Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motor için puig ön cam ve tasarım hatası olmayan kaliteli çanta demiri fiyatı ne kadar?

bilen pulsarcılara bi soralım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı MİYAGİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 1.90 109 kg.
    Ben de siyah bir pulsar almayı düşünüyorum ama siyah pulsarın stoklarda olmadığını söylediler. Yeni parti 15 kasımda bgeliyormuş.

Dün motora bindim ancak motor altımda ufak kalıyor gibi sanki. Amortisor 1 cm kadar yükseltilebiliyormuş, gidonda bir aparatla yükseltilebiliyormus.

Pulsarı alırken motorun altında ufak kalabileceğini sele yüksekliği konusunda tereddüte düştün mü? Sırf bu nedenle yüksek seleli yamaha wr 125x yada honda crf 250l almayı düşünmeye başladım.
    186 boya cuk diye olmali bence

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motorumu 2.5 hafta yatırdıktan sonra tek marşta çalıştı, sorun çıkarmı diyen arkadaşlar okusun Yalnız 210'luk tork canavarı Cg'den sonra elektrikli bisiklet gibi geldi şehiriçi kısa mesafede. Keşke alt devirleri biraz daha torklu yapsalardı 5000 devire kadar ölü gibi motor. Çeyrek gazla tam gaz arasında belirgin bir ivme farkı yok.

knnder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 Ns
    merhaba arkadaşlar önceki sayfalar akü probleminden bahsetmiştim.garantiden aküm değişti kontrolü yaptık akü ölçümünde değerler normaldi.çalıştırdım gezdim turladım derken ertesi gün 12-13 saatlik bi kullanmamadan sonra 3. marşla zorla çalıştı velhasıl gene bi gezinti yaptım geldim park ederken bu sefer arka çamurla bi su sıçraması gördüm arka amortisörün üzeri ıslaktı elimle çevresinde elimi gezdirdim baya bi ıslaklık var metal kokulu ama yağlı değil.yarın gene servisin yolunu tutacağım bu ara noluyor anlamıyorum :/

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Akünün sıvısı akıyor hemen suyla yıkanan lazım değen yerleri yoksa çürütür paslandırır.
    PULSAR NS 200

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200NS yerine NS200 yazıyo kuyruğun iki tarafında, önde deponun iki yanındaki plastiklerde de Naked Sport yazıyo. Başka bi farkı yok.
    Bayi lastiklerde farklılık olduğunu söyledi.Öncekilerde Eurogripmiş yenilerde daha yumuşak olduğu söylenen MRF. Hangi marka daha iyidir ?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 Ns
    Akuyu kontrol ettim akuden akan bisey yok gibi

Motosikleti
    Alıntı MİYAGİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayi lastiklerde farklılık olduğunu söyledi.Öncekilerde Eurogripmiş yenilerde daha yumuşak olduğu söylenen MRF. Hangi marka daha iyidir ?
    Bende MRF vardı, kuru yolda bile arka lastik frene dokunduğum anda kayıyordu. Ön lastik idare ediyodu ama kuru yolda tabi. Metzeler Lasertec taktırdım kurtuldum bunlardan

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 Ns
    Aku kendi tahliyesinden suyu atiyor.atmayi kesti simdilik akan yerleride kopukleyip guzelce yikadik.tekrar tekrar kontrol edecegim umarim tekrar yapmaz

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Pas vermiyor diyorlarmış,
    [IMG][/IMG]
    Umursamıyormuş diyorlar,
    [IMG][/IMG]
    Seninle hiç işim olmaz diyorlarmış,
    [IMG][/IMG]
    Avcunu yalarsın diyorlarmış,
    [IMG][/IMG]
    Arkamdan konuşuyorlarmış,
    [IMG][/IMG]
    Kafan mı güzel diyorlarmış,
    [IMG][/IMG]
    Aklını alırım diyorlarmış,
    [IMG][/IMG]
    Onlar sadece konuşur (6 İleri Papatya Pulsar) Yoluna Devam Eder.
    [IMG][/IMG]
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı Selcuk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selamlar pek adetim değil ama trafikten bunaldım tam iş çıkışına geldi kafam biraz attı ve gazladım.
    Birkaç kere de kaza atlatmadım değil.
    Buyurun video linki...
    https://www.youtube.com/watch?v=AqPSnawzH1I
    Arkadaşım riskli kullanıyorsun bu makinayı. kafa böyle boşaltılmazki. Yavaş yavaş, seyrede seyrede,tadını çıkara çıkara.....

Motosikleti
    Beykoz tutmaması.
    Selcuk89, Sokollu, turkish39 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Sokollu, kdiner, AttilaXtreme ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne güzel zamanınız oldukça gezin Eşek gibi çalışıyoruz biz de fotoğraflara bakmakla yetiniyoruz
    Tİme_shİft42 ve kdiner bunu beğendiler.

cuma günü motora ilk bakımı yaptırdım. motor yağı ve yağ filtresi değişti, zincir yağlandı ilk bakım ücreti olarak 90 tl verdim. sanırım herkesten ilk bakım ücreti bu kadar alınıyordur.
    Arkadaşlar motoruma sizin fotolarda paylaştığınız çantadan almak istiyorum. modelini yazmanız mümkün mü?

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bende cumartesi esk. Batikentte bir pulsar gordum hemen durdum yanina beraber resim cekildik burdan o ark.sa da okursa selam olsun .. bende o civardayim ))

kdiner, turkish39, ozturksmh ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı maroon5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cuma günü motora ilk bakımı yaptırdım. motor yağı ve yağ filtresi değişti, zincir yağlandı ilk bakım ücreti olarak 90 tl verdim. sanırım herkesten ilk bakım ücreti bu kadar alınıyordur.
    Arkadaşlar motoruma sizin fotolarda paylaştığınız çantadan almak istiyorum. modelini yazmanız mümkün mü?
    ilk bakım ücreti 90tl, ben kappa 28L olan çantasını kullanıyorum, genelde tek olarak malzeme yüklemesi yaptığım için benim işimi görüyor ve her zaman da kullanma gereği duymuyorum gerektiği zaman kullanıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:15 ----------

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne güzel zamanınız oldukça gezin Eşek gibi çalışıyoruz biz de fotoğraflara bakmakla yetiniyoruz
    pazar sabah işten çıktım bir beykozdan şileye doru gideyim dedim, gittim geldim o kadar dönüşte biraz yağmura yakalansamda sorun olmadı.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Yahu yakıt sorunu halen bitmedi mi çok çalışan cok ekmek yer bunuda mı söyleyelim yani. Ben yeniden test edicem o zamn daha dikkatli bakalım nasıl olucak.

şu aralar rs ile ns arasında kaldım. konu başlığında da nette de renk seçeneklerinde farklı renkler var hoşuma giden. Neden TR de sadece 4 renk seçeneği (ki bana göre tek renk üzerine ufak boyamalar) var?

Motosikleti
    Alıntı AHZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu aralar rs ile ns arasında kaldım. konu başlığında da nette de renk seçeneklerinde farklı renkler var hoşuma giden. Neden TR de sadece 4 renk seçeneği (ki bana göre tek renk üzerine ufak boyamalar) var?
    Bence şehiriçi günlük kullanım için NS daha pratik. Alt sehpası var, koruma demiri var. RS'de ABS var ama kaliteli bir lastik taktırınca ABS'ye gerek kalmıyo zaten. Kaldı ki ıslak yolda dönüşlerde kaydığında ABS'nin yapabileceği hiç bişey yok, frene bile basmıyosun kayıyor. Kaliteli lastik lazım ıslak yolda güvenli sürüş için.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)