Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akü değişiminden sonrada göstergesi sıfırlayan oldumu hiç.Pulsarlara takılan aküler taze değil.Beklemiş aküler.Beklemiş akülerin ömrüde kısa olur.Ben 3 pulsar aldım üçündede akü sorunu vardı.17 modelin aküsünü şarj edip vermişlerdi.Şarjdan sonra sıfırlama yaşamadım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı VS60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Pulsar 200NS'e ön cam olarak Pulsar 150AS'nin aşağıdaki model camını takabilir miyim, uyumluluk sorunu yaşatır mı ?

http://www.bajajyedekparcalari.com/i...-2-500x400.jpg

Klasik kafa üstündeki mini camı söküp bunu takabilirim gibi geldi ama emin olamadım.

Spor duruşu hoşuma gitti gerçekten.

https://image5.sahibinden.com/photos...14620192dt.jpg
    facebook gurubuna üye iseniz orda montaj yapmış bir arkadaş vardı.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

gokertutas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akü değişiminden sonrada göstergesi sıfırlayan oldumu hiç.Pulsarlara takılan aküler taze değil.Beklemiş aküler.Beklemiş akülerin ömrüde kısa olur.Ben 3 pulsar aldım üçündede akü sorunu vardı.17 modelin aküsünü şarj edip vermişlerdi.Şarjdan sonra sıfırlama yaşamadım.
    ben akü değiştirdim geçen sene şu an yine yaşıyorum sıfırlama. Sonuç olarak her türlü sıfırlama var abi kaçışımız yok :D Şimdi gidip dediğiniz gibi bir parça ekletsek garanti dışı diyecekler bir şey olduğunda riske girmeye değmez bence
    mavellen bunu beğendi.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bencede değmez.

STEWARD26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KNUNİ TİGER 250 2007
    Yaklaşık 728 sayfalık forumu 20 gün zaman zarfında okumayı başardım.
    Değerli Atilla abiye, ANSURVA Erdem abime
    Kardeşim Mengü16 ya (bana tiger kullanırken yazdığı mesajlar içinde) değerli paylaşımları için teşekkür ediyorum..
    mavellen ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

JOHNDOSAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    merhaba bende aranıza katıldım
    forumu baştan sona okudum sayılır bir game of thrones edasıyla sürükleyici bir konu başlığı altında güzel bilgiler ve paylaşımlar yapmışsınız herkese teşekkür ederim gerçekten 200 ns alacak bir insan buradan edineceği bilgilerle baya bir bilgi sahibi olur motor hakkında.
    bende birkaç izlenimimi paylaşayım;
    evet stop etme sorunu var ama bu rahatsız etmiyor sürekli olan bir sorun değil soğukta oluyorki ben 2 sefer yaşadım. Aynalarını hiç sevmedim diyebilirim arkada tarafı görmek için hafif sağa veya sola eğilmeniz lazım kollar görüş açısını kapatıyor. lastikler bence ilk etap için iyi baya bir götürür.titreşim var ama motorda titreşim olur arkadaş yoksa motor kullanmanın anlamı kalmıyor oturma yerin ağrıcak,titreşiceksin,arada bir üşüyeceksin ki bir anlamı olsun
    benim junior aşağıda resimlerde görüldüğü gibi elcik koruma ve telefon tutucu ve siper var extra olarak gerisi motorun allah vergisi güzelliği

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

[COLOR="Silver"]
    mavellen, gokertutas, kdiner ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Arkadaşlar soğuklarla birlikte ön tekerden gacır gucur sesler gelmeye başladı döndükçe. Fren diski balataya sürtüyor sanırım. Neden olabilir böyle birşey? Kaza çarpma yıkama vb birşey yapmadım.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı Invoker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar soğuklarla birlikte ön tekerden gacır gucur sesler gelmeye başladı döndükçe. Fren diski balataya sürtüyor sanırım. Neden olabilir böyle birşey? Kaza çarpma yıkama vb birşey yapmadım.
    soğukla alakalı olduğunu düşünmüyorum teker havasından veya süspansiyondan olabilir belki bir ihtimal dediğin gibi soğuk havalarda zemin daha sert olduğu için böyle bir ses duyuyor olabilirsin.
    Invoker bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Alıntı Invoker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı olay arka tekerleğimde var, ağustos gibi aldığımda herhangi bir şey yoktu kış yaklaştıkça arka tekerlekten gıcırtılar gelmeye başladı, orta sehpaya alıp kontrol ettiğimde arka balataların hafif şekilde diske sürttüğünü farkettim, şimdilik balata zamanla aşınır geçer diye bekliyorum.
    Invoker bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    2016 Pulsar 200NS

