Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı mcsultan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangisi daha iyidir 150 tl lik olan mi bu uzun olan mi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı maroon5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoda terleme görünüyor mu ben göremedim de?
    o bir gün önceki geziden terlemenin fotosunu çekmedim
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Eskişehirden gelen misafirimizi istanbul trafiğinde biraz alıştırma yapalım yedik ama bizde yorulduk.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İç mekanı biraz halı kaplasalar güzel olurdu, çıplak metal çok ucuz duruyo. Kelebek camları tek parça gerçek camdan yapmışlar, keşke diğer camları da ya sabit ya da mandallı, kenardan açılan tipte yapsalardı. Sürücü tarafında ufak bir sürgülü kapak yapabilirlerdi gayet kullanışlı olurdu. Bu arada bu araca 5 vites manuel dediler ama vites kolundan anladığım kadarıyla araç otomatik vites, her halde CVT'lidir.
    debriyaj var araçta

sıralı şanzıman olmasın motosiklet gibi
    Mengu16 ve Karıncaezmez bunu beğendiler.

Bakın ne buldum http://www.fireparts.com.co/pulsar/p...ar-200-ns.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:24 ----------

bence bu sitedeki fiyatlar yüksek ama parçalar çok iyi görünüyor.... http://www.fireparts.com.co/pulsar/pulsar-200-ns.html

Motosikleti
    Alıntı thurmeric adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakın ne buldum http://www.fireparts.com.co/pulsar/p...ar-200-ns.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:24 ----------

bence bu sitedeki fiyatlar yüksek ama parçalar çok iyi görünüyor.... http://www.fireparts.com.co/pulsar/pulsar-200-ns.html
    bunlar biliniyor yeni değil, zaten bilen biliyor, Türkiye ye gönderimi ve bilgi paylaşımı yok, şahsen ben fırsat buldukça alt sakal ile uğraşıyorum inşallah en kısa zamanda bir şeyler ortaya çıkacak.
    bu şekilde yapılmış olan var Türkiye de. Eskişehir de arkadaşın motorudur.
    centil40 ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

mcsultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200ns
    İç mekanı biraz halı kaplasalar güzel olurdu, çıplak metal çok ucuz duruyo. Kelebek camları tek parça gerçek camdan yapmışlar, keşke diğer camları da ya sabit ya da mandallı, kenardan açılan tipte yapsalardı. Sürücü tarafında ufak bir sürgülü kapak yapabilirlerdi gayet kullanışlı olurdu. Bu arada bu araca 5 vites manuel dediler ama vites kolundan anladığım kadarıyla araç otomatik vites, her halde CVT'lidir.
    Araç 5 ileri bir geri. Sürücü tarafının tepesinde vites hızları yapıştırmışlar.

Ürünün gazetede reklamı çıkmış;
    http://www.hurriyet.com.tr/fiyati-sadece15-bin-tl-40014390?_sgm_campaign=scn_a0046116293a0000&_sgm_s ource=40014390&_sgm_action=Click-Dynamic

Çok Asi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba RX9 almaya niyetli. Beyaz yada sarı düşünüyor
    dostum bu fotoları başka yerde kullanabilir miyim?

Motosikleti
    Çok Asi hangi fotoları, benim paylaştıklarım mı, kafana göre takılabilirsin.

Çok Asi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba RX9 almaya niyetli. Beyaz yada sarı düşünüyor
    @mcsultan kardeşin fotoları dostum.

geçen kuralkana, totom çok ağırıyor bu pulsarın koltuğunda diye sordum, onlarda normaldir olur öyle şeyler, motorun standartları içinde o durum dediler yarıldım ))

Sonuç ; Sayın Müşterimiz, Öncelikle Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili, PULSAR NS 200 modelimizin üretim dizaynı mevcut olduğu gibidir.Ayrıca konu ilgili birimlere iletilmiştir.

Bilgilerinize sunar, hayırlı günler dileriz.

