Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    Alıntı .BAY-MOTO. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PULSAR - DISCOVER - BOXER TEST SÜRÜŞÜ İÇİN 0532 216 5486 ve 0216 428 7900 numaralı telefonlardan bize ulaşabilir, Cumartesi-Pazar veya Pazartesi gününüzü keyifli hale dönüştürebilirsiniz.

http://i.hizliresim.com/LPbYVJ.jpg
    pazar günü kadıköyde olacağım test sürüşü nasıl olacak acaba belirli bi saatte mi yoksa gelen binip test edebilecek mi ? en azından test edip aklımdaki soruları cevaplamak istiyorumda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Iyımıs benim koyde servis var bigalıyım bende su an 180 km oldu tek sorunum aynalar berbat değişim sart gostermiyor kısa tork nanyak bir iki denedim 125 ile sabit gider bu alet kac yapar bakıcaz artık bi yag değişssinde

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Len kardşim herşeyin bir uslubu var. İstemeyi bilmiyorsun daha. Ekrem Bey gibi bir zat-ı muhterem'i kırıyorsun. Şu forma girip kullanıcının görüşlerini dinleyen, bire bir ilgilenen, muhatap olan başka firma yetkilisi var mı?
    len deme beyefendi de forum uyemize
    adam hakkını arıyor

bu ne iş discover 125 st de de aynı mevzu
    tanitim resimlerinde dublex (tubeless) yazan lastikler vatandaşa iç lastikli satıldı
    yok efendim yeni gelenler tubeless olacak dendi
    orta sehpa çıkmayan kişilere efendim gelecek dendi
    simdi de orta sehba (dogru yazim sehpa) iptal deniyor
    müşteri vermiş kaparosunu
    saticiyla anlaşmış
    mal eksik teslim edilmek isteniyor
    bu mudur esnaflik ???

TUKETICI MAHKEMESINE BASVURMA HAKKI VAR HERKESIN
    hakkınızı aradığınız için sizi tebrik ederim
    dava emsal teskil ederse diğer kaparo verenlere de faydasi olabilir

onceden belirtmeden teknik ozelliklerde değişiklik yapma hakki saklıdır

cümlesinin arkasina sığınarak müşteriye haksızlık yapılmasın
    kraldan cok kralcı olmayalım lütfen
    m_sayın ve trcn bunu beğendiler.

Motosikleti
    YBR 125 ESD
    Eyvallah volkan kardeş. Bugün Mustafa beyin yanına uğradım telefonumu bıraktım. Senin motor geldiğinde arayacak inşallah.

Motosikleti
    ybr125, cbf150, apache, ybr250, 600f, fazer s2...
    rebel_punto kimse kusura bakmasın satış sözleşmesi yapılırken bana ayaklık var dendiyse ben bunu alırım, kimseden birşey istenmem lafı uzatıp tartışmaya girmeyeceğim
    pulsar çok iyi motor severek heyecanla siparişinide verdim ama bugün izmirdeki yetkili servisle görüştüm ; oda orta sehpanın bundan sonra ki partilerde olmayacağını istesek bile sonradan temin edemeceklerini söyledi, bende orta sehpa yoksa siparişi iptal etmek istediğimi çok açık ve net bir şekilde söyledim, sonra motor gelsin bişeyler ayarlarız dediler . bende tamam dedim
    bekleyip görecez.
    maddi değeri önemli değil bana ne söz verilmişse ben onu beklerim gerisi beni bağlamaz
    ayrıca gecen hafta birtane discover aldım bu ay sonu 1 tane daha alacam çok memnunum titreşim sadece yüksek devirde var oda rahasız etmiyor viraj dengesi muhteşem
    EKONOMİ, gelebek ve Ezio41 bunu beğendiler.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı m_sayın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rebel_punto kimse kusura bakmasın satış sözleşmesi yapılırken bana ayaklık var dendiyse ben bunu alırım, kimseden birşey istenmem lafı uzatıp tartışmaya girmeyeceğim
    pulsar çok iyi motor severek heyecanla siparişinide verdim ama bugün izmirdeki yetkili servisle görüştüm ; oda orta sehpanın bundan sonra ki partilerde olmayacağını istesek bile sonradan temin edemeceklerini söyledi, bende orta sehpa yoksa siparişi iptal etmek istediğimi çok açık ve net bir şekilde söyledim, sonra motor gelsin bişeyler ayarlarız dediler . bende tamam dedim
    bekleyip görecez.
    maddi değeri önemli değil bana ne söz verilmişse ben onu beklerim gerisi beni bağlamaz
    ayrıca gecen hafta birtane discover aldım bu ay sonu 1 tane daha alacam çok memnunum titreşim sadece yüksek devirde var oda rahasız etmiyor viraj dengesi muhteşem
    Ben bugün bajaj bayine gittim motorda orta sehpada vardı . Orta sehpa ile geliyor dedi . Düz 7 bine veriyorlar motoru . Orta ayaklığa bence fazladan para kazanmak için para alıyorlar

