Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı onurgunez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba onur ben istanbuldan katılıyorum aranıza daha öncede yazmıştım 5 haziranda siyah bir pulsar sahibi olacağım allah kısmet ederse motoru teslim almadan ehliyete yazıldım ve ay başı sınava gireceğim kursun tüm ödemelerini yaptım ve hazır motoru teslim almama 15 gün var iken ekipmanları almak istedim ancak inanın hala şoktayım çünkü ; 1300 tl ye tüm ekipmanları hallederim diye düşünmüştüm ancak gel gelelim magazaya girdiğimde hesap tutmadı tam 2800 tl ödeme yapıp ayrıldım mağazadan özellikle kask konusunda aklımda lazer in fiber modeli vardı 600 tl civarı ancak mağazada fikrim değişti bir anda kask a 3 katı para ödedim ve akşam üstü sürekli kafamda tilkiler dolanmaya başladı resmen gerek varmıydı bu kadar para ödemeye dogru bir tercihmi yaptım diye sonucta yüksek bir bütce gitti :( aldğım ekipmanlar ise şu şekilde;

SHOEI NXR MYSTIFY TC-1 KASK = 1.700 tl

REVIT EXCALIBUR MONT GRI = 750 tl

REVIT STRIKER ELDIVEN SIYAH = 190 tl

ZANDONA 3260 MAFSALLI DIZLIK = 170 tl

ilk motor tecrübem olacak bütcemi pulsar ve bu saydığım ekipmanlarla tükettim diyebilirim 500 tl kadar param kaldı ve bununlada honda nın eğitim merkezine gitmeyi düşünüyorum sizce gitmem yararlı olurmu ?? toplasam 2 saat motor tecrübem var çünkü.. tecrübelerinize cok güveniyorum sizce yanlış bir yolmu izledim ?? sanırım bu motor olayını gözümde çok büyütüyorum ama inanın sorun yaşamamak adına uğraştım bu kadar görüşlerinizi paylaşırsanız cok sevinirim teşekkürler..

arkadasim kask konusunda aklina zerre kurt dusmesin, otomobil dunyasinin rolls roys, bentley neyse kask dunyasindada shoei odur. kazasiz belasiz surusler dilegi ile.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün akşam 2 apache 1 pulsar İstanbul bursa yaptık.Toplamda 450 km yol yaptık.Pulsar gerçekten çok güzel ve çok keyifli bir motor gaz tepkimeleri mükemmel virajı süper.Tek eksik yanı koltuğu sanki kartona oturuyorsun
    http://i.hizliresim.com/59y0Dz.jpg
    http://i.hizliresim.com/djBrln.jpg
    http://i.hizliresim.com/kr6QDr.jpg
    http://i.hizliresim.com/kr6Qzv.jpg
    Oturma yerim ağriyo hala koltuga acil bi cözum uretmk gerek 😆😆

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Engin1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oturma yerim ağriyo hala koltuga acil bi cözum uretmk gerek ����

sadece fikir versin diye soyluyorum amerikada bir cok secenek var bu sorun icin.

bu web sayfasina bakmanizi tavsiye ederim fikir edinmeniz icin.http://www.day-long.com/gallery_Sports_Bikes.html

byturuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 NS
    arkadaşlar orta sehpa demiri tedariğini nasıl sağlayabiliriz yada buna alternatif olaraktan bi fikri olan??

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne titreşimmiş be arkadaş.
    Motosiklet tecrübem CB125E'den ibaret. 2 seneden fazla süredir tepesindeyim. Titreşim titreşim diye yaygara kopartıldı. Evet var ama bir kere lanet olsun bu ne böyle demedim. Hele ki şehir içi kullanımlarda aklınıza bile gelmiyor.
    Zaten denilen o ki, tek silindir motorların hepsi titriyor.

