Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hedef : Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı .BAY-MOTO. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memnuniyetinizden ve dile getirmenizden dolayı çok teşekkürler Okan Bey. En kısa zamanda umarım sizi de Pulsar sahibi yapabiliriz. Görüşmek dileğiyle.

Teşekkür ederim. Umarım en yakın zamanda gelmek istiyorum. Ortaköyde oturuyorum ama kısmet olursa gelip sizden alıcam İyi Günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    byturuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 NS
    öncelikle memnuniyetimi dile getirmek istiyorum yaptığım en mantıklı kararlardan bir tanesi oldu diyebilirim.. yanlız fikri olan varsa bir sorum olacak motoruma orta sehpa demirini nerde bulabilirim yada buna alternatif olacak bi fikri olan varsa cvbınızı bekliyorum

Değerli arkadaşlar;

Her ne kadar Pulsar 200 NS modelimizde yakıt perfomansının direk öne çıkarılmasını çok doğru görmemekle beraber yorumlardan görüldüğü kadarı ile merak ediliyor. Aslında yakıtın bu kadar pahalı olduğu ülkemizde merak edilmesinin son derece normal olduğunun farkındayız.

Adana Seyhan Bayimiz AKIN MOTOR tarafından yapılan testte 90 km sabit hız ile 6 nci viteste 98 km de 1,80 lt yakıt sarfiyatı gerçekleşmiştir. Elbette bu ürün ile 90 km/h testinin bir şey ifade etmediği söylenebilir. Ama bir fikir vermesi açısından önemli. 97 oktan benzin fiyatı bugün itibari ile 4,94 tl/lt olduğu varsayıldığında 1 km ile 9,08 kuruş gibi bu segmente göre çok iyi bir rakam var.Diğer bir ifade ile 1 lt. ile 54,4 km. yol kat etmek.

Bunlar takdir edersiniz ki noter huzurunda yapılan resmi testler değildir. Fakat emin olabilirsiniz ki bu işte ehil arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Ancak her halukarda 3 buji, 4 valf ve enjeksiyon farkı kendini gösteriyor. Özellikle daha önce arz ettiğim 23,52 ps ile 145 kg. ağırlık arasındaki 0,16 oran da yakıt tasarrufu sağlaması açısından iddialı bir rakam.Yorumlarda

Saygılarımla...
    hector15 ve gelebek bunu beğendiler.

ayhanakbuga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR125
    Ekrem Bey; Erzincan'dan 1 adet siyah pulsar satın almak istiyorum. Erzincan'da bayi açılacaksa Temmuz ayına kadar bekleyebilirim.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar;

Her ne kadar Pulsar 200 NS modelimizde yakıt perfomansının direk öne çıkarılmasını çok doğru görmemekle beraber yorumlardan görüldüğü kadarı ile merak ediliyor. Aslında yakıtın bu kadar pahalı olduğu ülkemizde merak edilmesinin son derece normal olduğunun farkındayız.

Adana Seyhan Bayimiz AKIN MOTOR tarafından yapılan testte 90 km sabit hız ile 6 nci viteste 98 km de 1,80 lt yakıt sarfiyatı gerçekleşmiştir. Elbette bu ürün ile 90 km/h testinin bir şey ifade etmediği söylenebilir. Ama bir fikir vermesi açısından önemli. 97 oktan benzin fiyatı bugün itibari ile 4,94 tl/lt olduğu varsayıldığında 1 km ile 9,08 kuruş gibi bu segmente göre çok iyi bir rakam var.Diğer bir ifade ile 1 lt. ile 54,4 km. yol kat etmek.

Bunlar takdir edersiniz ki noter huzurunda yapılan resmi testler değildir. Fakat emin olabilirsiniz ki bu işte ehil arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Ancak her halukarda 3 buji, 4 valf ve enjeksiyon farkı kendini gösteriyor. Özellikle daha önce arz ettiğim 23,52 ps ile 145 kg. ağırlık arasındaki 0,16 oran da yakıt tasarrufu sağlaması açısından iddialı bir rakam.Yorumlarda

Saygılarımla...
    Gösterge tek dişteydi 20 tl lik (4 lt ) yakıt aldım. Tek diş düştü. Son dişe düştüğünde yapılan yola bakarım. bir kaç defa ölçünce cevap yazarım bende

90km/h ile 100 km de 2 lt yakması demek cbr250 den 0,7 lt az yakması demek. cbr 90 km ortalama ile 100 km de 2.7 lt yakmıştı.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    Hyosung GV 650 Haojue 150-9 Mz 301
    Değerli arkadaşlar;

Saygılarımla...
    Bu değerler 125 cc lik bir motordan daha düşük gerçekten de bu kadar az yakıyor mu başka ölçen var mı acaba.
    Kuryeler bu motora binsin o zaman

