Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    kuralkanın sitesinde montaj aparatı kısmında ( 9 ) numarayı da alabilirsiniz fiyatı 18TL, ben iş yerinde aynı aparattan var onu kullanmıştım. üstelik açı genişletilip daraltılabiliyor. kendi imkanlarınızla da aynısını yapabilirsiniz.
    maktama bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pulsar_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    bende sürücü selesinin altındaydı bugun cikardim artci selesinin altına koydum. Kayda değerde birsey yok zaten

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı akviran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amartisor ayar anahtarini site den 40 tl ye satiyolar avadanligin icinde yok salak sacmasi bi durum tamam icine koymuyosun bari ucuz ver kic kadar demire 40 tl istiyolar tornavida anahtar dayiyarak ayarliyoruz biz
    kdiner arkadaşın bahsettiği gibi ayar anahtarı KDV dahil 18 tl civarı(YMR9551M32D1001 ARKA AMORTİSÖR DEĞİŞTİRME APARATI-PULSAR 200NS ), sanırım sizin 40 tl dediğiniz YMR9541L42C2001 ARKA AMORTİSÖR AYAR ANAHTARI olarak geçiyor ve 32tl civarı, ona gerek yok. Tabi bunlardan herhangi birisini aldığınızda kdv dahil 12 tl'de kargo parası vermeniz gerekir, kargo parasını çıkartmak için, kilometreniz de ilerlediyse benzin filtresi, birkaç adet yağ filtresi,filtre kapağı contası, hava filtresi, buji, uzun yol yapıyorsanız yedekte bulunması için fren-gaz teli falan da alabilirsiniz, keyfinize göre, ben öyle yaptım.

Alıntı pulsar_42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sürücü selesinin altındaydı bugun cikardim artci selesinin altına koydum. Kayda değerde birsey yok zaten
    İlk defa böyle birşey duydum, Avadanlığı Sürücü selesinin altında bırakan servis/satıcı zihniyetine ne denilebilir ki?!?!

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben bugün motor soğukken ve dik konumdayken yağ seviyesine bakmaya çalıştım yağ göstergesinde yağ göremedim. Motor 3500km'de ne yapmalıyım ?

Motosikleti
    Pulsar
    Arkadaşlar herkese selam kazasız sürüşler dilerim, bende Ekrem beyin ilgisini ve bütçemi göz önünde bulundurarak bir pulsar aldım herkese iyi forumlar.
    AttilaXtreme, hitit63, sheriff87 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Değerli Sarıhan arkadaşım; Bajaj ailesine hoş geldiniz. Güle güle, kazasız belasız günlerde kullanın inşallah.

Kampanyanın başladığı 1 Eylül tarihinden bugüne kadar 360 yeni PULSAR 200 NS kullanıcısı arkadaşımız aramıza katıldı.

İlginiz için çok teşekkür ediyoruz.

Saygılarımla…

Alıntı Sarıhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selam kazasız sürüşler dilerim, bende Ekrem beyin ilgisini ve bütçemi göz önünde bulundurarak bir pulsar aldım herkese iyi forumlar.
    Sarıhan, AttilaXtreme, hitit63 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

slyman_b - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Sarıhan arkadaşım; Bajaj ailesine hoş geldiniz. Güle güle, kazasız belasız günlerde kullanın inşallah.

Kampanyanın başladığı 1 Eylül tarihinden bugüne kadar 360 yeni PULSAR 200 NS kullanıcısı arkadaşımız aramıza katıldı.

İlginiz için çok teşekkür ediyoruz.

Saygılarımla…
    Debriyaja basıldığında stop etme ve normal 4-6 bin devirde giderken kesiciye girme gibi problerlerin çözümü konusunda bir gelişme var mı acaba?

Motosikleti
    BMW R1200GS / Honda NC700X
    Nisan ayında şehir içinde kullanmak amacıyla aldığım boxer'in son hızının yetersizliği ve iki motosikletim olması ve boxer'in ters vitesi nedeniyle iki motosiklet arası geçişlerde sıkıntı yaşamamdan ötürü boxer'i satıp 15 gün kadar önce pulsar aldım.

