Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Seni en iyi şekilde koruyacak olan montu alman gerekiyor.Montta önemli olan motorun türü değil senin canın.
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yeniii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    grand dink 250i - pulsar 200ns - ktm duke 390
    Alıntı tolgaafsar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Nasıl bir mont almam gerekiyor sizce naked motor için?
    Bütçene göre bir bilindik markalardan tercih etmende fayda var... Model olarak kullanım tarzına göre deri,tekstil, uzun kısa tipler mevcuttur.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    Alıntı omromr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili motorcu kardeşlerim , motosikletimin kontağı çevirip elektiriği açıyorum ve motosikletın tüm ışıkları yanıyor , tır tır tır diye elektiriksel kökenli devamlı bır ses gelıyor marşa basılmıyor devamlı bir tir tir sesi var , servis cok uzakta oldugu için götüremiyorum, çok acil yardım bekliyorum.
    hani kontağı açtığında bi ses geliyor 2 saniye kadar benzin pompası-enjektör sesi,o ses geliyomu?gelmiyosayan ayaklığın oralara bi bakarmısın ?kabloda temazsızlık olabilir.ybr de olmuştu bi kere.adres neresi?bana yakınsan bağlar çekerim seni.yolda kalmanın ne demek olduğunu bilirim ben.bu gün yağışlı.yarın olabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:44 ----------

bu arada pulsarın aküsü nerede ve modeli nedir?kaliteli bir akü sipariş vereceğim.saygılar

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Motor viteste ve yan ayaklık açık ise çalışmaz, elektrik geliyor ama tır tır diye ses geliyorsa marş motoru bozuk olabilir,
    Actros1 akünün ismi exside sanırsam tam hatırlamıyorum, oturduğun koltuğun altında akü, artçı seleyi çıkar kendi oturduğun seleyi çıkar beyin ve akü yan yana göreceksin, 2014 modellerde akü altta beyin üstünde bulunur, 2015 lerde akü ve beyin yan yana duruyor, Bir kıyı da akü onun bitişiğinde beyin var.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor viteste ve yan ayaklık açık ise çalışmaz, elektrik geliyor ama tır tır diye ses geliyorsa marş motoru bozuk olabilir,
    Actros1 akünün ismi exside sanırsam tam hatırlamıyorum, oturduğun koltuğun altında akü, artçı seleyi çıkar kendi oturduğun seleyi çıkar beyin ve akü yan yana göreceksin, 2014 modellerde akü altta beyin üstünde bulunur, 2015 lerde akü ve beyin yan yana duruyor, Bir kıyı da akü onun bitişiğinde beyin var.
    eyvallah abi,bi söküp bakayım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Fuarda pulsar 200ns fuar indirimi yapıyorlar mı?

Motosikleti
    125 mh drift Megelli 250R monster 696 Ybr 125 esd
    Alıntı yeniii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçene göre bir bilindik markalardan tercih etmende fayda var... Model olarak kullanım tarzına göre deri,tekstil, uzun kısa tipler mevcuttur.

Zaten dainese g avro c2pelle var ama değişmek istiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:50 ----------

Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni en iyi şekilde koruyacak olan montu alman gerekiyor.Montta önemli olan motorun türü değil senin canın.
    Zaten dainese g avro c2pelle var ama değişmek istiyorum

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Az önce İstinye park önünde bi tane kurye durdu pulsarla. Merhaba dedim çakmak istedim muhabbet için. Abi kaç binde almak istiyorum dedim. "Valla kardeş 79 binde." Dedi.

Yağ yakma gibi bi sorun var mı dedim.
    "Yok kardeşim hala canavar gibi" dedi.

Denge sensörü ötüyormuş dedim.
    "Bilmiyorum öyle bişey var mıymış" dedi.

Stop ediyor mu dedim giderken
    "Benim başıma gelmedi arkadaşın başına geldi" dedi.

Sanırım herkes aynı sorunu yaşamıyor bu motorda. Son olarak İstanbul içinde bu motoru önerdiğini söyledi. Aklım sürekli karışıyor.
    Şeytan diyor git ktm rc 250 al ama bu motorla onun arasında o kadar işletme maliyeti farkı olur ki.

Alıntı actros1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hani kontağı açtığında bi ses geliyor 2 saniye kadar benzin pompası-enjektör sesi,o ses geliyomu?gelmiyosayan ayaklığın oralara bi bakarmısın ?kabloda temazsızlık olabilir.ybr de olmuştu bi kere.adres neresi?bana yakınsan bağlar çekerim seni.yolda kalmanın ne demek olduğunu bilirim ben.bu gün yağışlı.yarın olabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:44 ----------

bu arada pulsarın aküsü nerede ve modeli nedir?kaliteli bir akü sipariş vereceğim.saygılar
    Ses motosikletin sol tarafındaki roleden geliyor, çıkarıldığında düzeliror. Yeni role takıldığında da aynı şekilde devam ediyor. 2014 model akü altta beyin ustte. tesekür ederim. Batıkentte oturuyorum uygun olursa çok makbule geçer.

denizhan_d - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Alıntı matrix506x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar 200ns bursa da test sürüşü yapan bayi var mı varsa adres telefon?
    Bugün gitmeye niyetliyim acil cevap bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:22 ----------

Hangi kredi kartlarına taksit yapıyorlar
    Pamayır lambalarından gir 50 metre sonra sağda motocross diye bi yer var orası boxer discover rs ns Qute test araçları var telefonu 02242116489

Motosikleti
    2014 ybr esd
    Alıntı omromr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ses motosikletin sol tarafındaki roleden geliyor, çıkarıldığında düzeliror. Yeni role takıldığında da aynı şekilde devam ediyor. 2014 model akü altta beyin ustte. tesekür ederim. Batıkentte oturuyorum uygun olursa çok makbule geçer.
    yarın hava iyi olursa görüşelim.özelden tel. yaz.ayrıca 5-6 metrelik bi kayış,halat gibi bişey ayarla.tecrübelisin değilmi,sakat iş yapmayalım

Motosikleti

Mont tercihi

Arkadaşlar yazdım ama kesin bi cevap alamadım sizin kullandığınız yasa önerdiğiniz bir mont varmı?

