Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Arkadaşlar selamlar , stop etme sorununun devam etmesi üzerine sosyal medya üzerinden Ekrem Ata bey'e mesaj gönderdim sağolsun kendisi ilgilendi ve geri dönüş yaptı. Oktay Motor'a ismimi vereceğini ve oraya gitmem gerektiği konusunda yardımcı oldu. Haftaya pazartesi gideceğim inşallah kısmetse
    Stop etme sorununun olması can sıkıcı olsada bunun yanı sıra muhattap olabileceğim kişilerin olduğunu bilmek beni epey rahatlattı diyebilirim , hayırlı günler herkese

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Alıntı Emre Fırat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar , stop etme sorununun devam etmesi üzerine sosyal medya üzerinden Ekrem Ata bey'e mesaj gönderdim sağolsun kendisi ilgilendi ve geri dönüş yaptı. Oktay Motor'a ismimi vereceğini ve oraya gitmem gerektiği konusunda yardımcı oldu. Haftaya pazartesi gideceğim inşallah kısmetse
    Stop etme sorununun olması can sıkıcı olsada bunun yanı sıra muhattap olabileceğim kişilerin olduğunu bilmek beni epey rahatlattı diyebilirim , hayırlı günler herkese
    Bay moto - Kayalar - Oktay servislerinden birine git adam gibi yazılımları atsınlar stop etme kalmaz tek marşta çalışır ama gösterge sıfırlanmasına hala çözüm bulunamadı.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar birşey merak ettim. 200 NS ile 200 RS arasında hp ve tork bakımından ufak bir fark var. Motor blukları aynı diye biliyorum ben. Bu fark yazılımdan mı kaynaklanıyor?
    200NS teknik verilerinde yazanlar karbüratörlü 200NS'nin verileri. 200RS'nin teknik verileri enjeksiyonlu olanlar için. Fark buradan kaynaklanıyor.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Selamlar iki gün önce motosikletimin bakımlarını yetkili bir serviste yaptırdım. Motoru bıraktım yarım saat sonra geldim. Bakımı yapıldı dediler. İçime kuşku düştü yağı ve filtreyi değiştirdik diyip değiştirmemiş olabilirler mi? Anlamanın bir yolu var mı ?

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar birşey merak ettim. 200 NS ile 200 RS arasında hp ve tork bakımından ufak bir fark var. Motor blukları aynı diye biliyorum ben. Bu fark yazılımdan mı kaynaklanıyor?
    yazılımda farklı,ateşleme sistemide farklı, sanırım ondan kaynaklanıyor.
    ns lerde sürat daha fazla diye biliyorum.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı hasangazili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar iki gün önce motosikletimin bakımlarını yetkili bir serviste yaptırdım. Motoru bıraktım yarım saat sonra geldim. Bakımı yapıldı dediler. İçime kuşku düştü yağı ve filtreyi değiştirdik diyip değiştirmemiş olabilirler mi? Anlamanın bir yolu var mı ?
    Egzoz'un oralara baksaydınız yağlanmış mı diye. Yağ filtresini sökerken ordan yağ damlıyor.

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Alıntı maroon5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kullanıp beğendiğiniz kışlık motosiklet eldiveni var mı önerebileceğiniz ?
    Venom d-02 indirimdeydi 150 tl ye almıstım

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    İyi akşamlar motorla yolda giderken ani fren yaptıgımda debriyaj ile frenleri sıkıp kilitliyorum durmak için, motorda kilitliyor kendini ve motor stop ediyor. Bu normal midir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Alıntı BDmuxer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bay moto - Kayalar - Oktay servislerinden birine git adam gibi yazılımları atsınlar stop etme kalmaz tek marşta çalışır ama gösterge sıfırlanmasına hala çözüm bulunamadı.
    gösterge sıfırlaması için bana akü sarjı yetersiz demişlerdi.

Alıntı johnsonWS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar motorla yolda giderken ani fren yaptıgımda debriyaj ile frenleri sıkıp kilitliyorum durmak için, motorda kilitliyor kendini ve motor stop ediyor. Bu normal midir?
    Ani fren yaptığımda benim motorda stop ediyor. Arka frene sert bastığımda kitliyor. Bir ses geliyor sonra stop ediyor. Normalmidir bilmiyorum.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı maroon5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ani fren yaptığımda benim motorda stop ediyor. Arka frene sert bastığımda kitliyor. Bir ses geliyor sonra stop ediyor. Normalmidir bilmiyorum.
    Bajaj için normal, onun sorunlarıyla yaşamaya alışmalısın-veyahut satıp kalite bir markaya terfi etmelisin. Karar senin.
    The Power of The Dreams.

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Selam arkadaşlar. Tam bir sene oldu Pulsar ı alalı. 14 bin km yaptim. Ama günlük kullanmıyorum sadece kamplara, haftasonu gezilerine katıldım motorumla. Bu yaz da iki uzun yol yaptım, çok çok memnun kaldım. Yakıt ve performans açısındanon numara...

