Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Selcuk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 - Pulsar 200 NS - Cbf 1000 FA (2012)
    Alıntı netwera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videonun yedinci dakikasının 24 saniyesinde (7:24' te) Beni solladın (Hyundai Getz) Arkandan yaptığın gereksiz kontralar ile yolda adeta dans ediyordun. Dansına imrenmek yerine kaygı ile baktım. Videonu da baştan sona seyredince de sana haddim olmayarak tavsiyem. Bu son dansın olmasın.
    Lütfen aşağıdaki başlıkları oku, göz gezdir.

http://www.motosiklet.net/forum/onlar-hep-bizimle-birlikteler/
    http://www.motosiklet.net/forum/taziye/
    http://www.motosiklet.net/forum/kaza-raporu/
    Kinaye de olsa doğruluk payı var zaten en az 3 kazalık durum oluştu iyi dilekleriniz ayrıca iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
    Umarım o listelerde benim de adımı görmezsiniz...
    Videodan sonra saçma olacak farkındayım ama benim sürüş tarzım aslında bu değil biraz adrenalin biraz ikarus durumlarıyla beraber böyle bir sonuç ortaya çıktı yoksa durumun baştan sona hata affeden bir tarafı yok ben de farkındayım.
    Hadi selametle...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı Selcuk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kinaye de olsa doğruluk payı var zaten en az 3 kazalık durum oluştu iyi dilekleriniz ayrıca iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
    Videodan sonra saçma olacak farkındayım ama benim sürüş tarzım aslında bu değil biraz adrenalin biraz ikarus durumlarıyla beraber böyle bir sonuç ortaya çıktı yoksa durumun baştan sona hata affeden bir tarafı yok ben de farkındayım.
    Hadi selametle...
    Dostum gereksiz hızlı ve gereksiz dikkatsiz sürmüşsün. Anlıyorum işin yoğunluğu trafik vs. ve sürekli sürüşün bu değil ama 1 kere hata yaptığında. Sadece 1 kere. Ne yazıkki sonrası pamuk...
    abeciMotoru ve Selcuk89 bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Selcuk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi selametle...
    Hızlı sürmeyi aralardan geçmeyi anlarım da, yolda sürekli zigzag çizerek gitmek ne yolda ne de videoyu izlerken keyifli değil. Seni daha usta biri gibi göstermediğine emin olabilirsin.
    Selcuk89 bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Bence çok sakin sürüyosun biraz daha çılgın olabilir insan :D
    enescanatar, ayzek ve Selcuk89 bunu beğendiler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Boş yoldaki slalomların gereksizliğine ben de katılıyorum.
    Ve kendimle kıyasladığımda özellikle iki arabanın yan yana gittiği durumlarda araya girmekten kaçınıyorum.
    Fermuar formunda dizilmişlerse kaçacak alan bulabiliriz ama yan yana hareket eden arabanın arasından geçmek bana zar atmak gibi geliyor.

Paylaşmış olman ayrıca güzel. Tekerin düz bassın : )
    Selcuk89 ve hitit63 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı feti_can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boş yoldaki slalomların gereksizliğine ben de katılıyorum.
    Ve kendimle kıyasladığımda özellikle iki arabanın yan yana gittiği durumlarda araya girmekten kaçınıyorum.
    Fermuar formunda dizilmişlerse kaçacak alan bulabiliriz ama yan yana hareket eden arabanın arasından geçmek bana zar atmak gibi geliyor.

Paylaşmış olman ayrıca güzel. Tekerin düz bassın : )
    Aslında fermuar gibi giden araçlar daha tehlikeli biliyo musun, aralardan geçme tehlike evet ama bi şekilde aralara giriyoruz, yan yana gittiklerinde ise araçlar birbirlerine yaklaşmıyorlar, fermuar düzenindeki araçlar ani sollamalara kalkmak için önüne atlarlar kurtarma şansın çok daha azalır.
    mozgur bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı sagat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam siz ne yaptınız ya, o nasıl bir yakıt tüketimidir araba gibi yakmış resmen.
    Depoyu fulledik hic gaz kesmeden ruzgara karsi tapa gaz geldik hal boyle olunca yakti namussuz
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Alıntı Chem1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.86 boy, 125 kg agırlık :D :D
    Ben de 1.90 109 kg.
    Ben de siyah bir pulsar almayı düşünüyorum ama siyah pulsarın stoklarda olmadığını söylediler. Yeni parti 15 kasımda bgeliyormuş.

Dün motora bindim ancak motor altımda ufak kalıyor gibi sanki. Amortisor 1 cm kadar yükseltilebiliyormuş, gidonda bir aparatla yükseltilebiliyormus.

Pulsarı alırken motorun altında ufak kalabileceğini sele yüksekliği konusunda tereddüte düştün mü? Sırf bu nedenle yüksek seleli yamaha wr 125x yada honda crf 250l almayı düşünmeye başladım.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı MİYAGİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 1.90 109 kg.
    Ben de siyah bir pulsar almayı düşünüyorum ama siyah pulsarın stoklarda olmadığını söylediler. Yeni parti 15 kasımda bgeliyormuş.

Dün motora bindim ancak motor altımda ufak kalıyor gibi sanki. Amortisor 1 cm kadar yükseltilebiliyormuş, gidonda bir aparatla yükseltilebiliyormus.

