Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen buz gibi havada 120-130km hız ile git gel 300 küsür km yol yaptım tam bi depo bitirdi. rodajda makine.
    120-130 rodaj maşallah sen çoktan rodajı yemişsin hacım
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canneerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rodaj süresince motorun yüksek devirde kullanılmaması gerekiyor diye biliyorum!!

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    120-130 rodaj maşallah sen çoktan rodajı yemişsin hacım
    redline yapmadık be hacı, sende haaa

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    redline yapmadık be hacı, sende haaa
    Öyle deme benim arkadaşta rodajı tamamlamadan tapa gaz sürdüydü aynı hızlarda aynı mesafede benimkinden daha çok yakıyo litre olarak hesaplamadık ama depo fulleyıp yola cıktıgımızda hep en ilk onun cizgiler gidiyo
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle deme benim arkadaşta rodajı tamamlamadan tapa gaz sürdüydü aynı hızlarda aynı mesafede benimkinden daha çok yakıyo litre olarak hesaplamadık ama depo fulleyıp yola cıktıgımızda hep en ilk onun cizgiler gidiyo
    varsın 20km az gidelim, ölmeyiz ya

950 civari cikiyo banada bir arkadas demirden 450 yaptirmis bana 1200 cikti yas kaza gecmisi falan pek farkli degiliz hatta benim durumum daha iui olmasina ragmen boyle bi fark cikti. Motoru daha yeni aldim mont kask aldim hicbiri canimi acitmiyo bu sigorta feci hissettiriyo ..[COLOR="Silver"]
    Selcuk89 bunu beğendi.

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı BoziRiK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    950 civari cikiyo banada bir arkadas demirden 450 yaptirmis bana 1200 cikti yas kaza gecmisi falan pek farkli degiliz hatta benim durumum daha iui olmasina ragmen boyle bi fark cikti. Motoru daha yeni aldim mont kask aldim hicbiri canimi acitmiyo bu sigorta feci hissettiriyo ..[COLOR="Silver"]
    yarın bir daha sorgulatın aynı yerden.Sonraki gün bir daha.Fİyatın değiştiğine dair çok örnek gördük.Meslek, medeni durum, yaşadığınız il, ilçe.Bunların hepsi kriter.
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    merhabalar, çarşamba günü riva ve polenez koy yaptım. motor ısınınca birşeyler oluyor. ısınmadan fsm bağlantı yolunda çok rahat 100ü görürken, dönüş yolunda şile otabanında 90 üstü çıkamadım. motor gitmiyor. ayrıca polenözköyün virajlı ve yokuş çıkan yollarında çok zorlandım. yokuş çıkarken 2 defa stop etti. kaldırıken kavrama olmadan stop etti. zor zar kaldırıdım motoru. en sonda park ederken küçük bi manevra yapayım diyorum 4 defa stop ediyor. yarım metre gitmedi motor. debiyajı bırakmaya başlayınca çat diye duruyor kavramaya gelmeden. bunun sebebi rölanti sensörü yada buji olabilirmi. sensörün değişmesi gerekir mi.

Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın bir daha sorgulatın aynı yerden.Sonraki gün bir daha.Fİyatın değiştiğine dair çok örnek gördük.Meslek, medeni durum, yaşadığınız il, ilçe.Bunların hepsi kriter.
    Sigortacilar degismez hatta artar diyo deneyip gorcez artik tesekkur ederim ilginize bu arada kendim icin sifir diyebilirim baslamak icin iyi bi model sectin diyebilirmisiniz arkadaslar..

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı BoziRiK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigortacilar degismez hatta artar diyo deneyip gorcez artik tesekkur ederim ilginize bu arada kendim icin sifir diyebilirim baslamak icin iyi bi model sectin diyebilirmisiniz arkadaslar..
    Kendim denk gelmedim ama en az 4-5 kişinin yorumunu okudum bir sonraki gün sorgulattım fiyat daha ucuz çıktı diye.Rica ederim. Trafik tecrübeniz var ise, yani araba kullandıysanız az çok öndeki arkadaki yandaki araçların ne yapabileceklerini takip edebiliyor iseniz ve kendi canınızın değerini biliyor iseniz pulsar iyi tercih başlamak için.Limitleri zorlamadan siz motora tamamen hakim olana kadar biraz zaman verin kendinize Rodajını dikkatli yaparsanız sizi üzmez.
    SAZMAN bunu beğendi.
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı irfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar, çarşamba günü riva ve polenez koy yaptım. motor ısınınca birşeyler oluyor. ısınmadan fsm bağlantı yolunda çok rahat 100ü görürken, dönüş yolunda şile otabanında 90 üstü çıkamadım. motor gitmiyor. ayrıca polenözköyün virajlı ve yokuş çıkan yollarında çok zorlandım. yokuş çıkarken 2 defa stop etti. kaldırıken kavrama olmadan stop etti. zor zar kaldırıdım motoru. en sonda park ederken küçük bi manevra yapayım diyorum 4 defa stop ediyor. yarım metre gitmedi motor. debiyajı bırakmaya başlayınca çat diye duruyor kavramaya gelmeden. bunun sebebi rölanti sensörü yada buji olabilirmi. sensörün değişmesi gerekir mi.
    Aynı yolda 130/135 rahat gördüm. TEM de 140/155 (rüzgar ve rampaya göre) görüyor. Senin çocuk hasta, doktora götür kardeşim.

