Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2017 modelinin fiyatının düşük olacağını sanmıyorum ama inşallah aynı fiyattan gelir. Bu döviz kurları ile 1000 dolar olsa zaten bize 4000 lira olarak geliyor. Grom bile 9500 lira, fiyatları gördükçe bana bir gülme geliyor.
    Ağlanacak halimize gülüyoruz.
    sdirer bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2017 modeli birçok güncellemeyle gelip bir de üstune abs eklenecek olan modelin eski modelleri ciddi değer kaybedecek. Ben olsam biraz daha bekler ya yeni parti abslilerden alırdım ya da yeni model ciktiktan sonra değeri düşen eski ama düşük km li modellerden birini ucuza kapatırdım. Bu soylediklerimden ciddi kavga cikacak fakat alim satim isi de bir ticaret kolu. sabredip aklini kullanan ya kar eder ya da hiç zarar etmez. Sirf benzer sebeplerden dolayi 0 km r25 almaktan son anda vazgecmis biri olarak bunlari yaziyorum. bu arada emin ol internete pulsar ilani koyan "çoğu" kişinin sebebi yeni çıkacak modelden dolayı oluşacak değer kaybindan etkilenmemek.
    abs siz olanlar 8870 tl den satılır
    abs li olan ve 43 güncellenme yapılan 2017 modellerde örnegin 9900 gibi bir fiyata satılır
    pulsarın fiyatının çok düşecegini beklemek hayal olur.
    bu motor oturdu begenilyorda talep olan malın fiyatıda düşmez.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    google a yaz ben böyle konular okumuştum araba aküsu ile Motor çalıştırmaya çalışmak hakkında

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 3s lipo batarya ile çalıştırdım. Aynı voltajdaki akü ile çalıştırabilirsiniz.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar pulsar 200ns 2017 de motorda yapılan yeniliklere dair liste var mı'dır ?

merhaba arkadaşlar adım muhammet 30 yaş trabzon da yaşıyorum dün itibari ile 2. el 2016 model 3.500 km de bajaj pulsar 200 ns sahibiyim ben bu motor için birkaç bilgi edinmek istiyorum motorun torku gidişi beni çok etkiledi baktığım birkaç motor arasından en son sırada olmasına rağmen deneme sürüşünden sonra beni cezbetti gerçekten gidişi torku malzeme kalitesi işçilik çok güzel ben şimdiye kadar aldığım motorlarda ilk aldıktan sonra yağ ve yağ filtresini hemen değişir öyle binerim bu motor kaç lt yağ alıyor öncelikle ve trabzon gibi bir bölgede kaç numara yağ aralıklarını önerirsiniz ? ortalama sıcaklık 20 derece...

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı muhammet_61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar adım muhammet 30 yaş trabzon da yaşıyorum dün itibari ile 2. el 2016 model 3.500 km de bajaj pulsar 200 ns sahibiyim ben bu motor için birkaç bilgi edinmek istiyorum motorun torku gidişi beni çok etkiledi baktığım birkaç motor arasından en son sırada olmasına rağmen deneme sürüşünden sonra beni cezbetti gerçekten gidişi torku malzeme kalitesi işçilik çok güzel ben şimdiye kadar aldığım motorlarda ilk aldıktan sonra yağ ve yağ filtresini hemen değişir öyle binerim bu motor kaç lt yağ alıyor öncelikle ve trabzon gibi bir bölgede kaç numara yağ aralıklarını önerirsiniz ? ortalama sıcaklık 20 derece...
    hayırlı olsun öncelıkle

10w 40 yağ uygundur fılıtreyı degıstırırsen 1.3 1.4 lt yag alır fılıtresız 1.2 felan alır sevıye camından takıp edersın yag sevıyesıne ort ayak üzerınde BAKMA düz bir yerde lastıkler yere bassın motoru düz tutup bakabılırsın

Alıntı murat 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun öncelıkle

10w 40 yağ uygundur fılıtreyı degıstırırsen 1.3 1.4 lt yag alır fılıtresız 1.2 felan alır sevıye camından takıp edersın yag sevıyesıne ort ayak üzerınde BAKMA düz bir yerde lastıkler yere bassın motoru düz tutup bakabılırsın
    teşekkür ederim dostum yani 1 kutu kurtarmıyor 2 kutu almamız lazım ) neyse ipone mi motulmu önerirsiniz vites geçişleri biraz zor gibi boşu bulmakta zorluk çekiyorum daha yeniyim ondan galiba viteş geçişlerini rahatlatacak bir yağ tavsiyeniz varmı

