Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Alıntı megruz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim arka tekerim giderken yalpalıyormuş bunun sebebi ne olabilir 2014 model 25 bin kmde..
    Ayıcık37 Kardeşin dediklerine ek olarak belki lastiğin balansı bozulmuşta olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    megruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Teşekkür ederim en kısa sürede bakacam

Motosikleti
    Bajaj pulsar NS 200
    Merhabalar arkadaşlar n11.comdan kummotors adlı bir satıcıdan taa malatyadan tekirdağa getirttiğim görselde çok beğendiğim jant şeridini kargodan alınca başımdan kaynar sular döküldü toplam 16 adet şerit var kağıdın üstünde bir janta 3 şerit gelecek şekilde kesit kesit halinde fakat hepsi aynı yöne bakar şekilde yarısınında diğer tarafa bakması gerekiyor ki jantın diğer tarafına da yapıştırınca çizgiler aynı yönde gitsin hadi onuda geçtim görselde 6 kesik çizgili şerit çok beğenmiştim 6 vites ya motorda hani vites aralıkları gibi hepsi falan aradım satıcıyı böyle böyle adam bana diyor ki firma böyle göndermiş 3 tanede yedek koymuş daha napalım o hadi onuda geçtim şeridin yapışkanları boktan olduğu için bi şerit yapışmadı falan söküp tekrar deneme derken iyice moralim bozuldu öyle yarım bıraktım siz sakın böyle internetten almayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:43 ----------

Bdmuxer sen çamurluk kısmına mavi led mi Çektin değişik çıkmış

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Alıntı Wertycan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar n11.comdan kummotors adlı bir satıcıdan taa malatyadan tekirdağa getirttiğim görselde çok beğendiğim jant şeridini kargodan alınca başımdan kaynar sular döküldü toplam 16 adet şerit var kağıdın üstünde bir janta 3 şerit gelecek şekilde kesit kesit halinde fakat hepsi aynı yöne bakar şekilde yarısınında diğer tarafa bakması gerekiyor ki jantın diğer tarafına da yapıştırınca çizgiler aynı yönde gitsin hadi onuda geçtim görselde 6 kesik çizgili şerit çok beğenmiştim 6 vites ya motorda hani vites aralıkları gibi hepsi falan aradım satıcıyı böyle böyle adam bana diyor ki firma böyle göndermiş 3 tanede yedek koymuş daha napalım o hadi onuda geçtim şeridin yapışkanları boktan olduğu için bi şerit yapışmadı falan söküp tekrar deneme derken iyice moralim bozuldu öyle yarım bıraktım siz sakın böyle internetten almayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:43 ----------

[/COLOR]Bdmuxer sen çamurluk kısmına mavi led mi Çektin değişik çıkmış
    Yok çamurluk takılı değil karanlıkta çektim fotoğrafı.
    Şerit işine gelirsek gerçekten baş ağrıtan bir iş bende aldım yapıştıramayıp vazgeçtim bu sevdadan araştırdığımda zeminin temiz olması dışında ıslatıp yapıştıran var yapıştırdıktan sonra üzerinden saçkurutma makinası ile ısıtıp kaynamasını sağlayan var kısacası en iyisi gidip anlayana yaptırmak lazım bende aldığımda içinden yanlış aparat çıkmıştı yapışmadı.Geçmiş olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:56 ----------

Kalite farkı

Ayıcık37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E PULSAR 200NS
    Alıntı BDmuxer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok çamurluk takılı değil karanlıkta çektim fotoğrafı.
    Şerit işine gelirsek gerçekten baş ağrıtan bir iş bende aldım yapıştıramayıp vazgeçtim bu sevdadan araştırdığımda zeminin temiz olması dışında ıslatıp yapıştıran var yapıştırdıktan sonra üzerinden saçkurutma makinası ile ısıtıp kaynamasını sağlayan var kısacası en iyisi gidip anlayana yaptırmak lazım bende aldığımda içinden yanlış aparat çıkmıştı yapışmadı.Geçmiş olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:56 ----------

Kalite farkı

http://www.xbhp.com/talkies/attachme...7017418327.jpg

http://www.xbhp.com/talkies/attachme...7017465442.jpg
    Ne kadar ekmek o kadar köfte
    BDmuxer bunu beğendi.
    PULSAR 200RR

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Hayırlı forumlar herkese. Önceki sayfalarda vardı ancak bulamadım tekrar. Ön cam önerisi istiyorum. Kışın da kullanacağım ihtiyacım olacak hissediyorum bu havalarda biraz. Çok uzun bişey istemiyorum. Bunun dışında debriyaj manetim zırıl zırıl. Keçe falan da kesmedi. Değiştirmeyi düşünüyorum onlarıda. Öneriniz varsa sevirinim.