Merak ettiğim husus, CB125E kullanıcısı bir arkadaş pulsar denedi mi acaba? Aradaki karşılaştırmayı merak ediyorum titreşim açısından.
    Aynı CB125E ve Ace kadar işte...
    reverse bunu beğendi.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı CB125E ve Ace kadar işte...
    O zaman benim açımdan titreşim meselesi kafaya takılacak bir şey değil.
    Teşekkür ederim.

cevabın için teşekkürler, Sym Golf'ün görüntüsü güzel ama, titreşim sorunu varmış, 250 cc. yorumlarında, altın elbiseli adam videosunda öyle diyorlar. Aslında sorun ekonomik cbr 250 nin fiyat farkı, görünüş, kullanım ve özellikleri ile değer mi?, değmez mi? Birazdan çıkıp canlı, canlı görmeye çalışacağım.

honda http://i.hizliresim.com/27aDEL.png pulsar http://i.hizliresim.com/gl67X0.png

işin gerçeği Honda'nın Markasına ve görüntüsüne bu fark verilir mi, verilmez mi?

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    che guevara hocam birisi ss diğeri naked yani farklı tarzlar honda 2014 ile güzel kasa yapmış ama tabi aradaki 5500 tl verilirmi benim şahsi fikrim ben vermem cbr 250 kullandım ve almayı düşündüğüm bir motorduki test ettikden sonra zaten pulsarda karar kıldım şu açıdan düşündüğüm az yaksın iyi gitsin yönünde ,idi direk cbr 250 ye yönlendim ama kesinlikle bana göre bir motor olmadığını sürdükden sonra anladım .. yani kararı siz vericeksiniz eğer ss tarzı bişi arıyosanız ve bütçeniz uygun ise cbr yok daha az yaksın iyi gitsin biraz daha rahat olsun derseniz pulsar derim ben tabiki bu benim fikrim son karar herşeye rağmen sizindir şimdiden hayırlı olsunn ..

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    bende mavi pulsarın resimlerini atmayı başarırsam sizlerle paylaşacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:23 ----------

Bugün plakasız bi 50 km kadar sürdüm gerçekten çok beğendim bu aceminin tavsiyesini dikkate alırsanız herkese tavsiye ederim
    Yurdukoru, centil40, JAWA 15 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Arkadaşlar Pulsarın sert koltuğundan şikayetçi olanlar alternatif çözüm olarak Airhawk ürünü kullanarak seleyi rahat hale getirebilirsiniz http://www.motomaxonlineshop.com/air...ruiser-pmu2215

Bende eğer pulsar alırsam selenin sertliğine böyle bir ürün alarak çözüm bulacağım

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı che guevara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda http://i.hizliresim.com/27aDEL.png pulsar http://i.hizliresim.com/gl67X0.png

işin gerçeği Honda'nın Markasına ve görüntüsüne bu fark verilir mi, verilmez mi?
    Pulsar daha güzel duruyor bence
    #sürenadam

Motosikleti
    :(
    ben fotoları neden atamıyorum olmuyo birtürlü anlamadım

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar daha güzel duruyor bence
    acaba haklı mısın? Honda'nın kırmızısı göz alıyor ama pulsar'da da; naked, enduro gibi bir başka hava var

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Alıntı pulsarns200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    che guevara hocam birisi ss diğeri naked yani farklı tarzlar honda 2014 ile güzel kasa yapmış ama tabi aradaki 5500 tl verilirmi benim şahsi fikrim ben vermem cbr 250 kullandım ve almayı düşündüğüm bir motorduki test ettikden sonra zaten pulsarda karar kıldım şu açıdan düşündüğüm az yaksın iyi gitsin yönünde ,idi direk cbr 250 ye yönlendim ama kesinlikle bana göre bir motor olmadığını sürdükden sonra anladım .. yani kararı siz vericeksiniz eğer ss tarzı bişi arıyosanız ve bütçeniz uygun ise cbr yok daha az yaksın iyi gitsin biraz daha rahat olsun derseniz pulsar derim ben tabiki bu benim fikrim son karar herşeye rağmen sizindir şimdiden hayırlı olsunn ..
    Aslında ben de Pulsarı hoş buluyorum, SS ve max. hız gibi bir derdim yok. Sadece biraz marka ve imaj, biraz da rengi, duruşu, çift far oluşu hoşuma gitti.

cbr'nin Niçin size göre olmadığını düşündünüz?
    Adem Balkan bunu beğendi.