Arkadaşlar merhaba. Bugün motorumu bayiden teslim alarak aranıza katıldım. İki sorum olacak, Motorun sağ kumandasında head light switch butonu yok. Yani farları tamamen kapatamıyorum. Sadece uzun kısa ayarı var. Bu normal mi? İkinci sorum İzmirli pulsar kullanıcılarına olacak. Önerebileceğiniz, memnun olduğunuz servis var mı? Şimdiden teşekkürler..

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı callophrys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Bugün motorumu bayiden teslim alarak aranıza katıldım. İki sorum olacak, Motorun sağ kumandasında head light switch butonu yok. Yani farları tamamen kapatamıyorum. Sadece uzun kısa ayarı var. Bu normal mi? İkinci sorum İzmirli pulsar kullanıcılarına olacak. Önerebileceğiniz, memnun olduğunuz servis var mı? Şimdiden teşekkürler..
    1. sorun farlar kapanmaz,avrupa standartlarına uygun olarak öyle üretilmiş. Ama orjinalini bozmak istersen oto elektrikçiler açma kapatma işlemini yapabilir.
    2. Benim memnun olduğum bayi İzmir- Soğukkuyu Motoshop bayisi. Daha iyileri de vardır belki bilemiyorum.

azygos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R-Pulsar 200NS-MondialX-treme150
    Merhaba arkadaşlar, geçen hafta içi 2015 model 1000km de bir pulsar ile ben de aranıza dahil oldum. Şimdilik soğuk havada ilk çalıştırmada gözlemlediğim devir dalgalanması (1600 ile 2000 arası) harıcinde gözlemlediğim bir sıkıntım yok. Aldığım kişi hiç yazılım attırmamış, ben de sorun yaşamazsam attırmayı düşünmüyorum.
    Motosikletin sürüş karakterine bayıldım. Önceki motosikletim ile kıyaslayınca bambaşka bir dünyaya girdim diyebilirim.

Bir merhaba mesajı olduğundan kısa tutuyorum, umarım sıkıntıları değil memnuniyetleri yazmaya ve okumaya devam ederiz.
    ''Beş yaş insanın en olgun çağıdır; sonra çürüme başlar.'' Alper Canıgüz

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Hayırlı olsun gülü güle kullanın.Aramıza hoşgeldiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:55 ----------

Alıntı azygos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, geçen hafta içi 2015 model 1000km de bir pulsar ile ben de aranıza dahil oldum. Şimdilik soğuk havada ilk çalıştırmada gözlemlediğim devir dalgalanması (1600 ile 2000 arası) harıcinde gözlemlediğim bir sıkıntım yok. Aldığım kişi hiç yazılım attırmamış, ben de sorun yaşamazsam attırmayı düşünmüyorum.
    Motosikletin sürüş karakterine bayıldım. Önceki motosikletim ile kıyaslayınca bambaşka bir dünyaya girdim diyebilirim.

Bir merhaba mesajı olduğundan kısa tutuyorum, umarım sıkıntıları değil memnuniyetleri yazmaya ve okumaya devam ederiz.
    Hoşgeldiniz aramıza hayırlı olsun.Devir dalgalanması bende de var.Çok da sorun etmiyorum.Motor ısınana kadar kendini ayakta tutuyor öyle ama binip ilerleyecekken bi 1015 metre motor seke seke gidiyor nedense.Onu çözemedim neden yapıyor diye.sonra düzeliyor.Yolda durup kalkarken tekrarlamıyor.

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Konya dan kimse varmi buralarda.

Alıntı coldboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. sorun farlar kapanmaz,avrupa standartlarına uygun olarak öyle üretilmiş. Ama orjinalini bozmak istersen oto elektrikçiler açma kapatma işlemini yapabilir.
    2. Benim memnun olduğum bayi İzmir- Soğukkuyu Motoshop bayisi. Daha iyileri de vardır belki bilemiyorum.
    Anladım. 2016 öncesinde vardı sanırım. Ben de motoru kahramanlar motoshoptan aldım. İlk bakımı Karsıyakadaki bayilerinde yaptırmayı düşünüyorum. Memnun kalırsam devam ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun gülü güle kullanın.Aramıza hoşgeldiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:55 ----------

Hoşgeldiniz aramıza hayırlı olsun.Devir dalgalanması bende de var.Çok da sorun etmiyorum.Motor ısınana kadar kendini ayakta tutuyor öyle ama binip ilerleyecekken bi 1015 metre motor seke seke gidiyor nedense.Onu çözemedim neden yapıyor diye.sonra düzeliyor.Yolda durup kalkarken tekrarlamıyor.
    Tesekkürler. Devir dalgalanması benim de dikkatimi cekti.

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anladım. 2016 öncesinde vardı sanırım. Ben de motoru kahramanlar motoshoptan aldım. İlk bakımı Karsıyakadaki bayilerinde yaptırmayı düşünüyorum. Memnun kalırsam devam ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Tesekkürler. Devir dalgalanması benim de dikkatimi cekti.
    aynalardan çok rahatsız oldum, tvs aynalarıyla değiştirdim. Tavsiye ederim

Konya dan ben varım. dün bugun motorla toplam 400km yaptım. yalnız çok rüzgarlı olduğu için biraz limon olduk onun dışında herşey güzel di. Dağa bayıra çıkıyorum, yolu olmayan traktörle gidilemeyecek tepelere dağlara çıkıyorum. onumuzdeki hafta sonu belki adanaya gidebilirim
    MANKU bunu beğendi.

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Konya merkezde misiniz? 6 kişi takildigimiz bir gurubumuz var. Twister 250, 3 tane pulsar, rx3 evo falan. Gelirseniz merkezde bugün saat 3 gibi, buluşup tanışmak isteriz. Çaylar benden 0554 523 91 00

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)