300km kullanım sonucu ilk izlenimlerim pulsar'ın boxer'e nazaran daha sert bir motor olduğu, ancak hız ve tork anlamında gayet tatminkar olduğu yönünde. Teslim alırken debriyaj çok yukarda kavrıyordu, ikaz ettim ayarladılar ama yine de tam istediğim gibi olmadı kendim tekrar ayarladım kavrama noktası düzeldi ama bu kez de kol serbest bırakılınca en sonda biraz boşluk var, yay kuvveti biraz daha fazla olsaymış iyi olmurmuş. 1,2,3 vitesler çok kısa, hemen yükseltmek gerekiyor, kalkışta ve düşük viteslerde gazı biraz fazla açmakta yarar var. Böylece daha rahat kalkış ve ivmelenme oluyor. 4-5 devir arası biraz titreşim var ama 5 devir üstüne çıkınca titreşim azalıyor, 7-8 bin devirlerde çok rahat ve konforlu hale geliyor. Zincir şu anda aşırı gergin onun verdiği bir ses var vakit ayırıp halletmem lazım, teslim ederken motoru biraz başta savma kontrol etmişler gibi, bayi adı vermeyeyim polemik olmasın. İlk aldığım gün motorun sol tarafındaki kapaktan hafif bir terleme yaptı gibi geldi bana ama daha sonra bunu gözlemlemedim. Uzun süredir enduro motosiklet kullandığım için oturuş pozisyonu biraz yatık geldi en kısa sürede gidon yükseltme taktırmam lazım.

Şimdilik bu kadar, biraz daha yol yapayım, rodajı tamamlayayım eski ve tecrübeli bir binici olarak gözlemlerimi paylaşmaya çalışırım, şimdilik halimizden memnunuz, bu fiyata gayet iyi olduğunu düşünüyorum.

Dün bir test sürüş etkinliğinde PULSAR 200 NS kullanıcısı Partner Kurye elamanlarından Serkan ÇELEBİ ile konuşma fırsatını yakaladım. Özellikle beklentilerimizin çok üzerinde kurye tercihlerinin önemli ölçüde PULSAR 200 NS’den yana olduğunu söyleyebilirim.

8 ay önce ürünü almış, ayda ortalama 5000 km yapıyor. Şu an 45.000 km. de.

Yakıt sarfiyatı karışık kullanımda (çoğu zaman sert kullandığını ifade ediyor) 1 km. de 13,8 kr. Yani 100 km.de 3 lt ortalamasında,

Bugüne kadar önemli hiçbir sorun yaşamamış.

2500 km. de yağ değiştiriyor. Yağ eksiltme hadisesi hiç yaşamıyor. 5000 km de değişim yapsa sorun yaşamayacağını biliyor.
    Özellikle hızla ivmelenmesi gereken durumlarda (İstanbul trafiğinde bunu zaman zaman hepimiz yaşıyoruz) çok seri bir şekilde karşılığını alıyor. Bu durumdan çok güven duyduğunu ifade ediyor.

Kısaca memnun bir müşteri profili vardı karşımızda. Biz de çok memnun olduk.

Tüm kurye arkadaşlarım güle güle kullansınlar inşallah.

Saygılarımla...

Motosikleti
    Pulsar
    Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı ulasgncrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat abiii selamlar sendemı pulsara geçtin
    Ulaş nerelerdesin? Beni ara. Sana kızılırmak kıyısına balık sözü vermiştim.
    Selamlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

Alıntı TR_96 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hitit63 Ekrem ATA kesinlikle bu konu hakkında ilgilenecektir ona fazla yüklenmeyin bu fazla parayı servis aldı sonuçta Ekrem Bey ne yapsın heryere nasıl yetişsin bu konuyu servis sorumlusuna iletmek lazım Ekrem Beyi üzmeyin.
    Ekrem Bey konuyla ilgilenmiş. Kendisine tüm pulsar kullanıcıları adına teşekkür ediyorum.

07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    Daha önce yazılıp yazılmadığını bilmiyorum o yüzden affınıza sığınıyorum

bu gün Antalya bajaj yetkili satıcısın da idim 8290 tl olan sürpriz fiyatlar var bilginiz olsun ama sınırlı sayıda 200 ns için

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...38818251/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

-bunlarda ikinci el fiyatları
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...38618849/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34129485/detay

Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS
    abiler 5 bin km de 2015 motorum. lastikleri korkutuyo beni derken bugun kaydım düştüm . sürekli arka kayıyor yavas gittiğim halde. lastik önerisi olan değiştiren memnun kalan tavsiye edecek olan ?

