Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Selcuk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 - Pulsar 200 NS - Cbf 1000 FA (2012)
    Sporty uretimi sonlandirildi sadece street var dis mevzu tabi ki onemli fakat buyuk firmalarin ar-ge isine harcadiklari paralar orta ve kucuk olcekteki firmalarin cirolarina esdeger oldugunu dusunecek olursak kanal dis mevzuna takilmamak gerekiyor
    Yagmur altinda ya da karda kuru zemin performansinda surmedigimiz fren mesafelerimi ona gore ayarliyoruz yagmur altinda kaymaz diyemem eski ybr makinasini aldigim gun lastik almaya gittigim icin yagmurda guzel hisler bekleme frenlemede ozellik ile arka tekeri cok rahat kilitliyor.
    Ama kuruda heyseye izin veriyor..
    Zaten motosiklet uzerindeki zamanimiz %90 gunesli havalarda geciyor..(Kuryeler haric)...
    Bana amortisor konusunda yardimci olabilecek biri varsa da duaci olurum kendisine.
    Cok sert arkadas nasil yapalim.)
    Hadi tekeriniz duz basssin selametle...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben 4 mevsim biniyorum motora, ayrıca ankarada yazın bile yağmur yağıyo dün şehrin sokaklarının yarısı sular altındaydı. Lastik hamuru ne kadar kaliteli olursa olsun dişsiz lastiğin suda kızaklamasını önleyemez. Zaten aşırı yumuşak bir lastik de uygun değil çoğu kişiye 5000km'de 300 liralık arka lastiğin bitmesi iyi olmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:56 ----------

Bajaj Discover 125 çanta demiri sipariş ettim bakalım nasıl uyacak motora. Pulsar'ın çanta demiri 135 lira, gerek yok o kadar para vermeye. Elimde baya bi demir stoğu var gıcır gıcır. Keser kaynatır yaparım bişeyler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ayda bir hafta işe motorla gidip gelmeye başladım dur kalk fazla yok 5.500 devirde kaç kuruş yakarız 5.000 devir ile 5.500 devir arasında çok fark olurmu

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayda bir hafta işe motorla gidip gelmeye başladım dur kalk fazla yok 5.500 devirde kaç kuruş yakarız 5.000 devir ile 5.500 devir arasında çok fark olurmu
    5000 devirde 70 yapıyo 5500'de de 80km hız. Yakıtın çok fark edeceğini sanmıyorum. Yolun durumununa göre git.
    Tİme_shİft42 bunu beğendi.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 4 mevsim biniyorum motora, ayrıca ankarada yazın bile yağmur yağıyo dün şehrin sokaklarının yarısı sular altındaydı. Lastik hamuru ne kadar kaliteli olursa olsun dişsiz lastiğin suda kızaklamasını önleyemez. Zaten aşırı yumuşak bir lastik de uygun değil çoğu kişiye 5000km'de 300 liralık arka lastiğin bitmesi iyi olmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:56 ----------

Bajaj Discover 125 çanta demiri sipariş ettim bakalım nasıl uyacak motora. Pulsar'ın çanta demiri 135 lira, gerek yok o kadar para vermeye. Elimde baya bi demir stoğu var gıcır gıcır. Keser kaynatır yaparım bişeyler.
    Ince su caddesi deki sihay posete sarili pulsar seninkimi yoksa

Motosikleti
    Alıntı akviran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ince su caddesi deki siyah posete sarili pulsar seninkimi yoksa
    Garaj motoru benimkisi

Selcuk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 - Pulsar 200 NS - Cbf 1000 FA (2012)
    Haklisin 4 mevsim kullanan ve soguk memlekette yasayanlar icin kullanmamak mantikli olur.
    Lastik gercekten farkediyor herkes ihtiyaclari yasadigi iklimi ve maddi imkanlari dahilinde karar vermesi makul olur.
    Maddi imkani olanlar icin soyleyeyim yagmurda metzelleri daha cok oneriyorlar herkesin aklinda olsun.
    Sawa denilen kuryelerin de cok memnun oldugu bir urun var onu da es gecmeyin.
    Yine yaziyorum amortisorun sert olmasi ile ilgili cozum bulabilen var mi?
    Saglicakla kalin.

aykanege - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 kt
    MERHABALAR ARKADAŞLAR..
    BU FORUMU YAKLASIK 20 GÜNDÜR TAKİP EDİYORUM BÜTÜN YORUMLARI OKUDUM.

