Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Alıntı tolgaafsar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan arkadaşıma katılmıyorum eylül ayını bekliyor motosiklet almak için sebep neymiş yeni çıkacakmış dolar kuru bu kadar dalgalı iken böyle düşünmek yersiz ayrıca eylülde aldın diyelim kış gelecek binemeyeceksin olacak sana ocak şubat mart bence sen bekle 2017model alırsın
    Tolga bey , bende zaten var. Eylülde almayacağım satacağım )Nerden çıkardınız eylülde alacağımı? kafamdaki tercübe ye ulaşabilirsem 600 cc civarı bir endruo almaya niyetliyim. şuanda pulsarın hakkını verebillerek kullanamıyorum ..Benim tırsa tırsa gitiğim yerde küçük sukuturlar,Cg ler vızır vırır beni geçiyor...

Tercübeli kişilerin önerisine uyuyorum kademe kademe güç artışı yapıyorum TVS vardı 13 HP, Şimdi Pulsar 23 Hp

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125 mh drift Megelli 250R monster 696 Ybr 125 esd
    Serkan kusura bakma ama dediğimde yine kararlıyım ben aralık ayında aldım almayıp ne yapsaydım yaz ayını mı bekleseydim motorsuz kalırdım ozaman

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tolgaafsar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan kusura bakma ama dediğimde yine kararlıyım ben aralık ayında aldım almayıp ne yapsaydım yaz ayını mı bekleseydim motorsuz kalırdım ozaman
    Arkadaşın yaptığı yorum beni de tedirgin etti 2016 modeller hangi ay gelecek?
    Eğer 2016 modeller 8.300 le gelecekse o zaman arkadaş haklı
    Eğer 2016 modeller 9 bin gibi gelecekse 2015 sıfır 8.300 e almayı tercih ederim
    Asıl mesele hangi fiyatla gelecek 2016 modeller? Bu sorunun cevabını almak istiyorum

pulsar 200ns almak ıcın gun sayanlardan ve fırsat kovalayanlardan bırı benım.ege bolgesınde bır sehırden 2015 model ıcın 7700tl anlastık ama marmara bolgesındekı bır bayı 2016 model kapora karsılıgı 8000 tl gıbı bır rakama bırakabılecegını soyleyınce kafam karıstı ve bekleme kararı aldım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mo180402 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar 200ns almak ıcın gun sayanlardan ve fırsat kovalayanlardan bırı benım.ege bolgesınde bır sehırden 2015 model ıcın 7700tl anlastık ama marmara bolgesındekı bır bayı 2016 model kapora karsılıgı 8000 tl gıbı bır rakama bırakabılecegını soyleyınce kafam karıstı ve bekleme kararı aldım.

2016 modeller ne zaman gelecekmiş öğrenebildiniz mi?

Motosikleti
    125 mh drift Megelli 250R monster 696 Ybr 125 esd
    Arkadaşlar valla motor binmek istiyorsanız var ise motor alın ben dediğim gibi 2015 aralık ayında aldım yeni gelecek model aynı değişen birşey yok arada sadece 4 ay var yinede sizin kararınız mart nisan gibi gelir şuan zaten motor yok piyasada

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tvs apache satışları düştü mü forum sinek avlıyor bajaj a çamur atmaya devam ediyorlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:26 ----------

2016 modellerde kronik sorunlar özellikle motor stop etme sorunu giderilmişse beklemeye değer bence...

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    arkadaşlar merhaba... motosiklet almak üzereyim... daha önce tam pulsar alacakken stop etme sorunu yüzünden vazgeçmiştim... ondan sonra da bir kaç ay geçti üzerinden geri dönemedim... 400 küsürüncü sayfadan sonra araya iş güç girdi takip edemedim burayı... geçen hafta arabamı sattım herşey hazır... sadece alacağım modeli belirlemek kaldı... pulsarın stop etme sorunu hakkında herhangi bir gelişme yaşandı mı bulamadım... zaman ayıranlara teşekkürler...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı quattromeb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba... motosiklet almak üzereyim... daha önce tam pulsar alacakken stop etme sorunu yüzünden vazgeçmiştim... ondan sonra da bir kaç ay geçti üzerinden geri dönemedim... 400 küsürüncü sayfadan sonra araya iş güç girdi takip edemedim burayı... geçen hafta arabamı sattım herşey hazır... sadece alacağım modeli belirlemek kaldı... pulsarın stop etme sorunu hakkında herhangi bir gelişme yaşandı mı bulamadım... zaman ayıranlara teşekkürler...

Stop etme sorununu bende kafaya takıyordum artık takmamaya çalışıyorum umarım motoru alınca pişman olmam
    O kadar teredüt ediyorsanız 2016 modellerini bekleyin derim...

