Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pulsar_42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba, uzun suredir kardan dolayi binemedigim pulsarimi bugun bi calistirayim dedim bi sikinti olmadan te seferde makina calisti ama ariza lambasi iki kere uzun ardindan uc kere de kisa kisa yanip yanip sonuyordu. Bunun anlamini bileniniz var midir acaba?
    https://youtu.be/TOcfk2HsdlU
    Aşırı soğuk varsa yağ katılaşmış olabilir. Yardım alarak yağ kontrol yerinden bakın yağın durumuna.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pulsar_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    Dediginiz gibi olsa kirmizi yag lambasi yanmasi gerekmez mi? Dun aksam tekrar denedim marsa basmadan sadece elektrigi actigimda da yine ayni sekilde yanip yanip sonmeye devam ediyordu.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Dediginiz gibi olsa kirmizi yag lambasi yanmasi gerekmez mi? Dun aksam tekrar denedim marsa basmadan sadece elektrigi actigimda da yine ayni sekilde yanip yanip sonmeye devam ediyordu.
    hava soğuk olduğu için oksijen sensörü doğru bilgiyi göndermediği için hata veriyor olabilir mi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

gokertutas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı murat 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakma zevkler ve renkler tartışılmaz ama sarı renk bana hep ptt kargocularını hatırlatıyor
    hahahah :D olabilir tabi dediğin gibi zevkler ve renkler tartışılmaz ama ben sarı rengini çok sevdiğim için bana güzel geliyor

laf aramızda motoru gören arkadaşlar "bu ne olum arı maya gibi motor mu olur?" diye dalga geçiyorlar ama yeniden motor alacak olsam onu da sarı alırım muhtemelen
    murat 60 ve mavellen bunu beğendiler.

pulsar_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava soğuk olduğu için oksijen sensörü doğru bilgiyi göndermediği için hata veriyor olabilir mi.
    inanın hiç bir fikrim yok. Kullanım kılavuzundaki bilgiler sadece karbüratorlu modeller için hazırlandığından onda da hiç bir bilgi verilmemiş. İnternet te olsun forumda olsun motor arıza lambasının neye göre nasıl uyarı verdiği de yazmıyor...

Motosikleti
    inanın hiç bir fikrim yok. Kullanım kılavuzundaki bilgiler sadece karbüratorlu modeller için hazırlandığından onda da hiç bir bilgi verilmemiş. İnternet te olsun forumda olsun motor arıza lambasının neye göre nasıl uyarı verdiği de yazmıyor...
    eğer doğru ise km saati hız sensörü arızalı yada kirlenmiş olabilir diyor, isterseniz servise bilgi verin veya götürün cihaza takıp bir baksınlar, zaten hata kod kitapçığı yok o yüzden servise götürmeniz lazım.
    Orkidor61

herkese merhaba, ben de yaklasik 3 aydir pulsar 200ns kullanicisiyim. ilk motor tecrubem o yuzden acemilik atlatma surecindeyim. yaklasik bin kmyi devirdim simdilik. halen lastikleri degistirmedim, kendi orjinal lastikleri ile kullaniyorum. baslarda rodaj nedeniyle yavas gitsem de artik lastikler guven vermemeye basladi. o yuzden lastik degistirmeye karar verdim. mevcut durumda acemi oldugum icin islak zeminde motoru kullanmamaya calisiyorum ve virajlara da haliyle cok hizli girmiyorum. arastirmalarima gore uygun fiyatli performans urunu mitas mc 50 lastikleri dusunuyorum. sizce istanbul icin cogunlukla kuru zeminde surulecegini varsayarsak yere tutus acisindan mc 50 daha mi faydali olur? bunun disinda uygun fiyatli daha cok kuru zemin icin tavsiye edebileceginiz marka model var midir? son olarak alip taktirabilecegim istanbulda nereyi onerirsiniz?

Güzel günlerde kullan hocam. Makine ateş ediyor..

Motosikleti
    Alıntı pulsarci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba, ben de yaklasik 3 aydir pulsar 200ns kullanicisiyim. ilk motor tecrubem o yuzden acemilik atlatma surecindeyim. yaklasik bin kmyi devirdim simdilik. halen lastikleri degistirmedim, kendi orjinal lastikleri ile kullaniyorum. baslarda rodaj nedeniyle yavas gitsem de artik lastikler guven vermemeye basladi. o yuzden lastik degistirmeye karar verdim. mevcut durumda acemi oldugum icin islak zeminde motoru kullanmamaya calisiyorum ve virajlara da haliyle cok hizli girmiyorum. arastirmalarima gore uygun fiyatli performans urunu mitas mc 50 lastikleri dusunuyorum. sizce istanbul icin cogunlukla kuru zeminde surulecegini varsayarsak yere tutus acisindan mc 50 daha mi faydali olur? bunun disinda uygun fiyatli daha cok kuru zemin icin tavsiye edebileceginiz marka model var midir? son olarak alip taktirabilecegim istanbulda nereyi onerirsiniz?
    hayırlı olsun, en uygun dediğiniz lastik var, oktay motorda hem değiştirebilir hemde balans ayarı yaptırabilirsiniz. diğer markalı lastikler 600tl den başlıyor.
    Orkidor61

2017 modeli hakkında bilgi var mı ?

