Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    merhaba arkadaşlar motoruma lastik arayışına başladım bilgisi olanlardan "Dunlop Arrowmax Streetsmart" hakkında bilgi alabilir miyim kullanan var mı acaba

(şuan michelin pilot street var uzerinde)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı erencanhrz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam arkadaşlar 200ns için güzel ön cam ve gidon yükseltme linki atabilirmisiniz gidon yükseltme aparatı pek yok internette
    Muhammed Kandemir Gidon yükseltme aparatı satıyor Gsm +905396013533
    erencanhrz ve htArh- bunu beğendiler.

htArh- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discover 150f
    "murat ceylan" ve "coldboy35" arkadaşlara teşekkürler cevapları için bir iki hafta daha böyle kullanıcam anlaşılan bi 500 km daha yol yaptıktan sonra baktım hala alışamazsam gidon yükseltme aparatını taktıracam.

Murat Ceylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı htArh- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "murat ceylan" ve "coldboy35" arkadaşlara teşekkürler cevapları için bir iki hafta daha böyle kullanıcam anlaşılan bi 500 km daha yol yaptıktan sonra baktım hala alışamazsam gidon yükseltme aparatını taktıracam.
    İsabetli karar.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı htArh- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sürücü selesinde en geriye doğru oturup omuzları biraz salıp kolları kırınca rahat bir sürüş yapılabiliyo.

Selam arkadaslar
    Motorum 300 km oldu
    İlk aldigimda taktirdigim siyah tur camini arka canta demirini ve gaff marka 40lt cantayi cikarmaya karar verdim bide arka ek camurluguda verecegim
    Camurluk zaten ustundeydi geri kalan Hepsi 500 tlte malolmustu 400 tlte verecegim ilgilenen olursa yazsin pm whatsaptan resim yollarim

Scream41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar pulsarı tavsiye ediyorlarda birde kullanıcılar olarak size sormak istedigim bi soru var

uzun yol yapanlar var mı ve sıkıntı yaşaatdımı yakıt ne yaktı ?

desiderado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Motorumu alalı 1 ay olmasına rağmen sanırım yazılımı güncellemek gerekiyor yokuş aşagı inerken debriyaja basınca stop etme problemi var.
    Yazılım güncellenince performans düşüklüğü gibi sorunlar yaşanıyormuş ne kadar doğru acaba bilgisi olan yazabilir mi ?

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Uzun derken bir günde 300km yaptım çok kez.Sorunsuz üstesinden geliyor.Yakıtı hesaplamadım 120 130 aralığında gidiyorum.Yinede çok yakmıyor.Büyük motora binmiyorum yakıt derdi yok gibi nerdeyse.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Alıntı desiderado adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumu alalı 1 ay olmasına rağmen sanırım yazılımı güncellemek gerekiyor yokuş aşagı inerken debriyaja basınca stop etme problemi var.
    Yazılım güncellenince performans düşüklüğü gibi sorunlar yaşanıyormuş ne kadar doğru acaba bilgisi olan yazabilir mi ?
    Ben güncellettim yokuş aşağı inerkenki sorun düzeldi ama çalıştırırken sıfırlama mevzusu vardı sonçare garantiden akü değiştirdiler bakalım şimdi ne olcak
    Şimdilik iyi kısacası performans düşüklüğüde gözlemlemedim açıkcası canavar gibi hala 1-2-3-4-5-6 hep ataletli

Arkadaşlar merhaba. Farklı modeller arasında git gel yaşarken bu motoru alıp deneyecem gibi duruyor. Su an 2. eli hareketli, beğenmezsem satarken de sorun yaşamamak gibi (cruiserden geçiş yapacağım için farklı olabilir). Benim size iki sorum olacak; en önemlisi boyum 167, yere sağlam basabilir miyim?
    İkinci konu; satacak olursam daha az zarar etmek ve ekstra aksesuarı daha ucuza getirmiş olmak için 2. el almayı planlıyorum. Sanırım versiyon güncelleme ve bazı değişiklikler olmuş, hangi modelden yükseğini alman gerekir?
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Scream41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar pulsarı tavsiye ediyorlarda birde kullanıcılar olarak size sormak istedigim bi soru var

uzun yol yapanlar var mı ve sıkıntı yaşaatdımı yakıt ne yaktı ?
    geçen sene istanbul-trabzon yaptım hızım 100-145km hız aralığı idi 15 saatte vardım, istanbuldan çıkarken biraz bayram trafiğine denk geldim, 2014 kullanıyorum sele harici bir sıkıntı yaşamadım sele bir günde 500km üzerinde kendini hissettiriyor yeni modellerde sele biraz daha yumuşatıldı nedir bilemem, bu yolculukta sadece gidiş olarak 110 veya 130tl yakıt yaktım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:32 ----------

Alıntı desiderado adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepsinde performans düşüklüğüne neden olmuyor belki de bu durum pisikolojikte olabilir, bazısında son yazılım geç çalışma yani tek marşta çalışmamazlık yapıyor bazısında tek marşta çalışıyor, diyeceksiniz tek marşta çalışmıyorsa akü sorunlu aküden yana sıkıntı yok dediğim gibi hepsinde aynı değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:41 ----------

Alıntı BDmuxer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben güncellettim yokuş aşağı inerkenki sorun düzeldi ama çalıştırırken sıfırlama mevzusu vardı sonçare garantiden akü değiştirdiler bakalım şimdi ne olcak
    Şimdilik iyi kısacası performans düşüklüğüde gözlemlemedim açıkcası canavar gibi hala 1-2-3-4-5-6 hep ataletli
    https://www.youtube.com/watch?v=Fn6Lkhef79I
    evet akünüz değişmesi lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:43 ----------

