Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Can06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200ns
    Çanta rs ye uygun olmadığı için ns aldım başka aracım olsaydı keyfi binseydim bende rs alırdım sadece şekli çok güzel

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Göstergede devir saati 5bin devirde bir titreşim yapıyor. Aşağı yukarı çok büyük bir sallanma değil,ibre çizgiden pek sapmıyor, gösterge çizgisinde seyriyor gibi..Bu durumu daha önce yaşayanlar olmuş, okudum burada, ama değişim isteyince yenisi sorunu çözüyor mu??

Motosikleti
    2014 ybr esd
    slm arkadaşlar.depo yan krenajları karbon folyo kaplatacam.lakin sökemedim.parçaları.yanda 2 alyan var.şasenin orda bir cicata ve deponun üst ön tarafında bir cıvata var.bunları söktüm ama çıkmadı.nasıl çıkartabilirim?saygılar

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı actros1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar.depo yan krenajları karbon folyo kaplatacam.lakin sökemedim.parçaları.yanda 2 alyan var.şasenin orda bir cicata ve deponun üst ön tarafında bir cıvata var.bunları söktüm ama çıkmadı.nasıl çıkartabilirim?saygılar
    önce seleyi söküp öyle söküyorlardı sanırım yanlış hatırlamıyorsam birde öyle dene
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Herkese selamlar uzun randevu alma ugrasindan sonra tescil islemlerini yapmak uzerim sonra gezmeler gezmelerr artik bende aranizdayim saygilar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

Birde plaka ile ilgili bisey sorcam yasal olarak plakanin modeli standartmi yoksa degisik olabiliyomu plakaliktaki vida yerleri rakam ve harflere cakisiyormu ?
    beykurt bunu beğendi.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Bu pulsar patladı gitti ya Maşallah her yerde Pulsar görür olduk 👍🏻

Motosikleti
    2014 ybr esd
    .................

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:02 ----------

o şekilde deneyeyim.tşk

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    depo grenajını tutan sağ ve sol kısımda dört adet alyenli vida yeri var onları çıkar, benzin deposunun kontak kısmında iki adet alyenli vida var onları çıkar, oturduğun koltuğu çıkar orda da iki adet vida göreceksin onları da çıkar, sağ sol amortisör arasında 10 anahtarla açılan iki vida var onu da çıkar depo grenajı eline gelecektir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:35 ----------

Alıntı BoziRiK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar uzun randevu alma ugrasindan sonra tescil islemlerini yapmak uzerim sonra gezmeler gezmelerr artik bende aranizdayim saygilar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

Birde plaka ile ilgili bisey sorcam yasal olarak plakanin modeli standartmi yoksa degisik olabiliyomu plakaliktaki vida yerleri rakam ve harflere cakisiyormu ?
    evet çakışma yapabiliyor.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim;

Bu 5.000 devirde motor titriyor farkettiğime göre, eksozdan mı kafa tarafından mı çözemedim zırıltının kaynağını bileniniz var mıdır? Komple zangırdıyor gibi sanki.. Youtubeta da bir video gördüm onda çok belirgindi başına gelen oldu mu?

Bu arada yavaş hızlarda kesintisiz bir zzzzzz sesi var bunun nedeni nedir? Durunca kesiliyor hareket halindeyken mevcut..

Motosikleti
    Alıntı sabracadabra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim;

Bu 5.000 devirde motor titriyor farkettiğime göre, eksozdan mı kafa tarafından mı çözemedim zırıltının kaynağını bileniniz var mıdır? Komple zangırdıyor gibi sanki.. Youtubeta da bir video gördüm onda çok belirgindi başına gelen oldu mu?

Bu arada yavaş hızlarda kesintisiz bir zzzzzz sesi var bunun nedeni nedir? Durunca kesiliyor hareket halindeyken mevcut..
    hafif gaz verin ön camı elinizle tutun kesiliyorsa camı çıkartın camın altına yumuşak plastik parça yapıştırın yeterli olur, yok değilse egzoz kelepçe kısmı var onu kontrol edin, arka plakalığı kontrol edin bunlar değilse denge sensörü olabilir.
    Orkidor61

bu motorun tasarımını hiç beğenmiyorum

Sanirim kafa kismindan geliyor, forumu biraz okudum kimisi çift tarafli bant demis kimisi o da ise yaramiyor demis...Kesin çozum bilem var midir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:29 ----------

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hafif gaz verin ön camı elinizle tutun kesiliyorsa camı çıkartın camın altına yumuşak plastik parça yapıştırın yeterli olur, yok değilse egzoz kelepçe kısmı var onu kontrol edin, arka plakalığı kontrol edin bunlar değilse denge sensörü olabilir.
    tesekkur ederim, deneyecegim..

Motosikleti
    Sanirim kafa kismindan geliyor, forumu biraz okudum kimisi çift tarafli bant demis kimisi o da ise yaramiyor demis...Kesin çozum bilem var midir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:29 ----------

çift taraflı bant yapıştırmayın. varsa 1-2 mm kalınlığında süngerimsi kalın bir malzeme hızlı yapıştırıcı ile tek taraflı yapıştırın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:18 ----------

bu tarz süngerimsi malzeme yapıştırabilirsiniz.

sabracadabra bunu beğendi.
    Orkidor61

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Arkadaşlar acil bir sorum olacak.
    Motosikletiniz rolenti de çalışır vaziyette alt yağ gostergesi de yağ görünüyor mu.
    Orta ayaklığınıza alıp deneyebilir misiniz.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    denedim ,gözükmüyor.
    rebel_punto bunu beğendi.

Motosikleti
    denedim ,gözükmüyor.
    Arkadaşlar başka deneyen var mı. Servisdeyim. Orta ayaklık ta motor çalışmaz ken alttaki yağ gostergesi maks min arasında. Çalıştırdığımda yine aynı şekilde maks min arasında görünüyor. Gaz vermeme rağmen yağ hala görünüyor.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    [QUOTE=rebel_punto;3875614]Arkadaşlar başka deneyen var mı. Servisdeyim. Orta ayaklık ta motor çalışmaz ken alttaki yağ gostergesi maks min arasında. Çalıştırdığımda yine aynı şekilde maks min arasında görünüyor. Gaz vermeme rağmen yağ hala görünüyor.[/QUOTabi uzun zamandır bu cama bakarım.çalıştırır çalıştırmaz camda yağ gözükmüyor bende.

Motosikleti
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar başka deneyen var mı. Servisdeyim. Orta ayaklık ta motor çalışmaz ken alttaki yağ gostergesi maks min arasında. Çalıştırdığımda yine aynı şekilde maks min arasında görünüyor. Gaz vermeme rağmen yağ hala görünüyor.
    yağ yeni değiştiği için devir daim olmadığından gözükebilir, ama çalıştıktan sonra devir daim olacağı için yağ taneleri cama çarpması lazım, yağ pompa sisteminizde sorun olabilir kontrol ettirin veya biraz tur atın zorlamadan tekrar kontrol edin.
    Orkidor61

Arkadaşlar yağ akıtma problemini servis çözüyor mu? Acil gitmeli miyim yoksa 750 bakımını beklesem mi?

Motosikleti
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ yeni değiştiği için devir daim olmadığından gözükebilir, ama çalıştıktan sonra devir daim olacağı için yağ taneleri cama çarpması lazım, yağ pompa sisteminizde sorun olabilir kontrol ettirin veya biraz tur atın zorlamadan tekrar kontrol edin.
    Yağ pompa keçesi değişti. Şuan sıkıntı yok. Tşk. ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)