Alıntı actros1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın hava iyi olursa görüşelim.özelden tel. yaz.ayrıca 5-6 metrelik bi kayış,halat gibi bişey ayarla.tecrübelisin değilmi,sakat iş yapmayalım
    Özelden yazdım çok teşekür ederim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Pulsar 200ns kornası yetersiz ayna görüşü yetersiz diyorlar doğru mu?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Korna biraz yetersiz ama pek sorun eden duymadım, evet aynaları değiştirmeniz lazım, tvs aynası, Discovery aynası, ayna uzatma aparatı kullanabilirsiniz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korna biraz yetersiz ama pek sorun eden duymadım, evet aynaları değiştirmeniz lazım, tvs aynası, Discovery aynası, ayna uzatma aparatı kullanabilirsiniz.
    Fuarda indirim yapıyorlar mı pulsar 200ns e?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Fuarda indirim yapıyorlar mı pulsar 200ns e?
    Beklentin kaç TL ? Genel fuar mantığı yeni tanıtılan,yeni piyasaya çıkan ürünler'i tanıtım maksadı ile AZ SAYIDA indirimli olarak satarlar R25 galiba 14,5 dan satılmış ama ben fuarda formda fuarda indirimli aldım diyeni duymadım, hep alamadık diyenelerin şikayetlerini duydum. Fuarı bilmem ama sataraken avantajına olması için 2016 beklemen faydalı olur. Hala bayilerin elinde 2015 olduğu için fiyat politikası 2015 8300 devam 2016 8300+300-500 olabilir.

Motosikleti
    Alıntı serkany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beklentin kaç TL ? Genel fuar mantığı yeni tanıtılan,yeni piyasaya çıkan ürünler'i tanıtım maksadı ile AZ SAYIDA indirimli olarak satarlar R25 galiba 14,5 dan satılmış ama ben fuarda formda fuarda indirimli aldım diyeni duymadım, hep alamadık diyenelerin şikayetlerini duydum. Fuarı bilmem ama sataraken avantajına olması için 2016 beklemen faydalı olur. Hala bayilerin elinde 2015 olduğu için fiyat politikası 2015 8300 devam 2016 8300+300-500 olabilir.
    Serkan arkadaşıma katılmıyorum eylül ayını bekliyor motosiklet almak için sebep neymiş yeni çıkacakmış dolar kuru bu kadar dalgalı iken böyle düşünmek yersiz ayrıca eylülde aldın diyelim kış gelecek binemeyeceksin olacak sana ocak şubat mart bence sen bekle 2017model alırsın

inshroud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba becerikli ve keyiften anlayan insanlar.

Devam etmekte olan tartışma ve konuları bölmek gibi olacak ama hemen kendimi tanıtıp kenara çekilmek niyetindeyim.

Bir de son derece yararlı bilgileri 517 sayfa boyunca paylaştığınız için teşekkür etmek için buradayım, geriye doğru tüm sayfaları okuyorum.
    Ankara'dan Alper. Pazartesi günü Pulsar 200 NS'e kavuşacağım, yaş 34, motor-mekanik-gezi sevdalısı bir adam olarak şu yola artık girmeliyim diye düşündüm, büyük bir şans olarak belki benden bile daha çok ilgili, sonuna kadar bana destek olan bir yolcum -eşim- var.

Geçmişte -ki "geçmiş" derken 10-15 sene öncesini kastediyorum- (abim sayesinde), Yamaha Virago, BMW F650GS, BMW R1200RT, hatta tersten vites ve frenli Motoguzzi tecrübelerim bile oldu fakat gerek yaşın ilerlemesi gerekse alacağım ekstra sorumlulukla içimde bir korku var ve 200 NS gibi nispeten mütevazı bir motosiklet için bile bu tedirginliği hissediyorum ve güvenli sürüş dersi alıyorum.

Bu yaz yüksek ihtimalle 10.000 km'den fazla yol yapacağım (5 senedir eşimle birlikte çadır kampı ve yazın günübirlik göçebelik sistemini benimsedik) ve çıktığım bu yolda gerek sorularımla gerekse edindiğim tecrübelerimle aranızda olmaya çalışacağım.

Küçük bir "merhaba" demek istedim, forum geneliyle daha sonra tanışmak niyetinde olduğum içim şimdilik sadece bu başlıktayım.

Sevgiler & Saygılar
    AttilaXtreme ve Coorai bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Pulsar 200ns kornası yetersiz ayna görüşü yetersiz diyorlar doğru mu?
    Motorun alıcısı değilsin bence. Hatta eski üyelerden ninja h2 olduğunu düşünüyorum. Garip sorular soruyorsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)