Alıntı esnmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Farklı modeller arasında git gel yaşarken bu motoru alıp deneyecem gibi duruyor. Su an 2. eli hareketli, beğenmezsem satarken de sorun yaşamamak gibi (cruiserden geçiş yapacağım için farklı olabilir). Benim size iki sorum olacak; en önemlisi boyum 167, yere sağlam basabilir miyim?
    İkinci konu; satacak olursam daha az zarar etmek ve ekstra aksesuarı daha ucuza getirmiş olmak için 2. el almayı planlıyorum. Sanırım versiyon güncelleme ve bazı değişiklikler olmuş, hangi modelden yükseğini alman gerekir?
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    ben 1,63cm boyla kullanıyorum alışana kadar doğal olarak biraz zorlanırsınız ama ne giderken nede duracağınız zaman sıkıntı yaşamazsınız, bozuk yol şartlarında ve olduğunuz yerde ileri geri harekette sıkıntı yaşarsınız bunun dışında istediğiniz gibi kullanırsınız. seleden yana şikayeti olanlar zaten işlem yaptırıyorlar benim gibi, tüm pulsar 200ns motora son yazılım atılıyor fark eden birşey yok eski yeni olarak sadece 2015 2. partiden itibaren birkaç değişiklik yapıldı ama buda ne kadar iş görür orası muamma, sele de yumuşatma, lastikte yumuşaklık bu gibi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Arkadaslar gidonda sol elle tuttugumuz kismi gaz kolunu aciyormus gibi cevirdiginizde hafifce bir esneme oluyor mu? Sinyal/korna kumandalari ve dikiz aynasinin cok hafif dondugunu gozlemleyebiliyorum..Bu normal midir? Baktim pek bi gevsekmis gibi gelmedi farkedeniniz oldu mu boyle bir durum?

Motosikleti
    Alıntı sabracadabra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar gidonda sol elle tuttugumuz kismi gaz kolunu aciyormus gibi cevirdiginizde hafifce bir esneme oluyor mu? Sinyal/korna kumandalari ve dikiz aynasinin cok hafif dondugunu gozlemleyebiliyorum..Bu normal midir? Baktim pek bi gevsekmis gibi gelmedi farkedeniniz oldu mu boyle bir durum?
    Her iki kolda işaret ettiğim kısımda siyah plastik parça var, o plastik parçayı çıkar iç kısımda her iki kolda alyenli vida var onları sıkmanız yeterli olacaktır.
    sabracadabra bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

arkadaşlar merhaba, 2015 200ns pulsarım 7000km oldu, 7500de ara bakıma sokmak istiyorum motoru. Deneme amaçlı kendim yağ alıp koydurmak istiyorum, ne derece fark olacak diye. Motul 5100 almayı düşünüyorum ancak viskozite ne alayım sizce? kullanma kılavuzunda 20w50 yazıyor ya da 10w40 sanırım. Sizce ne kullanayım? Ayrıca sizler hangi viskozitede yağ kullanıyosunuz? Şimdiden herkese teşekkürler, tekeriniz düz bassın, saygılar

Arkadaşlar aksiyon kamera almak istiyorum ama iki seçenek arasında kafam karıştı yardımcı olursanız sevinirim.
    1. seçenek : Sjcam 400
    2. seçenek Next AEE sd 21

kullanan arkadaşlar vardır mutlaka sizce hangisini almalıyım ?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Arka amortisör nasıl yumuşatılır bilgisi olan ?

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka amortisör nasıl yumuşatılır bilgisi olan ?
    ayar anahtarın varsa çevirerek yumuşatma yapabilirsin ama iki kişi binersen kasisten sert geçersen ses yapabiliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

Alıntı maroon5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aksiyon kamera almak istiyorum ama iki seçenek arasında kafam karıştı yardımcı olursanız sevinirim.
    1. seçenek : Sjcam 400
    2. seçenek Next AEE sd 21

kullanan arkadaşlar vardır mutlaka sizce hangisini almalıyım ?
    sjcam4000 wifi kullanıyorum gayet yeterli ama yedek batarya almanızda fayda var ikinci seçenek hakkında bilgim yok, google de belki karşılaştırma videosu vardır ordan yardım alabilirsiniz.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayar anahtarın varsa çevirerek yumuşatma yapabilirsin ama iki kişi binersen kasisten sert geçersen ses yapabiliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

sjcam4000 wifi kullanıyorum gayet yeterli ama yedek batarya almanızda fayda var ikinci seçenek hakkında bilgim yok, google de belki karşılaştırma videosu vardır ordan yardım alabilirsiniz.
    Ayar anahtarım yok denemek istiyorum bi tık yumuşatabilirim kasisten geçerken ayağa kalkıyorum yoksa kasis bana vuruyo

Arka Çante ve Artçı

Arkadaşlar merhaba aranıza 2 hafta önce ben de katıldım. Öncelikle selamlar. Motorla alakalı sizden üç öneri alacağım mümkünse.

1. Motoruma arka çanta almak istiyorum. Bajaja yakışan en güzel çanta sizce hangisi. Bazen çok büyük bazen çok küçük gelebiliyor ve motorun görselliği bozuluyor. Malum motosiklette görsellikte kullanışlılık ve performans kadar önemli.

2. Kız arkadaşım için arka seleyi daha kullanılır ve rahat hale getirmek istiyorum. Yarım saatten sonra artçı için arka sele çekilmez hale geliyor. Bunun için ne yapılabilir. Servisinde koltuğa kaplama yapıyorlarmış bir etkisi olur mu?

3. Gidom yükseltme aparatı taktırayım mı değer mi yoksa aman aman bir fark yok mu?

Şimdiden ilginize teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)