Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım farklı bir sıkıntı var yanlış anlamışım beynime işlemiş stop etme olayı=)
    Umarım sorunun giderilir ne talihsiz adamsın be=( geçmiş olsun
    Sagolasın dostum krediyi yarıladım kapatınca kredi cekip pulsarı satıp cb500f (çok keyifli ve sevdiğim mptor) yada cb600f almayı dusunuyorum 400cs ye falanda bulaşmam heralde bundan sonra..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı krepss45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun bugun hararet lambasını yaktı ve yaktıkdan bir iki dakika sonra motor gaz yemedi kenara çekip bekledim sonra çalıştırınca gaz verince motor lambasını yakıp kapattı 5 Dakka daha bekleyince düzeldi bu motora zarar vermişmidir ve neden bu şekilde oldu böyle olmaması gerektiğini duşunuyorum
    fanı devreye sokması lazımdı, hararet müşürün arızalı olabilir servise gidip cihaza bağlasınlar neyin sebep olduğu ortaya çıkar.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Murat Ceylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz daha büyük alsaydınız benim gibi keşke dememek için.
    Bilerek küçük aldım.Büyük çantalar hoşuma gitmiyor.Ufak tefek eşyaları alsın yeter.

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Alıntı ahtand123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞALR MOTORSİKLETİM ÇALINDI SARI BAJAJ RS 200 ŞU ANDA SARIGÖL VE ÇEVRESİNDE 2 TANE ÇİNGENE GEZİYORMUŞ GOP MEYDAN FALAN O ÇEVREDE OLAN MOTORSİKLETLİ ARKADAŞLAR BAKABİLİRLERMİ
    SARI PULSAR RS 200
    SAĞ AYNASI YOK
    PLAKA SÖKÜLMÜŞ
    BAGAJ DEMİRİ VAR

GAZİOSMANPAŞADA GEZEN ARAKDAŞLAR TAKİP EDİP TAM YERİNİ BİLDİREBİLİRMİ
    En altta bu ols6n. Gecmis olsun.

gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Merhabalar arkadaşlar. Dün itibariyle ben de 2015 Pulsar 200 NS ile araniza katılmış bulunmaktayım. Motor ile ilgili ilk izlenimlerim olumlu, almadan önce de bu konuyu epeyce okumuştum, herkese teşekkür ederim. Motorum 9600 km'de. 10 bin bakımında ne değişir, tahminen ne kadar tutar, nerede yaptırılır gibi sorular kafami kurcalıyor. Bir yetkili servise sorduğumda bakimin 3 saat kadar süreceğini, agir bir bakim olduğunu, ön takimi indirip temizleyeceklerini ve 170-180 lira tutacağını söylediler. Sizlerde 10 bin bakimi nasildi acaba? Teşekkürler herkese tekrardan.

Motosikleti
    Alıntı gokseltoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar. Dün itibariyle ben de 2015 Pulsar 200 NS ile araniza katılmış bulunmaktayım. Motor ile ilgili ilk izlenimlerim olumlu, almadan önce de bu konuyu epeyce okumuştum, herkese teşekkür ederim. Motorum 9600 km'de. 10 bin bakımında ne değişir, tahminen ne kadar tutar, nerede yaptırılır gibi sorular kafami kurcalıyor. Bir yetkili servise sorduğumda bakimin 3 saat kadar süreceğini, agir bir bakim olduğunu, ön takimi indirip temizleyeceklerini ve 170-180 lira tutacağını söylediler. Sizlerde 10 bin bakimi nasildi acaba? Teşekkürler herkese tekrardan.
    bilgi aldığınız bayiyi tahmin edebiliyorum, doğrudur ön amortisör bilyelerinin kontrol edilmesi, gerekirse değişmesi gerekli ve zaman alacağı doğrudur, 10000 bakımı 100 tl değişecek parçalar hariç.
    Orkidor61

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Selamlar Bugün ilk kazamı yaptım icim yandı daha 860 km de sıfır makine eve 100 metre kala durduğum yerde mahallede araba önden daldı bana direk , canıma kastetti hacı amca görmemiş bende bişi hiç bişi yok motoru altına aldı vites kolu eğildi ön disk eğildi ön çamurluk çatladı ön farda ufak bir çizik sol koruma ezildi aman deyim dikkat etin millet kafayı yemiş durduğum yerde araba üstüöe çıktı bildiğin...

Motosikleti
    Alıntı BDmuxer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar Bugün ilk kazamı yaptım icim yandı daha 860 km de sıfır makine eve 100 metre kala durduğum yerde mahallede araba önden daldı bana direk , canıma kastetti hacı amca görmemiş bende bişi hiç bişi yok motoru altına aldı vites kolu eğildi ön disk eğildi ön çamurluk çatladı ön farda ufak bir çizik sol koruma ezildi aman deyim dikkat etin millet kafayı yemiş durduğum yerde araba üstüöe çıktı bildiğin...
    geçmiş olsun öküz çok malesef,