Motosikleti
    Şu an yok.
    Veren arkadaşlara saygı duymakla birlikte ben şahsen kapora alınmasına veya verilmesine karşıyım.

İstenilen ürün bir süre sonra zaten fazlasıyla bayilere gelecektir. Şu durumda durduk yere parayı bağlamak niye? Motorlar siparişle gelmiyor ki kapora verilsin. (Yanlışım varsa düzeltin ) Ayrıca kapora isteyenin firma değil bazı bayiler olduğunu Ekrem Bey de söyledi.

Sonunda böyle üzücü durumlarla karşılaşmamak için kapora vermek yerine sabredip bayiden görerek almak daha iyi bence.
    halilom bunu beğendi.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len deme beyefendi de forum uyemize
    adam hakkını arıyor

bu ne iş discover 125 st de de aynı mevzu
    tanitim resimlerinde dublex (tubeless) yazan lastikler vatandaşa iç lastikli satıldı
    yok efendim yeni gelenler tubeless olacak dendi
    orta sehpa çıkmayan kişilere efendim gelecek dendi
    simdi de orta sehba (dogru yazim sehpa) iptal deniyor
    müşteri vermiş kaparosunu
    saticiyla anlaşmış
    mal eksik teslim edilmek isteniyor
    bu mudur esnaflik ???

TUKETICI MAHKEMESINE BASVURMA HAKKI VAR HERKESIN
    hakkınızı aradığınız için sizi tebrik ederim
    dava emsal teskil ederse diğer kaparo verenlere de faydasi olabilir

onceden belirtmeden teknik ozelliklerde değişiklik yapma hakki saklıdır

cümlesinin arkasina sığınarak müşteriye haksızlık yapılmasın
    kraldan cok kralcı olmayalım lütfen
    Kralcılık yaptığım yok. Orta sehpa konusunda arkadaşa katılıyorum ve bayii ile hala cebelleşiyorum ( Ekrem Bey ile de aynı şekilde). Ben sadece üsluba takıldım ki sen de LEN sözüne takılmışsın ki ben sustum artık. Motosiklette orta sehpa var denildi veya görüldü. Ben de hakkımın yenmesinden hiç hoşnut değilim. Ayrıca arkadaş düz 7 bin falan demiş, 7 bin ise süper. Aradığım bayilerin hiç birisi peygamberi bilmiyor ama NUH'u iyi tanıyor, indirim yapan yok. Valla yakın olsa kaporayı yakar 7 bin e orta sehpalısını alırım. ( kimse demesin sehpaya taktın diye, takarım arkadaş var mı gerisi)
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Değerli arkadaşlarım; takriben bir aydır vakit bulabildikçe sizlerle hasbihal edip doğru bilgileri birinci ağızdan vermeye çalışıyorum. Takdir edersiniz ki her soruya yetişebilmem mümkün değil. Ama bazı yanlış anlamalara sebep olabilecek bilgi kirliliğine de cevap vermek zorunda hissediyorum kendimi. Biraz da başınızı ağrıttığımın farkındayım. Ama size hiç bir zaman çelişkili bir bilgi vermedim, vermem de Allah'ın izni ile...