Motosikleti
    Derbi ETX
    Bakın ne buldum

Adminin özel yapım pulsar 200ns

kaan898 bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    acaba haklı mısın? Honda'nın kırmızısı göz alıyor ama pulsar'da da; naked, enduro gibi bir başka hava var

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Aslında ben de Pulsarı hoş buluyorum, SS ve max. hız gibi bir derdim yok. Sadece biraz marka ve imaj, biraz da rengi, duruşu, çift far oluşu hoşuma gitti.

cbr'nin Niçin size göre olmadığını düşündünüz?
    O fotoları tekrar aç ve Honda'ya Pulsar, Pulsar'a da Hondaymış gibi bir bak. Eğer yapabilirsen, yani objektif olabilirsen diyelim, gerçekten hangisinin daha güzel olduğunu görürsün.
    #sürenadam

Değerli arkadaşlar; şu an itibari ile (21.11) TRTHABER'de Fazla Mesai programında Kuralkan farbrikamız ile ilgili bir program var. Müsait olan arkadaşlarım bakabilirler.

Saygılarımla...
    okan218, rebel_punto ve Adem Balkan bunu beğendiler.

deepstrong99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125 e
    Ekrem bey suan sizin konuşmanız i dinliyorum trt de

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Bugun yolda gezemedim resmen. Tüm apaçi gençler etrafımı sardı. Durduğum yerde durdular, gittiğim yerden gittiler
    Pulsar ın albenisi oldukça yüksek. Tvs bayisine gittim benim Drift i satsin diye bırakmak için. Bayi abi 200 lük motor alacağım derken küçük birşey bekliyordum. Bu motor çok kalipli dedi. Aaa radyotor mü o.... Abi 600 lük gibi yapmışlar.
    hamzarat ve centil40 bunu beğendiler.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı kuralsızlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelikle geçmiş olsun. Çalınan motorunuzun yerini doldurmak baya bi zor.ancak daha once endro kullanmaniz ve boyunuzunda uzun olması sebebiyle cbr size göre değil bence.pulsar daha yüksek direksiyonuda yüksek. Illaki 250cc olsun diyorsanız sym wolf öneririm babamda var çok cimri ve gücü yerinde. Ama son hızları pulsarla cok yakın. Tabi inazuna da var artik hepsi ayri bir alem.ben param digerlerine yetse bile pulsar alırdım çünkü sehir icinde cook pratik. Tıpkı yaramaz bir çocuk gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Arkadaşlar , abiler motorun arka firenin kilitlemesinin sebebi firen araliginin kisa olmasından kaynaklanıyor. Firen pedalinin hemen arkasinda Vidalı ayar yrri var oradan keyfinize göre ayarlayabilirsiniz iyi geceler.
    tamamda bu disk fren benim bildiğim o ayar kampanalarda var yanlış biliyorda olabilirim tabi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:41 ----------

cevabın için teşekkürler, Sym Golf'ün görüntüsü güzel ama, titreşim sorunu varmış, 250 cc. yorumlarında, altın elbiseli adam videosunda öyle diyorlar. Aslında sorun ekonomik cbr 250 nin fiyat farkı, görünüş, kullanım ve özellikleri ile değer mi?, değmez mi? Birazdan çıkıp canlı, canlı görmeye çalışacağım.

Karşılaştırma yaparken türkiyedeki renkleri ile karşılaştırma yapın bence.türkiyede olan pulsarlarda sticker işi bozuyor biraz.....Bu arada bence size en iyi gidecek motosiklet inazuma.Nedeni Bmw den sonra konforu arayabilrsiniz

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    bana göre olmadığını düşündüm çünkü uzun bir adamım ve ss motorlar bana zaten yakışmıyor ve uzun süreli kullanımlarda ciddi rahatsızlıklar veriyor bana ama dediğim gibi bu benle alakalı bir durumdurr 2014 kasası gerçekden çok güzel dersenki bende para sıkıntısı yok al hondayı ama param kısıtlı dersen alabileceğin en güzel motor pulsar o paraya kardeşim buda bana göree ...
    Yurdukoru bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)