Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokertutas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı Riptalon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çantanın bu kadar yakışmadığı çok fazla motor yoktur herhalde Kafa alçak olduğundan gerçekten çok kötü duruyor Pulsar'da.
    katılıyorum çok fena bozuyor görüntüyü ama çanta büyük nimetmiş çok işime yarıyor. bir sonraki ay cam da taktıracağım belki güzelleşir görüntümüz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ boşaltma tıpası mı yağ akıtıyor yoksa yağ filtresi olan kısım mı yağ akıtıyor, her ikisinden biri ise oringini değiştirin ve öyle takın büyük ihtimal sorun kalmaz, motor sıcak iken motor üzerinde hiçbir vida ve somun sökme sıkma yapmayın.
    Yağ boşaltma tıpası yağ akıtıyor
    Ayrıca vites pimi artırıcısındanda yağ akıtıyor
    Motor yağ azaldığı için castrol 10 50 yağ aldım
    Bügün yağını boşaltma istiyorum motordan ineli yarım saat falan oldu
    Biraz daha bekleyip yağ değişimi yapmayı düşünüyorum
    Fakat yağ vakasını açıp kapattığımda daha çok yağ kaçırır diye endişe ediyorum

Motorun kisi 2000 i geçti tekerleklere hiç hava basmadım ön arka teker kaç hava basmalıyım?

Motor 5. Viteste 120 km hızlarda sanzımandan sesler geliyor
    8 aydan beri yağı değişmedi
    5 bin km yedaha çok var yağını kendim değiştirmek istiyorum

ACİL CEVAPLARSINIZ SEVİNİRİM

Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ boşaltma tıpası yağ akıtıyor
    Ayrıca vites pimi artırıcısındanda yağ akıtıyor
    Motor yağ azaldığı için castrol 10 50 yağ aldım
    Bügün yağını boşaltma istiyorum motordan ineli yarım saat falan oldu
    Biraz daha bekleyip yağ değişimi yapmayı düşünüyorum
    Fakat yağ vakasını açıp kapattığımda daha çok yağ kaçırır diye endişe ediyorum

Motorun kisi 2000 i geçti tekerleklere hiç hava basmadım ön arka teker kaç hava basmalıyım?

Motor 5. Viteste 120 km hızlarda sanzımandan sesler geliyor
    8 aydan beri yağı değişmedi
    5 bin km yedaha çok var yağını kendim değiştirmek istiyorum

ACİL CEVAPLARSINIZ SEVİNİRİM
    5.viteste 120 km'de şanzımandan ses geliyor da ne demek? 5. Viteste 120 km hız yapmak makinaya hoşçakal demekten başka bişey olamaz.
    Aşırı zorlamadan dolayı terleme baş göstermiş de olabilir.
    Bence çok üst sınırlarda kullanıyorsun motoru.
    Değiştir yağını filtreni yağ tapasının oringinide değiştir sızdırma yapacağını sanmam Birdaha.
    Vites milinin dip kısmında gördüğün yağ muhtemelen zincirden sıçramıştır.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı gokertutas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum çok fena bozuyor görüntüyü ama çanta büyük nimetmiş çok işime yarıyor. bir sonraki ay cam da taktıracağım belki güzelleşir görüntümüz
    Bence yakışıyor. Alttaki benim motor bu arada
    AttilaXtreme ve osman ender bunu beğendiler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Riptalon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çantanın bu kadar yakışmadığı çok fazla motor yoktur herhalde Kafa alçak olduğundan gerçekten çok kötü duruyor Pulsar'da.
    uzun cam olunca sırıtmıyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

Alıntı OrhanGokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/2rPkvL.jpg

Gp moto bagaj demiri - maxem sl 40 çanta artçı sırt dayaması da mevcut ikisini toplam 300 liraya aldım 130-170
    Plaka katlama olyanı nasıl yaptınız ?

Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS - Honda Forza 250
    Alıntı gokertutas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben çanta demiri olarak bunu aldım. Görüntüsünü çok bozmadı bence kibar duruyor diğerlerine göre. Yolcu ayaklığına kadar uzanan destek demirlerini çok beğenmiyorum kötü duruyor bunda öyle bi durum yok. Tavsiye ederim.

http://urun.n11.com/bakim-ve-koruma/bajaj-pulsar-canta-demiri-gp-P120368307

Çanta olarak da Shad SH40 aldım. Bir tam kask alıyor yanına da kullanım alanı kalıyor biraz. Tam kask+Yarım kask alıyor diyorlar ama bir şey diyemem. uzun yol için de ideal olacağını düşünüyorum fotoyu aşağıya ekledim. Büyük kolaylık sağladığı kesin

http://i.hizliresim.com/M0Rg02.jpg

Sadece çanta demiri çok arkada kalıyor çantanın alt tablasını biraz daha artçıya yakın monte etmeni tavsiye ederim ön gidonda denge kaybına yol açabilir arka ağırlaşıyor
    Çok teşekkür ederim. İki kişiden de aynı marka tavsiyesi geldiğine göre içim rahat bir şekilde çanta demirini alabilirim. Geriye çanta seçmek kalıyor. Onu da artık tavsiyelerden bakacağım.

OrhanGokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt07
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun cam olunca sırıtmıyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

Plaka katlama olyanı nasıl yaptınız ?
    Hocam 55 liraya aldım çok kullanışlı bi ürün led sinyaller dahil linkini koyuyorum her motora uyumlu bir model, orjinal sinyal kablolarını kesmeniz gerekiyor takmak için

http://urun.n11.com/modifiye-urunler...mple-P87869702

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Berkays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim. İki kişiden de aynı marka tavsiyesi geldiğine göre içim rahat bir şekilde çanta demirini alabilirim. Geriye çanta seçmek kalıyor. Onu da artık tavsiyelerden bakacağım.
    çanta demiri arka grenajı da koruyabilecek modelden alırsanız daha iyi olur, bazı çanta demirleri direk arka kuyruk üstünde bazıları da norton772 arkadaşın ki gibi olan ve grenajı koruyabilen bir demirdir, motoru düşürme veya kaza anında grenajın darbe almasını önler buna dikkat ederseniz daha iyi olur.
    AttilaXtreme ve osman ender bunu beğendiler.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

turkmen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache rt150 (2012)
    Efendim merhabalar. 2014 model 14bin km de 2. el bajaj pulsar alacağım. Fakat motor 40-50 km hızla giderken sola yatmış. Depo grenajında far grenajında çizikler var sol koruma demiri kırılmış,yok. Bunları pek sorun etmedim. Fakat sol gidon aynanın olduğu yerden kırılmış kaynak yapılmış. Bu benim kafama takıldı. Gidon fiyatı 60 lira civarında internette ancak motorun dengesinde bi problem yaratırmı sizlere sormak istedim. Ona göre motora gidip bakmayı düşünüyorum. Motor başka ilde Teşekkürler

OrhanGokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt07
    Alıntı turkmen38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Efendim merhabalar. 2014 model 14bin km de 2. el bajaj pulsar alacağım. Fakat motor 40-50 km hızla giderken sola yatmış. Depo grenajında far grenajında çizikler var sol koruma demiri kırılmış,yok. Bunları pek sorun etmedim. Fakat sol gidon aynanın olduğu yerden kırılmış kaynak yapılmış. Bu benim kafama takıldı. Gidon fiyatı 60 lira civarında internette ancak motorun dengesinde bi problem yaratırmı sizlere sormak istedim. Ona göre motora gidip bakmayı düşünüyorum. Motor başka ilde Teşekkürler
    Kardeşim pulsar sürekli sorunları ortaya çıkan bir motor, bu yazılanlar yüzünden güvenemedim gittim 0 aldım rodajını düzgün yaptım insan gibi davrandım şükür benimki sıkıntısız sorunsuz , pulsar 2. El alınacak bir motor değil bana kalırsa herkes benim gibi davranmıyor 1 ay 2 ay geç al ama 0 al kafan rahat etsin

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı turkmen38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilinçli biri gibiyse sorun olacağını sanmam. Çok genç biriyse biraz tereddüt ederim açıkçası çünkü sert ve dikkatsiz kullanıyorlar. Karşındaki muhatabın nasıl bir intiba bıraktı sende? Çok konuşan ve sürekli bir şeyleri öven birisiyse dikkat et. Malına güveniyorsa zaten rahat konuşur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