hknshn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 ns
    Yaklaşık 3 aydır 2016 model pulsar 200ns kullanıyorum. Motorum 3500 km de. Şimdiye kadar stop etme sorunum yoktu. Ancak iki gündür motorla yola çıktıktan yaklaşık 700m sonra(hep aynı virajdan önce) vites küçültmek için debriyajı çektiğimde motor stop ediyor. Acaba havaların soğumasının bununla alakası olabilir mi diye düşündüm. Havalar soğuyunca sorunu artan/ortaya çıkan başka kullanıcılar var mı? Yoksa hava sıcaklığıyla alakasız bir durum mudur?

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally

ben istanbul kadıköy de taktırdım bay moto da boyum 1.70 rugzar kaska vuruyor cok yüksek degil alçak da değil ideal yakışıklı bir cam tavsiye ederim

debrıyaj için birşey diyemeyecegim

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Alıntı murat 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben istanbul kadıköy de taktırdım bay moto da boyum 1.70 rugzar kaska vuruyor cok yüksek degil alçak da değil ideal yakışıklı bir cam tavsiye ederim

debrıyaj için birşey diyemeyecegim
    Zevkler ve renkler farklıdır ama arkadaş şu camı yapan hiç anlamıyor estetikten çok çirgin oluyor 150 as nin camı takan gördüm ben yabancı forumlar şeffaf olan

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:04 ----------

Daha bir orjinal sanki 150 as nin spierliği

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    peki 200 ns lere uyuyormu?
    uyuyorsa çok daha zarif duruyor.
    deneyen varmı?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Alıntı karaca3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deneyen varmı?
    Yabancı forumda anlatılmış resimli olarak konu olarak paylaşabilirim ben en kısa zamanda sipariş vercem uzun süredim aklımdaydı yapımı basit gibi.Direk uymasada bir iki delik açarak uyduruluyor sanırım.

Motosikleti
    Dominar D400
    deneyen varmı?
    Öndeki 4 vida için 200ns'in orjinal siperliğinde delik delerseniz ya da onlara uygun bir bağlantı demiri bulursanız/yaparsanız uyar, yoksa yan vidalar hariç uymuyor. Yan vidaları da orjinal siperliği çıkartırsanız oluyor(ya da uydurmak için bayağı esneteceksiniz/zorlayacaksınız).
    Bağlantı demiri uydurup yukarı doğru baktırmazsanız kullanıcı bakımından rüzgara bir koruması olmuyor(gerçi bağlantı demiriyle yukarı kaldırsanız da çok bir şey farketmez, zira camın kendisi kısa). Yukarıdaki fotolardaki gibi direkt orjinal siperliğin üstüne taktığınızda sadece gösterge panelini yağmurdan çamurdan koruyor. Size gelen rüzgar yine aynı.

Motosikleti
    pulsar 200 ns
    maktama cevabın için teşekkürler resimde çok orjinal duruyor direk olsaydı taktırmak isterdim.
    uzun ve sivri rüzgarlıkları sevmedim .
    yanlız dikkatle incelerseniz resimdeki motor 150 as degil ns 200 ve hindistan plakalı
    ya orjınal camı vardır yada orda iyi uydurmuşlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

Alıntı BDmuxer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yabancı forumda anlatılmış resimli olarak konu olarak paylaşabilirim ben en kısa zamanda sipariş vercem uzun süredim aklımdaydı yapımı basit gibi.Direk uymasada bir iki delik açarak uyduruluyor sanırım.
    yaparsan paylaşırsan memnun olurum.en azından sizin tecrübeniz bize yol gösterir.

Motosikleti
    Dominar D400
    maktama cevabın için teşekkürler resimde çok orjinal duruyor direk olsaydı taktırmak isterdim.
    uzun ve sivri rüzgarlıkları sevmedim .
    yanlız dikkatle incelerseniz resimdeki motor 150 as degil ns 200 ve hindistan plakalı
    ya orjınal camı vardır yada orda iyi uydurmuşlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