1. Orta Sehpa konusunda tüm yaşananları söyledim. İlk partide 4 adet eksik orta sehpa ve ön koruma demiri geldi. Sonraki partide ise orta sehpaların gelmeyeceği bilgisi verildi. Bu ürünlerin şu anda sıra ile satışı devam ederken sehpa üzerinden rant sağlanması fikrini şaka olarak kabul ediyorum.. Eğer bir yerde orta sehpalı ürün var ise ilk partiden kalmadır,

2. Bayinin ya da servisin ben size orta sehpa ayarlarım sözünü mutlaka sorgulayın. Biz böyle bir söz vermiyoruz. Aksi halde sıkıntı yaşarsınız. Ama bazı yan sanayi çalışmalarının başladığını duyuyorum. Özellikle m_sayın kardeşim bu parça sizin için siparişi iptal ettirebilecek bir parça ise mutlaka dediklerimi göz önüne alın. Discover üründen memnun olduğunuza da ayrıca sevindim,

3. Kapora konusunda ben de kesinlikle sıcak bakmıyorum. Daha önce de özelden bazı mesajlar yazan arkadaşlara söyledim. Mutlaka rahatlama sağlayacağız. İnşallah gerek kalmayacak. Ama burada benim yapabileceğim başka bir etki takdir edersiniz ki yok.

Bu vesile ile SOMA'da rızıkları peşinde iken can veren şehit kardeşlerimize de Allah'tan (CC)rahmet, geride kalanlara da sabır ihsan edilmesini Rabbimden niyaz ediyorum...

Saygılarımla...
    ronnytechno, hamzarat, gelebek ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    ybr125, cbf150, apache, ybr250, 600f, fazer s2...
    ekrem ata bey keşke herkes siz gibi olabilse 100 lerce insanın canlı canlı gömüldüğü Somada ne acılar yaşanırken bizim konuştuklarıza bak.
    rebel_punto bunu beğendi.

hepinize slm yeni üyeyim ve bende forumdaki katkılarınız sayesinde pulsar 200 e kapora vermiş bulunuyorum bekliyoruz bakalım .
    hamzarat ve centil40 bunu beğendiler.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Alıntı fıtıfıtı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepinize slm yeni üyeyim ve bende forumdaki katkılarınız sayesinde pulsar 200 e kapora vermiş bulunuyorum bekliyoruz bakalım .
    hayırlısı olsun kardeş.hangi renk alıyorsun.birde ne kadar fiyata anlaştınız.ben de nihai kararımı cumartesi günü bay-motonun test sürüşünden sonra vereceğim.test sürüşü yaparsanız alırsınız diyorlar.bakalım öyle mi olacak

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    280 km ye 52 lira yaktı arkadaslar tabi boşa calıstırmalar gaz vermeler içinde gayet normal kullandım 100 maxımum ara ara gazladım sıkıstırmadan aynalar hariç notum 10 ustunden 9 bazı sacmalıklar hariç parasına gore alet cok iyi diyorum cbr 125 2013 den sonra cok rahat geldi valla arka fren ozellikle hosuma gitti lastıklerde bi sıkıntı gormedıö değismeye gerek yok bence bi iki onfren yaptım kaydıramadım ıyı derım bır gunde 100 kusur km yaptım ellerım uyusmadı cbr 250 kadar tıtrıyor motor herkese iyi forumlar
    centil40 ve Adem Balkan bunu beğendiler.
    www.erkakurye.com

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı m_sayın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekrem ata bey keşke herkes siz gibi olabilse 100 lerce insanın canlı canlı gömüldüğü Somada ne acılar yaşanırken bizim konuştuklarıza bak.
    Vallahi utandım bak. Şehitlerimize rahmet, kalanlarina baş sağlığı diliyorum :'(
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Merhaba Değerli Arkadaşlar. Bende Bodrumdan Siyah Pulsar Alarak Aranıza Katıldım. Yarın Motor Elimde Olacak İnşallah. Hepinize Saygılar Selamlar..

