Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104504 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı Engin1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısıyla bugün siparisini verdim ilk parti gelenlerden alicam insAllah pisman olmam ��
    2 hafta önce kapora gönderdim. 2 nci partiye 15 mayısta gelecekmiş benimki ;(
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Daha kaporayi vermedim bu aksam is cikisi verecegim ama bayideki adami az cok taniyorum cok israr ettim kirmadi sagolsun bi aksilik cikmazsa tabiki 2 mayista geliyormus islemler falan 4 5 mayis gibi teslim alicam insAllah

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    arkadaşlar herkese şimdiden hayırlı olsun diliyorum..

Resimlerle beraber ilk izlenimlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Ekrem Bey'e bir iki sorum olacak benim de

Bu motosiklerin sarı renginin gelme ihtimali var mıdır? 5 yaşındaki kızım motosikletle ilk tanıştığından itibaren benden sarı motosiklet almamı istiyor ve kız babası olan var mı bilemem aranızda ama ben kızımı kıramıyorum (Güzel bir sarı motosiklet bulamazsam zaten kendi motosikletimi plasti dip ile folyo kaplatıcam)

İkinci soru ise fabrikadaki test sürüşü için önceden nasıl ve nereden randevu alınıyor?
    meki 60 bunu beğendi.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Sayın Ekrem Bey, ben Bursa motocros şukla motordan 1 ay önce ilk partide alacağım diye kapora verip sözleşme imzaladım, şimdi ilk partide alamama gibi bir ihtimalimmi var diyorsunuz anlayamadım tam olarak bir açıklık getirirmisiniz.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    pulsarın almayı düşündüğüm diğer motor olan wolf e göre olan fiyat avantajı çok aklımı çeliyor. ancak 2 sinide henüz kullanmadım ve biri hala gelmedi bile. hal böyle olunca kafam çok karışıyor.

Değerli arkadaşlar;

Sarı rengimiz olmayacak. Daha sonraları için bir yorum yapmak yanlış olur.
    Fabrikada test sürüş imkanı sağlıyoruz. Ancak belirli bir grup olursa memnun oluruz. Asgari 5 kişi olması yeterli olur. Takdir edersiniz ki ekipman hazırlığı yapılıyor,

Değerli Felis Leo;

İlk parti dağıtımı kısıtlı olduğu için bayimiz nasıl bir öncelik vermiştir, bilemiyorum. Kendisi ile görüşmeniz gerekiyor. Ancak 15 mayıs gibi yapacağımız sevkiyatta büyük bir rahatlama sağlayacağız.

Saygılarımla...
    Adem Balkan bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    ilk partiden bi tane vericeklerse direk alayım, yoksa wolf alacam :D
    ake bunu beğendi.

Ekrem bey merhaba
    Şimdi ilk parti için kapora verdiğim bayi olan yeşilyurt ile görüştüm.Bana verilen bilgi ise dün tüm bayilere ilk partiden sadece 1 adet geleceğini hakkında mail atılmış.ilk kapora veren arkadaşların hepsi ilk parti(80adet)için verdi.Bayi siparişleride uzun süredir belliydi sizce bu karar değişikliği için zaman biraz geç değil mi? Bu durumda hem bayiler hemde ben gibi merakla bekleyip kapora veren ilk arkadaşlar mağdur durumda kalıyor.

sedat0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 150
    ne zamı kardeşim fuarda adamalr fiyat için doların çıktığını öne sürüyorlardı pekala düşüşte dolar neden fiyatı düşmüyor veya yerinde kalmıyor aksine zam diyorlar baktılarki sipariş tuttu çoğalınca işi fırsata bindiriyorlar.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bizde arkadaşıma alırken bi kaç soru sordum,biraz üstlerine gittim,siz motordan anlıyorsunuz galiba dedideler ve yanımdan uzaklaştılar,anlamayanamı satmaya çalışıyolar anlamadım.Sonuçta para verip karşılığında bir ürün alacağız,kaçamak cevaplarvereceğine ve bilgi sahibi değilsende öğrenmen gerekir.Test motoru bırakılcak denmişti sanki,belkide ben yanlış hatırlıyorum ama yok.Boxer,discover,pulsar zaten yok.Servisler yine kanuni servisleri,eğitimle bişeyler değişmişse zamanla onuda göreceğiz.Akü fiyatı sormuştum servise dükkânın içine girip öyle sorucan dedi Dükkanın dışındanda sorduğum birinden cevap alabiliyorum çok şükür.
    Ayrıca en önemli konulardan biri,muhakkak bayilerin hepsine ayrı ayrı tembihlenmeli.Discovere 1 litre ile 100 km gidiyor diyorlar,Hatta 116 dediler de ben yuvarladım.İnsaf.Bayilerin ve servislerin Artık yalan dolanı bırakıp ta neyse onu söylemeleri dileği ile.
    agrasiwe bunu beğendi.