Motosikleti
    Alıntı Decamen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiler 5 bin km de 2015 motorum. lastikleri korkutuyo beni derken bugun kaydım düştüm . sürekli arka kayıyor yavas gittiğim halde. lastik önerisi olan değiştiren memnun kalan tavsiye edecek olan ?
    Ben Metzeler Lasertec ön-arka takım olarak taktırdım çok memnun kaldım. Eskiden kuru asfaltta kaydığı yerde şimdi yerler ıslak olsa bile kaymıyor. Virajı da çok iyi, her türlü hatayı telafi ediyor abartmamak kaydıyla. Ani frende de ön amortisörleri sıkıştırdıktan sonra fren koluna iyice abanabilirsin kayma olmuyo. Arka lastik eskisinden daha iyi olur ama bu motorda ağırlık dengesinde bi gariplik var arka teker yerle teması çok kolay kesiyor. O yüzden dengeli frenleme önemli.

yeniii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    grand dink 250i - pulsar 200ns - ktm duke 390
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Metzeler Lasertec ön-arka takım olarak taktırdım çok memnun kaldım. Eskiden kuru asfaltta kaydığı yerde şimdi yerler ıslak olsa bile kaymıyor. Virajı da çok iyi, her türlü hatayı telafi ediyor abartmamak kaydıyla. Ani frende de ön amortisörleri sıkıştırdıktan sonra fren koluna iyice abanabilirsin kayma olmuyo. Arka lastik eskisinden daha iyi olur ama bu motorda ağırlık dengesinde bi gariplik var arka teker yerle teması çok kolay kesiyor. O yüzden dengeli frenleme önemli.

Ne kadara taktırdınız fiyat ve nerden aldınız bilgisi verebilir misiniz? Kış geldi lastikler iyi değil tehlike michelin 700 tl gibi fiyat çıkıyor.

Motosikleti
    Alıntı yeniii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadara taktırdınız fiyat ve nerden aldınız bilgisi verebilir misiniz? Kış geldi lastikler iyi değil tehlike michelin 700 tl gibi fiyat çıkıyor.
    Çiftini 517 liraya almıştım, aşağıdaki mesajın olduğu sayfaya giderseniz alıntıya tıklayarak. Daha fazla bilgi öğrenebilirsiniz. Yazmıştım herşeyi.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i60.tinypic.com/xqc5xy.jpg
    http://i58.tinypic.com/nez0nb.jpg
    Metzeler Lasertec, Pulsar için orjinal ölçülerde lastik makinede takıldı, balanslandı. İzmir Bayraklıda Motolastik'ten aldım.

100km'de 2 litre yaktırdım meselesi de baydı artık Cub motor mu bu. 3 litre yakınca ikinci el değeri mi düşüyo motorun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:43 ----------

http://i59.tinypic.com/29emwwh.jpg
    http://i62.tinypic.com/nlskg7.jpg
    yeniii bunu beğendi.

KoLesT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R (2013) Bajaj Pulsar 200NS (2014)
    Merhabalar 14 bin km de olan motorumda ufak bir sorun var kontağı çevirdiğim Zaman yanan ışık ve devir saatinin çıkıp inmesi marşa bastığım Zamanda tekrarlıyor ve ara sıra kendini resetliyor saat sıfırlanıyor, aynı sorunu yaşayan varmı aranızda ? Bakıma götürdüğüm Zaman kutup başlarını sıktım falan daha yapmaz dedi ama tekrarlıyor, servis pek ilgili değildi. Anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı ?

Alıntı KoLesT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar 14 bin km de olan motorumda ufak bir sorun var kontağı çevirdiğim Zaman yanan ışık ve devir saatinin çıkıp inmesi marşa bastığım Zamanda tekrarlıyor ve ara sıra kendini resetliyor saat sıfırlanıyor, aynı sorunu yaşayan varmı aranızda ? Bakıma götürdüğüm Zaman kutup başlarını sıktım falan daha yapmaz dedi ama tekrarlıyor, servis pek ilgili değildi. Anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı ?
    Bende cbr250 vardi 1ay yatti motor sonrasinda ayni senin dedigini yapti bende kontagi acip virdurdum 200 m gitti stop etti fln 3 kere fln vurdurdum sonunda stop etmedi bi sure sonra akusu dolunca bidaha yapmadi acaba siz motoru kisa sureli calistirim az mi biniyosunuz

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı Decamen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sava lastiği odukça iyi. Ben aldım. Fakat yeni isimle üretiliyormuş. Yeni ismi mitas olarak geçiyor. MC 50 modeli ön ve arka toplam 355 tl. Bir ay önce lastikdeposu.com dan aldım. Çok yumuşak bir lastik. Çok memnun kalacacsınız.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı yeniii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bridgestone batlax bt45 kullanıyorum memnunum fiyat olarakta 414 tl ye taktırmıştım 500-550 aralığına halledersin yada sava MC 50 M-Racer ön arka takımı montaj+balans ayarı dahil 400 tl mecidiyeköyde tramptowers ın yanında bayi var daha dün konuştuk uygun fiyata kaliteli lastik almış olursun mc 50 nin dışında baska modelleride var fiyatı mc50 ye göre konuştuk
    yeniii bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)