Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    15.000 km bakiminda zincir ve dislilerede bakiyorlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs

Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Etkinlikte gecen bakim neyi kapsiyor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:21 ----------

Ayrica benim 4.5 k bakimi geldi bakiyorum yag filtresi 20 lira yağda 35 lira bu adamlar şu iki parcanin degismesi icinmi 95 lira iscilik aliyor yani? Arac isciliginde bu kadar alinmiyor ayiptir yahu bi garanti kapsami icin bu kadar iscilikmi olur.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı Anfibi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Etkinlikte gecen bakim neyi kapsiyor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:21 ----------

Ayrica benim 4.5 k bakimi geldi bakiyorum yag filtresi 20 lira yağda 35 lira bu adamlar şu iki parcanin degismesi icinmi 95 lira iscilik aliyor yani? Arac isciliginde bu kadar alinmiyor ayiptir yahu bi garanti kapsami icin bu kadar iscilikmi olur.
    fabrika alanında servisler çadır kurup gelenlerin motorunun yağları değiştiriliyor. 9 temmuza kadar bakımını yaptırmazsan fabrikada aranın iyi olduğu servise yağını değiştirtip garanti belgesine sonra işletebilirsin. tabi bunu servisin yapar mı önceden konuşmak lazım

gokertutas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı maroon5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum 15 bin bakımında yakıt filtresi değişiyor.yağ ve yağ filtreside değişmesi gerekiyor bu bakımda. hava filtresini önceki bakımlarda değiştirmemişlerdi bende onuda değiştirteceğim. bujilere bakılır ama sorun olacağını sanmıyorum. Bence 10 bin bakımından az almazlar. hiç giren yok mu 15bin bakımına biri söylesin ne ödediğini.
    cahilliğime ver ama 10.000 bakımında tüm filtreleri değiştirmişlerdi. 5 bin km sonra tekrar değiştirmeleri saçma olmaz mı çok kısa aralık bence.. Ya da ihtiyaca göre değiştiriyor olabilirler 10.000 veya 15.000 bakımında kontrol edip değişmesi gerekiyorsa değiştiriyor olabilirler. Bu durumda ikimiz de haklı oluyoruz

Bir de not ekliyorum: 2 depodur opetten benzin alıyorum (alakası var mı bilmiyorum) 300 km yol yapıyorum. Normalde 250 km de tüm dişler bitiyordu. çok yakmasından şikayet ediyordum bi aralar sanırım düzeldi yakma mevzusu. şehir dışında 320-330 km leri görürüm gibi geliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:12 ----------

Alıntı C.Q.Legend adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah sabah köpek ile karşılaşmamın kazananı kırılan aynamı yapacak olan Bajaj servisi oldu. Bu köpeklerin havlamalarına çare var mı ?
    Geçmiş olsun, aynayla kurtarmışsın büyük kazaya sebebiyet verebiliyor köpekler malesef. ben genelde köpekler hareketlenince neredeyse duracak kadar yavaşlıyorum ve yavaş geçiyorum çoğu kovalamıyor o zaman. ama kesin çözüm değil bazıları paçana da yapışabiliyor yavaşlayınca

C.Q.Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR NS 200
    Geçmiş olsun, aynayla kurtarmışsın büyük kazaya sebebiyet verebiliyor köpekler malesef. ben genelde köpekler hareketlenince neredeyse duracak kadar yavaşlıyorum ve yavaş geçiyorum çoğu kovalamıyor o zaman. ama kesin çözüm değil bazıları paçana da yapışabiliyor yavaşlayınca[/QUOTE]

Teşekkür ederim. Valla geçen bu köpekler yüzünden motoru ilana koymayı bile düşündüm. Normalde köpekten korkan biri değilim ama motorda olunca iş değişiyor tabi köpeklerin tavrıda

gokertutas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.bajajservis.com/pulsar_servis.html

Pulsar 200NS 14500-15000 km İşçilik ücreti 120 TL Değişecek Yedek parçalar hariçtir
    15000 bakımı için motorumu bıraktım biraz önce ve ortalama 200-250 tl tutar dediler........... bilginize 120tl hayal oldu

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Selam arkadaşlar motorum daha 3000 km de iken uzun yola ciktim bu sabah toplam 700 km yaptim ve motor bozuldu yolda kaldım bunu da çekiciyi beklerken yazıyorum.
    Uzun yol : Merzifon-Manisa(varamadım)
    Uşak-Kula yolunda mahsur kaldım motor çalışmıyor debriyaj sıyırdı büyük ihtimalle
    Çekici 450 lira istedi Manisa merkez için (140 km)