Değerli turkish39;

1. Geçtiğimiz hafta sonu discover 1200 km test sürüşü yapıldı. Forumda ayrı bir konu başlığı altında detaylı olarak açıklandı. Halen okunuyor. Birinci ağızdan tüm sürat ve koşullarda yakıt tüketimi açıklandı. Kurye olarak kullanan arkadaşların açıklamaları geldi. Telefon numaraları verildi. İsteyen arkadaşım detaylı bilgi alabilir denildi. Şimdi diyorsunuz ki 1 lt. ile 116 km gidiyor deniliyormuş? Kim demiş acaba?

2. Servis konusunda ne kadar önem verdiğimizi arz ettim. BAJAJ tarafından tüm servislerimize kapsamlı servis eğitimleri verildiğini söyledim. Dün bu forumda "garip" rumuzlu arkadaşım sizin ikamet ettiğiniz yerdeki bajaj servisinde discover ürününe ilk bakımda yapılan işlemleri detaylı anlattı. Memnuniyetini çok güzel ifade etmiş. Ama siz inanmadınız.

Ben bu kadar açık olarak bildiklerimi paylaşıyorum, birici ağızdan net bilgi vermey çalışıyorum. Ön yargıları yıkmak atomu parçalamaktan zormuş Turkish39 kardeşim, ne yapabilirim? Sizin olumsuz tavırlarınız bizi yıldırmıyor, bilakis...

Allah'a şükür merak etmeyin BAJAJ da çok iyi gidiyor. Pulsar da Allah'a şükür hafta sonu yollarda. İnşallah bu ürünün yorumlarını da sizlerle paylaşacağız.

Selamlarımı sunuyorum, genç motorcumuzun da gözlerinden öpüyorum...
    Adem Balkan, Yurdukoru ve gurblood bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk partiden bi tane vericeklerse direk alayım, yoksa wolf alacam :D
    Yav ilk partiden olmazsa 2. 3. partiden olsun. Mayıs ayı içinde 4 parti gelecekmiş nasılsa.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Ben ilk partide alamazsam bundada bir hayır varmış der daha fazla bekleyemeyeceğim için kaporayı geri alıp sıfır SYM Wolf alacağım bakalım nasip kısmet, çünki bayi bana ilk parti dedi bende ona göre bekledim .
    ake bunu beğendi.

Bayinin ilk partiden çekeceği sayı belli olması lazım ki konuştuğum tüm bayilerde ilk partiden çekeceği sayı ile alırım yada alamayız muhabeti oldu .Hatta kaç tane hangi renk geleceği dahi belliydi bende ona göre kaporayı verip siparişi onayladım fakat motorların geldiği hafta her bayiye bir tane gidecek diye bir değişiklik yapılmasını büyük bir ayıp olarak görürüm.Baştan nasıl karar verildi ise o şekilde devam edilmesi lazım nasıl olsa 10 gün sonra 2.parti gelecek diye bir düşünceyi profesyonel bir yaklaşım olarak görmüyorum.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Motosikletler bayilere gelmis.az once gittim umraniye bayisinde beyaz renkli olani vardi.gormek isteyen veya almak isteyenler varsa gidip baksin.pulsar eti budu yerinde bir motor.ben siyahini bekliyorum.
    Pashapache bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletler bayilere gelmis.az once gittim umraniye bayisinde beyaz renkli olani vardi.gormek isteyen veya almak isteyenler varsa gidip baksin.pulsar eti budu yerinde bir motor.ben siyahini bekliyorum.
    hocam resimleseydiniz keşke
    birGarip..

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam resimleseydiniz keşke
    Hocam bildigimiz pulsar iste.resim icin, gormediyseniz baska bir konuda fotograflari vardi benimle, onu paylasayim.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3283046
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar Mecidiyeköy Motoser motoya gelmiş bugün bakmaya gittim. Resimler ;)

Garip ve Adem Balkan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Eeee.... Ekrem Bey orta sehpa standart üstünde demişti. Ben mi göremiyorum

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104504 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)