Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Alıntı motoserdar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motoru aldıktan kısa bir süre sonra on tekerden aynı şekilde ses gelmeye başladı. Motor sogukken daha çok geliyordu. Isınınca azalıyordu ses. Servise gittim. Sıcak olduğu için duyamadilar sesi. Bir hafta sonra ses iyice arttı ve sürekli hale geldi Videoya çektim. Videoyu görünce bir daha incelediler. Ön disk yamuktu ve ön balata sürtüyordu. Garantiye başvurduk motor daha rodajda olduğu için belki de kabul ettiler. Disk ve balata garantiden değişti. Ben bir tek bende oldu sanıyordum ama sizin yazdıklarınızı görünce paylaşmak istedim.
    ben de 500 bakımına götürdüğümde sıcak olduğu için sürtme sesi gelmiyordu o yüzden bir şey yapamadılar. gözle görünür bir yamukluk yok gibi diskte ancak yine de yakın zamanda bir servise götüreyim ne olur ne olmaz, teşekkürler.

ayrıca bu aralar sabahları çok sık gösterge sönmesi olmaya başladı, soğuklar pek iyi gelmedi gibi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı srknblr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ns200 aldım 1-2 hafta önce şuan 158km de daha kız gibi

ama bugun işten gelirken çalıştırdığımda turuncu olan ikaz ışığının sabit yandığını gördüm
    sebebi ne olabilir ? kronikmidir ışığın ne anlama geldiğinide anlamadım lütfen yardım

https://i.hizliresim.com/rJ5oB3.png
    Motor arıza ışığı.Bu ışık yandığında motorda sorun var ve sorunun çözülmesi lazım.Işığı söndürmek sorunu çözmüyor.2017 modeller arıza tespit cihazına bağlanıp arızası belirlenebiliyor.Her servisde bu cihaz yok her servisde bu cihazı kullanmayı bilmiyor.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Alıntı vaybe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de 500 bakımına götürdüğümde sıcak olduğu için sürtme sesi gelmiyordu o yüzden bir şey yapamadılar. gözle görünür bir yamukluk yok gibi diskte ancak yine de yakın zamanda bir servise götüreyim ne olur ne olmaz, teşekkürler.

ayrıca bu aralar sabahları çok sık gösterge sönmesi olmaya başladı, soğuklar pek iyi gelmedi gibi
    Servise uğranacak orası kesin ama büyük ihtimalle sensör arızasıdır, umarım sensör arızasıdır, o yapar öyle arada

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Alıntı gezgin0055 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamünaleyküm arkadaslar pulsar ns200 2017 almayi düsünüyorum tavsiye edermisiniz

Aleykümselam şu anda piyasada bence bu fiyata alınabilecek en mantıklı motor

gokertutas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Merhaba,

bu tip koruma demiri kullanan var mı aramızda? sanki yanlardan çok çıkıyor gibi geldi bana arabaların aralarından geçerken kapıyı götürmeyelim sonra ama koruma olarak daha sağlam gibi geldi bana

http://www.bajajyedekparcalari.com/bajaj-pulsar-200ns-yan-koruma-demiri-takimi-takozlu-tip.html

Selamlar arkadaşlar, bizim motorların ayna vidasi kaclik? Ona göre telefon tutucu almayı planlıyorum da

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı gokertutas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

bu tip koruma demiri kullanan var mı aramızda? sanki yanlardan çok çıkıyor gibi geldi bana arabaların aralarından geçerken kapıyı götürmeyelim sonra ama koruma olarak daha sağlam gibi geldi bana

http://www.bajajyedekparcalari.com/bajaj-pulsar-200ns-yan-koruma-demiri-takimi-takozlu-tip.html
    Aralardan geçerken pek bi sorun olmuyor onu dert etme ben aynayı dıscover aynası yaptım o daha cok zoruluyor benı eskısı gıbı dar aralara gıremıyorum demırden yana sıkıntı yok birde o demir yeşilyurtmotorda kampanyadaydı sanırım 150 160 tl gibi fiyata çekmişlerdi hala kampanya varmı bilmiyorum ama 150 tl ise hala 50 tl cebinde kalır
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı EmirE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar, bizim motorların ayna vidasi kaclik? Ona göre telefon tutucu almayı planlıyorum da
    10,
    şöyle bir aparatta var mesela sol gidon kolunda gözüken beyaz parça.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı gezgin0055 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamünaleyküm arkadaslar pulsar ns200 2017 almayi düsünüyorum tavsiye edermisiniz
    He ederim piyasada ucuz motor alıp zırt pırt stop eden deviri dalgalanan bişey istiyosan daha neyi bekliyosun.
    bak yukarda daha rodajı bitmeden ekrem abi diye geziniyorlar sen bilirsin, şaka gibisiniz yeminlen.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aralardan geçerken pek bi sorun olmuyor onu dert etme ben aynayı dıscover aynası yaptım o daha cok zoruluyor benı eskısı gıbı dar aralara gıremıyorum demırden yana sıkıntı yok birde o demir yeşilyurtmotorda kampanyadaydı sanırım 150 160 tl gibi fiyata çekmişlerdi hala kampanya varmı bilmiyorum ama 150 tl ise hala 50 tl cebinde kalır
    Evet Fiyat biraz pahalı bu sitede, benim serviste 170 tl takması dahil dediğiniz fiyata geliyor. görüntüsü ve koruması daha iyi gibi geldi bana. kışın kayma riskine karşı ucuz bir önlem olarak düşünüyorum :D

