Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokertutas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı hitit63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun yol yapıyorsam riske girmeden tek diş kalınca alıyorum. Şehir içinde isem tüm dişler bittikten sonra 30-50 km daha gidiyorum sonra dolduruyorum. Tüm dişler bittiğinde 300-330 km arası gitmiş oluyorum.
    ben dediğim gibi yanıma 1 şişe benzin alıp devam edeceğim yola bakalım kaç yakacağım depo bitene kadar. Teşekkürler bilgi için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı gokertutas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben dediğim gibi yanıma 1 şişe benzin alıp devam edeceğim yola bakalım kaç yakacağım depo bitene kadar. Teşekkürler bilgi için
    Bence en iyi bu şekilde öğrenebilirsin. Sonucu lütfen bildirebilrsen sevinirim.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı gokertutas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isterseniz depoyu bitirene kadar kullanmayı, benzin pompası içindeki benzin vasıtası ile soğutma sağlıyor benzin pompasını elinize alabilirsiniz.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    PulsarDominar'400
    Selamlar,
    Yaklaşık 1 senedir pulsar 200ns kullanıcısıyım, motorumda ufak değişiklikler yapmak istiyorum. Benim aklımda şuan alt sakal taktırmak var, fakat nereden bulabileceğimi dahi bilmiyorum.
    Bilgili arkadaşlarım, abilerim yardımcı olursa, tavsiyelerde bulunursa sevinirim

ironeagle129 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CRF 250 RALLY/ BAJAJ PULSAR NS200 2017
    Merhabalar ben de aranıza yeni katıldım. Rodaj devam ediyor hala. Motosikletime ön tur camı ve arka çanta demiri takmak istiyorum. Kullanıcı olarak önereceğiniz markalar nelerdir? (Gp ,Biadil,irf vb )

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı Çaylak . adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,
    Yaklaşık 1 senedir pulsar 200ns kullanıcısıyım, motorumda ufak değişiklikler yapmak istiyorum. Benim aklımda şuan alt sakal taktırmak var, fakat nereden bulabileceğimi dahi bilmiyorum.
    Bilgili arkadaşlarım, abilerim yardımcı olursa, tavsiyelerde bulunursa sevinirim
    sanayi mahallesindeki bajaj bayisi kayalarda var. bildiğim kadarıyla 2017 modellerin alt sakalı eski modellere de uyuyor

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    14 temmuz 2017 de motorumun ilk deposu ile 470 km yol yapmıştım,o zaman arka dişli orjial idi 6 bin devri geçmemiştim.Şimdi arka dişli 37 motor 3000 kmde.Bir depo ile 382 km yol yaptım.Max hızım 95-km idi 7 bin devrin üstüne çıkmadım.Mesafenin %30 kısmını şehir içi yaptım.İlk çentik 81km sonra söndü.İkinci çentik 130 km de söndü.Üçüncü çentik 170 km de söndü.Dördüncü çentik 195 km de söndü.Beşinci çentik 240 km de söndü.Altıncı çentik 284 km de söndü.Yedinci çentik 305 km de söndü.Sekizinci çentik 352 km de söndü ve 382.km de petrole yakıt almaya girdim.

Yukarıda bahsettiğim veriler sizin motorlarda farklılık gösterebilir.Mesela bugün ilk çentiğim 93 km sonra sönmüştü.İlk ölçümde şehir içi %10 luk bir kullanım olmuştu.Bu sefer daha çok şehir içi kullandım.Alanyanın yoğun trafiği istanbulu aratmayacak düzeyde hele tatilcilerin yoğunluğunuda ilave edersek abartmış olmam.

9,40 litre ile 382km yol yaptım.Ben tüketimi fazla buldum,belkide 3 güne bir depo doldurduğumdan bana öyle gelmiş olabilir.Daha azda yakmaz heralde.

En sağlam çanta demiri irf, tur camı bence bi anda motorun tüm görüntüsünü bozuyor

ironeagle129 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CRF 250 RALLY/ BAJAJ PULSAR NS200 2017
    Alıntı EmirE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En sağlam çanta demiri irf, tur camı bence bi anda motorun tüm görüntüsünü bozuyor
    irf yi alacağım büyük ihtimal. Ön cam içinse bende bazılarını beğenmesemde rüzgarı keseceği için mecburen alacağım bakalım. Teşekkürler tavsiyeniz için.

Motosikleti
    Kanuni- Motorun
    Merhabalar bende araniza yeni katıldım. İstanbuldayım.Haftasonu günübirlik geziler yapılıyor mu katılmak isterim. Herkesin tekeri düz bassın.