Alıntı matrix506x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 modeller ne zaman gelecekmiş öğrenebildiniz mi?
    şubat son haftası elinde olacagını soyldeı ve stop etme sorunun yazılımın fabrika da yuklemesınden dolayı cozulmus olacagını soyledı.hatta 2015 lerın son gelenlerınde de fabrıkada yuklenmıs olark gelenler oldugunu soyledı.
    ben stop etme sorununu cok fazla sorun etmıyorum acıkcası.

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    mo180402 hocam mesaj attım bir bakabilir misiniz
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Forumdan Uzaklaştırıldı
    şubat son haftası elinde olacagını soyldeı ve stop etme sorunun yazılımın fabrika da yuklemesınden dolayı cozulmus olacagını soyledı.hatta 2015 lerın son gelenlerınde de fabrıkada yuklenmıs olark gelenler oldugunu soyledı.
    ben stop etme sorununu cok fazla sorun etmıyorum acıkcası.
    2016 model fiyat olarak bilginiz var mıdır?

Bu arada 2015 model son gelenlerin stop etmesi çözülmüş demesi bayinin elinde kalan ürünleri bitirmek için söylenmiş söz olabilir

Bu arada 2015 model son gelenlerin stop etmesi çözülmüş demesi bayinin elinde kalan ürünleri bitirmek için söylenmiş söz olabilir
    8300 tl dıyorlar fakat pazarlıkla ozellıkle kucuk yerlesım merkezlerı..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    8300 tl dıyorlar fakat pazarlıkla ozellıkle kucuk yerlesım merkezlerı..
    Motoru x servisinden alsam y servisinde bakımını yaptırabilir miyim?
    Garantide sorun çıkar mı?

Motoru x servisinden alsam y servisinde bakımını yaptırabilir miyim?
    Garantide sorun çıkar mı?
    garantıyı servıs saglamıyor fırma saglıyor.hıc bır sorun cıkmaz.ben 7700 tlye 2015 bırakan bayıye 600km uzaktayım ve oraya gıtmeyı goze aldım.

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    garantıyı servıs saglamıyor fırma saglıyor.hıc bır sorun cıkmaz.ben 7700 tlye 2015 bırakan bayıye 600km uzaktayım ve oraya gıtmeyı goze aldım.
    Bende 7700'e bırakan bayiden gidip alırım İstanbuldan kalkıp.Fiyatı biraz daha aşağı çeker mi acaba :p
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

[IMG]file:///C:/Users/HPP/Desktop/pulsar%20baraj.jpg[/IMG]
    Mengu16 bunu beğendi.

srkn.ks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kazasız, belasız
    mgora, bumble ve matrix506x bunu beğendiler.

Ben 2015 model aldım. Kayalar Motor'un söylediğine göre 2015'in sonunda gelenmiş. Yalnız bir kere birden stop etti yokuş aşağı "noluyor lan" diye tepki verdim. Ayrıca ön depo grenajı çizikti pek önemsemedim fakat dikkat edilmesi gereken şeyler. Servisteki görevli arkadaş ilgiliydi. Fakat yağ konulurken ölçümde sıkıntı çıktığını düşünüyordum emin oldum. Filtre dahil 1.4 litre yağ konuluyor evet ama görevli arkadaşın dalgınlığına geldi diye düşünüyorum. 4 litrelik 10/50 Castrol koyarken yağı gereğinden fazla koymuş. İki çizgi olması gerekirken full görünüyordu yağ camı. Sonrasında kendim değişim yapıp filtre dahil 1.4 koyduğumda iki çizgi arası oldu.

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    Alıntı Agv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2015 model aldım. Kayalar Motor'un söylediğine göre 2015'in sonunda gelenmiş. Yalnız bir kere birden stop etti yokuş aşağı "noluyor lan" diye tepki verdim. Ayrıca ön depo grenajı çizikti pek önemsemedim fakat dikkat edilmesi gereken şeyler. Servisteki görevli arkadaş ilgiliydi. Fakat yağ konulurken ölçümde sıkıntı çıktığını düşünüyordum emin oldum. Filtre dahil 1.4 litre yağ konuluyor evet ama görevli arkadaşın dalgınlığına geldi diye düşünüyorum. 4 litrelik 10/50 Castrol koyarken yağı gereğinden fazla koymuş. İki çizgi olması gerekirken full görünüyordu yağ camı. Sonrasında kendim değişim yapıp filtre dahil 1.4 koyduğumda iki çizgi arası oldu.
    hayırlı olsun ustam da stop etme olayını herkes unuttu gitti... Allah muhafaza bi pulsar kullanıcısının başına birşey gelirse de herkes klavye başından üfürmeye başlar... bu motosikletin bu sorunu çözülmeden satılmaması lazım... insan hayatı bu... herkes sorunu görmezden gelmeyi seçmiş çok üzücü... umarım hiçkimseye birşey olmaz...
    matrix506x ve dyavol-77 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)