BEN DAHA ÖNCE MOTOSİKLET KULLANMADIM. YAKIN ZAMANDA MOTOSİKLET ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

MOTOSİKLET ALMA AMACIM ULAŞIM İÇİN FANTAZİ YAPMAK FALAN DEĞİL HAFTA SONLARI VE TATİLLERİMDE EŞİMLE BERABER GEZMEK .

UZUN YOLCULUKLAR YAPMAK

İNCELEMELERİM SONUNDA BAJAJ PULSAR 200 NS VE MONDİAL RX3 EVO ARASINDA KALDIM.

FİYAT, PERFORMANS VE KULLANIM AMACIMA GÖRE

HANGİSİNİ ALMAMI TAVSİYE EDERSİNİZ.
    TAVSİYELERİNİZİ MERAKLA BEKLİYORUM.

Alıntı aykanege adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERHABALAR ARKADAŞLAR..

BEN DAHA ÖNCE MOTOSİKLET KULLANMADIM. YAKIN ZAMANDA MOTOSİKLET ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

MOTOSİKLET ALMA AMACIM ULAŞIM İÇİN FANTAZİ YAPMAK FALAN DEĞİL HAFTA SONLARI VE TATİLLERİMDE EŞİMLE BERABER GEZMEK .

UZUN YOLCULUKLAR YAPMAK

TAVSİYELERİNİZİ MERAKLA BEKLİYORUM.
    Bende bi mondial var 3 kati para harcadim halada harciyorum mondialdan uzak dur mondial pismanliktir
    ninja h2 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bende bi mondial var 3 kati para harcadim halada harciyorum mondialdan uzak dur mondial pismanliktir
    Gel benim Mondial'e bin farkı gör. 2250 liraya aldım. Harcadığım bütün paralarla 3000 liraya geldi. Şu anda da 210cc 16 beygir canavar gibi motor Hiç döküntü durmuyo gayet temiz motor.

Motosikleti
    mondial 150 kt
    bajaj ise 200 cc 24 beygir benim merak ettiğim mondial 250 cc rx3 evo ve pulsar 200 ns ten hangisi dersiniz mondil 10.600 TL. pulsar ise 8600 tl

Gel benim Mondial'e bin farkı gör. 2250 liraya aldım. Harcadığım bütün paralarla 3000 liraya geldi. Şu anda da 210cc 16 beygir canavar gibi motor Hiç döküntü durmuyo gayet temiz motor.
    Bendekide gidiyo daga tasa vuruyom gitmem demiyo ama 3 gune bi bi yerinden patlak veriyo sasi haric ak sase haric son vidasina kadar degisdi bu gune kadar ama bi yerden sorun cikiyo duzenli binemiyosun

Motosikleti
    Bendekide gidiyo daga tasa vuruyom gitmem demiyo ama 3 gune bi bi yerinden patlak veriyo sasi haric ak sase haric son vidasina kadar degisdi bu gune kadar ama bi yerden sorun cikiyo duzenli binemiyosun
    Benimki hiç sorun çıkarmıyo 500km yola kafam rahat giderim. Ustası benim, farkımız kalitemiz

Alıntı aykanege adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj ise 200 cc 24 beygir benim merak ettiğim mondial 250 cc rx3 evo ve pulsar 200 ns ten hangisi dersiniz mondil 10.600 TL. pulsar ise 8600 tl
    Uzerine alinmada enayalik olur mondiale o parayi vermek

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:35 ----------

Benimki hiç sorun çıkarmıyo 500km yola kafam rahat giderim. Ustası benim, farkımız kalitemiz
    Sen ankaranin neresindesin

Motosikleti
    Sen ankaranin neresindesin
    4.44 motorun ordayım.

Motosikleti
    mondial 150 kt
    ben ikisininde bayilerine gittim gördüm . mondial ban çok kalitesiz geldi özellikle arka ve yan sepetler. pulsar ise daha iyi geldi bana

4.44 motorun ordayım.
    Gecen sene burger king ve kfcden yediysen kesin getirmisimdir israil evlerindemisin

Motosikleti
    mondial 150 kt
    MERHABALAR ARKADAŞLAR.

UZUN YOLCULUKLAR YAPMAK

TAVSİYELERİNİZİ MERAKLA BEKLİYORUM

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Ben de bir Mondial X-Treme Max var (şimdi oğlumun motoru) motorun kralıdır. Biraz güçlü olsa alemde üstüne motor tanımam.
    günelyildiz bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bir Mondial X-Treme Max var (şimdi oğlumun motoru) motorun kralıdır. Biraz güçlü olsa alemde üstüne motor tanımam.
    http://i.hizliresim.com/OZyOBD.jpg
    Pulsar derim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)