Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar bi problemim var forumu arattım ama bulamadım, 200 ns sahibiyim 1 bucuk haftadır falan olan problem gazı açtığım zaman seyir halindeyken 5-6 bin devir arası motor yığılma yapıyor gitmek istemiyor yada bişey itiyor gibi oluyor sonra tekrar topluyor ama isteksiz, sanki benzin bitiyor gibi bakımını pazartesi günü yaptım ağır bakıma girdi sorun çözülmedi, servisimle aram kötü istanbula götürmem gerekiyor ama sakaryadan istanbula kanser eder adamı başına gelen olduysa nasıl bir çözüm buldunuz yada problem nedir anlatırsanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı alkan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar bi problemim var forumu arattım ama bulamadım, 200 ns sahibiyim 1 bucuk haftadır falan olan problem gazı açtığım zaman seyir halindeyken 5-6 bin devir arası motor yığılma yapıyor gitmek istemiyor yada bişey itiyor gibi oluyor sonra tekrar topluyor ama isteksiz, sanki benzin bitiyor gibi bakımını pazartesi günü yaptım ağır bakıma girdi sorun çözülmedi, servisimle aram kötü istanbula götürmem gerekiyor ama sakaryadan istanbula kanser eder adamı başına gelen olduysa nasıl bir çözüm buldunuz yada problem nedir anlatırsanız sevinirim.
    facebook dan oktay ustaya ulaşıp bilgi alabilirsiniz size yardımcı olacaktır en iyi çözüm bu

Motosikleti
    Bajaj pulsar NS 200

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır takip edemedim forumu benim sorunumu yaşayan arkadaşlar olmuştur belki ama ben araştırabildiğim kadarıyla karşılaşmadım. Motorumu havalar soğumadan önce yani yaklaşık 1 buçuk ay önce yıkadım yağladım apartman girişinde koridora çektim dışarda kalmadı o günden beri binmedim motor yağının rengi çok hafif kararmıştı şuan 2400 km de 750 bakımını yaptırmıştım fakat fotoğrafta görüldüğü gibi kapkara olmuş kenarda dururken ve antifiriz minimuma düşmüş servisini aradım servis 40 kilometre uzaklıkta ustam fazla gezme ama buraya kadar gelir keçelerden su kaçırmıştır dedi havalar soğuk diye çıkamıyorum çıksamda yolda motoru elime almaktan korkuyorum yağı değiştirip gitsem diğer servis garanti dışına çıkma durumu olabilir dedi öyle kaldım bilgisi olan arkadaşlar siz ne dersiniz

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı karaca3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor kullanmayı biliyorsanız direk 200 ns almanızı öneririm.
    Açıkçası sadece scooter tecrübem var iki teker olarak bisikletle haşı neşirdim daha fazla

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Wertycan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/yEd84k.jpg
    http://i.hizliresim.com/ojQPjX.jpg
    Merhaba arkadaşlar uzun zamandır takip edemedim forumu benim sorunumu yaşayan arkadaşlar olmuştur belki ama ben araştırabildiğim kadarıyla karşılaşmadım. Motorumu havalar soğumadan önce yani yaklaşık 1 buçuk ay önce yıkadım yağladım apartman girişinde koridora çektim dışarda kalmadı o günden beri binmedim motor yağının rengi çok hafif kararmıştı şuan 2400 km de 750 bakımını yaptırmıştım fakat fotoğrafta görüldüğü gibi kapkara olmuş kenarda dururken ve antifiriz minimuma düşmüş servisini aradım servis 40 kilometre uzaklıkta ustam fazla gezme ama buraya kadar gelir keçelerden su kaçırmıştır dedi havalar soğuk diye çıkamıyorum çıksamda yolda motoru elime almaktan korkuyorum yağı değiştirip gitsem diğer servis garanti dışına çıkma durumu olabilir dedi öyle kaldım bilgisi olan arkadaşlar siz ne dersiniz
    Riske atmayın kesinlikle çevreden birinde ticari doblo maxi falan varsa yükleyebilirsiniz. Servisten ücreti mukabilinde yardım isteyin fiyatı sorun bütçenize uygunsa öyle yapın.

Motosikleti
    Bajaj pulsar NS 200
    Bende en son çare panelvan minibüse bindirip öyle götürmeyi düşünüyorum ama çok çaresiz kaldım

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende en son çare panelvan minibüse bindirip öyle götürmeyi düşünüyorum ama çok çaresiz kaldım
    Çok fazla sıkmayın canınızı motorun garantisi mevcut sonuçta bir tek götürmek problem şuan onda da dediğim gibi panelvan bir araç işinizi görür. Bazı servislerde araç oluyor ücretini öğrenin duruma göre hareket edersiniz.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    http://i.hizliresim.com/yEd84k.jpg
    http://i.hizliresim.com/ojQPjX.jpg
    Yağınıza su karışsaydı zaten o yağ o şekil olmazdı yine de detbiri elden bırakmamak lazım, 750km de bakıma girmişsiniz sanırsam castrol koydular, 2400km ye kadar kullanmışsınız castrol yağın renk değiştirmesi de normal, antifiriz belki kullandığınız süre boyunca buharlaşma gibi oldu ise eksilmiş olabilir, aracı bulun bir şekilde her ihtimale karşı servise götürün.
    mavellen bunu beğendi.