Yakıt tüketimi Şehir içi kullanımda

21518 >> 21807 km

toplam yakıt 9,59 lt

100 km yakıt tüketimi 3,318 lt

gokertutas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı JOHNDOSAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba bende aranıza katıldım
    forumu baştan sona okudum sayılır bir game of thrones edasıyla sürükleyici bir konu başlığı altında güzel bilgiler ve paylaşımlar yapmışsınız herkese teşekkür ederim gerçekten 200 ns alacak bir insan buradan edineceği bilgilerle baya bir bilgi sahibi olur motor hakkında.
    bende birkaç izlenimimi paylaşayım;
    evet stop etme sorunu var ama bu rahatsız etmiyor sürekli olan bir sorun değil soğukta oluyorki ben 2 sefer yaşadım. Aynalarını hiç sevmedim diyebilirim arkada tarafı görmek için hafif sağa veya sola eğilmeniz lazım kollar görüş açısını kapatıyor. lastikler bence ilk etap için iyi baya bir götürür.titreşim var ama motorda titreşim olur arkadaş yoksa motor kullanmanın anlamı kalmıyor oturma yerin ağrıcak,titreşiceksin,arada bir üşüyeceksin ki bir anlamı olsun
    benim junior aşağıda resimlerde görüldüğü gibi elcik koruma ve telefon tutucu ve siper var extra olarak gerisi motorun allah vergisi güzelliği

http://<a href="https://hizliresim.c...81.jpg</a></a>
    http://<a href="https://hizliresim.c...OO.jpg</a></a>
    https://i.hizliresim.com/LOD5BJ.jpg
    https://i.hizliresim.com/rJ1zWB.jpg[COLOR="Silver"]
    Merhabalar, Hoşgeldin hayırlı olsun tekrardan çok güzel motor hatta elcik koruma çok hoşuma gitti aşağıdakiyle aynı mı bakabilir misin?

https://urun.n11.com/yedek-parca/motosiklet-el-koruma-4-ledli-22mm-universal-beyaz-isikli-P196340886?cid=604001&gclid=CjwKCAjwhOvPBRBxEiwAx2 nhLmf9XySklqSJ8DojLBmM5Gp_z4oOCUAQOLsYHoFjTXPja-u6XOxwhBoCFCwQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

bu fiyatta mı aldın bir de bunu da sorayım da :D

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı gokertutas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, Hoşgeldin hayırlı olsun tekrardan çok güzel motor hatta elcik koruma çok hoşuma gitti aşağıdakiyle aynı mı bakabilir misin?

https://urun.n11.com/yedek-parca/motosiklet-el-koruma-4-ledli-22mm-universal-beyaz-isikli-P196340886?cid=604001&gclid=CjwKCAjwhOvPBRBxEiwAx2 nhLmf9XySklqSJ8DojLBmM5Gp_z4oOCUAQOLsYHoFjTXPja-u6XOxwhBoCFCwQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

bu fiyatta mı aldın bir de bunu da sorayım da :D
    hoşbuldum
    ilana baktım evet aynısı ben montaj dahil o fiyata yaptırdım montajı biraz zahmetli kafa filan sökülüyor led'ler için elektrik oradan çekiliyor 1 saat filan sürüyor diyebilirim , buradan sipariş vereceğine servisinde muhakkak vardır bu elciklerden montaj dahil 150 tl ye takarlar.

