalar,

Bu videom da Pulsar 200NS motorumun kısa/uzun, park ve plakalık ampullerini 6000K LED ürünlerle değişimini yaparak yeni bir görünüme kavuşturdum ve yapmak isteyen arkadaşlara nasıl yapacaklarına dair ışık tutması niyetiyle paylaşmak istedim.

Uygulamaya Ait Video: https://www.youtube.com/watch?v=G8zdnPRw7M4

Ürüne Ait Linkler:
    • Far için; https://goo.gl/9FRT6s
    • Park ve plakalık için; https://goo.gl/QECA27

LED'ler orjinal halojen ampullere kıyasla daha iyi görünüm ve görüş sağlamıştır.

LED'ler şimşek etkilidir.

Bazı LED ürünlerdeki gibi rahatsız edici fan sesi kullandığım H4 ürününde yoktur.
    *Farların yanması için motorunda çalışması gerektiği için fan sesi motor gürültüsü arasında zaten anlaşılmamaktadır.

Kullandığım ürünler ise;
    -Kısa/Uzun far için 6000K H4 LED, (1 adet)
    -Parklar ve plakalık için ise 6000K T10 LED (3 adet)

Saygılarımla, iyi seyirler.
    ogzcngdk, yeditepely, ayzek ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

JOHNDOSAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Yeni Uygulamam

Motosikleti
    BAJAJ 200NS

Elcik ve sisler

resim neden ekleyemiyorum

Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    [IMG]file:///C:/Users/Sedat%20Y%C4%B1ld%C4%B1z/Desktop/pulsar1.jpg[/IMG]

Motosikleti
    MT-07
    Şu alete ANLAS TOURNEEO lastik takan yok mu yahu?

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Ben kullanıyorum. Orjinal lastiğe göre iyi ama çok beklenti olnaması gereken bir lastik

Motosikleti
    MT-07
    Eski lastiklerim michellin pilot street. Tekrardan bir dünya para vermek istemiyorum aynı ayarda olacaksa ondan direniyorum. Mitas ile hemen hemen aynı diyorlar. Anlaş da mitas ile aşağı yukarı aynı ise %50 daha ucuza geliyor lastik gereksinimi. Ondan soruyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

İşin doğrusu yağmur yağdığı zaman 3,5 atmak istemiyorum

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    400-500 km oldu kullanalı o yüzden çok yorum yapamıyorum ama kurudan ıslağa ilk geçişte felaket. Mesela geçen yolda giderken ortada refüjden su akmış yola 90-100 arası hızda o kısmı yanlayarak gittim. Kuruda fena değil

Motosikleti
    dominar 400
    YouTube kanalında anlaş lastik üretimi ve üreticisinin lastik hakkında verdiği bilgi var. Ayrıca anlaş lastik kullanıcılarının da yorumları var. Bence YouTube kanalında bir bakıverin. Ben size daha önce yazmıştım. Mitas mc 50 ıslak ve kuru zeminlerde kullandım. Tatmin edici bir lastik. Pişman olmazsınız. Ancak Anlas lastik üretimini içeren YouTube kanalını mutlaka izleyin. Önemli olan sizi tatmin edecek bir lastik ile buluşmanız.

Motosikleti
    MT-07
    Youtube kanalından izledim ben Anlas'ın üretimini falan ama işte insan merak ediyor. Mitas'ın ana dağıtıcısı elinde olmadığını ve fuar'dan sonra geleceğini söylediği için bende tekrardan bu arada Anlas'ı araştırmağa devam ediyorum. Fazla kullanan olmadığı için bakınıyorum halen. Mitas mc50'ye 630 fiyat çektiler, pilot streetlere 650, insan dur bide şu lastiğe bakayım demeden edemiyor

civanlideli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial hs150 vardı
    Ekrem ATA ağabey rica ediyorum pulsar as200 getir fuara söz ben satın alacağım lansman modelini. Ahanda buradaki herkes şahit olsun.

Motosikleti
    dominar 400
    Ben de alacağım ikinci bir söz de benden.

Motosikleti
    pulsar ns200
    Gösterişli bir motor ama sıkıntılı. Dijital saat her açışta sıfırlanıyor. Neredeyse marşa bir basışta çalışmıyor. Yolda giderken stop ediyor, ısınmamışsa stop ediyor. Amortisörü de çok sert. Çukurlarda çok sarsıyor. Görüntüsüne aldandım ama pek memnun kalmadım.

Motosikleti
    MT-07
    Arkadaşlar fuar'da ön siperlik satan stand olur mu? Ucuza alma şansımız olursa bekleyeceğim fuarı. Yoksa rüzgarlık kırıldığından beridir motorla cebelleşmekten gına geldi açıkçası. Bu arada Kabataş Buz Motor lastik fiyatlarında indirim yapmış. Benim gibi Lastik alma arifesinde olanlara duyurulur...

Motosikleti
    MT-07
    Artık gına geldi pulsarın soğuk havada akü yetersizliğinden. Ben buna kaliteli akü taksam be değerlerde olmalıdır? Saat resetlemesinden geçtim. Adam akıllı gösterge bile çalışmıyor. Ekranda 888888 yazıp yanıp yanıp sönüyor. Dandik dundik alt tarafı km, devir ve benzini gösterecek. Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Saati kullanma işini uzun zaman önce bıraktım.

Motosikleti
    16 Şubat 2018 Bajaj Pulsar 200 ns.
    Selamlar arkadaşlar pulsarımı aldım aranıza katıldım ismim Furkan Adanadayım Öğrenci - Mc Donald’s çalışanıyım.

Motosikleti
    Dominar 400
    Var kardeşim https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-motosiklet-ekipmanlari-yedek-parca-pulsar-ns200,ns150,rs200-akrapovic-performans-egzoz-seti-full-487102525/detay/

Arkadaşlar motoru çalıştırdıktan sonra ses düzensiz geliyor. Sanki yarım saniye gaz açıp kapanıyor ses bi yavaşlıyor bi artıyor (devir saati 1-1.5 arası gidip geliyor)bugün 10.000 bakımına gittim söyledim normal ısınınca geçer dedi ama geçmiyor. Onun dışında çalıştırınca ince bi tiz ses geliyor motora elektiriği verdiğimiz zaman ki ses gibi ama onun daha incesi başına gelen var mı acaba?

Motosikleti
    Dominar 400
    Evet kardeşim benim başıma 2 ay önce falan geldi bende soğuk hava devir dalgalanması oluyordu sanki gaz kolunu çeviriyormuşum gibi bende soğuktan diye düşündüm geçmeyince servise gittim ve enjenksyon bağlantı yerini sıktılar ve yazılım attılar sonra bir daha olmadı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)