Herkese selamlar,

15-16bin km kadar pcx 125 ve pcx 150 tecrübem oldu. Sağolsun iki motorum da hiçbir şekilde üzmedi beni. Ancak artık vitesli motosiklet kullanmak istiyorum. Bu fiyat aralığında ikinci el cbr125 belki 2013-2014 duke 200 ve pulsar 200ns arasında kaldım. Kağıt üzerinde ve tasarım olarak herşey çok güzelken bu kronik sorunlarla karşılaşırsam çok üzülürüm. Bunların çözümü var mı? Uzun zamandır takip ediyorum devir dalgalanmasında çözüm var ama sanırım bı debriyaja basınca stop etme durumunda net bi çözüme ulaşılabilmiş değil. Honda'dan sonra bi kalite eksikliği hisseder miyim kafamdaki en büyük soru işareti bu. Ve ilk vitesli motor olması adına trafik ve scooter tecrübesi olan bir insan için tavsiye eder misiniz?

Teşekkürler.

Arkadaslar youtube'da beta surumu'nun son videosunda bajajin tum modellerinde abs sunacagi gibi bir konusma gecti (daha dogrusu euro 4 uyumlu olacagi). Fuarda dominar 400 de tanitilacakmis. Ben beklemedeyim. Dominarin fiyatina gore ya dominar icin siraya yazilacagim ya da 200ns alacagim. Yeni grafik tasarimlariyla 200ns'e abs de gelirse 2017'de japonlara bela olucak gibi gozukuyor

Motosikleti
    Alıntı cemtover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar youtube'da beta surumu'nun son videosunda bajajin tum modellerinde abs sunacagi gibi bir konusma gecti (daha dogrusu euro 4 uyumlu olacagi). Fuarda dominar 400 de tanitilacakmis. Ben beklemedeyim. Dominarin fiyatina gore ya dominar icin siraya yazilacagim ya da 200ns alacagim. Yeni grafik tasarimlariyla 200ns'e abs de gelirse 2017'de japonlara bela olucak gibi gozukuyor
    2017 model 200ns de zaten abs olacak.

Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

motoru yıkadıktan sonra başıma gelen bir olayı yazıyorum motor arıza aşığı 5 kere seri 1 kere tek yanıp sönüyor bunun nedeni nedir acaba ? 5 kere ard arda yanıyor az bekliyor 1 kezdaha yanıyor sonra yine aynı sorun ne olabilir suan kesti yapmıyor mesela sorunuda söyle hallettim motora dip gaz verip anında kil swiçten stop ettirdim sonrasında olay düzeldi ?

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Arkadaşlar bu motorun nesi kötü yazarmısınız kullandım titreşim filan yok başka ne sıkıntıları var yada varmı
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

Alıntı aonal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motorun nesi kötü yazarmısınız kullandım titreşim filan yok başka ne sıkıntıları var yada varmı
    bu motor soğuğu sevmiyor öncelikle gösterge gidebiliyor lastikleri berbat stok ları hemen değişmen gerek bana göre başka hiçbirsorunu yok taşgibi makine torku muhteşem rahat gidişi duruşu uzun yola gidişi duruşu şekli şemali 10 numara kardeş.

Motosikleti
    bajaj pulsar 150 ns
    Arkadaslar herkese kazasiz surusler dilerim bende rs200 var 90 km de,motor rolantide calisirken depononun ordan vizz diye bir ses geliyor surekli,kontak açılinda gostergeden cikan sesin daha kısık hali ama devamlı, normal bisey midir bu?

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı walter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar herkese kazasiz surusler dilerim bende rs200 var 90 km de,motor rolantide calisirken depononun ordan vizz diye bir ses geliyor surekli,kontak açılinda gostergeden cikan sesin daha kısık hali ama devamlı, normal bisey midir bu?
    Benzin otomatiğin(benzin pompası) sesi..Her enjeksiyonlu motosiklette ''o'' ses gelir.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    bajaj pulsar 150 ns
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin otomatiğin(benzin pompası) sesi..Her enjeksiyonlu motosiklette ''o'' ses gelir.
    Ustad tesekkur ederim cevap için baya takılmıştım bu sese

MotorcuKrdeş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250R 2012
    Arkadaş Geçen bahsettigim bir sorun vardı rolantide çok dengesizlik vardı. Serviste güncelleme yapıldı fakat halen devam ediyor 2 bin devirin üstüne bile çıktıgı oluyor bazen. Ben tekrar servise gitmeyi düşünüyorum. Rolanti sorununu çözen oldumu? Bence motorum fazla yakmasınada sebeb olyuyor. Servise Gitmişken ara bakımla yag ve filtre deyişm yaptırmayı düşnüüyorum 5bin kmde bir yag degişimi bana fazla gibi geldi.

denizhan_d - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200ns
    pulsar 200ns orjinal akü ebatları lazım bilen varmı ?

yada akü tavsiye edebilirmisiniz

Motosikleti
    Alıntı denizhan_d adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar 200ns orjinal akü ebatları lazım bilen varmı ?

yada akü tavsiye edebilirmisiniz
    yükseklik 11cm, uzunluk 14,5cm, genişlik 8cm
    ebat tam olarak bu linkteki ile bire bir aynı gibi ve olur diye düşünüyorum.
    http://urun.n11.com/aku/orbus-12v-9a...oji-P162505192
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)