Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    Bunlar owner manuel yani kullanici klavuzu bana servisin tamirde kullandigi kitapcik lazim yani servis manuel. Nette var ama pdf olarak indiremiyorum, pdf lazim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı cxe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar owner manuel yani kullanici klavuzu bana servisin tamirde kullandigi kitapcik lazim yani servis manuel. Nette var ama pdf olarak indiremiyorum, pdf lazim
    Teknik konulara zaten ulaşamazsın, normal bildiğin kullanma kılavuzu var.

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    http://docslide.us/documents/200-ns-service-manual.html

Bahsettigim klavuz bu ama pdf olarak indiremedim. Download sekmelerine tikladim ama sayfa acilmiyor, belkide mobilden denedigim icin inmedi

https://www*****ibd.com/mobile/doc/1...Service-Manual

Bu linkteki de aynisi, uygulamaya yonlendiriyor, paketim az kaldigi icin uygulamayi kurup denemedim

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Motor soğuk havada kaldığında ekranın gitmesi 2016ların hepsinde mi var

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır yok benım mottor da hep dışarıda ama branda kullanıyorum 2016 model hıç yaşamadım bu sorunu

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:49 ----------

http://docslide.us/documents/200-ns-service-manual.html

Bahsettigim klavuz bu ama pdf olarak indiremedim. Download sekmelerine tikladim ama sayfa acilmiyor, belkide mobilden denedigim icin inmedi

https://www*****ibd.com/mobile/doc/1...Service-Manual

Bu linkteki de aynisi, uygulamaya yonlendiriyor, paketim az kaldigi icin uygulamayi kurup denemedim
    numaranı msj at bana sana whatsapp dan atayım

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    Murat numarami kisisel sayfana yazdim, ozel ziyaretci bolumune. Bulamazsan burayada yazarim, simdiden tesekkurler

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Murat numarami kisisel sayfana yazdim, ozel ziyaretci bolumune. Bulamazsan burayada yazarim, simdiden tesekkurler
    tamamdır attım sana dosyayı

Motosikleti
    Alıntı murat 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır yok benım mottor da hep dışarıda ama branda kullanıyorum 2016 model hıç yaşamadım bu sorunu
    peki bu sorunu olanlar nasıl bir çözüm buldular acaba ya da bulabildiler mi?

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    peki bu sorunu olanlar nasıl bir çözüm buldular acaba ya da bulabildiler mi?
    bu bır sorun degil aslında pc kullanıyorsun vırus algılayınca programı kapatıyor vs. buda onun gibi beyin korumaya alıyor motor ısınınca düseliyor zaten birde kontağı açtığınızda ekranda ışıklar sönmeden yani km ibresi hareketini tamamlamadan marş yaparsanız saati sıfırlıyor acele etmeden bir iki saniye bekleyip basmak gerekiyor sizin motorunuz sürekli sıcak yada soğuk hava farketmeden sürekli yapıyorsa servise gidin zaten ilgilenirler yazılım attıranlar var memnun olan da var olmayanda var

Motosikleti
    Alıntı murat 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu bır sorun degil aslında pc kullanıyorsun vırus algılayınca programı kapatıyor vs. buda onun gibi beyin korumaya alıyor motor ısınınca düseliyor zaten birde kontağı açtığınızda ekranda ışıklar sönmeden yani km ibresi hareketini tamamlamadan marş yaparsanız saati sıfırlıyor acele etmeden bir iki saniye bekleyip basmak gerekiyor sizin motorunuz sürekli sıcak yada soğuk hava farketmeden sürekli yapıyorsa servise gidin zaten ilgilenirler yazılım attıranlar var memnun olan da var olmayanda var
    anladım kardeşim teşekkürler. motor 1 aydır garajda duruyor baya üşüdü bende 2014 model vardı onda olmuyordu 2016da olunca sorun olarak adlandırdım önceki yorumumda

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kontağı acınca devir saati gidip geliyo devir saati gidip gelmeden ekran normale dönmeden çalıştırmamalıyız

Benim motorda da oluyor soğukta durduğu zaman yapıyor ama benimki 2015 model. Ben akünün zayıflamasına bağlıyorum durumu. Servise bir sormak lazım ama belki de neden başka birşeydir.