bugün teker kütahya ya döner, iki pulsar bir xj6, bir mt07, bir mcx150
    AttilaXtreme ve CompanERROR bunu beğendiler.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı BDmuxer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun diyecek sozum yok durduk uerde gelip carpan adamlara bu kadarida olmaz pes valla..
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun,aynısı benim başımada geliyordu kornaya basarak ayıktırdım herifi yoksa üstüme çıkmıştı.Mahalle arası dalmış adam üstüme üstüme geliyordu beni farkettiğinde ne yapacağını şaşırdı.Ben zaten duracak kadar yavaşlamıştım.İşin kötü yanı kaçacak yerde yoktu bir anda gelişti.Çok canım sıkıldı durdum bir kamyon küfür ettim el kol hareketi yaparak arkasından eğer dursa idi gidip imiğine çökecektim.Bende araç şöförüyüm arkadaş ama motorla karşılaştığım yerlerde devamlı yol veriyorum.Sağa dönüşlerde acaba sağımdan bir motor geçermi diye devamlı bakar dururum ama ben motorlu iken şöförler sağa dönüşte kamikaze gibiler.Biri ikisi değil arkadaşlar %97 aynı bu araç şöförlerinin.Dikkat edenlerin çoğuda motor sahibi.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar pulsar için arazide ve asfaltda kullanabilecegim bir lastik tavsiye eder misiniz ?

Michelin anakee

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Arkadaşlar bir sorum olacak.Şu an göstergede yakıt durumu iki çizgi kaldı.200 kilometreyi geçtim.Sakin kullanımda ne kadar gider acaba?Bir de yüksek devir uyarı ışığı depo yedeğe düştüğünde yanıyor mu?

Motosikleti
    Alıntı Murat Ceylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir sorum olacak.Şu an göstergede yakıt durumu iki çizgi kaldı.200 kilometreyi geçtim.Sakin kullanımda ne kadar gider acaba?Bir de yüksek devir uyarı ışığı depo yedeğe düştüğünde yanıyor mu?
    iki çizgi varken gitmeye devam edebilirsiniz, rpm ışığı yanmıyor, çizgi kalmadığında sadece benzin göstergesinde depo uyarı ışığı yanıp sönüyor.
    Orkidor61

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Cevabınız için çok teşekkür ederim.Normalde tek çizgi kaldığında doldurmak lazım.Fakat olur ya dağ başında filan çizgiler biter,işte o zmn çizgi kalmadığında ortalama kaç km gider?Denemek lazım.

gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Arkadaşlar dün motoruma çantayıda taktım.Çanta modeli shad sh29.

http://i.hizliresim.com/AJgjoq.jpg
    Motor süper, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Ben de yakında motoru uzun yola hazırlamayı düşünüyorum, lakin aynı motor almak gibi, çanta demiri, çanta, yan çanta derken karar vermek çok zor

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgi aldığınız bayiyi tahmin edebiliyorum, doğrudur ön amortisör bilyelerinin kontrol edilmesi, gerekirse değişmesi gerekli ve zaman alacağı doğrudur, 10000 bakımı 100 tl değişecek parçalar hariç.
    Çok teşekkür ederim. Önümüzdeki hafta bakımı aradan çıkaracağım, bir şekilde servisin konumu, trafiği, park yeri vs. içime sinmedi. Oktay motora götürmeyi düşünüyorum.

--

Konu dışı olacak, maxem 40 lt çanta hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    Araniz 2016 kasasinda olani varmi 200 ns mekanik sorunu stop sorunu herhangi bir sıkıntı yasayan varmiydi pulsar almayi dusunuyorum alipda bu sorunlari yasarsam moralimi bozarmi acaba.

Motosikleti
    BAJAJ-Pulsar 200 ns
    Alıntı hondacbrabii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araniz 2016 kasasinda olani varmi 200 ns mekanik sorunu stop sorunu herhangi bir sıkıntı yasayan varmiydi pulsar almayi dusunuyorum alipda bu sorunlari yasarsam moralimi bozarmi acaba.
    Dostum 2016 modeldeyim baya baya iyi motor sıkıntı yok hiçbir şekilde

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Arkadaşlar ne olursa olsun ilk üretimlerde mutlaka ufak çaplı sorunlar çıkar.Üretim yapan firma müşteriden geri dönüş olan şikayetleri değerlendirerek bu sorunları halleder.Benim gözlemlediğim bajajda 2 ana sorun vardı.2014 modellerde denge sensörü sorunu ve stop etme sorunu.Firmada bunları halletmiş zaten.Son çıkan serilerde kronik sorunlar giderilmiş,lastikler biraz daha kaliteli olmuş,sele konforu biraz daha arttırılmış.
    Herkese hayırlı Ramazan'lar dilerim.

Motosikleti
    Dominar D400
    Cevabınız için çok teşekkür ederim.Normalde tek çizgi kaldığında doldurmak lazım.Fakat olur ya dağ başında filan çizgiler biter,işte o zmn çizgi kalmadığında ortalama kaç km gider?Denemek lazım.
    hiç çizgi kalmadığında aşağıyukarı 2 lt benzin kalıyor kullanım için. Devirli, tapagaz kullanırsanız 40 km kadar, 7bin deviri geçmeden fıtıfıtı giderseniz 80-90 km kadar gidiyor. Ortalama şekilde kullandığımda 65km kadar gittiğimi biliyorum, sonra benzinci bulup benzin almştım(şehirler arası yol, yusfyusf )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)