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14 temmuz 2017 de motorumun ilk deposu ile 470 km yol yapmıştım,o zaman arka dişli orjial idi 6 bin devri geçmemiştim.Şimdi arka dişli 37 motor 3000 kmde.Bir depo ile 382 km yol yaptım.Max hızım 95-km idi 7 bin devrin üstüne çıkmadım.Mesafenin %30 kısmını şehir içi yaptım.İlk çentik 81km sonra söndü.İkinci çentik 130 km de söndü.Üçüncü çentik 170 km de söndü.Dördüncü çentik 195 km de söndü.Beşinci çentik 240 km de söndü.Altıncı çentik 284 km de söndü.Yedinci çentik 305 km de söndü.Sekizinci çentik 352 km de söndü ve 382.km de petrole yakıt almaya girdim.

Yukarıda bahsettiğim veriler sizin motorlarda farklılık gösterebilir.Mesela bugün ilk çentiğim 93 km sonra sönmüştü.İlk ölçümde şehir içi %10 luk bir kullanım olmuştu.Bu sefer daha çok şehir içi kullandım.Alanyanın yoğun trafiği istanbulu aratmayacak düzeyde hele tatilcilerin yoğunluğunuda ilave edersek abartmış olmam.

9,40 litre ile 382km yol yaptım.Ben tüketimi fazla buldum,belkide 3 güne bir depo doldurduğumdan bana öyle gelmiş olabilir.Daha azda yakmaz heralde.
    9,40 litre ile 382 km yol yapmak bir litre ile 40,64 km demek ki müthiş güzel bir veriden bahsediyorsunuz. Ben en fazla 1 litre ile 36 km yol yaptım şimdiye kadar. Acaba bu bulunduğunuz bölge ile de ilişkili olabilir mi? Alanya denize sıfır bir rakım.

9,40 litre ile 382 km yol yapmak bir litre ile 40,64 km demek ki müthiş güzel bir veriden bahsediyorsunuz. Ben en fazla 1 litre ile 36 km yol yaptım şimdiye kadar. Acaba bu bulunduğunuz bölge ile de ilişkili olabilir mi? Alanya denize sıfır bir rakım.
    Bilmiyorum bir ihtimal olabilir belki.Bendeki pulsarların üçüde aşşağı yukarı bu verileri yakalıyordu.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    2014 model, 52,500 KM'de Pulsar 200 NS'imi 7.250 Lira'ya ABS'lisini alabilmek için satıyorum. Motorum'da tık dahi yoktur, bugüne kadar olmamıştır.
    Oktay Usta denetimlidir. İsteyen Oktay Usta'dan öğrenebilir. Pazarlık payı yoktur. Saygılar...

ayzek bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 model, 52,500 KM'de Pulsar 200 NS'imi 7.250 Lira'ya ABS'lisini alabilmek için satıyorum. Motorum'da tık dahi yoktur, bugüne kadar olmamıştır.
    Oktay Usta denetimlidir. İsteyen Oktay Usta'dan öğrenebilir. Pazarlık payı yoktur. Saygılar...

https://i.hizliresim.com/3qdrkO.jpg
    Atilla Bey; sizi her zaman aramızda görmek isteriz.
    AttilaXtreme bunu beğendi.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atilla Bey; sizi her zaman aramızda görmek isteriz.
    Canım abim; Varolasınız. Sevgi ve saygılarımla
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://i.hizliresim.com/3qdrkO.jpg
    Hayırlı satışlar.Abs lisini tavsiye ederim firenler gerçekten on numara.Yağmurda bile performansı süper.3200km oldu aşşağı yukarı,firen konusunda ön ve arka tekerde en ufak sıkıntı yaşamadım.Bana yolda çok güven verdi.

Motosikleti
    dominar 400
    Hayırlı satışlar.Abs lisini tavsiye ederim firenler gerçekten on numara.Yağmurda bile performansı süper.3200km oldu aşşağı yukarı,firen konusunda ön ve arka tekerde en ufak sıkıntı yaşamadım.Bana yolda çok güven verdi.
    Mavellen Yine de temkinli olun. ABS size aşırı güven kazandırmasın. Nice ustaları ne kazalarda kaybettik. Aman dikkatli olun.

Mavellen Yine de temkinli olun. ABS size aşırı güven kazandırmasın. Nice ustaları ne kazalarda kaybettik. Aman dikkatli olun.
    Haklısın dikkat etmek gerekli.

Rawen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba, 2017 Pulsar 200NS ile sonunda aranıza katıldım

Motor sürmeyi pek bilmesemde ehliyeti bile daha almadan motosikleti aldım hadi hayırlısı, sınavı da geçeriz bir şekilde inşallah.

mavellen bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS

220 km oldu tek dişim kaldı... dram bu sanırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)