Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    HAfta sonu 4 motor, 3 pulsar 1 cymko olmak üzere beş kişi yola çıktık allahtan yağmur falan yemedik, Sarot termal tesislerinde bir gece kalarak bütün bitlerimizi ve yorgunluğumuzu attık, gelmişken göynük ve sünnet gölünüde gezelim dedik ama sünnet gölünün kapısından döndük. göynük yolları muhteşem ya o nasıl bir virajlar öyle bir sağa bir sola,insanın geri dönüp tekrar o virajlara giresi geliyor ya.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    dominar 400
    Bravo arkadaşlar. Gurur duyuyoruz Sizlerle.Lütfen her fotoğrafın altına açıklamaları yazın. Kaldığınız termal otel hakkında bilgiler aktarın lütfen. gecelik oda fiyatları, kahvaltı çeşitliliği, temizlik durumu vb.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Süpersiniz fotolar harika.

knnder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 Ns
    maşallah Allah tekerinize zeval vermesin.
    bende aksiyon kameramı edindikten sonra video hazırladım beğenmeniz dileğiyle kayıt yaptıkça paylaşıma devam ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=oz3G...ature=youtu.be
    mcsultan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hitit63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bravo arkadaşlar. Gurur duyuyoruz Sizlerle.Lütfen her fotoğrafın altına açıklamaları yazın. Kaldığınız termal otel hakkında bilgiler aktarın lütfen. gecelik oda fiyatları, kahvaltı çeşitliliği, temizlik durumu vb.
    biz aracı vasıtası ile odayı bir geceliğine tuttuk, normalde bir günlüğüne vermiyorlar, cumartesi 5-6 civarı vardık odamızı tuttuk ve pazar normalde 11 gibi boşaltmamız gerekiyordu ama biz bunu öğleden sonra 4 e kadar uzatmıştık ama 11 den önce sünnet gölü ve göynük ü de gezeriz diye erken çıktık. evin içinde her şey var yemek ücretli ama evinizde yemek yapabiliyorsunuz, temizlik otele ait yani siz çıktıktan sonra görevli kişiler temizlik yapıyorlar tabi bu demek değil ki evi pis bırakabilirsiniz anlamı taşımıyor. 1 gecelik evi 300tl ve kapı kartları için 20tl ödedik, çıkarken 20tl geri alınıyor. beş kişi gittiğimiz için her şey kişi başına 85tl ye geldi.gerekli bilgiyi arama yaparsanız tüm ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:58 ----------

Sarot termal tesislerinden çıktıktan sonra göynük geyve yolu üzeri giderken fotograf makinası ile yapmış olduğumuz video, en kısa zamanda fotograf makinasını motora monte etmek için aparat yapmam lazım ve monte etmem lazım daha önce yapmıştım ve gayet iyi sonuç almıştım.
    mcsultan bunu beğendi.

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    114 km de kesiciye ara ara giriyordu bunu surekli yapmaya basladi neden yapiyordur 100 le giderken sollamaya ciktim 2 kere yapti sorun neden olabilir
    Alarm fln taktirdinmi

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı akviran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alarm fln taktirdinmi
    Hic birsey yok orjinal

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

Alıntı Selcuk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yabancı forum da video paylaşmış vatanadaş Hintli karışık baktığım için tam malesef veremeyeceğim.
    Aynen yaşadığın sorun vardı makine yok yere kesiciye sokuyordu kendini.
    Bizde de olur mu lan acaba demeye kalmadı.
    Öncelikle servisle bir konuş istersen TR da bu şikayeti yapan yok diye biliyorum yani en azından foruma yazılmadı...
    Site linki aşağıda bir araştır istersen
    http://www.xbhp.com/talkies/motorcycle-ownership-experiences/22741-pulsar-200-ns-owners-review-experiences-2233-print.html
    video bulamadım ama ben şöyle özetleyim şimdi 6 viteste örneğin 5-6-7 devir aralığında giderken birden devir saati sona gidiyor kesici giriyor ama hız artmıyor gazı kapatıp tekrar verdiğimde gidiyor ama çok sık yapmaya başladı
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    Dominar400
    Bu akşam pulsarımla eve gelirken iki güzel viraj vardı ikisinde de gazı köklemek istedim ama aklımdaki karıncaezmezlik engelledi
    Birincide arka teker demir ızgarada kaydı ,toparladım.
    İkincide çimleri sulamışlar ani ıslağa geçtim,toparladım.
    Aklımı seveyim.
    Uzun süre keyifle motor sürmek istiyorsanız karıncaezmezlik iyidir��

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    114 km de kesiciye ara ara giriyordu bunu surekli yapmaya basladi neden yapiyordur 100 le giderken sollamaya ciktim 2 kere yapti sorun neden olabilir
    Amman dikkat et dostum ikinci bir facia daha yaşamayalım.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    1. vitesi son devrine kadar kullanıp yaptığım hızlı kalkışlarda 2. vitese atmakta sorun yaşıyorum. 2'ye hiç geçmeyebiliyo veya 2. vitese yarım geçiyo kısa sürede boşa düşüyo kendiliğinden. 2. vitese atarken pedalın takıldığı bir konum var sanki. Yavaş sürerken vitesi 1'den 2'ye yavaşça çekiyorum bir noktada direnç gösteriyo pedal.