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Alıntı vaybe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı olay arka tekerleğimde var, ağustos gibi aldığımda herhangi bir şey yoktu kış yaklaştıkça arka tekerlekten gıcırtılar gelmeye başladı, orta sehpaya alıp kontrol ettiğimde arka balataların hafif şekilde diske sürttüğünü farkettim, şimdilik balata zamanla aşınır geçer diye bekliyorum.
    Şimdi içim rahatladı
    Eskiden bisikletlerimizden gelirdi bu tür sesler bendede var aynı ses fakat şöyleki bende motor bir müddet yol aldıktan sonra kesiliyor atıyorum 1 2 km sonra ses kalmıyor bence soğukta donuyor olabilir gerçi dondurucu soğuk yok ama artık demekki normal havalardan

ctoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki vstrom 250 2020
    Arkadaşlar slm

2017 Bajaj Pulsar NS200 sahibiyim. Henüz 200km deyim. Kronik sorunlar benim de başıma geliyor. Giderken debriyajı çekince stop etme, devir dalgalanması ve göstergenin sönmesi gibi. Servise gittim. Devir dalgalanması için yazılım gerektiğini söylediler. Şasi numarasının fotosunu çektiler ve Hindistan'dan kod isteyeceklerini söylediler. Yaklaşık 10 gündür bekliyorum. Bu prosedür normal mi? Bir de bu stop etme sorunu rodaj bitip yazılım atıldıktan sonra bitiyor mu? Gösterge problemini hiç söylemiyorum bile.
    Ayrıca İstanbul Anadolu Yakası'nda en iyi Bajaj servisi hangisi sizce??

Tşk ederim

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı ctoros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar slm

2017 Bajaj Pulsar NS200 sahibiyim. Henüz 200km deyim. Kronik sorunlar benim de başıma geliyor. Giderken debriyajı çekince stop etme, devir dalgalanması ve göstergenin sönmesi gibi. Servise gittim. Devir dalgalanması için yazılım gerektiğini söylediler. Şasi numarasının fotosunu çektiler ve Hindistan'dan kod isteyeceklerini söylediler. Yaklaşık 10 gündür bekliyorum. Bu prosedür normal mi? Bir de bu stop etme sorunu rodaj bitip yazılım atıldıktan sonra bitiyor mu? Gösterge problemini hiç söylemiyorum bile.
    Ayrıca İstanbul Anadolu Yakası'nda en iyi Bajaj servisi hangisi sizce??

Tşk ederim
    kadikoy baymoto siddetle tavsiye ederim
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Merhabalar ns200 aldım 1-2 hafta önce şuan 158km de daha kız gibi

ama bugun işten gelirken çalıştırdığımda turuncu olan ikaz ışığının sabit yandığını gördüm
    sebebi ne olabilir ? kronikmidir ışığın ne anlama geldiğinide anlamadım lütfen yardım

ctoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki vstrom 250 2020
    Alıntı srknblr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ns200 aldım 1-2 hafta önce şuan 158km de daha kız gibi

ama bugun işten gelirken çalıştırdığımda turuncu olan ikaz ışığının sabit yandığını gördüm
    sebebi ne olabilir ? kronikmidir ışığın ne anlama geldiğinide anlamadım lütfen yardım

https://i.hizliresim.com/rJ5oB3.png
    Bende de aynı sorun oldu. Benimki de 350 km'de. Servise götürüyorsun, makinaya bağlıyor düzeltiyor. Neden olduğuna gelince inan bilmiyorum. Ancak dün yine aynı sorun oldu. Yine götüreceğim.

Motosikleti
    Pulsar NS200
    Alıntı vaybe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motoru aldıktan kısa bir süre sonra on tekerden aynı şekilde ses gelmeye başladı. Motor sogukken daha çok geliyordu. Isınınca azalıyordu ses. Servise gittim. Sıcak olduğu için duyamadilar sesi. Bir hafta sonra ses iyice arttı ve sürekli hale geldi Videoya çektim. Videoyu görünce bir daha incelediler. Ön disk yamuktu ve ön balata sürtüyordu. Garantiye başvurduk motor daha rodajda olduğu için belki de kabul ettiler. Disk ve balata garantiden değişti. Ben bir tek bende oldu sanıyordum ama sizin yazdıklarınızı görünce paylaşmak istedim.

selamünaleyküm arkadaslar pulsar ns200 2017 almayi düsünüyorum tavsiye edermisiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)