Pulsarı alırken motorun altında ufak kalabileceğini sele yüksekliği konusunda tereddüte düştün mü? Sırf bu nedenle yüksek seleli yamaha wr 125x yada honda crf 250l almayı düşünmeye başladım.
    O motorların seleleri yüksek olsa da çok dar ve rahatsızdır. Hele CRF'ninki çok kötü...

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motorların seleleri yüksek olsa da çok dar ve rahatsızdır. Hele CRF'ninki çok kötü...
    Benim altımdaki CRF'nin selesi pulsardan daha rahat halbuki. Yanlış motora mı biniyorum acaba? (((:
    abeciMotoru ve SAZMAN bunu beğendiler.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

Motosikleti
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezilerde pulsarların selelerine yörük minderleri koyduklarını biliyoruz, bilinmedik bişey değil hele o tikişler yokmu içim gıcıştı :D artçının halini düşünemiyorum.
    kdiner bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bunlar yüzünden siteye artık girmiyorum çokta fifi diyenler olur at koşturuyorlar aldık kullanıyoruz memnunuz herkesin motoru kendine
    sagat bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezilerde pulsarların selelerine yörük minderleri koyduklarını biliyoruz, bilinmedik bişey değil hele o tikişler yokmu içim gıcıştı :D artçının halini düşünemiyorum.
    istanbuldan mersine giderken silikon yastık koydum yok böyle rahatlık :D artçı olarak bir kez bindim kendi motoruma cidden berbat. o günden sonra kız arkadaşım artçım olduğunda çok sakin kullandım :D birkaç aydır topcase var o yüzden çok sorun olmuyor orda oturmak. en azından geri atmıyor dik oturulabiliyor. sertlik konusunda yine sert ama asıl sorun artçının oturuş pozisyonu ile alakalı.sürücüye sarılamıyor, sarılsa kısa süre sonra beli ağrıyor; arkadan tutamıyor, bi süre sonra kolları yoruyor. asıl mesele oturuş şeklinde yani
    abeciMotoru bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbuldan mersine giderken silikon yastık koydum yok böyle rahatlık :D artçı olarak bir kez bindim kendi motoruma cidden berbat. o günden sonra kız arkadaşım artçım olduğunda çok sakin kullandım :D birkaç aydır topcase var o yüzden çok sorun olmuyor orda oturmak. en azından geri atmıyor dik oturulabiliyor. sertlik konusunda yine sert ama asıl sorun artçının oturuş pozisyonu ile alakalı.sürücüye sarılamıyor, sarılsa kısa süre sonra beli ağrıyor; arkadan tutamıyor, bi süre sonra kolları yoruyor. asıl mesele oturuş şeklinde yani
    Sürücüye sarılmasın zaten ya en sevmediğim şey bütün yük kollara biniyor, ani frende hele sinirleniyorum artık arkadan tutsana şunu diye bağırdığım oluyo :D Çanta demirine tutunması ile çok rahat edebilir aslında

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sürücüye sarılmasın zaten ya en sevmediğim şey bütün yük kollara biniyor, ani frende hele sinirleniyorum artık arkadan tutsana şunu diye bağırdığım oluyo :D Çanta demirine tutunması ile çok rahat edebilir aslında
    çanta yokken arka tutamaklardan tutarken bi süre sonra kolları yoruluyor. mecburen sarılıyor. bu şekilde de beli ağrımaya başlıyor sonra tekrar tutamaklardan tutmaya çalışırken dengemi bozuyor napıyorsun sen orda yav dedirtiyordu bana ama artçı olduktan sonra ağzımı açmadım bir daha :D nihayetinde topcase takınca rahatladı herkes :D

Ben de 1.90 109 kg.

merhabalar,siyah pulsarların 15kasımda geleceği bilgisini hangi bayiden aldınız? ben de siyah istiyorum ama dediğiniz gibi stoklarda kalmamış.bayi ismi paylaşırsanız gidip ayırtayım...

merhabalar, stoklarımızda tüm renkler mevcuttur, mağazamıza bekleriz . iletişim bilgileri : sanayi mah. sultan selim cad. no :5 4.levent/ist
    0212 264-57-98
    ayzek bunu beğendi.

yarın motoru ilk bakıma götürüyorum. haydi hayırlısı

Alıntı kayalarmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar, stoklarımızda tüm renkler mevcuttur, mağazamıza bekleriz . iletişim bilgileri : sanayi mah. sultan selim cad. no :5 4.levent/ist
    0212 264-57-98
    8.290 TL olan kampanyanın devam ettiği söylendi.Sizde de kampanya devam ediyor mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:21 ----------

Son sevkiyat pulsarlarda önceki pulsarlara göre farklılıklar olduğu söyleniyor. Bilgisi olan var mı?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    8.290 TL olan kampanyanın devam ettiği söylendi.Sizde de kampanya devam ediyor mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:21 ----------

Son sevkiyat pulsarlarda önceki pulsarlara göre farklılıklar olduğu söyleniyor. Bilgisi olan var mı?
    200NS yerine NS200 yazıyo kuyruğun iki tarafında, önde deponun iki yanındaki plastiklerde de Naked Sport yazıyo. Başka bi farkı yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)