Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Arkadaşlar merhaba bu motosikleti geçenlerde bir abim aldı kullanma fırsatı buldum gidişine titreşimin çok çok az olmasına bayıldım acaba aranızda

çok uzun süre kullanan varmı uzun yolu nasıldır yada belli süre sonra şurasında şu oldu şurası bozuldu gibi kroknik hepsinde şu arıza var gibi

bir sıkıntıları varmı bilgilendirirseniz sevinirim hepinize iyi günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı aonal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba bu motosikleti geçenlerde bir abim aldı kullanma fırsatı buldum gidişine titreşimin çok çok az olmasına bayıldım acaba aranızda

çok uzun süre kullanan varmı uzun yolu nasıldır yada belli süre sonra şurasında şu oldu şurası bozuldu gibi kroknik hepsinde şu arıza var gibi

bir sıkıntıları varmı bilgilendirirseniz sevinirim hepinize iyi günler
    Uzun yolu yetersiz iyi gidiyor neye göre ybr cbf düşük cclere göre uzun yolun motoru deyil bunlar 400-500 cc ideal olabilir

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun yolu yetersiz iyi gidiyor neye göre ybr cbf düşük cclere göre uzun yolun motoru deyil bunlar 400-500 cc ideal olabilir
    Aslında ben yeterli buldum hızını uzun yol için. Ülkemizin yasal hız sınırlarını aşabilecek kadar gidiyor. Ama kesinlikle daha büyük cc'nin verdiği tadı vermez.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    100-120 km hız size yetiyorsa güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Arkadaşlar ben ybr esd 12000 km kullandım çoğunlukla uzun yol yaptım pek şehir içi sürmedim, şunu söyleyebilirmki ölmüşüm ben yollarda, rampalarda

filan bu motor nasıl gidiyor ya çok şaşırttı beni bayıldım doğrusu
    Potenza, BDmuxer ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

neyzen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motorun google görsellerde çıkan siyah kırmızı modeli niçin bayiilerde yok. Bizim ülkemize gelmedi mi yoksa. Burdaki kırmızı modelde beyaz çizgiler var benim dediğim kırmızı çok güzel koyu kırmızı

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    şu şekil olan var.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    neyzen38 ve murat 60 bunu beğendiler.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Bazı aksesuarlara ihtiyacım var ancak Ankara'da pulsara uygun aksesuar nerede bulunur bilemedim. Yiba çarşısı standart ancak modele göre ürün olmayabilir. Çirkin aksesuarlar da takmam

1- Ön tur camı (aslında internetten buldum ama ebattan emin olmak için canlı görmem lazım.)
    2- Mercekli led sis farı/merceksiz led sis farı (Çakar devreliye falan gerek yok, bazen aydınlatmasız yollara giriyorum, far yeterli gibi görünse de ek aydınlama ihtiyacı olabiliyor.)
    3- Telefon tutucu (Samsung Note 3 marka telefona uyumlu ve su geçirmez olmalı/muhtemelen bu yibada vardır.)
    4- El koruma (yanlış anlaşılmasın, rüzgardan koruyacak )

Bunları nereden temin edebilirim? Yahut internetten alıp da motoruna uygulamış olanlar motorun üzerinde birkaç fotoğraf atabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Bu renkleri 500 lira civarı pahalı veriyorlar.
    kdiner bunu beğendi.

neyzen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynen aradığım renk en baştaki. neden sıfır alımda şu an yok nasıl bulacağız.

