Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    2016 yılı tüm motor kullanıcılara sağlık sıhhat ve bol bereketli geçmesi dileğiyle.
    Sarıhan ve sheriff87 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

[IMG][/IMG
    Nasil soytarilarla ugrasiyoruz goruyosunuz adam sacma emelleri ugruna serefini ayaklar altina aliyor

Motosikleti
    1985 Mobylette - 1994 Minsk - 1995 MZ 251 - ?
    Saçmalamış olucam belki biraz ama keşke pulsar200NS kalbürotörlü seçeneğide gelseydi önce. Sanki enjeksiyon hint motosiklet teknolojisi için bi tık yüksek gibi beceremedilermi acaba
    mgora ve pea bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    adam valentino rossi yaaa bırak onuuuu

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:16 ----------

Alıntı bummerangg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saçmalamış olucam belki biraz ama keşke pulsar200NS kalbürotörlü seçeneğide gelseydi önce. Sanki enjeksiyon hint motosiklet teknolojisi için bi tık yüksek gibi beceremedilermi acaba
    hocam senede 12 milyon motosiklet satıyorlar.ktm kawasaki modellerinin bazıları orada imal ediliyor.ktm nin %49 una sahipler.yanlış hatırlamıyorsam 1940 lardan gelen bir marka.kısaca arz talep meselesi 2000 lere kadar sadece hindistan için üretiliyormuş ondan sonra yurt dışına ihracata başlamışlar o yüzden geç duyulan bir marka.enjeksiyonla 1000 cc le alakası yok malum hindistan yani yolmu var

beyazpapagan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar rs modelini kullanan var mı aramızda?

aspuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250
    merhaba arkadaşlar ... motor son 10 bin kmde 450-500 ml su eksiltti ustıne ekledim oktay usta devirdaim contasını degişeceğini söyledi garantiden 2 gundur calıştırmıyordum bu akşam çalıştırdım beyaz duman attı dumanda herhangi bi koku yada siyah iz bırakan bişi yok 4-5 dakika çalıştırdım önce egzoz asu girdiğini düşündüm sonra yedek su bidonuna baktım damla su kalmamış sorum şu devirdaim contası sorunu giderecekmi ?

Ben kullanıyorum. Uzman değilim ama sorunuz varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Motosikleti
    Aspuzu motor yağ camından yağı kontrol edin yağa buluşabilir, mümkünse binmeyin conta gelene kadar daha fazla zarar vermeden önce.

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Alıntı aspuzu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ... motor son 10 bin kmde 450-500 ml su eksiltti ustıne ekledim oktay usta devirdaim contasını degişeceğini söyledi garantiden 2 gundur calıştırmıyordum bu akşam çalıştırdım beyaz duman attı dumanda herhangi bi koku yada siyah iz bırakan bişi yok 4-5 dakika çalıştırdım önce egzoz asu girdiğini düşündüm sonra yedek su bidonuna baktım damla su kalmamış sorum şu devirdaim contası sorunu giderecekmi ?
    oncelikle cok gecmis olsun.motorunuz garanti kapsaminda oldugu icin ve bu sorun kullanici hatasi kapsaminda olmadigi icin servis zaten gerekli tamiri yapmak zorunda.(umarim motorunuzu hararet altinda uzun sure calistirmamissinizdir)birde ben ilk defa 1 yada 2 yasinda bir motorun su eksilttigini duydum(motor derken genel amlamda)umarim sorun sogutma sistemindeki herhangi bir parcadan su kaybi oluyordur.tersini dusunmek bile istemiyorum.bu arada yaga su karisiyorsa yagin fazlalasmasi gerekir sanirim.onu teyit ettinizmi?

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Devir ile hızı bir tutan motorcuları severim onları üzmeyin

Arkadaşlar bu motoru düşünüyorum ama bu stop etme sorununu daha çözemediler mi? Başka ne kronik sorunları var?
    Birde hala alınır mı bu motor fiyatına göre.

Bajaj bayisindeki eleman abi alma bekle martta al yeni modeller gelecek fiyalar ucuzluycak falan dediydi.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı maranki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motoru düşünüyorum ama bu stop etme sorununu daha çözemediler mi? Başka ne kronik sorunları var?
    Birde hala alınır mı bu motor fiyatına göre.

Bajaj bayisindeki eleman abi alma bekle martta al yeni modeller gelecek fiyalar ucuzluycak falan dediydi.
    Stop etme sorunu yeni yazılımla çözüldü ama hala bir kaç arkadaş var forumda sorunu çözülmeyen
    Bana göre bu paraya alınabilecek başka motor yok parasını hakediyor
    Fiyat konusunu bilemem ucuzlarmı yoksa binermi

Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Stop etme sorunu yeni yazılımla çözüldü ama hala bir kaç arkadaş var forumda sorunu çözülmeyen
    Bana göre bu paraya alınabilecek başka motor yok parasını hakediyor
    Fiyat konusunu bilemem ucuzlarmı yoksa binermi
    nasıl çözdünüz acaba, anlatabilir misiniz?

Motosikleti
    maranki yeni yazılımla sorun çözüldü ama arkadaşın dediği gibi bir kaç arkadaş hala aynı diyor, fuardan sonra zam gelebilir ama herhangi bir değişiklik yapılarak mı gelir orasını bilemem. Bir test edin ona göre karar verirsiniz, kullanacak veya alacak olan sizsiniz. Yeni model olarak Cooper modeli gelecek 150cc, başka modellerde gelirmi bilemem.

arkadaşlar bir sorum olacak geçen gün motor kullanırken köpeğin biri havlayarak üzerime geldi. korktum az kaldı motoru devirecektim. neyse bastım gaza köpek yetişemedi. ben yeni kullanıcı olarak siz deneyimli sürücülere soruyorum böyle anlarda nasıl davranmak daha doğru olur.

pulsarın kafa farı üzerine takılan plastik cam, sadece görüntümüdür yoksa bir işlevide varmıdır, fiiliyette nasıl bir etkisi oluyor? göhüse gelen rüzgarı kesebiliyormu vs kullanan varsa aydınlatırsa sevinirim.

Herkese iyi aksamlar.
    Yeni Rs 200 aldim. Motordan cok memnunjm tek sikintim su an daha 100 bile olmadi ama calistirinca digital hiz gostergesi ve devir saati hemen calismiyor. Saati ayarlamama ragmen oda bozuluyor her seferinde. Servis yeni gosterge talebinde bulundu ve parca gelince degisecek. Yani motor parca degisecegi icin biraz canin sikildi. Onun disinda motor keyif veriyor.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı oa51814 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi aksamlar.
    Yeni Rs 200 aldim. Motordan cok memnunjm tek sikintim su an daha 100 bile olmadi ama calistirinca digital hiz gostergesi ve devir saati hemen calismiyor. Saati ayarlamama ragmen oda bozuluyor her seferinde. Servis yeni gosterge talebinde bulundu ve parca gelince degisecek. Yani motor parca degisecegi icin biraz canin sikildi. Onun disinda motor keyif veriyor.
    ekrana kod geliyormu bu esnada ?

Evet hiz gostergesinde isik gelmeden once sag alt kosede bazi harf ve sayilar cikiyor ardindan isik ve ekran geliyor

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    sorun büyük olasılıkla aküden kaynaklı göstergeden önce akü değiştirip deneyin derim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)