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı muhammet_61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim dostum yani 1 kutu kurtarmıyor 2 kutu almamız lazım ) neyse ipone mi motulmu önerirsiniz vites geçişleri biraz zor gibi boşu bulmakta zorluk çekiyorum daha yeniyim ondan galiba viteş geçişlerini rahatlatacak bir yağ tavsiyeniz varmı
    Bir ağasarlı olarak hayırlı olsun Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin, motul ün vites geçişi daha sessizdir, her iki yağı da kullanabilirsiniz isterseniz debriyaj ayarını kendi kullanımınıza göre ayarların normalde boşu bulmanız sıkıntı olmaması lazım o da kol ayarı ile basit bir şekilde halledilir, filtre dahil 1,3 litre yi geçirmeyin, yağ boşaltma tıpası kısmında süzgeç var o süzgeçide çıkarın ki daha rahat yağ boşalsın zaten daha önceden bu konularda bilginiz var.

hayırlı olsun muhammet-61 ben de ağasarlıyım.
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Lifan Traveller 150 - Xmax 250 - NC 750 X DCT
    arkadaşlar merhaba. Yakında kısmet olursa Pulsar NS 200 ABS modelini almayı planlıyorum. Topcase taktırmayı düşünüyorum 40-45 lt'lik olanlardan. Dengeyi bozma veya kullanımı zorlaştırma gibi durumları oluyor mu topcase'lerin ? şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    Alıntı Ogretmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba. Yakında kısmet olursa Pulsar NS 200 ABS modelini almayı planlıyorum. Topcase taktırmayı düşünüyorum 40-45 lt'lik olanlardan. Dengeyi bozma veya kullanımı zorlaştırma gibi durumları oluyor mu topcase'lerin ? şimdiden teşekkürler
    hiç bir sıkıntısı olmaz.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Merhaba arkadaşlar, şu sorun yaşayan arkadaşları okuyorum da şaşırıyorum gerçekten ya verilmiş sadakamız var veya biraz şanslıyım galiba. 2014 de sıfır cbf 150 aldım neredeyse işimden evimden çok servise gittim ne problemler yaşadım anlatamam. Bence sorun marka da değil kesinlikle montaj da.
    Geçen cuma günü motoru kapattım kar kalkana kadar binmeyeyim dedim az önce çıktım marşa bastım tam bile değil yarım marşta çalıştı. Sadece ekran gelmedi yaklaşık bir dakika oda zaten ara ara yapıyor soğuktan mütevellit.
    Bindiğin motoru tanımakla da alakalı makinanın sınırlarını bileceksin ha babam basmakla ben 150 yaptım yok ben dişli değiştim 180 yaptım demekle olmuyor demek ki. Şahsi fikrim can alıcı yerleriyle oynamamak ve kesinlikle motorun sınırlarını bilerek kullanmak. Adam motorla stunt yapıyor on maşa gitti amartisor patladı diyor. Bazen denk geliyorum yolda adam nasıl bir vites aralığında nasıl basıyorsa kafamda ki kask bile motorunun sesine engel olmuyor. Kendi motorumun sesini altımda olduğu halde o kadar duymuyorum. 5000/6000 devir aralığında vites geçişlerini yapmak ve 8000 sınırlarında yaklaşık 90/100 km hızla kullanmak bu motorun istediği şey. 6 ay oldu motoru alalı 25000 deyim hatırlatırım boş konuşmuyorum. 23000 kullandım orjinal lastik ve zincir dişli takımını. Evet lastikler kötü ancak dediğim gibi sınırları zorlamazsan gidiyor �� neyse dostlar kazasız belasız arızasız günler hepinize..
    Mr.Duke bunu beğendi.

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Bu soğuk havalarda tek marşta çalışan pularım seviyorum

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    Motoru sagini solunu kurcalamadan once vurdurup 15-20 dk tur atsaniz belki de hersey normale donecekti. Takviyeden sonra yine calismazsa dedigim gibi motosikleti vurdurarak calistirmayi deneyip biraz turlamayin, insallah sorununuz en kisa zamanda duzelir

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    Motosikletin servis manuel ini bulabilen var mi?

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı cxe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj ın sitesinde indirebilirsiniz tek seçenek bu hiç kimseye verilmiyor netten indiriyoruz

Motosikleti
    Alıntı cxe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.bajaj.com.tr/turkce/satis...m-kilavuzlari/

http://www.bajaj.com.tr/media/5247/p...4%B1lavuzu.pdf
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    arkadaşın sorduğu servis manual i yani servislere bakım ve tamir için gönderilen kitapçık. Var mı ki?

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı hasangazili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşın sorduğu servis manual i yani servislere bakım ve tamir için gönderilen kitapçık. Var mı ki?
    adamlar kullanma klavuzunu vermıyor sıteden indiriyoruz servis manuel ini nerden bulucan servıse bıle sorsan belkı oda sana verırmı ayrı bır muamma

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)