Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağustos 2015'te üretimi durmuş.

Kaynak: https://en.wikipedia.org/wiki/Bajaj_Pulsar

Ekstra kaynak:
    http://www.motorbeam.com/2015/08/bikes/bajaj-pulsar-200-ns/bajaj-discontinue-pulsar-200-ns-will-replaced-200/
    But then Pulsar 200NS production was discontinued in August 2015

AS200 ve RS200 varken, NS200'e gerek duymadılar deniyor.

Bu durum Türkiye'yi nasıl etkiler ben de merak ediyorum. Sadece Hindistan içindeki üretim mi durdu, yoksa tamamen durdu da Türkiye'ye eski modeller mi geliyor bilmiyorum.
    EKREM ATA bey açıklama yapacak mı bu konuda?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı matrix506xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EKREM ATA bey açıklama yapacak mı bu konuda?
    ekrem ata
    06 Kasım 2015, 13:59
    Değerli arkadaşlar; PULSAR NS 200 modelimiz inşallah uzun yıllar devam edecek. Farklı söylentileri burada ilk defa duyuyorum.

PULSAR AS 150 modelimiz ile ilgili balansör var mı sorusu var. Evet bu ürünümüzde balansör vardır.

Saygılarımla...

sayfaları aradım böyle bir açıklama yapılmış fakat bu tarihlerde wikipedia böyle bir indexleme yok.
    Yani yapılan bu açıklamanın güncellenmesi doğru olacaktır.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Tvs apache aynalarındaki yazılar sabitmi duruyo o ne öyle discovery aynasımı alalım ?

Bu bahsedilen aynalar aynı görünüyor ne fark yaratıyor acaba?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs apache aynalarındaki yazılar sabitmi duruyo o ne öyle discovery aynasımı alalım ?
    evet yazılar sabit

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:17 ----------

Alıntı sabracadabra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bahsedilen aynalar aynı görünüyor ne fark yaratıyor acaba?
    aynı görünüyor derken, pulsar orjinal ayna kısa ve geniş değil, tvs aynası yüksek ve geniş ve daha rahat arkanızı görüyorsunuz ve motorun görüntüsünü de bozmuyor.
    sabracadabra bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Alıntı mo180402 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekrem ata
    06 Kasım 2015, 13:59
    Değerli arkadaşlar; PULSAR NS 200 modelimiz inşallah uzun yıllar devam edecek. Farklı söylentileri burada ilk defa duyuyorum.

PULSAR AS 150 modelimiz ile ilgili balansör var mı sorusu var. Evet bu ürünümüzde balansör vardır.

Saygılarımla...

sayfaları aradım böyle bir açıklama yapılmış fakat bu tarihlerde wikipedia böyle bir indexleme yok.
    Yani yapılan bu açıklamanın güncellenmesi doğru olacaktır.

Değerli arkadaşlar, bu aciklamamiz geçerlidir. Ayni şekilde üretim devam ediyor. 2016 model 3 ncu parti ürünler nisan ayı içinde sevk edilmeye devam edecektir. Saygilarimla. ..
    Can06 ve pea bunu beğendiler.

pam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-strom / Pulsar 200
    arkadaşlar merhaba... bugün 2015 model 1.500 km de bir pulsar alarak ben de bursa dan aranıza katıldım.
    motor çok güzel ancak ayna konusu çok sıkıntılı.
    okuduğum kadarıyla bajaj discovery veya tvs apache ayna takımı ile değiştirmek sorunu çözüyor.
    hepinize hayırlı sürüşler kazasız belasız günler....

arka çanta demiri olarak tavsiye edeceğiniz kappa nın tablasıyla uyumlu şekli şemali güzel bir ürün var mı? link paylaşabilir misiniz?
    sahibinden de 2-3 ürün var ama bilemedim....
    kdiner bunu beğendi.

Selam arkadaslar. Benim motorun sol koruma demiri sol üst vida kisminin yakinindan kırılmış. Hic bir yan yatması düşmesi olmadığı halde nasıl kırılır anlam veremedim. Bunu servise götursem garantiden degisirlermi acaba? Koruma demirinin bu sekilde kendini bile koruyamamasi da ayri bir konu tabi 😊

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Ekrem Ata bey açıklık getirmiş; ancak bu yazılanlar ne alaka madem 2016 model geliyor o zaman üretim durması diye bir durum söz konusu değildir diye tahmin ediyorum, üretiliyor mu üretilmiyor mu :D
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

kurufasulye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200ns
    Alıntı pam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba... bugün 2015 model 1.500 km de bir pulsar alarak ben de bursa dan aranıza katıldım.
    motor çok güzel ancak ayna konusu çok sıkıntılı.
    okuduğum kadarıyla bajaj discovery veya tvs apache ayna takımı ile değiştirmek sorunu çözüyor.
    hepinize hayırlı sürüşler kazasız belasız günler....

arka çanta demiri olarak tavsiye edeceğiniz kappa nın tablasıyla uyumlu şekli şemali güzel bir ürün var mı? link paylaşabilir misiniz?
    sahibinden de 2-3 ürün var ama bilemedim....
    Hayırlı olsun.Bursa da ki motorlar belli, ne artıyor ne eksiliyor.Motoru başka şehirden mi aldınız?
    thekurufasulye

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı AnLPulsaR200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar. Benim motorun sol koruma demiri sol üst vida kisminin yakinindan kırılmış. Hic bir yan yatması düşmesi olmadığı halde nasıl kırılır anlam veremedim. Bunu servise götursem garantiden degisirlermi acaba? Koruma demirinin bu sekilde kendini bile koruyamamasi da ayri bir konu tabi ��
    daha önceden bu şekilde garantiden değiştiren olmuştu, servise gidin durumu izah edin hallederler.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı mccxcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem Ata bey açıklık getirmiş; ancak bu yazılanlar ne alaka madem 2016 model geliyor o zaman üretim durması diye bir durum söz konusu değildir diye tahmin ediyorum, üretiliyor mu üretilmiyor mu :D
    İnternette bakınırken denk geldim, Pulsar'ın enjeksiyonla yenilenmiş modeli çıkacakmış Hindistan'da. Yani yenilemek için üretimi durdurmuşlar. Bu sene enjeksiyonlu olarak, bizim ülkedeki haliyle devam edecekmiş Hindistan'da.

