Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    :bus: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200NS
    Hayırlı akşamlar. Motosikletimin sigortasının bitimine 22 gün kaldı bi sorgulama yapıyım dedim. Şöyle fiyat aldım; HDI:870 Anadolu sigorta :1100 demir sigorta : 199 Bulabilecegim en uygun firma hangisidir ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

Groupama 921 tl çıkardı birde %10 hasarsızlık indirimi var iyiki
    kdiner bunu beğendi.
    iki teker candır can

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul / Bahçelievler. Memleketi: 1. Kastamonu / Abana - 2.Hanımköy (Trabzon)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150 - Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı :bus: adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı akşamlar. Motosikletimin sigortasının bitimine 22 gün kaldı bi sorgulama yapıyım dedim. Şöyle fiyat aldım; HDI:870 Anadolu sigorta :1100 demir sigorta : 199 Bulabilecegim en uygun firma hangisidir ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

Bu ne ya,kasko fiyatı gibi neredeyse .Hasarların varmı önceki yıllarda, bu etkiliyor, yaş da etkiliyor sanırım .Benimki de Anadolu Sg.300 küsür falan sanırım.Şimdi Temmuz sonu yenilemesi gelecek ne çıkar bilmiyorum. Birde arkadaşlar SAİR ya da ŞAİR sigorta diye bir şirketten bahsediyorlardı bir ara.Motosiklet sigortalarına bayağı iyi fiyat veriyormuş.Yaptıranlar sana yazar burdan.Teminatlarına da bak,hernekadar karşı tarafa verdiğin zararı karşılasa da,teminat üstü hasarı kusurlu olman durumunda sana rücu ederler.Ama yine de yüksektir sanırım teminatlar hepsinde. Bir motorla bir taşıta ne kadar hasar verebilirsinki.Cana gelmesin.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA

aga sıgorta acentelerını bosver ziraat bankasına gıt bos vaktınde zıraat sıgortada yapıyor acente prım hangısınde ıyıyse onu cıkarıyor ben zıraate gıtmeden once en uygun anadoluydu 560 kusurlerde ıdı dıgerlerı ucuktu zıraatte 360 a halletmıstım bankalardan al birde fıyat akbanktada uygundu 200 cc sınıfı ama bajaj sıstemlerınde yoktu subat ayında belkı eklemıslerdır bırde oyle halletmeyı dene
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

:bus: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200NS
    Alıntı Paksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ne ya,kasko fiyatı gibi neredeyse .Hasarların varmı önceki yıllarda, bu etkiliyor, yaş da etkiliyor sanırım .Benimki de Anadolu Sg.300 küsür falan sanırım.Şimdi Temmuz sonu yenilemesi gelecek ne çıkar bilmiyorum. Birde arkadaşlar SAİR ya da ŞAİR sigorta diye bir şirketten bahsediyorlardı bir ara.Motosiklet sigortalarına bayağı iyi fiyat veriyormuş.Yaptıranlar sana yazar burdan.Teminatlarına da bak,hernekadar karşı tarafa verdiğin zararı karşılasa da,teminat üstü hasarı kusurlu olman durumunda sana rücu ederler.Ama yine de yüksektir sanırım teminatlar hepsinde. Bir motorla bir taşıta ne kadar hasar verebilirsinki.Cana gelmesin.
    Yok kaza belam yok geçen sene 256 tl çikmişti doga sigortada yaptirmiştim . Dedim daha var bi bakalim ne çikicak fiyat şok oldum en ucuzu bulup yeniliyicem hemen

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bajaj'ın sigortası çok para. Demir sigorta'dan 220 liraya yaptırmıştım ruhsat çıkartırken. Geçen hafta Mondial'e sigorta yaptırdım Halk sigortadan, 108 lira ödedim. Ama 2012 trafiğe çıkışlı 2011 model Normalde yüzde 30 hasarsızlık indirimi olması lazım ama yüzde 20 indirim olduğunu fark ettim şimdi. Yarın sorucam sigortacıya.

netwera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility, Kymco People S, Bajaj Pulsar 200NS
    Aşağıdaki sitelerden online sigorta yaptırabilir, farklı firmaların tekliflerini görebilirsiniz. Motosiklet için en uygun Ergo sigorta diye biliyorum.

http://www.sigortam.net/trafik-sigortasi
    https://www.koalay.com/

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Demir sigortadan 100 liraya yaptırdım kaza yok primler aynıymış serbest piyasada nasıl 1.000 - 800 tl fiyat verirler anlamış değiliz sigortaya 500-700tl versem evlat acısı gibi koyar ,,)
    sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 250 Abs olacak inşallah.
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok antarktikada kontrol ediliyor.
    Biraz araştır öyle gel.

