Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    omerturkoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS
    Alıntı ninja h2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Denesin görsün pulsarı sonra h2 aldırız abisi sen merak etme h2 almak kolay görsün bakalım nasılmış kendi tercihi pulsarı almak vede lafta çok biliyor ama bilki uygulamada hata var yani birşey bildiği yok.
    peki saygıdeger çok bilmiş ninja h2 agabeycim şu foruma kim alıyo böyle boş adamları ya.millete gına getirdiniz artık
    tozluklu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı omerturkoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki saygıdeger çok bilmiş ninja h2 agabeycim şu foruma kim alıyo böyle boş adamları ya.millete gına getirdiniz artık

Benelli Tnt başlığından kovaladılar geldi buraya nedir la bu hakikaten h2yi ipleyen varmı ?
    omerturkoglu ve denizhan_d bunu beğendiler.

Alıntı omerturkoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sevdiğim apache mi yeni satmış biri olarak şunu söylemeliyim ki kesinlikle apache nin yüksek devirlerdeki titreşimi kadar bi titreme sözkonusu değil.Hatta bana pek titriyo gibi de gelmiyo dogruyu söylemek gerekirse.
    Test sürüşünde deneme imkanı bulmuştum banada öyle titriyor gibi gelmedi tabi kalkıp 1-2 km sürmekle bu iş anlaşılmaz birde apache kullanan biri olarak böyle söylemenizde benim için ayrı bir referans.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her devirde titriyo rölantide bile. 8000 devirden sonra baya titreşim var ama o devirde motor hızlı gittiğinden rüzgarla boğuşmaktan titreşime sıra gelmiyo dert etmek için Artçı için durum kötü tabi.
    Sanırım 8000 devirdeki titreşim bizim motorda 6000 devirden sonra başlıyor ve eşit düzeyde öyle anlıyorum bu yorumdan

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    kaşıntı tuttu pcx 150 yi satıp pulsar aldık bakalım hayırlısı. Dün akşam üzeri teslim aldım 2014 model bayiden. pazartesi plaka ruhsat çıkarcaz nasipse.izmir ödemişte 1 adet daha var kırmızı .bayi sahibi yakın dostumdur pm atın indirim yaptırırız

tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    bajaj pulsar da diğer tek silindirli makinelerden daha fazla titreşim yok. Kaldı ki kıyaslanan motorlardan daha fazla devir çeviriyor.
    ismo61 bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ayna yükseltme parçalarını takınca şehiriçi sürüşte aynalar eskisine kıyasla çok iyi oldu. Aynalar yaklaşık 4 santim yükseldi, aynaya bakmak için kafayı çevirmeye pek gerek kalmadı. Maliyeti 10 lira. Sanırım aynaları 150 boyunda mühendislere test ettirmişler, o boyla bu motora nasıl binilir o da ayrı mesele
    tozluklu ve viper17 bunu beğendiler.

Ya peki bu bahsettiginiz sorunlar 2015 model için mi? Ben kadikoy bayiisi ile konustum 2014 de ki cogu hatalar 2015 te duzeltildi dedi. Sizce oyle mi ? Kullanan arkadaslar yazarsa iyi olur

Motosikleti
    honda cbf 150
    Merhaba ben de çok merak ettim doğrusu 2015 modelleer de ne gibi farklılıklar var ne deyişti
    2015 başı ile son gelen partilerde mi bir değişiklik söz konusu
    yeni modeldeki farklıklar var ise bilgili bir arkadaş açıklayıcı bir şekilde yazarsa çok güzel olurdu