Merhabalar arkadaşınız manavgat bayisiymiş. Acaba arkadaşınızın dükkanı alanya da mı manavgatta mı? Vadeli ödeme konusunda yardımcı olabilirmisiniz? Manavgattan alacak arkadaşlar olursa aracı olmuş oluruz. Teşekkürler.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    valla 18 kurustan asaa yaktıramadım ama bu hıza gore yıne de kabulum
    meki 60, arslan26, GP500-1st ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    www.erkakurye.com

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    alır almaz depoyu fullemiştim ve bugün tam 100 km yi devirdim ve tekrar fulledim.
    sonuç ; 12 tl lik benzin aldı yani km ye 12 kuruş..
    hep şehir içi kullanım bu arada ama 7000 devir geçilmedi
    90 km sabit hızda Ekrem bey in verdiği yakıt oranına ulaşmak mümkün bence gerçekten yakmıyo kokluyo
    gelebek bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200 enes :)
    Ek camurlugu sokmussunuz boyle daha sportif , bide cikartmalari sokmek kolay mi , harika olmus boyle yaw
    Rebel-punto abi sende sok boyle yap bnce ,bastan bi daha foto isteriz ama

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Maşallah siyah renkli pulsar zımba gibiymiş hayırlısı olsun .

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Değerli arkadaşlar;

Saygılarımla...

Anlam ifade etmiyor mu?

En önemli testi yapmışsınız farkında değilsiniz.Dünyada neredeyse tüm otoyol araçlarının tüketim testi uzun yol için 90 km s ile yapılır,motorun performansı mükemmelmiş.

Benim merak ettiğim bir konu var.

2 silindir ER6f kawasakinin bajaj a ürettirdiği bir motor.Bunda da tüketim komik derecede az 600 lük segmente göre.2 silindir bir 650 lik de olsa 3.5-4 litreler yakalanabilen rakamlar.Acaba Bajaj ın bir parmağı mı var diye düşündüm bugün.Cevap bulamadım.Üretim onlarda sonuçta.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    arkadaşlar ekrem beyin dediği doğrdur adanada ki pulsar sahibi bir abimiz test etti motoru verilen değerler doğrudur ben kendi değerlerimi verecek olursam şehir içi ortalama yakıt karışık kullanımda 2.7 eğer sakin kullanırsanız yani 6000 deviri geçmeden kullanılırsa 2,3 lere kadar düşüyor agresif kullanım ise tam gaz 3,5 ila 4 arası yakıyorr gayet güzel değerlerr

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    Alıntı fischmann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşınız manavgat bayisiymiş. Acaba arkadaşınızın dükkanı alanya da mı manavgatta mı? Vadeli ödeme konusunda yardımcı olabilirmisiniz? Manavgattan alacak arkadaşlar olursa aracı olmuş oluruz. Teşekkürler.
    manavgat-alanya-anamur bayisi, manavgat, alanya ve 2 beldesi ile anamur olmak üzere 5 dükkanı var. her türlü yardımcı olurum. benimle iletişim kurarsanız ben ararım vaya alanyaya gelme durumu olursa yüz yüze pazarlık ederiz.
    BAJAJ DİSCOVER 125 MT - HONDA SPACY ALPHA

Motosikleti
    Pulsar 200 Ns
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Performans egzoz mu var motorunda ...Buradan öyle gözüküyor çünkü ... Motora ufak dokunuşlarla güzel bir görüntü kazandırmıssınız elinize sağlık kazasız belasız binersiniz insallah ;)

DoğanKartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Bizim arkadaş hemen hız denemesi yapmış: http://www.forumbajaj.com/bajaj-pulsar-200-ns/7-pulsar-200-ns-hiz-denemesi-bajaj-pulsar-200-top-speed.html

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı DoğanKartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim arkadaş hemen hız denemesi yapmış: http://www.forumbajaj.com/bajaj-pulsar-200-ns/7-pulsar-200-ns-hiz-denemesi-bajaj-pulsar-200-top-speed.html
    Vidoda bi ara 140 gördüm sanki...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harbiden hızlı adammışın hocam ne ara performans egzoz taktırdın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

Alıntı DoğanKartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türk değil herhalde motosiklet sarıda.

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Arkadaşlar bende bugün itibari ile beyaz pulsarı aldım . haftaya çarşamba motor adanada olacak ancak söylemek istediğim en önemli şey bu motoru almak isteyen merak eden araştıran arkadaşlar mutlaka gidip görerek degerlendirsinler çünkü motor resimlerde göründügünden çok daha heybetli ve güzel .

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende bugün itibari ile beyaz pulsarı aldım . haftaya çarşamba motor adanada olacak ancak söylemek istediğim en önemli şey bu motoru almak isteyen merak eden araştıran arkadaşlar mutlaka gidip görerek degerlendirsinler çünkü motor resimlerde göründügünden çok daha heybetli ve güzel .
    hayırlı olsun kardeş motorun iyi tercih :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)