Motosikleti
    Pulsar NS 200
    İlk bakım sonrası ustamızın haklı olarak castrol ısrarına rağmen ben motül koydurdum yağ olarak. Vites geçişlerinde,performansta vs ciddi bir fark hissettim diyebilirim. Fabrika neden ısrarla castrolda diretiyor bilmiyorum tabi.Bu arada üstteki arkadaşa geçmiş olsun.Debriyaj neden sıyırmış olabilir.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    yamaha mt25 i satıp 2017 Euro4 Pulsar aldım. pulsarı almamdaki ana etkenler yakıt, servis bakım parça maliyetleri abs fren. 2017 modellerin renk tasarımını da beğendim

kdiner, Zephyros, Fuatt39 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı Hsnco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar motorum daha 3000 km de iken uzun yola ciktim bu sabah toplam 700 km yaptim ve motor bozuldu yolda kaldım bunu da çekiciyi beklerken yazıyorum.
    Uzun yol : Merzifon-Manisa(varamadım)
    Uşak-Kula yolunda mahsur kaldım motor çalışmıyor debriyaj sıyırdı büyük ihtimalle
    Çekici 450 lira istedi Manisa merkez için (140 km)
    Usta bugün bakacak ayrıca motor çalışmıyor akü sağlam. Umarım garantiden hallederler daha 3 aylık motor.

Motosikleti
    KTM Duke 200 Abs
    Arkadaşlar selam,

Arkaya çanta takmıştım dolayısıyla tutacakları sökmüştüm ve kaybettim. :(

Nereden bulabilirim bir öneriniz var mı? Servis 2 tane demire 70TL dedi biraz fazla geldi.

Motosikleti
    [/COLOR]
    Alıntı iseri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam,

Nereden bulabilirim bir öneriniz var mı? Servis 2 tane demire 70TL dedi biraz fazla geldi.
    internette yazın bir çok satış linki çıkar veya facebook sayfasında varsa ikinci el satan o şekil de bulabilirsiniz.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı iseri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam,

Nettede aynı para servisten alırsan kargo masrafın olmaz )
    Bajajyedekparçaları
    Kalyoncumotor

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı C.Q.Legend adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah sabah köpek ile karşılaşmamın kazananı kırılan aynamı yapacak olan Bajaj servisi oldu. Bu köpeklerin havlamalarına çare var mı ?
    Sen de onlara havla! Ben öyle yapıyorum, baya işe yarıyor
    ayzek, C.Q.Legend ve osman ender bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Merhaba arkadaşlar, 2014-2015 15bin kmye kadar pulsarların tahmini fiyat aralığı nedir? Sahibinden piyasası biraz saçma sapan.

Selamlar.Foruma pek giremiyorum,fakat halen kronik sorunlardan yakınanlar var.Benim motorumda 2 sorun çıktı
    1.Terleme dedikleri hafif yağ kaçağı 2.Saatin resetlemesi.(30 senedir yaz kış motor kullanıyorum ve yaşım 54)
    Motorumdaki tüm sorunları kendim çözdüm.Kısaca yağ kaçağı için ilk servise gittim(Tekirdağ Polat Motor)
    contanın değişmesi gerek deyip değiştiler,sonrası terleme sızıntıya dönüştü yağ akmıya başladı söylediğimde
    yapmaması gerek dediler...bende garantiyi iptal edip kendim yaptım damla sızıntı yok.Resetleme olayınıda
    halletttim.Ayna olayı,Tvs ayna aldım hoşuma gitmedi orjinal aynalara ek yaptım daha iyi.Arka dişliyide 37
    yaptım henüz deniyorum.Forumda Bajaj Türkiye gezisi kazanan varmı? ben kazananlardan biriyim

Motosikleti
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar.Foruma pek giremiyorum,fakat halen kronik sorunlardan yakınanlar var.Benim motorumda 2 sorun çıktı
    1.Terleme dedikleri hafif yağ kaçağı 2.Saatin resetlemesi.(30 senedir yaz kış motor kullanıyorum ve yaşım 54)
    Motorumdaki tüm sorunları kendim çözdüm.Kısaca yağ kaçağı için ilk servise gittim(Tekirdağ Polat Motor)
    contanın değişmesi gerek deyip değiştiler,sonrası terleme sızıntıya dönüştü yağ akmıya başladı söylediğimde
    yapmaması gerek dediler...bende garantiyi iptal edip kendim yaptım damla sızıntı yok.Resetleme olayınıda
    halletttim.Ayna olayı,Tvs ayna aldım hoşuma gitmedi orjinal aynalara ek yaptım daha iyi.Arka dişliyide 37
    yaptım henüz deniyorum.Forumda Bajaj Türkiye gezisi kazanan varmı? ben kazananlardan biriyim
    facebook sayfasında iki kişi var Türkiye turunu kazanan tabi siz değilseniz üyemisiniz bilmiyorum.

nat675 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Saat resetleme olayı bildiğimiz marşa bastığımızda ekranın kapanıp açılmasından kaynaklı olan resetleme mi?
    Eğer bu şekilde resetleniyorsa nasıl çözdüğünüzü paylaşabilir misiniz acaba?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Akü zayiflayınca oluyor bu reset kışın özellikle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)