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Geçen sonbahar aldığım Pulsar NS200 üm ile 13 bin km yaptım. Hep uzun yolda,dağda, taşta, toprakta,virajlarda, otobanda her şartta kullandım. Tek seferde Hatay Arsuz'dan çıkıp Eğirdir'e kadar benzin almak ve yemek molası haric durmadan gittiğim oldu (780 km). Şimdiye kadar motorum tık demedi, çok ekonomik şekilde seyahat ettim ve yaptığım turlarda çok zevk aldım. Benim gibi fotoğraf ve film meraklısı gezginler için motosiklet en iyi ulaşım aracı. Maddi imkanlarım da Pulsar'a yetti ve çok doğru seçim yapmışım. Yaptığım uzun gezilerden bir kaç raporu paylaşmak istedim sizlerle, özellikle Bajaj yetkilileri Ekrem Bey ve diğerlerinin de okuması dileğiyle. Hatta son gezim Toroslarda Birkaç Gün raporundaki yorumları dikkatle okusunlar

Pulsar almaya niyetlilere tavsiyem yıllardır cbf-ybr ile filan boşuna ugraşmışız, hiç düşünmeden Pulsar 200 e geçin derim.

Selam ile.

Gezi linkleri:

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/161676-kelebeklerle-goz-goze%3B-baskonus%27a.html

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/162675-yesil-yol.html

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/168312-dosta-giden-yol.html

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/170774-toroslarda-birkac-gun.html
    badircik ve Trombosit bunu beğendiler.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    arkadaşlar çakmak ve usb sarj taktırmak istiyorum uygulama yapan arkadaşlar ne tavsiye ediyorlar yazarsanız memnun olurum

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende var.

kdiner, srkn.ks ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı neyzen38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen aradığım renk en baştaki. neden sıfır alımda şu an yok nasıl bulacağız.
    bayiye gidiyorsunuz ben bu renkten istiyorum diyeceksin gerisi bayide, nerde ikamet ediyorsunuz bilmiyorum isterseniz istanbuldaki bayiler ile irtibata geçin size yine yardımcı olurlar. bildiğim kadarı ile 500tl farkla satılıyor en doğru bilgi yine bayiden alırsınız.
    neyzen38 bunu beğendi.
    Orkidor61

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA

yeni egsozum bi hayırlı olsun alırım şuanki halinde sadece uzun yolda kullanıcağım susturucu elimde yok bana hediye eden abide de yoktu yerinide görmedim ama en kısa zamanda susturucu ayarlayıp şehir içinde o şekilde kullanıcam şehir içinde
    srkn.ks bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=zwZiQXCy5fs
    yeni egsozum bi hayırlı olsun alırım şuanki halinde sadece uzun yolda kullanıcağım susturucu elimde yok bana hediye eden abide de yoktu yerinide görmedim ama en kısa zamanda susturucu ayarlayıp şehir içinde o şekilde kullanıcam şehir içinde
    hayırlısı olsun bir sen kalmıştın sende yaptın tam oldu.
    ayzek bunu beğendi.
    Orkidor61

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garanti devam ediyor ise yenisini talep ederdim, sonuçta mühendis hatası değil mi?
    Gerçekten şanssızmışsınız.
    Üzerime alındım da
    Mühendis montaj yapmaz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:37 ----------

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Varacağınız menzil tabakhane değil ise uzun yolda son surat gayet yeterli ..Tabi tabakhane ye gidiyorsanız buyuk motor şart..

Bu motorun yetersiz kaldığı tek yer İstanbul da TEM , Tem için 30HP üzeri motor şart , ha ben sağdan Emniyet şeridinden fıtı fıtı giderim diyorsanız ,o başka..

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Alıntı serkany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzerime alındım da
    Mühendis montaj yapmaz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:37 ----------

Varacağınız menzil tabakhane değil ise uzun yolda son surat gayet yeterli ..Tabi tabakhane ye gidiyorsanız buyuk motor şart..

Bu motorun yetersiz kaldığı tek yer İstanbul da TEM , Tem için 30HP üzeri motor şart , ha ben sağdan Emniyet şeridinden fıtı fıtı giderim diyorsanız ,o başka..
    Temin hız limitleri nedir ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Alıntı BDmuxer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temin hız limitleri nedir ?
    Limit yapabileceği son hız demek.
    Genel kullanım im araba ve motor da 110-140 bandinda

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Alıntı serkany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Limit yapabileceği son hız demek.
    Genel kullanım im araba ve motor da 110-140 bandinda
    Pulsar neden yetmiyor onu anlamadım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)