Abi insanlari neden yanlis bilgilendiriyosunuz beyler kalibimi basiyorum cbr 250 nekadar tityor ise buda okadar titriyor iddaya gireriz yuregi yeten varsa alsin gelsin eger pulsar da 3de1 i kadar fazla titresim ciksin kontagi birakacam eger altinda cikarsa gelen arkadas birakip gidecek oyle abartiyolarki begenmiyosaniz binmeyin arkadas koyun internete bi alici cikar elbet ben 8 binliraya koydum zamdan once ozaman bile alicilar cikiyodu cok yanlis is yapiyosunuz bu isten okadar cok ekmek yiyen insan varki bu adamlarin hakkina giriyosunuz bu paraya bu motor fazla bile emin olun hayabusa h2 gold winge binen arkadaslar birak bu sayfaya yorum yapmayi onlar yaninda ustasini tasir valla husqavarna gibi bu sayfada zengin adam yok ama zengin degiliz diyede kalles olmanin anlami yok bu arada bilmeyen katrilyoner arkadaslar icin soyluyorum husqavarna debraj ayariniz bozulsa araci ile gelip evinizin onunde bakimini yapip gidiyo bizzat sahidim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:05 ----------

Alıntı Mr.[T] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaşıntı tuttu pcx 150 yi satıp pulsar aldık bakalım hayırlısı. Dün akşam üzeri teslim aldım 2014 model bayiden. pazartesi plaka ruhsat çıkarcaz nasipse.izmir ödemişte 1 adet daha var kırmızı .bayi sahibi yakın dostumdur pm atın indirim yaptırırız
    Pisman olmayacaksin ben cbr 250 gibi en mulayim sorunsuz motoru satip aldim hicde pisman degilim burda yorum yapanlar ac gozlu hakkindan fazlasini isteyen insanlar honda kici kirik motoruna 14 binlira istiyo yamaha daha piyasasi oturmamis motrunu 18 bin e dayiyacak nerdeyse bu adamlar nezaman kiymetini anlarlar biliyomusun pulsarin fiyati 12 binlira olunca bu piyasada hakki budur aslinda
    ismo61, Mr.[T] ve tozluklu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Ya mengü16 kardesim cb125 e vardı bende orda motoru yerden yere vurdun anladık gittim pulsar aldım geldin şimdide bu forumu karıstırıyosun kardesim nası bir insansın sen bukadar kişi memnunken sen şikayetçisin kardesim memnun değilsen satıcaksın kimse iplemiyo seni h2 sende surda kimin agzı varsa konusuyo arkadas bu paraya bukadar köfte kardesim ben motordan memnunum fiyatı belli verdiği performans kalite belli 30 bin lira veripte aldınız ortalığı birbirine katıyosunuz böyle insanları hiç anlamıyorum mengü sen 200 lük cg ne bin kardesim h2 sende kawa na bu forumu karıstırmayın sizden gına geldi

alpknkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    iyi geceler dostlar. malesef bu aksam vida girmesi sonucu arka lastigim pert oldu yanaktanda yarildigi icin tamir edilebilme gibi bi ihtimali kalmadi cok sukur kaza riski yasamadan farkettim. olan daha 1000 km doldurmamis pilot streete oldu. simdi yeni lastik sart pilot street 320 tl. rosso 2 baktim 370 tl. 50 tl fazla verip rosso 2 almaya deger bence ama kafam da soyle bi sorun var on pilot street arka rosso 2 olursa yasabilcegim bi sorun varmi yoksa yone takim lastik gibi mi olur var mi bu sekilde on arka farkli marka model kullanan ?

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    akviran ve umot isimli arkadaşlar. gece saat 12 civarı yazdıklarınıza paralel şeyler yazdım sonra uğraşamam bunlarla deyip geri sildim. 15bin km oldu bir tane gevşeyen vida cıvata yok. nasıl oluyor da bütün pislikler birkaç kişiyi buluyor anlamış değilim. o kadar emin konuşuyorlarki bir de bilmeyen adam inanır. 9,6 lt den daha fazla yakıt almazmış. o andan sonra stop edip çalışmıyormuş motor. daha önceki gün 11 lt benzin aldım buna ne derler acaba. inanmayanlara fotoğraf atacam merak etmesinler bazıları torku titreşimle karıştırıyor. 660 tenere e biner bu titriyor der bilmez ki o tork. titreşim sıfır diyen yok ama abartılan kadar değil be kardeşim insaf biraz.