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    280 km ye 52 lira yaktı arkadaslar tabi boşa calıstırmalar gaz vermeler içinde gayet normal kullandım 100 maxımum ara ara gazladım sıkıstırmadan aynalar hariç notum 10 ustunden 9 bazı sacmalıklar hariç parasına gore alet cok iyi diyorum cbr 125 2013 den sonra cok rahat geldi valla arka fren ozellikle hosuma gitti lastıklerde bi sıkıntı gormedıö değismeye gerek yok bence bi iki onfren yaptım kaydıramadım ıyı derım bır gunde 100 kusur km yaptım ellerım uyusmadı cbr 250 kadar tıtrıyor moto r herkese iyi forumlar
    hocam cok yakmis gibi geldi bana ortalamayakit degerinin 1lt 45 km oldugu soyleniyor yorumlarda bende daha once2013 apachi vardi, pulsar alacagim diye sattim apache son surat 1lt 40km rahat gidiyordu... Acaba almasammi bu motoru :(

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS
    280 km ye 52 lira yaktı arkadaslar tabi boşa calıstırmalar gaz vermeler içinde gayet normal kullandım 100 maxımum ara ara gazladım sıkıstırmadan aynalar hariç notum 10 ustunden 9 bazı sacmalıklar hariç parasına gore alet cok iyi diyorum cbr 125 2013 den sonra cok rahat geldi valla arka fren ozellikle hosuma gitti lastıklerde bi sıkıntı gormedıö değismeye gerek yok bence bi iki onfren yaptım kaydıramadım ıyı derım bır gunde 100 kusur km yaptım ellerım uyusmadı cbr 250 kadar tıtrıyor motor herkese iyi forumlar

ybr kadar yakmasını beklerdim 12lt 430km vavv
    gelişmiş ülkeler makine üretir teknoloji üretir, gelişmemiş ülkeler insan üretir
    2013 YAMAHA YBR125-NIKON D7000
    Elinde çekiç olan herşeyi çivi zanneder, insan yediğine dönüşür, yaşadığı yer gibi düşünür

centil40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (Pulsar 200-Discover 150--EN500)
    Alıntı OrçuN4858 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Değerli Arkadaşlar. Bende Bodrumdan Siyah Pulsar Alarak Aranıza Katıldım. Yarın Motor Elimde Olacak İnşallah. Hepinize Saygılar Selamlar..
    Hayırlı olsun arkadaşım. Tekerin düz bassın.

19 kurusmu yakti, demekki retlan kullanilsa mt07 gibi yakacak yanlis olcummu yaptiniz acaba...

teşekkür ederim , ben düz renk olsun istedim siyah ta karar kıldım diğer renkleri biraz cafcaflı geldi bana fiyatta hiç indirim yapmadılar 7.370 tl ye ok demek zorunda kaldım ki fazla bekleyip sezonu kaçırmak istemiyorum ilk motorum olacak acemiliği bunla atalım dedik bakalım bu fiyata güzel bir 200 seçeneği olduğunu düşündüm gerçi 1.82 boy 92 kiloyum bakalım umarım motora büyük gelmem

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:50 ----------

Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun kardeş.hangi renk alıyorsun.birde ne kadar fiyata anlaştınız.ben de nihai kararımı cumartesi günü bay-motonun test sürüşünden sonra vereceğim.test sürüşü yaparsanız alırsınız diyorlar.bakalım öyle mi olacak
    teşekkür ederim , ben düz renk olsun istedim siyah ta karar kıldım diğer renkleri biraz cafcaflı geldi bana fiyatta hiç indirim yapmadılar 7.370 tl ye ok demek zorunda kaldım ki fazla bekleyip sezonu kaçırmak istemiyorum ilk motorum olacak acemiliği bunla atalım dedik bakalım bu fiyata güzel bir 200 seçeneği olduğunu düşündüm gerçi 1.82 boy 92 kiloyum bakalım umarım motora büyük gelmem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)