ironeagle129 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CRF 250 RALLY/ BAJAJ PULSAR NS200 2017
    Merhaba. 2017 ns200 sahibiyim.Bugün sabah rodaj bakımına giderken yağ ikaz lambası yandı. Motoru susturup çalıştırdığımda bayiye gidene kadar bir daha yanmadı.Bayide yağ seviyesi normaldi. Yağ ve filtre değişimi oldu.Dönüş yolunda yine sıkıntı yoktu. Ancak akşam tekrar motoru kullandığımda 2 km sonra yine yandı ve yine aynı şekilde susturup çalıştırınca ikaz söndü.Motorum 690 km de . Bu durum için yorumunuz ne olur? Sabah ve akşam saatlerinde hava serindi.Yağın akıcılığının azalması mı etkilemiştir?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He ederim piyasada ucuz motor alıp zırt pırt stop eden deviri dalgalanan bişey istiyosan daha neyi bekliyosun.
    bak yukarda daha rodajı bitmeden ekrem abi diye geziniyorlar sen bilirsin, şaka gibisiniz yeminlen.
    11bin liraya ABS'li 200cc motosiklet alıp 22500 liralık (duke 250 ABS)performansı almak istersen elbette üzülürsün, ancak piyasadaki diğer markalarla kıyasladığında f/p olarak üst sıralarda bir ürün dememiz hatalı olmaz diye düşünüyorum, forumlarda ve facebook sayfalarında yazan bütün iyi ve kötü yorumları okuyarak aldım, havalar soğuyana kadar hiç sıkıntı yaşamadım, havalar soğuyunca sabah çalıştırırken bazen ekran kapanıp tekrar açılıyor, bunun haricinde bir sorun yaşamadım. Bunun sebebi de kullandıkları akünün tam şarj edilmemesi ya da zayıf kalması.

marka babamın oğlunun değil ancak tarafsız gözle bakarsak ürünlerinde fabrika çıkışı sorunlarda çoğunlukla marka arkasında durup sorununu bir şekilde çözüyor. genelde insanlar dertsiz olduklarında değil bir sorunla karşılaşınca forumlara yazıp çözüm arıyorlar, bu nedenle buralarda sorunlu konuların fazla olması çok normal.

en sonunda her şey bütçe meselesi, eğer en kalitelisini alacak paran varsa onu al, yok düşük bütçe ile maksimum performansı almak istiyorum dersen tavsiye edebilirim.

neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Herkese selam dostlar farlarımdan hiç memnun degilim 2. ampulu degiştiriyorum en kaliteli olanınıda aldım yinede ışık hüsran gece kör gidiyorum resmen. Sorun sanırım aküde orjinal aküden başka kullanan takan varmı acaba farlarda bir degişiklik gözlemdimi merak ediyorum.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı neobirzenci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam dostlar farlarımdan hiç memnun degilim 2. ampulu degiştiriyorum en kaliteli olanınıda aldım yinede ışık hüsran gece kör gidiyorum resmen. Sorun sanırım aküde orjinal aküden başka kullanan takan varmı acaba farlarda bir degişiklik gözlemdimi merak ediyorum.
    Merhaba,

ben serviste led farla değiştirdim H4 diye geçiyor sanırım diğer fardan daha iyi aydınlatması var tavsiye ederim. geçen sene akümü değiştirmiştim ama orijinal farın aydınlatmasında bir değişiklik olmamıştı. Bence ya ustaya göster ya da dediğim gibi led far takabilirsin

Ben orijinal farla gece uzun yola gitmiştim yani aydınlatmada normalde problem yoktu farında problem olabilir

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Arkadaşlar ben motorda MOTÜL kullanıyorum fakat servis ısrarla CASTROL öneriyor bunun sebebi varmı ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı serconline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben motorda MOTÜL kullanıyorum fakat servis ısrarla CASTROL öneriyor bunun sebebi varmı ?
    bende şiddet ile ıpone öneriyorum.castrolden sonra cihazın tonu vites geçişleri falan değişti.

Motosikleti
    honda cbr 250r
    10bin bakımında hava ve yağ filtresi birde yağ değişimine 245 tl verdim bu fiyat normalmidir bana çok fazla geldi ?

Herkese iyi haftalar,
    Hafta sonu motoru servise götürdüm. Garantisi 21 aralıkta bitecek ama garanti kağıdı kayıp olduğu için garantiden çıktığını söyledi. Sol sinyalim çalışmıyor ampul patlak değil ara sira çalışıyor çünkü, gelişi güzel bakıp komple panel değişmesi lazım denildi.
    Sinyallerde sorun yaşayan oldu mu sorun nasıl giderilir olmadı yeni panel alıp değiştireceğiz.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı Leon'idas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi haftalar,
    Hafta sonu motoru servise götürdüm. Garantisi 21 aralıkta bitecek ama garanti kağıdı kayıp olduğu için garantiden çıktığını söyledi. Sol sinyalim çalışmıyor ampul patlak değil ara sira çalışıyor çünkü, gelişi güzel bakıp komple panel değişmesi lazım denildi.
    Sinyallerde sorun yaşayan oldu mu sorun nasıl giderilir olmadı yeni panel alıp değiştireceğiz.
    Tamamıyla yorum yapacağım "garanti kağıdı kayıp olsa dahi eğer hep aynı servise götürdüysen zaten kayıtlarına erişirler. hadi onu geçtim aldığın yerden faturasını istersen oradan da garanti süresinin ne kadar kaldığını görebilirler." isteseler yardımcı olurlar bence işgüzarlık yapmışlar..

Örnek olarak çalıştığım yerde sattığımız ürünün garantisine bakmak için önce kendi kayıtlarımıza bakarız. emin olamazsak müşteriden fatura isteriz. Bir kağıt kayıp diye garantiden çıktı demek çok saçma bence..

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Leon'idas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi haftalar,
    Kablosunda temassızlık vardır veya oksitlenme olabilir basit bir şey kendiniz de kontrol edip yapabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)