Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal lastiklerle ıslak yolda viraj alınabilir mi ? Ben bi kere motor 400km civarındayken köy yolunda yağmura yakalanmıştım, yokuş aşağı virajda hızımı 20'ye kadar düşürmüştüm çok kayıyo sanki.
    Valla dostum alınabilir,alınabilemezde ekşın arıyorsan denersin çekirge misali bir,iki derken bi bakmışsın cumburlop aramızdaki bazı farklar ben kışın kullandığım için biliyorum ve fantazi aramaya gerek yok demiştim sayfalar önce ön lastik ufacık kayma yapmadı ama arka hemen kayıyor ıslakta camurlu yolu bahsetmıyorum bile ben motoru aldım kullandım normal frenlemeler falan ohh lastıklere kotu dıyorlarmıs baya iş yapar dedim sonra yagmurlu bi güne denk geldım önume minubus atladı frene bastım yok resmen dokunuyon kayıyor zor bela arka ata,ata durdum sonra ertesi günü lastık aldım zaten şimdi havalar sıccak lastık o vermiş olduğu iyi hissiyatını fazlasıyla verir ama kışın kayıp düştüğüzde oluşacak hasar lastikten çok daha fazla olacaktır
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Frenlemeyi abartırsan ön teker dahil kuruda bile kayıyo Ama şehiriçi gereksiz hızlı sürdüğümde karşılaştım bununla anca, o zaman da ön freni pompalayarak durabiliyosun kısa sürede. Tecrübeli olduğumdan tekerleri kilitlesem bile savrulmuyorum. Fiyatlar iyiymiş cidden, alayım elimde bulunsun. Pirelli Rosso 2 gibi çok yumuşak bir lastik de istemiyorum hemen bitmesin. Islak viraja girince yoldan atmayacak kalitede olsun yeter.

Motosikleti
    Frenlemeyi abartırsan ön teker dahil kuruda bile kayıyo Ama şehiriçi gereksiz hızlı sürdüğümde karşılaştım bununla anca, o zaman da ön freni pompalayarak durabiliyosun kısa sürede. Tecrübeli olduğumdan tekerleri kilitlesem bile savrulmuyorum. Fiyatlar iyiymiş cidden, alayım elimde bulunsun. Pirelli Rosso 2 gibi çok yumuşak bir lastik de istemiyorum hemen bitmesin. Islak viraja girince yoldan atmayacak kalitede olsun yeter.
    ozaman bridgestone batlax diyorum taş gibi lastik biraz geç ısınır onun dışında su kanalları gayet başarılı ama ıslak zeminde yarışcılar gibi dalmayacaksın viraja

Motosikleti
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozaman bridgestone batlax diyorum taş gibi lastik biraz geç ısınır onun dışında su kanalları gayet başarılı ama ıslak zeminde yarışcılar gibi dalmayacaksın viraja
    Metzeler'den daha pahalı o lastik. Aynı işi görecekse gerek yok pahalısını almaya.

Motosikleti
    Metzeler'den daha pahalı o lastik. Aynı işi görecekse gerek yok pahalısını almaya.
    ben 414 tl ye ücretsiz kargo 1 yıl yol desteğıyle almıstım suanda ikisi 500 tl ye ücretsiz kargo ve 1 yıl yol desteğiyle geliyor
    https://www.lastikal.com.tr/urun_goster.aspx?uid=5414

Motosikleti
    ben 414 tl ye ücretsiz kargo 1 yıl yol desteğıyle almıstım suanda ikisi 500 tl ye ücretsiz kargo ve 1 yıl yol desteğiyle geliyor
    https://www.lastikal.com.tr/urun_goster.aspx?uid=5414
    Onu da değerlendirmek lazım tabi. Yol yardımı da iyiymiş ama Pulsar'a ne kadar gerekli tartışılır Yabancı sitelerdeki yorumları okuyup karar vericem hangisini alacağıma.

Motosikleti
    SUPERLİGHT 200
    arkadaşlar ben ne yaptıysam tek teker yapamadım bu motorda bana nasıl yapıcağımı biri anlata bilirmi acaba?

Motosikleti
    Onu da değerlendirmek lazım tabi. Yol yardımı da iyiymiş ama Pulsar'a ne kadar gerekli tartışılır Yabancı sitelerdeki yorumları okuyup karar vericem hangisini alacağıma.
    yol yardımı öyle hafife alma yarın öburgun yolda kalırsın çekıcı gerekır colgate tarıfesı uygularlar batlax ı bızım formda yerden yere vuruyorlar ama yurt dısında baya yorumlar ıyı

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    yol yardımı öyle hafife alma yarın öburgun yolda kalırsın çekıcı gerekır colgate tarıfesı uygularlar batlax ı bızım formda yerden yere vuruyorlar ama yurt dısında baya yorumlar ıyı
    Takipteyim )
    ayzek bunu beğendi.
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

