Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı m_sayın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekrem ata bey biz bayilerinizdeki teşhir amaçlı pulsarınızda orta sehpeyi gördük kaporasını ödedik siparişi ona göre verildi.
    beni sizin uluslar arası anlaşmalarınız ilgilendirmez ben motorumu orta sehpalı teslim alırım .
    Len kardşim herşeyin bir uslubu var. İstemeyi bilmiyorsun daha. Ekrem Bey gibi bir zat-ı muhterem'i kırıyorsun. Şu forma girip kullanıcının görüşlerini dinleyen, bire bir ilgilenen, muhatap olan başka firma yetkilisi var mı?
    dyavol-77, motobug, halilom ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Afyon'da o kadar kanuni satan var ama pulsar ve bajaj modelleri hiçbirindede yok,bize gelmeyecekmi,bizde isteriz.

Motosikleti
    Alıntı gokhan0679 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsarin yakiti nasil? 2lt/100km de iddialiydi hintliler, fuarda
    Fuara gidemedim ama kardeşimi gönderdim. Ne kadar kassanız 100 km de 2 lt yi geçemezsiniz demişler. Sahibinden de ki açıklamalarda 1 lt ile şehir içi 45 km ş.dışı 60 km gider denmiş. Bence hintlilerin yakaladığı 50 - 60 km zor. Çünkü adamlar sırf ekonomi için pulsar la 55 km hızla gidiyor. Eee adamlar ufak birde. Kiloları az. Ben 178 boyunda 85 kiloyum. Rodaj harici pulsarla sabit 55 km ile giden adam da çıkmaz aramızdan.

Cbr 250 90 - 100 km/h arası 100 km de 2.7 lt yakmıştı. Daha kullanmak test emek mümkün olmadı ama pulsarın aynı koşullarda 2.3 gibi yakmasını bekliyorum. Ayrıca cbr ş.içi 4 lt civarı yakıyordu pulsar ağırlığının avantajı olarak daha da az yakacaktır eminim.

Benden cbr 250 ile karşılaştırmalı test bekleyen - özelden soran arkadaşalar artısı ile eksisi ile pulsar elime geçer geçmez konusunu açacağım inşallah.

Orta sehpa konusuna gelecek olursak Ekrem Bey in yapabileceği birşey kalmamış gibi görünüyor ( çıkmadık candan ümit kesilmez ) Genelde yan sehpa kullanırız ama orta sehpa özellikle bakım sırasında çok rahatlık veriyor.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bakım için rahat olsa da bence bu tarz motorlara orta sehpa hiç yakışmıyor.
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Ben de aynı fikirdeyim. Pulsar alsaydım kesinlikle orta sehpayı çıkartırdım. Çünkü 2 kişi binince altı yere sürter, estetik de durmaz spor görünümlü motorda. Koskoca Transalpimi bile biraz zor da olsa yan ayakta yağlıyordum.

Değerli arkadaşlarım; hayırlı günler diliyorum...

Pulsar yakıt konusunda bir çok sorular oldu. Elimden geldiğince cevaplandırmaya çalıştım. Öncelikle şöyle bir durum var. En az yakıt sarfiyatı modele göre değişkenlik gösterir. Limitlerde kullanım var. Ortalama karışık kullanım var. Her kategorideki sarfiyatların elbette farklı sonuçları olacak. Ör. olarak discover modelinde 45-50 km/h ile sabit kullanımda (düz yol-5 nci vites-tek kişi-rüzgarsız ortam)en az yakıt sarfiyat değerine ulaşılıyor. 1200 km testinde bu rakamı 79 km olarak ölçtük. Bajaj Auto da bu rakamı 1 lt ile 78 km olarak ifade etmişlerdi. ( 100 km de 1,28 lt)

Ancak pulsar modelinde 100 km de 2,00 lt sarfiyat söylemini hiç kullanmadık. Hatta bu modelde direk yakıt sarfiyatı ile ürünü değerlendirmek ürünün üzerindeki teknolojileri gölgelemek olabilir düşüncesinde olduğumuzu ifade etmeye çalıştım. Çok karışık bilgiler veriliyor. Ama yakıt kesinlikle önemli ve bunun farkındayız. Pulsar modelimizde bizdeki veriler çok agresif kullanım olmadığı müddetçe 100 km de 2,5-3,0 lt aralığının gerçekleşeceğidir. Hatta biraz dikkatli kullanımda 2,5 lt altı da olabilir. Şu anda karışık kullanımda 1 km. de 15 kuruş bilgileri geliyor ki 100 km de 3 lt sarfiyat demektir. Bunu doğruluyor. Ama sabırla 55 km hızla 6 ncı viteste 1 lt ile çok daha uzun km ler yapılabilir. Ama bunu söylemek bir mana ifade edemez?