Alıntı Berkays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba.
    Topcase ve demir önerisinde bulunabilecek var mı acaba? Genelde uzun yola çıkacağım zaman kullanacağım birde artçımın da rahat etmesi için. Çok büyük birşeye ihtiyacımın olacağını düşünmüyorum. Tavsiye hatta imkanı olan varsa kullandığınız çanta resimlerini atabilirseniz çok memnun olurum. Hem çanta hem demiri değişik tip ve fiyat aralığında çok geniş bir yelpaze fena kararsız kaldım kafam karıştı. Şimdiden çok teşekkür ederim. Kazasız sürüşler.
    Önceki motorumda gaff marka kullanmıştım ve memnundum. Fiyatı uygun 200 tl'ye 52 lt olanları bulunuyor. Ufakları daha uygundur.

turkmen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache rt150 (2012)
    cevabınız için teşekkür ederim fakat şu anda sıfır alacak bütçem yok

Arkadaslar 2017ns200 icin bayii ile iletisime gecen veya kapora veren var mi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Motorum yağ akıttığı için yağ ekledim
    Yağ seviyesi fullendi
    Galiba biraz yağı fazla koydum
    Bir zararı var mıdır motora?

Motosikleti
    Alıntı myselfokan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar 2017ns200 icin bayii ile iletisime gecen veya kapora veren var mi
    facebook sayfasında bir kaç kişi var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum yağ akıttığı için yağ ekledim
    Yağ seviyesi fullendi
    Galiba biraz yağı fazla koydum
    Bir zararı var mıdır motora?
    servise gitmemek için direniyorsun böyle devam et.
    motor düz olacak şekilde yağını kontrol et iki çizgi arasında olacak.

bugün radyatör koruma taktım papatya pulsarıma.

murat 60, badircik ve osman ender bunu beğendiler.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Harika olmuş, fiyat nedir acaba.
    Nasıl temin edebilirim.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    facebook sayfasında bir kaç kişi var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

servise gitmemek için direniyorsun böyle devam et.
    motor düz olacak şekilde yağını kontrol et iki çizgi arasında olacak.

bugün radyatör koruma taktım papatya pulsarıma.
    http://www.hizliresimyukle.com/image.../14/13b5f1.jpg
    http://www.hizliresimyukle.com/image.../14/251c65.jpg
    http://www.hizliresimyukle.com/image.../14/3f1496.jpg
    http://www.hizliresimyukle.com/image.../14/485ce9.jpg
    http://www.hizliresimyukle.com/image.../14/58e94d.jpg
    hayırlı olsun crf250 yede bu tarz radyatör koruma taktırdı arkadaş taktığımızdan beri motor sürekli fan açar oldu hava kanalları düz olduğundan hava akışını sekteye uğratmıştı söktüğümüzde fan açma durumu düzeldi görüntüsü gayet güzel hayırlı olsun

Motosikleti
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun crf250 yede bu tarz radyatör koruma taktırdı arkadaş taktığımızdan beri motor sürekli fan açar oldu hava kanalları düz olduğundan hava akışını sekteye uğratmıştı söktüğümüzde fan açma durumu düzeldi görüntüsü gayet güzel hayırlı olsun
    tşk ederim, bu gün çamlıca kadıköy yaptım biraz trafik vardı bir sıkıntı yaşamadım fan açma falan yapmadı zaman ne gösterir görmek lazım, pulsar facebook sayfasında var fiyatı 80tl.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 ns 2016
    sağ ön amortisörün keçesi patlamıştı uzun zaman sürmedim ama bir miktar yağ kaçırması söz konusu şimdi amortisöre yağ eklemem gerekir mi gerekliyse ne kadar ve nasıl bir yağ koymalıyım bilen arkadaşlar bilgi verebilirse çok sevinirim.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Şu camdan kullandım fazlaca siyah beyenmedim tam siyah deyilde daha açık renkli ön cam kullanan varmı irfanınki olamayacak

kullandığım ürün bu

http://urun.n11.com/yedek-parca/baja...yah-P173368797

http://www.kayalarmotor.com/pulsar-2...m-urun368.html

Almak istediklerim füme olanı var ama kullanan varsa yorumlarını almak isteriz

http://urun.n11.com/modifiye-urunler...g&gclsrc=aw.ds

http://urun.n11.com/yedek-parca/sipe...200-P110025215

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)