Kaynak: http://www.motorbeam.com/2015/12/bikes/bajaj-pulsar-200-ns/pulsar-200-ns-to-make-a-comeback-with-fuel-injection-in-2016/

arka çanta demiri ile ilgili bi sorum var, aldıktan sonra arka çanta demiri taktırıp shad48 ya da givi 47 taktıracağım ancak çanta demirleri bu boylara uygun mu irf olmayanlar? kullanan var mı hiç

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Selamlar yaklasık 1,5 senedir internette takip ettiğim hayallerini kurduğum pulsara geçen ay kavuştum. 2015 model siyah aldım, 1350 km oldu 1 ayda, 700 kmde ilk bakımını yaptırabildim. 1350kmde ne stop etme nede başka bi kronıikleştirmeye çalıştıkları bi sorunla karşılaşmadım. Sadece 1100kmden sonra biraz titreşim arttı ve bir iki farklı ses gelmeye başladı gibi geliyor bana özellikle gösterge panelinin altından bi dikkat edildiğinde duyulabilecek bi şıkırtı geliyor 7-8 bin devirde nedendir bi fikriniz var mı? 1750 km civarındada yağını tekrar değiştirmeyi düşünüyorum shell 10-50 koydu servis pek içime sinmedi vitesler falan bi hissizleşti hangi yağı tavsiye edersiniz. Son olarak almak isteyen herkese tavsiye ederim.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı pithblood adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar yaklasık 1,5 senedir internette takip ettiğim hayallerini kurduğum pulsara geçen ay kavuştum. 2015 model siyah aldım, 1350 km oldu 1 ayda, 700 kmde ilk bakımını yaptırabildim. 1350kmde ne stop etme nede başka bi kronıikleştirmeye çalıştıkları bi sorunla karşılaşmadım. Sadece 1100kmden sonra biraz titreşim arttı ve bir iki farklı ses gelmeye başladı gibi geliyor bana özellikle gösterge panelinin altından bi dikkat edildiğinde duyulabilecek bi şıkırtı geliyor 7-8 bin devirde nedendir bi fikriniz var mı? 1750 km civarındada yağını tekrar değiştirmeyi düşünüyorum shell 10-50 koydu servis pek içime sinmedi vitesler falan bi hissizleşti hangi yağı tavsiye edersiniz. Son olarak almak isteyen herkese tavsiye ederim.
    belkide o ( kronıikleştirmeye çalıştıkları ) dediğin denge sensörünün sesi olabilirmi acaba ? Ama sahi öyle çalışıyorlar sensör sesi falan değildir o kedidir kedi..
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

iyi akşamlar arkadaşlar. bugün gaff marka 46 lt arka çanta ve irf marka çanta demirini 365 tl ye taktırdım. fiyat normal mi?

fatih çelikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni breton 125 +tvs apache rtr 150

Mrb bende pulsar ci oldum.

Arkadaslar bende pulsar sahibi oldum bugün adiyaman bayisi nden anlasip malatyaya getirdim ekrem abi saolsun yardımcı oldu tsk ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

Alıntı BoziRiK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar uzun randevu alma ugrasindan sonra tescil islemlerini yapmak uzerim sonra gezmeler gezmelerr artik bende aranizdayim saygilar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

Birde plaka ile ilgili bisey sorcam yasal olarak plakanin modeli standartmi yoksa degisik olabiliyomu plakaliktaki vida yerleri rakam ve harflere cakisiyormu ?

Benim ki calisiyodum sadece üstten tutturdu ama ses yapıyo çözüm bulmam lazim

Motosikleti
    2014 ybr esd
    ekrem dayım candır.zaten o, olmasa almazdım bu motoru.onun bu samimiyetinden,motorla ilgili bi sorun çıkarsa gerekli yardımı yapacağına inandığımdan aldım.tabi daha önceden deneme imkanım olmadığı için,kendim alıp kullanmasam bu motorun 10 numara cihaz olduğunu anlayamazdım.velhasıl kelam,iyiki varsın ekrem dayım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Boxer BM 150 2015 Model
    pulsar duke aynı fabrika üretiyor ok ama duke başka tarz kişilik var pulsar iyi güzelde 2000 tl içinde duke vaz geçilirmi neyse motor güzel param olsa duke alırdım isterse 5 enjeksiyonlu olsun pulsar karakter olmayınca

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:37 ----------

olay bu yav
    atomick ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı leylekbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar duke aynı fabrika üretiyor ok ama duke başka tarz kişilik var pulsar iyi güzelde 2000 tl içinde duke vaz geçilirmi neyse motor güzel param olsa duke alırdım isterse 5 enjeksiyonlu olsun pulsar karakter olmayınca

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:37 ----------

http://picload.org/image/rggiwlro/kt...e-orange-4.jpg

olay bu yav
    200'lük Pulsar'ın gücü bile bazen yetmiyor. Bu gösterdiğiniz KTM 125'lik. KTM de Bajaj'dan çok farklı değil ayrıca. Aynı titrek motor KTM'de de kullanılıyo. Motor titreyecekse ucuz olsun bari.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)