Alıntı ismo61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma ayagımda baglarda bıraz sakatlık var motorda parkta, yanına gıdıp bakma ımkanım olmadı, soz aksam saat sekız gıbı paylaşacagım. moto lastık alda kargo dahıl fıyatı 507 tl suanda
    Bana 20 lira kargi ekliyo takim olarak aldim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:38 ----------

Alıntı ustaakcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben ne yaptıysam tek teker yapamadım bu motorda bana nasıl yapıcağımı biri anlata bilirmi acaba?
    Orjinal lastikleri ile stopi kaldiriyorum arkayi ama tek teker bende yapamadim

Motosikleti
    Honda cbr 650f
    Alıntı akviran adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:38 ----------

Ben gecen ay Takımını kargo dahil 480 tl ye gecen hafta arkadasa bır takım aldım 507 tl den sırf doların yuzune zam yedi. Özellekle yaz kış ve satabilize yolda kullandıgım ıcın metzeler aldım kanallı oldugundan dolayı her turlu yolda daha ıyı yol tutuş saglıyacagını duşunuyorum. Irc lastık mecburıyetten takmıştım orjınallerden daha cok got kaydırma yapıyordu metzeler ıse ısındıgında sımdıye kadar kaydırma fılan olmadı korkarak gırdıgım vırajlara cok daha rahat gırıyorum.

Alıntı ismo61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben gecen ay Takımını kargo dahil 480 tl ye gecen hafta arkadasa bır takım aldım 507 tl den sırf doların yuzune zam yedi. Özellekle yaz kış ve satabilize yolda kullandıgım ıcın metzeler aldım kanallı oldugundan dolayı her turlu yolda daha ıyı yol tutuş saglıyacagını duşunuyorum. Irc lastık mecburıyetten takmıştım orjınallerden daha cok got kaydırma yapıyordu metzeler ıse ısındıgında sımdıye kadar kaydırma fılan olmadı korkarak gırdıgım vırajlara cok daha rahat gırıyorum.
    Banada 507 lira fiyat cikiyo ama 20 lira kargo ekliyo acaba kampayali kisim mi var

Motosikleti
    SUPERLİGHT 200

BU YAPANLAR NASIL YAPIYOR ÇOK SİNİR OLDUM

Onu ben beceremiyorum yoksa kaldiriyorum ama deva edip gidemiyorum lastik alinca cozecem o olayida 10 km fln hizla giderken gazi dipleyip depraji birak kalkiyo bi anda guclu motor diye az verince kalkmiyo onu agir oldugu icin

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Uzun cam kullanan varmı kayalar motorda satılan camdan ? Rüzgarı kaska gönderirmi sizce

Motosikleti
    SUPERLİGHT 200
    Onu ben beceremiyorum yoksa kaldiriyorum ama deva edip gidemiyorum lastik alinca cozecem o olayida 10 km fln hizla giderken gazi dipleyip depraji birak kalkiyo bi anda guclu motor diye az verince kalkmiyo onu agir oldugu icin
    denedim ya her türlü yolu ama kaldıramadım bir türlü 0 olduğu için debriaj ayarında mı bir problem var acaba

Motosikleti
    arka dişliyi buyultursen tekere çok kolay gelır ve zincir gergin olmalı stuncuların hep dişlileri buyuktur
    ismo61 bunu beğendi.

Motosikleti
    Adamlar 7-8 beygirlik Cg 100 ile tek teker yapıyo siz 24 beygirlik Pulsar ile teker yapamıyosunuz ayıp

denedim ya her türlü yolu ama kaldıramadım bir türlü 0 olduğu için debriaj ayarında mı bir problem var acaba
    Ben bi ara nasil teker yapilamaz diye cekiyimde koyuyum video

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:53 ----------

Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun cam kullanan varmı kayalar motorda satılan camdan ? Rüzgarı kaska gönderirmi sizce
    Benimkinde var cami soktum bi ara geri taktim camsiz surulmuyo baya ruzgar kesiyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:56 ----------

Adamlar 7-8 beygirlik Cg 100 ile tek teker yapıyo siz 24 beygirlik Pulsar ile teker yapamıyosunuz ayıp
    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...730c7211f82795
    Ama soyle bi ayrinti var cgnin onu hafif bendede var bu agk 125 onunla kaldiriyom ama pulsarda farkli bi olay var madem sen iyisin kaldir videosunu atda ibret olsun

Motosikleti
    Ama soyle bi ayrinti var cgnin onu hafif bendede var bu agk 125 onunla kaldiriyom ama pulsarda farkli bi olay var madem sen iyisin kaldir videosunu atda ibret olsun
    Evet önü hafif, benim 210cc'lik çinli Cg kadar hafif olmamasına rağmen yolcu selesine oturup 1. viteste gazı köklediğin anda tekere geliyo. Debriyajla uğraşmaya gerek yok. Çok deneyemedim ankaranın yolları ön takımı zaten laçkalaştırdı, bide teker yaparken dağıtmak istemiyorum ön takımı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)