Gundogdu41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    4900 'e dayandı kilometre sayacımız. Canavar artık bakım istiyor haftaya götürmeyi planlıyorum ancak 5000 bakımı için ne kadar ücret istiyor acaba servis size sormadan gitmeyeyim

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    O paraya sigorta mı yaptırılır ? Gidin plaka kağıdını hazırlayan ofislere, onlar sigorta yapıyorlardır. Geçen sene CBF'i 67 TL'ye yaptırmıştım.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S

Tanıdık varsa tanıdıktan yaptır banada 200den yukarı çekmişti bütün sorduklarım ama arkadaş var onda 90 TLye yaptırdım. Tabi benimki Mardin ve 87 doğumluyum.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demir sigortadan 100 liraya yaptırdım kaza yok primler aynıymış serbest piyasada nasıl 1.000 - 800 tl fiyat verirler anlamış değiliz sigortaya 500-700tl versem evlat acısı gibi koyar ,,)
    policeye bakmak lazım ucuz olsun dıye farklı arac yazıyorlar mesela pulsar 200 ns yerıne 100 cc lık bı motora kesıyorlar ama kazaya karıssan farklı arac dıye onarım yapmayacaklar bununda bir taktıgı var eger o sekılde yapılmıssa bır sure sonra motorunuzu ısletın yanlıs yapılmıs dıye zeyilname verecekler o zaman ıslem tamamdır

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı Gundogdu41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4900 'e dayandı kilometre sayacımız. Canavar artık bakım istiyor haftaya götürmeyi planlıyorum ancak 5000 bakımı için ne kadar ücret istiyor acaba servis size sormadan gitmeyeyim
    standart 90-100 gibi bişi yağ artı yağ filtresi ve diğer bütün kontroller. Ektra bişi çıkarsa fiyata eklenir.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı Loser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz araştır öyle gel.
    sana öyle demesinin sebebi avustralyada kontrol ediliyor demendir. avustralya değil avusturyada yani avrupada kontrol ediliyor. yanlış yazdın ya da yanlış biliyorsun bu yüzden öyle demiştir sana

Motosikleti
    Var
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    policeye bakmak lazım ucuz olsun dıye farklı arac yazıyorlar mesela pulsar 200 ns yerıne 100 cc lık bı motora kesıyorlar ama kazaya karıssan farklı arac dıye onarım yapmayacaklar bununda bir taktıgı var eger o sekılde yapılmıssa bır sure sonra motorunuzu ısletın yanlıs yapılmıs dıye zeyilname verecekler o zaman ıslem tamamdır
    Merak ettim baktım motor no şasi ne tutuyor motor tipine aeon 200 atv yazılmış
    sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    Merak ettim baktım motor no şasi ne tutuyor motor tipine aeon 200 atv yazılmış
    ondan sonra kazaya karıstınmı karsılamıyor arac bu degıl dıye duzelttırmende fayda var yoksa ucuz etın yahnısı yaman oluyormus dersın
    sheriff87 bunu beğendi.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Beyler Pulsar almayı düşündüğümü daha öncede söylemiştim ama ikinci ellerde daha önce düşük fiyata alan arkadaşlar bile şuan 7.800 kusurlere satıyor adil mi bu ?

Motosikleti
    Var
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ondan sonra kazaya karıstınmı karsılamıyor arac bu degıl dıye duzelttırmende fayda var yoksa ucuz etın yahnısı yaman oluyormus dersın
    Motosikletlerde Motor şasi no plaka tutuyorsa gerisi önemli değilmiş sistemden ne düşerse biz onu giriyoruz diyo neyse sıkıntı yok yarın gel hallederiz dedi

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler Pulsar almayı düşündüğümü daha öncede söylemiştim ama ikinci ellerde daha önce düşük fiyata alan arkadaşlar bile şuan 7.800 kusurlere satıyor adil mi bu ?
    0 fiyatı 9000 olduğundan normaldir. otomobillerde özellikle 2011 2012 yıllarında alınanların şu an o zamanki 0 fiyatından ne kadar daha yüksek fiyata 2. el olarak satıldığına bakarsak bu durumun normal olduğunu anlayabiliriz
    sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    Motosikletlerde Motor şasi no plaka tutuyorsa gerisi önemli değilmiş sistemden ne düşerse biz onu giriyoruz diyo neyse sıkıntı yok yarın gel hallederiz dedi
    Öyle diyecek tabi neyse yarin git duzelttir bari onlar cakallik yapiyorsa buda bizim cakalligimiz olsun
    Tİme_shİft42 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)