Sizlere sormak istedigim yeni sezonda motoruma bir çanta takmak istiyorum. Arka çantanın pek yakışmadığını düşünsem de en kolay çözüm bu sanırım. Shad sh48 modelini begeniyorum, ileride motorumu büyüttüğümde de kullanabilecegim bir model. Acaba çok büyük olur mu Pulsar a. Yüksek hızlarda yalpalama yapar mı topcase? Arka çanta kullananların yorumlarını bekliyorum.

İkinci bir çözüm de soft yan çanta kullanmak. Ben zaten kamp cadirimi uylu tulumumu sosis canta ile tasiyorum, bir sekilde arkaya bagliyorum. Ama ıvır zıvır eşyalari koymak için iki yan çanta güzel olur sanki. Arka çantaya da gerek kalmaz, ucuza halletmiş olurum dedim. Tabi onun için de yan çantalarin sarkmaması düzgün durması için demir yaptirmam lazim. Bu tip işleri yaptirabilecegim bir arkadaşım da var burada.

Kararsız kaldım. Topcase kullanan ya da sadece yan çanta kullananlardan fotoğraf ve yorum alabilir miyim.

Teşekkürler. Selamlar.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Motorun antifirizini kontrol etmek için kapağı açtım baktım içinde bir kaç damla yağ var. Antifirize yağ karışması mümkün müdür?

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pulsar 150ns'den geçmeye değer mi otoban ve çevre yollarında boğulmamak ezilmemek için geçmeyi düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar bende moturu 10 gün önce aldım. Şu anda 400 km ye yaklaştı. Şu an için gayet iyi gidiyoruz bi sıkıntı yaşamadım. Tek farkettiğim devir bazen 2-3 bin arasında dalgalanıyor ama formda bir yerde rodaj sonunda düzeleceğinden bahsedilmiş doğru mudur bu? Hepinize iyi sürüşler

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. Tam bir sene oldu Pulsar ı alalı. 14 bin km yaptim. Ama günlük kullanmıyorum sadece kamplara, haftasonu gezilerine katıldım motorumla. Bu yaz da iki uzun yol yaptım, çok çok memnun kaldım. Yakıt ve performans açısındanon numara...

Sizlere sormak istedigim yeni sezonda motoruma bir çanta takmak istiyorum. Arka çantanın pek yakışmadığını düşünsem de en kolay çözüm bu sanırım. Shad sh48 modelini begeniyorum, ileride motorumu büyüttüğümde de kullanabilecegim bir model. Acaba çok büyük olur mu Pulsar a. Yüksek hızlarda yalpalama yapar mı topcase? Arka çanta kullananların yorumlarını bekliyorum.

İkinci bir çözüm de soft yan çanta kullanmak. Ben zaten kamp cadirimi uylu tulumumu sosis canta ile tasiyorum, bir sekilde arkaya bagliyorum. Ama ıvır zıvır eşyalari koymak için iki yan çanta güzel olur sanki. Arka çantaya da gerek kalmaz, ucuza halletmiş olurum dedim. Tabi onun için de yan çantalarin sarkmaması düzgün durması için demir yaptirmam lazim. Bu tip işleri yaptirabilecegim bir arkadaşım da var burada.

Kararsız kaldım. Topcase kullanan ya da sadece yan çanta kullananlardan fotoğraf ve yorum alabilir miyim.

Teşekkürler. Selamlar.

Bu ürünü kullandım. GIVI BLADE b47. Ellerini bırakırsan kafa sallıyor. Rüzgarı da tüm çantalar keser yapacak bir şey yok. Önemli olan sağlam olması, 2 kez yan yattım ama en ufak bir şey olmadı Givi tavsiye ederim.

ubuntu67 ve gezginmotor bunu beğendiler.

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Eyvallah @Sazman. Sanırım arka çanta almayacağım, hem çirkin duruyor hem bütçeyi az tutmak istiyorum. Arka çantadan uzaklaştım, soft yan çanta ile olayı çözme niyetindeyim.

Tex veya Vexo marka yan cantalar var 180 lira civarı uygunlar. Bunları kullanan var mı acaba aramızda?

Motosikleti
    Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah @Sazman. Sanırım arka çanta almayacağım, hem çirkin duruyor hem bütçeyi az tutmak istiyorum. Arka çantadan uzaklaştım, soft yan çanta ile olayı çözme niyetindeyim.

Tex veya Vexo marka yan cantalar var 180 lira civarı uygunlar. Bunları kullanan var mı acaba aramızda?
    Evet çantasız daha güzel bence de. Şöyle küçük bir çanta ve sırt çantası ile de olur. Yan çantalar da çok çamur olur sürekli temizlik lazım ve bir süre sonra ağzı burnu yamuluyor.

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Bugun akşam iş çıkışında eve dönerken ışıklarda beklediğimde denk geldiğim durum . Her zaman mutlaka dikkatli olalım , karşıdan bir motorlu arkadaşımızda kendisine yeşil yandığı için geliyor olabilirdi allahtan kimse yoktu

Sazman arkadaş;ön camın markası nedir.neredenj temin edebiliriz.hoşuma gitti.
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı avarekasnak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sazman arkadaş;ön camın markası nedir.neredenj temin edebiliriz.hoşuma gitti.
    Bilmiyorum. Galiba Python yazıyor. Ben aldığımda 2. El, mitas lastik, cam ve çantalı almıştım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)