yaparsan paylaşırsan memnun olurum.en azından sizin tecrübeniz bize yol gösterir.
    Yukarıda yazdıklarım kendi deneyimlerimdendir. 200ns'im var ve 150ns camını 5-6 ay kadar önce alıp takmıştım, ben de sevmiyorum o boynuz çıkıntısı gibi olan büyük camları.
    Yukarıdaki motorun 200ns olduğunu biliyorum, onun için " 200ns'in orjinal siperliğinde delik delerseniz " diye yazmıştım. Zira o fotolarda 200ns'in orjinal siperliğini delerek vidalarla tutturmuşlar. As150 camında, yanlarda 1'er vida ve önde 4 vida için delikler var, ancak 200ns'in siperliğinde öndeki 4 vidanın gireceği bir yer yok, ya deleceksiniz, ya da diğer takılan camlardaki gibi bağlantı demiri ayarlayacaksınız.
    BDmuxer bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Ucuz yollu stomp grip tarzı bir şeyler varmı deponun sağına ve soluna yapıştırabileceğim ?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    4300 km deki 200 ns imi satıyorum. 2015 model 2016 trafiğe çıkışlı kazasız 4300 km de. Okula işe gidip geldiğim için km artabilir. Renk beyaz. Tüm bakımları lafta değil ciddi şekilde eksiksiz itina ile tayfun motor bajaj antalya yetkili servisinde yapıldı. Tanıyanlar ustayada sorabilir. Fiyat pazarlıksız 6800 tl. Okul masrafı için satıyorum. İlgisiz alakasız soru ve sorunlar için rahatsız etmeyin lütfen. İletişim: 534 446 33 97 Yer: Antalya merkez. Tekeriniz düz bassın.

Motosikleti
    Yamaha Mt - 25
    arkadaşlar ls2 ff352 kaskım var ve motorum ns200. kaskıma kamera takmak ve motora telefon tutucu alarak telefonumu koymak istiyorum. ne tavsiye edersiniz? çok teşekkürle.r

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Merhaba arkadaşlar iki hafta önce sizlerin ve bu forumun yardımıyla 200 NS'mi aldım.Hemen hemen her sayfayı gezdim diyebilirim. Çok memnunum. Bu fiyata bu kalite çok iyi diye düşünüyorum lastiklerde yeterli mevsime göre bence. Stop etme problemi yaşamadım yokuş aşağı vites düşürdüm, debriyajla gittim stop etmedi. Akü sorun çıkarmadı. 590 km'de daha 500 bakımı için servise götürme fırsatım olmadı acaba bi sorun olur mu? servis bakımına ne yapıyorlar önemi nedir? servis 60-70 km uzaklıkta haftaiçi çalışıyorum haftasonu fırsat bulabilirsem gideceğim ama direk 1000 km bakımına götürsem problem yaşar mıyım? daha garantisini bile başlatmadım kullanma kılavuzunu bile almadım sonra gelip garantisini yaptırırsın kullanma kılavuzunuda alırsın deyip yolladılar beni... şaşırdım ama öyle oldu rodaj,servis bakımı, çanta, kış için lastik almalı mıyım? yardımcı olursanız sevinirim.

Birde ilk 334 km'ye 47 TL yaktı ilerde dahada düşecek diye düşünüyorum. Forumdaki paylaşımlarla hemen hemen aynı.. Böyle gidersede iyi

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı cagataypek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar iki hafta önce sizlerin ve bu forumun yardımıyla 200 NS'mi aldım.Hemen hemen her sayfayı gezdim diyebilirim. Çok memnunum. Bu fiyata bu kalite çok iyi diye düşünüyorum lastiklerde yeterli mevsime göre bence. Stop etme problemi yaşamadım yokuş aşağı vites düşürdüm, debriyajla gittim stop etmedi. Akü sorun çıkarmadı. 590 km'de daha 500 bakımı için servise götürme fırsatım olmadı acaba bi sorun olur mu? servis bakımına ne yapıyorlar önemi nedir? servis 60-70 km uzaklıkta haftaiçi çalışıyorum haftasonu fırsat bulabilirsem gideceğim ama direk 1000 km bakımına götürsem problem yaşar mıyım? daha garantisini bile başlatmadım kullanma kılavuzunu bile almadım sonra gelip garantisini yaptırırsın kullanma kılavuzunuda alırsın deyip yolladılar beni... şaşırdım ama öyle oldu rodaj,servis bakımı, çanta, kış için lastik almalı mıyım? yardımcı olursanız sevinirim.

Birde ilk 334 km'ye 47 TL yaktı ilerde dahada düşecek diye düşünüyorum. Forumdaki paylaşımlarla hemen hemen aynı.. Böyle gidersede iyi
    ilk bakım 750km üst limit mutlaka götür sıkıntı çıkarabilirler yakıtın normal bana göre
    cagataypek bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200 ns
    750 km yi geçsen servis garanti dışı bırakabilir.geçirmedsen iyi olur.
    Kullanma kılavuzu yok.istersen internetten pdf dosyası indiriyorsun.
    Garanti belgeside a4 çıktısı.bayii işlem yaptıktan sonra istersen sonradanda alabiliyorsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:47 ----------

Lastikleri kışlık lastik takıp yazında kullanan var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)