Afyon ilimizde henüz bayimiz yok. Arkadaşlar Kanuni bayisi var ama niçin Bajaj bayisi yok gibi sorular soruyorlar. Bilinmesi gereken önemli bir detay her kanuni bayi ya da servisi kesinlikle bajaj bayisi ya da servisi değildir. Bajaj kriterlerinden sonra mümkün olursa ancak bu durum gerçekleşebilir. Ama bu ilimiz önemli bir nokta ve 2014 yılı içinde inşallah olacağız...

Saygılarımla...
    blueway2 bunu beğendi.

Ekrem bey, çanakkalede bajaj bayiniz var mı? Gidip test için denemek istiyorum ama hal böyle olunca size sorayım dedim.. Tşk..

Motosikleti
    Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem bey, çanakkalede bajaj bayiniz var mı? Gidip test için denemek istiyorum ama hal böyle olunca size sorayım dedim.. Tşk..
    http://bajaj.com.tr/servis-bul/17

İlçe BIGA
    Yetkili MUSTAFA GÜLAÇTI
    Address İSTİKLAL MAH.SEMT AŞİR ATLI PAŞA CAD.NO:7/B BIGA CANAKKALE
    Telefon 0286 316 9698
    Faks 0286 316 9698
    İlçe CAN
    Yetkili HÜSEYİN SANCAK
    Address CUMHURİYET MAH.ÇANAKKALE CAD.NO:77 CAN CANAKKALE
    Telefon 02864169148
    Faks 02864169148
    İlçe CANAKKALE
    Yetkili ADALI MOTOR
    Address NAMIK KEMAL MH.PEHLİVAN SK.NO.6/A CANAKKALE CANAKKALE
    Telefon 02862136567
    Faks 02862136567
    İlçe EZINE
    Yetkili ALİ TOPALOĞLU
    Address CAMİKEBİR MAH.GÜLLÜCE SOK.NO:10 EZINE CANAKKALE
    Telefon 02866186612
    Faks
    halilom bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @Ekrem bey çalışmalarınızdan ötürü sizi çok taktir ediyorum. Keşke Mondialde çalışan herhangi bir kişi de sizi örnek alabilse.

Bence bırakın Pulsarın yakıt tüketimini soran kişileri. Zaten dediğiniz gibi çok çeşitli değerler elde ediliyor. Tamam ürününüzün az yaktığını belirterek reklam yapıyosunuz, anlıyorum, haklısınız da. Ama bence Pulsarın performansını ve tasarımını öne çıkarın. 1 taşta 2 kuş vurmak güzel olur tabi ama yakıt tüketimi odaklı Pulsar alıcısını anlayamıyorum ben. O güzelim motoru alıp "acaba 2lt yakıyor mu, 2,5 lt'nin altına düşürebilir miyim" diye düşünecek kişi okadar para verip ne kendine ne motora yazık etmesin. Bence Pulsar 200'ü alıp doya doya kullanmak, keyfini çıkarmak en mantıklısı.

Herkese iyi sürüşler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:03 ----------

Buarada Ankarada da bir test sürüşü ayarlansa da artık biz merkımızı gidersek. Güzel olmaz mı Ekrem bey

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Bende bugun bursa motocross ali şukla da motoru test ettim.Bence fiyatına göre çok iyi motor.Gücü kuvveti yerinde güzel gidiyor.Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.Gidip kullansınlar.Ben giderken hiç titreşim hissetmedim.1.2.3. vites çok seri.Güzel hızlanıyor.Frenler ön güzel arka da güzel ama biraz çobuk kitliyo gibi.Ben beğendim.Parasını sonuna kadar hakeden ender makinalardan.

Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://bajaj.com.tr/servis-bul/17

İlçe BIGA
    Yetkili MUSTAFA GÜLAÇTI
    Address İSTİKLAL MAH.SEMT AŞİR ATLI PAŞA CAD.NO:7/B BIGA CANAKKALE
    Telefon 0286 316 9698
    Faks 0286 316 9698
    İlçe CAN
    Yetkili HÜSEYİN SANCAK
    Address CUMHURİYET MAH.ÇANAKKALE CAD.NO:77 CAN CANAKKALE
    Telefon 02864169148
    Faks 02864169148
    İlçe CANAKKALE
    Yetkili ADALI MOTOR
    Address NAMIK KEMAL MH.PEHLİVAN SK.NO.6/A CANAKKALE CANAKKALE
    Telefon 02862136567
    Faks 02862136567
    İlçe EZINE
    Yetkili ALİ TOPALOĞLU
    Address CAMİKEBİR MAH.GÜLLÜCE SOK.NO:10 EZINE CANAKKALE
    Telefon 02866186612
    Faks
    Çanakkale merkez-adalı motor satış yapmıyormuş servisiymiş. Rebel punto. Ekrem bey detay verırsenız sevınırım

Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanakkale merkez-adalı motor satış yapmıyormuş servisiymiş. Rebel punto. Ekrem bey detay verırsenız sevınırım

Değerli Uykusuzcorap rumuzlu arkadaşım; aşağıdaki adres ile görüşebilirsiniz. bajaj.com.tr sitemizden bayilere ulaşabilirsiniz. Saygılarımla...

TARLAS TİCARET
    İSTİKLAL CADDESİ NO:170 BIGA CANAKKALE
    Tel: 0286 316 10 98
    Cep: 0 541 242 1740

Sponsor Firma
    Motosikleti
    BAJAJ Pulsar/Discover/Boxer
    PULSAR - DISCOVER - BOXER TEST SÜRÜŞÜ İÇİN 0532 216 5486 ve 0216 428 7900 numaralı telefonlardan bize ulaşabilir, Cumartesi-Pazar veya Pazartesi gününüzü keyifli hale dönüştürebilirsiniz.

Garip bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Merhaba arkadaşlar. Tüm arkadaşlar adına bi mail attım bajaj merkezine. bakalım ne cevap gelecek..

attığım mailde, yeni motorlardan memnun olduğumuzu ancak, Türkiye'de çanta takmanın çok populer olduğunu, ve çantaları takmak için çanta demirinin olmadığını yazdım. Bununla ilgili çalışmaları olup olmadığını sordum. Bir önce çanta takmak için demir aparat getirmelerini rica ettim. bakalım ne olacak

Mail adresi : customerservice@bajajauto.co.in

Cumartesi günü detaylıca inceleyeceğiz inşallah Pulsarı.. Bakmaya doyamıyorum Aşık oldum galiba.. ( eşim duysa, akşam dışarda yatarım herhalde )
    meki 60 ve gelebek bunu beğendiler.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Aftif olmayan başlıktan kullanılar pek görülmedi sanırım.
    Motoru alanlara hayırlı olsun, Allah kaza bela göstermesin. Motorun Yakıt tüketimi nasıl.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Az önce Kocaeli izmit Bajaj bayine uğradım pulsar 200'e bakmak için ellerinde yalnızca siyah modeli vardi tip olarak baya albenili motor güzel beğendim . Çin mallarından 2 gömlek üstünde . Test motorları yoktu o yüzden deneyemedim . İndirimde yapıyorlar düz 7 bine satıyorlar biraz pazarlık yaparsanız
    gelebek bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    almicaksanız laf telaşı yapmayın, deneyip görmediyseniz ve bu konu başlık altında bilginizde yoksa okuyup geçin, bu motoru satan kişi bile sizin kadar böyle ...... yırtmıyor. ( firma sabihi yanlış anlamasın.) tşk ederim.

Motosikleti
    :(
    yusufran kardeş cumartesi motor gelcek inş konyaya mustafa bey var kanuni bayii ve bajaj servisi ordan alcam inş motoru orada denk gelirse bakabilirsin ....

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu haftasonu artçılı olarak bir kez daha süreceğim Pulsar'ı...

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    Ekrem bey :pulsar kullanicilari olarak bajaj pulsar Türkiye isminde anahtarlik yaptimaniz mumkunmü.karsilastirmak gibi olmasin amaa Artı grup sym wolf icin yaptirdi dağılıyor lar .bizde isteeriz isteeeriz kargo parası ni karsilariz sorun değil
    halilom bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)