Saygılarımızla,
    Bajaj Müşteri Hizmetleri
    Çok Asi bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motor soğukken eskisinden de berbat şekilde stop ediyor, hatta akü falan gitti saat sıfırlandı bu akşam. Bu şekilde stop ettiğinde kolay kolay kendine de gelmiyo motor 10 saniye falan marş basıyorum anca çalışıyor. Soğuk motorla trafiğe çıkmayacağız demekki, bu durum facia çünkü. Isınana kadar ilk 10 dakika bunu yapabiliyor motor. Bu enjeksiyon yazılımı 11000 liralık RS200'ün ise yazık gerçekten

mcsultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Alıntı Çok Asi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @mcsultan kardeşin fotoları dostum.
    paylaşabilirsin

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Motor soğukken eskisinden de berbat şekilde stop ediyor, hatta akü falan gitti saat sıfırlandı bu akşam. Bu şekilde stop ettiğinde kolay kolay kendine de gelmiyo motor 10 saniye falan marş basıyorum anca çalışıyor. Soğuk motorla trafiğe çıkmayacağız demekki, bu durum facia çünkü. Isınana kadar ilk 10 dakika bunu yapabiliyor motor. Bu enjeksiyon yazılımı 11000 liralık RS200'ün ise yazık gerçekten
    Ciddimisin? Benim karbüratörlü TVS bile uğraştırmıyordu bu kadar.
    dyavol-77 bunu beğendi.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

motomaniag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 cbf 150 kawasaki er-5 pulsar 200 inazuma
    arkadaslar merhaba herkeze bende bajaj pulsarcı olarak aranıza yeni katıldım 13 yıllık motorcuyum motordan anlarım ama bu bajaj da anlamadıgım bır konu var umarım yardım edersınız e-5 karayolunda malum en sol serit var motorcuların en sevdiği yol o sol duvara veya bariyere yaklasınca motorun altından zırıl zırıl ses geliyor ama normal yola cıkınca ses gidiyor sizinde basınıza geldimi boyle bır olay benı aydınlatırsanız cok sevınırım .

Motosikleti
    Alıntı motomaniag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhaba herkeze bende bajaj pulsarcı olarak aranıza yeni katıldım 13 yıllık motorcuyum motordan anlarım ama bu bajaj da anlamadıgım bır konu var umarım yardım edersınız e-5 karayolunda malum en sol serit var motorcuların en sevdiği yol o sol duvara veya bariyere yaklasınca motorun altından zırıl zırıl ses geliyor ama normal yola cıkınca ses gidiyor sizinde basınıza geldimi boyle bır olay benı aydınlatırsanız cok sevınırım .
    motorun alt kısmında egzozun birleştiği kısım var o kelepçe somununu ve koruma sacı var vidaları bir kontrol edin.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    BMW R1200GS / Honda NC700X
    Alıntı okoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen kuralkana, totom çok ağırıyor bu pulsarın koltuğunda diye sordum, onlarda normaldir olur öyle şeyler, motorun standartları içinde o durum dediler yarıldım ))

Sonuç ; Sayın Müşterimiz, Öncelikle Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili, PULSAR NS 200 modelimizin üretim dizaynı mevcut olduğu gibidir.Ayrıca konu ilgili birimlere iletilmiştir.

Bilgilerinize sunar, hayırlı günler dileriz.

Saygılarımızla,
    Bajaj Müşteri Hizmetleri
    20 yıldan fazladır motora binerim (Goldwing ve BMW LT veya GTL kullanmadım onlar için birşey diyemeyeceğim) ama daha selesi çok rahat bir motor kullanmadım diyebilirim. Şöyle bir ürün var özellikle büyük motorla yaptığım uzun gezilerde kullanıyorum, tavsiye ederim.

https://www.louis.eu/artikel/moto112-gel-seatpad-different-sizes/10008405?list=127035702

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Gençler kolay gelsin herkese bu foruma foto ekleme olayının pratik bir yolu yok mu? toplu fotoğraf yükleme filan tinypic denedim bitanede pek kullanışlı gelmedi yok mu kolay yolu? bu haftasonuda coştuk ve geç kaldığıma üzüldüm bütün yaz mevsimini heba ettik. Kuzenle (ninja 300 special edition) toplam 1000 km yaptım bu haftasonu. Adıyaman nemrut, ş.urfa halfeti filan civarlarını komple salladık. Uzun ve güzel havalı ünleri heyecanla bekliyorum.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

aea geçen bu koltuk mevzusu ile ilgili istanbulda bir yerin video sunu çektiydi, alinin koltuklarını değiştirmişlerdi, jel felanda kapliyorlar imiş, bakalım çok canıma tak ederse, göndereceğim koltukları..

Merhaba, motorun kaporasını verdim, birkaç güne teslim alacağım. Aranıza katılmak güzel olacak, daha önce 4-5 sene scooter motosiklet kullanmıştım ama vitesli olarak ilk motorum Pulsar. Hayırlısı bakalım. Sizlere sorum motosikleti teslim alırken nelere dikkat etmem gerekir? Kontrol etmem gereken bir noktası var mıdır? Herkese iyi forumlar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)