Motosikleti
    Bir arkadaş facebook sayfasında mt09 un aküsünü takarak dememişti ve göstergede gitme olmamıştı tekrar orjinal aküyü takınca yine gösterge gelmemişti buda akünün akım değerinin düşük olmasından kaynaklı idi, yüksek akımlı bir akü alınırsa yani cca değeri yüksek akü alınırsa bu sıkıntı da ortadan kalkmış olacaktır, zaten havalar da soğuk akünün değeri hepten düşüyor buda sıkıntı yapmasına neden oluyor.

Motosikleti
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaş facebook sayfasında mt09 un aküsünü takarak dememişti ve göstergede gitme olmamıştı tekrar orjinal aküyü takınca yine gösterge gelmemişti buda akünün akım değerinin düşük olmasından kaynaklı idi, yüksek akımlı bir akü alınırsa yani cca değeri yüksek akü alınırsa bu sıkıntı da ortadan kalkmış olacaktır, zaten havalar da soğuk akünün değeri hepten düşüyor buda sıkıntı yapmasına neden oluyor.
    Eyvallah kardeşim. Motoru salı günü falan alacam cuma günü devir işlemleri yetişmedi şimdiden önbilgi olsun diye araştırıyorum. Alır almaz oktay abi'ye teslim edecem zaten

apokral24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    Arkadaşlar merhaba uzun yolda sürekli tapagaz hiç gaz kesmeden 130-140 ve üzeri gittiğimizde bi sıkıntı olur mu ? bajaj pulsar 200 ns

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı apokral24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba uzun yolda sürekli tapagaz hiç gaz kesmeden 130-140 ve üzeri gittiğimizde bi sıkıntı olur mu ? bajaj pulsar 200 ns
    Sorun olmaz biraz fazla yakar

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Herkese merhaba bugün motorun yağını değiştim yağın rengi griye donuk bi renkte çıktı soğutma suyundada eksilme var gibi tam emin değilim ama sanki zamanla seviyesi azalmış tam minimum seviyede dışardan bakınca herhangi bi kaçak gözükmüyor acaba yağa şunu karışıyor. Eğer karışıyorsa çözümü nedir. Neresine bakmalıyım

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı aksoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba bugün motorun yağını değiştim yağın rengi griye donuk bi renkte çıktı soğutma suyundada eksilme var gibi tam emin değilim ama sanki zamanla seviyesi azalmış tam minimum seviyede dışardan bakınca herhangi bi kaçak gözükmüyor acaba yağa şunu karışıyor. Eğer karışıyorsa çözümü nedir. Neresine bakmalıyım
    devirdaim pompasının contasından kaçırıyordur çok yoğun sızdırma yoktur belkide o yüzden görememissindir motorla hareket halindeyken sıkıstırmanında etkisiyle ufak ufak sızdırıyordur bir servise göstermende fayda olacak
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Peki bunun masrafı ne kadar tutar tahmini fiyat verebilecek var mı

Motosikleti
    Dün arkadaşın aldığı ikinci el motorun yağını görseydiniz bu ne derdiniz ve bildiğiniz koyu beyaz, orjinal yağdan eser yok, su seviyesi biraz inikti, depoya su girmiş yağ bozulmuş motor çalışmıyor, benzin pompası, enjeksiyon temizliği, depo temizliği, sıfırdan motora bakım yaptık ve sıkıntısız çalıştırdım. Biraz kullanınca zaten devirdaim sıkıntılı mı değil mi ortaya çıkar, suya ekleme yaptık, yağ kısmına mazot koyup varsa içinde pisliği bir nebze de olsa temizledik, 1000 2000km sonra içinde kalan pisliği yeni yağ toplar hem ne durumda olduğunu görmüş olacağız. Şu eksilme veya yağa karışma yapıyorsa zaten durum ortaya çıkar devirdaim contası değişecek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:11 ----------

Alıntı aksoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki bunun masrafı ne kadar tutar tahmini fiyat verebilecek var mı
    Garantili ise sorun olmaz, servise gidin baktırın duruma göre müdahale eder.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)