Enjeksiyon benzin yetiştiremiyo ama bende bu sadece 0-100km denemesi yaparken oluyo tam gaz. 5. vitesten 6'ya attıktan kısa süre sonra bi öksürüyo geçiyo sıkıntı.

omerturkoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS
    arkadaşlar ledli elcik koruma aldım bugun.parklarla beraber yansın istiyorum, montajı nasıldır kendim yapabilirmiyim acaba?bikaç basit fotoyla anlatabilirseniz çok sevinirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAfta sonu 4 motor, 3 pulsar 1 cymko olmak üzere beş kişi yola çıktık allahtan yağmur falan yemedik, Sarot termal tesislerinde bir gece kalarak bütün bitlerimizi ve yorgunluğumuzu attık, gelmişken göynük ve sünnet gölünüde gezelim dedik ama sünnet gölünün kapısından döndük. göynük yolları muhteşem ya o nasıl bir virajlar öyle bir sağa bir sola,insanın geri dönüp tekrar o virajlara giresi geliyor ya.
    Selamlar,

Şu resimde sağdan ikinci pulsarın camı çok hoşuma gitti. Nereden ne kadara alabilirim? Bilgi paylaşabilirseniz çok memnun olurum.

Motosikleti
    Alıntı EQULIBRIUM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

Şu resimde sağdan ikinci pulsarın camı çok hoşuma gitti. Nereden ne kadara alabilirim? Bilgi paylaşabilirseniz çok memnun olurum.
    soldan ikinci demek istediniz sanırsam, yuki yıldız camı dır, yuki servislerine bakarsanız yardımcı olurlar. sağdan ikinci kymco motor ve orijinal camı.
    EQULIBRIUM bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. vitesi son devrine kadar kullanıp yaptığım hızlı kalkışlarda 2. vitese atmakta sorun yaşıyorum. 2'ye hiç geçmeyebiliyo veya 2. vitese yarım geçiyo kısa sürede boşa düşüyo kendiliğinden. 2. vitese atarken pedalın takıldığı bir konum var sanki. Yavaş sürerken vitesi 1'den 2'ye yavaşça çekiyorum bir noktada direnç gösteriyo pedal.

Enjeksiyon benzin yetiştiremiyo ama bende bu sadece 0-100km denemesi yaparken oluyo tam gaz. 5. vitesten 6'ya attıktan kısa süre sonra bi öksürüyo geçiyo sıkıntı.
    Bendede 1 den ikiye gecmemeye baslamisti bazende bostan 1 e alirken 5 denemede gectigi oldu 2500 yag degisiminde debriyaj ayari yaptilar duzelmisti gene gecmemeye basladi zaten 90 km de ani kalkislarda oksuruyordu benzinden falan demisti servis ama alakali degil gibi 110 da hödö hödö yapip 114 de kesiye giriyor devir saati bi anda 6 binden 12 bine firliyor motor hizlanmiyor kazaya sebeb verecek bi arza gibi degil ama oksurdugunde iyi dengeyi sarsiyor
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

mcsultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Alıntı omerturkoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ledli elcik koruma aldım bugun.parklarla beraber yansın istiyorum, montajı nasıldır kendim yapabilirmiyim acaba?bikaç basit fotoyla anlatabilirseniz çok sevinirim.
    Bence elektrik aksamını servise taktır. Yarın bir gün sorun olursa, bunu takmışsın bu yüzden kullanıcı hatası deyip garantiden çıkarırlar.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    arkadaşlar benim minnakin

ön rüzgarlık cok ciz ciz yapıoyr özellikle 3500 4000 devir arası sağına soluna baktım gevsek yer varmı diye yok sizde var mı ?

depoyu full e yakın doldurunca park ettinten 30 dk sonra inceden sızdırıyor bir yerlerinde kaçak mı var nedir

ama 2 kez sızdırma yapıyor yarın servise götürmeliyim değil mi ?

sadece doluyken yapıyor .

+ sis farı ( farkedilmek için ) istiyorum ne önerirsiniz

Motosikleti
    Alıntı HakanSAHIN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim minnakin

ön rüzgarlık cok ciz ciz yapıoyr özellikle 3500 4000 devir arası sağına soluna baktım gevsek yer varmı diye yok sizde var mı ?

depoyu full e yakın doldurunca park ettinten 30 dk sonra inceden sızdırıyor bir yerlerinde kaçak mı var nedir

ama 2 kez sızdırma yapıyor yarın servise götürmeliyim değil mi ?

sadece doluyken yapıyor .

+ sis farı ( farkedilmek için ) istiyorum ne önerirsiniz
    benzin deposunda bulunan şamandıra oringini kontrol ettirin bazen oring yırtık çıkabiliyor servise söyleyin baksın,
    sis farı için bu linkten alabilirsiniz güvenilir satıcıdır 15 günde elinizde tabi eğer istanbul da iseniz.
    http://tr.aliexpress.com/item/Led-Ca...Number=1049362
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin deposunda bulunan şamandıra oringini kontrol ettirin bazen oring yırtık çıkabiliyor servise söyleyin baksın,
    sis farı için bu linkten alabilirsiniz güvenilir satıcıdır 15 günde elinizde tabi eğer istanbul da iseniz.
    http://tr.aliexpress.com/item/Led-Ca...Number=1049362
    en sevdiğim şey hızlı cevap veren dostlar

sipariş geçtim bile 2 adet ...

yarın gözle kontrol yapim yinede servise götürelim baksınlar iyice ... hiç hoş değil apartmanın sırf benzin kokması + benzine yazık damlası kaç kuruş...

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    İyi aksamlar Arkadaslar yardımınıca ihhiyacım var is dönüsü bi 10 km sonra göstergede anahtar isareti yandı bilginiz var mı

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

Alıntı ak.emre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi aksamlar Arkadaslar yardımınıca ihhiyacım var is dönüsü bi 10 km sonra göstergede anahtar isareti yandı bilginiz var mı
    http://i.hizliresim.com/MWpd7Q.jpg
    Bi an icin cok korkmustum kitapcıga baktım bakım zamanı gelmis :-D

Motosikleti
    Dominar D400
    Düzenleme:zaten bulmuşsunuz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)