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2017 modeli hakkında bilgi var mı ?
    istanbul tuzla dakı bayıı 2017 model paylaşmıştı face den abs siz 8700 tl

Alıntı murat 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul tuzla dakı bayıı 2017 model paylaşmıştı face den abs siz 8700 tl
    Fark var mı peki ?
    Facebook gibi hesaplarım yok bu tür paylaşımları kaçırıyorum.

lifeishope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom :)
    Herkese Merhaba. Arkadaşlar benim sorum şu. Bu motora 140 arka 110 ön lastik koysak ne gibi - leri olur. Takan ve kullanan var mı dır ?

Motosikleti
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fark var mı peki ?
    Facebook gibi hesaplarım yok bu tür paylaşımları kaçırıyorum.
    yeni gelecek olan 2017 modelde renk ve eklemeler olacak, alt sakal, jant şeridi birsürü ekleme daha var ama hepsini bilmiyorum en önemlisi de abs li olarak gelmesi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:22 ----------

Alıntı lifeishope adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba. Arkadaşlar benim sorum şu. Bu motora 140 arka 110 ön lastik koysak ne gibi - leri olur. Takan ve kullanan var mı dır ?
    dediğin oranları takarsın ama hıza etkisi olurmu ve düşüş olurmu onu bilmiyorum, bilenler veya deneyenler yardımcı olur.
    Orkidor61

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    herkese merhaba foruma yeni katıldım. 200 NS, forumlardan ve inceleme videolarından araştırdım hafta sonu ise deneme sürüşü yaptım. aklımda fiyat hariç hiçbir soru kalmadı. 2016 model 5000 km lerde 2. el piyasası 7500 civarında. sıfır fiyatı plaka dahil 8500 TL ye hazır. yaklaşık 1000 TL fark var. sizce sıfır mı alınmalı yoksa 2. el mi? (çok pimpirik ve kıl birisi olduğumu parantez içinde yazayım ) teşekkürler.

lifeishope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom :)
    Alıntı BattalGazi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba foruma yeni katıldım. 200 NS, forumlardan ve inceleme videolarından araştırdım hafta sonu ise deneme sürüşü yaptım. aklımda fiyat hariç hiçbir soru kalmadı. 2016 model 5000 km lerde 2. el piyasası 7500 civarında. sıfır fiyatı plaka dahil 8500 TL ye hazır. yaklaşık 1000 TL fark var. sizce sıfır mı alınmalı yoksa 2. el mi? (çok pimpirik ve kıl birisi olduğumu parantez içinde yazayım ) teşekkürler.
    0 Almanı tavsiye ederim.Kafan rahat oluyor en azından. ulan acaba eski sahibi ciğerini sökmüşmüdür, rodajı nasıl yapıldı. gibi sorular oluşmuyor
    Ben motorun kutudan çıkarılıp kurulumunu seyrettim keyifliydi
    BattalGazi bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Haklısın kardeşim hiç kafa yormaya gerek yok. 2 taksit fazla öderim ama kafam rahat olur.
    mavellen bunu beğendi.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    bende cok kıl bır ve pımıpırıklıyımdır.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bajaj-2016-model-6-aylik-3900-km-de-379241899/detay/

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı lifeishope adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha fazla benzin yakarsın.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2017 modeli birçok güncellemeyle gelip bir de üstune abs eklenecek olan modelin eski modelleri ciddi değer kaybedecek. Ben olsam biraz daha bekler ya yeni parti abslilerden alırdım ya da yeni model ciktiktan sonra değeri düşen eski ama düşük km li modellerden birini ucuza kapatırdım. Bu soylediklerimden ciddi kavga cikacak fakat alim satim isi de bir ticaret kolu. sabredip aklini kullanan ya kar eder ya da hiç zarar etmez. Sirf benzer sebeplerden dolayi 0 km r25 almaktan son anda vazgecmis biri olarak bunlari yaziyorum. bu arada emin ol internete pulsar ilani koyan "çoğu" kişinin sebebi yeni çıkacak modelden dolayı oluşacak değer kaybindan etkilenmemek.
    BattalGazi bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)