ismo61 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akviran ve umot isimli arkadaşlar. gece saat 12 civarı yazdıklarınıza paralel şeyler yazdım sonra uğraşamam bunlarla deyip geri sildim. 15bin km oldu bir tane gevşeyen vida cıvata yok. nasıl oluyor da bütün pislikler birkaç kişiyi buluyor anlamış değilim. o kadar emin konuşuyorlarki bir de bilmeyen adam inanır. 9,6 lt den daha fazla yakıt almazmış. o andan sonra stop edip çalışmıyormuş motor. daha önceki gün 11 lt benzin aldım buna ne derler acaba. inanmayanlara fotoğraf atacam merak etmesinler bazıları torku titreşimle karıştırıyor. 660 tenere e biner bu titriyor der bilmez ki o tork. titreşim sıfır diyen yok ama abartılan kadar değil be kardeşim insaf biraz.

http://i.hizliresim.com/mz2Mz1.jpg
    Walla bende dediğin gibi yoruldum artık yazmaktan. Hani binlerce km kullandığımız motosiklet olmassa tamam diycem. Kullanıcısıyım diyipte Pulsarı çinlilerden kalitesiz ve kötü diye damgalayanlar hangi akla hizmet halen kullanmaya devam ediyorlar anlamış değilim. İkinci elde bile zarar ettirmeyen Pulsara kötü diyipte binenin aklından şüphe ederim. Sat kurtul kardeşim. Benim makinede de hafiften bir titreşim var 15/50 yağdan sonra orta devirlerde oda hissedilmez oldu da, hoş yine var diyelim yok bilmem cıvalatar attı yok bilmem 6 litre yakıyor, yok bilmem neyde ney. Walla yolu düşüpte gelen olursa Mardinde gelsin benim Pulsarı kullansın. Halep ordaysa arşında burda.
    ismo61 ve kdiner bunu beğendiler.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Vay arkadaş siz ne kadar bilgili tecrübelisiniz böyle motor o kadar titriyorki somunlar filan gevşiyormuş ilginç. Yani arkadaşlar sakın bu gevşemelerde yol ve diğer faktörleri gözetmeyin hepsi titreşimden oluyor. Beton asfaltta olsa dağ yoluda olsa soun yol değil mtorun kalitesidir. Japon olsa dağ yolunda git yine birşey olmaz değil mi ama gençler? Yapmayın
    sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Valla bir ay kadar önce ilk defa CBR 250R denedim, bayağı bir titriyordu. Kesinlikle Pulsar'dan fazlaydı ama güzel de gidiyordu.
    sheriff87 bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    pulsar'ı cbr ile karşılaştıran motorcular, motorcularımız.
    jemalizm ve dyavol-77 bunu beğendiler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    motordur titrer binmezsin geçer

iluvatarEru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS - VW Golf 1.4 Tsi DSG
    Benim ufak bir sorum olacaktı. Bu sabah benzin ışığı yandı gelirken yaklaşık 10 km sonra benzin aldım. Fullettirdim ve 8 litre benzin alabildi.Daha çok alması gerekmez miydi ?

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı mus6684 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kolay gelsin arkadaşlar. Acaba TVS Apache nin alt sakalı Pulsar a da olur mu?
    30 Temmuz'da yazmıştım bunu. Pulsar ın sosyal medyadaki grubunda bir arkadaş paylaşmış. Onun da affına sığınarak fotoyu paylaşayım dedim

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Ya bazıları sırf bütün motorları kötülemek için var kardesim ben 10000 km doldurdum pulsarla Allah a şükür ne birkere yolda bıraktı nede baska bir arıza kardesim bariz benim gördüğüm tek sıkıntısı motor yüksek viraja giremiyorum belki benden belki motordan kaynaklı birde zincir cok sık bollaşıyor oda sert kullanımdan dolayı yapıyor muhtemelen did zincirle çözülüyor diyorlar kardesim bunlar her motorda yasanabilcek seyler stop etme dediler hiç yaşamadım he bendede bazen rölantide dengesizlik oluyor genede sıkıntı yaratıcak bişey değil bukadar sensörün onun bunun olduğu bir motorda normal şeyler kardesim bu fiyata alıncak baska emsali yok varsa söyleyin bizde alalım su motoru yalandan kötülemekten vazgeçin artık vallahi bıktım şu olur olmadk seyler yazanlardan
    sheriff87 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)