Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Yeni aldığını bir üründe boyle sorunlar çıkması çok moral bozucu inşallah bende çıkmaz ama çıkan arkadaşlar adına üzüldüm kuralkani da anlamak mümkün değil topu topu 3 model getir bir de üstüne yedek parçada sikinti çıksın olacak is değil..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    denizhan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    motorda sorun yok eşşek gibi bindim banamısın demedi. abim kaza yaptı olan oldu motor güzel ama kuralkan rezil
    kdiner bunu beğendi.

Bu gun benzin gostergesi 1 cizgiye dustu yakit isaretide yanıp sönmeye basladi.yolda kalirim korkusu ile fulledim 35 liraya doldu.ilk dolumda 50 liraya dolmustu. boylelikle .95 lira yakıt ile 588 km gitmis vede sanirim depoda 3litre benzin kalmis oldu hesap baya karisik oldu kullanim sekli sehir ici 200 km normal surus geri kalani bol devirli kullanim.isiktan kalkip tam gaz hizla 130 gorup birakatim kullanim.kullanim artik devir li oldugu icin yakit artti hayliyle.
    İrf ustadam bagaj demirini alip taktim topcase olarask ne takayim arkadaslar.kask ls 2 rahat girmesi gerek ne onerirsiniz arkedaslar tsk.

Motosikleti
    Yamaha Diversion XJ6S
    Alıntı conqueror07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gun benzin gostergesi 1 cizgiye dustu yakit isaretide yanıp sönmeye basladi.yolda kalirim korkusu ile fulledim 35 liraya doldu.ilk dolumda 50 liraya dolmustu. boylelikle .95 lira yakıt ile 588 km gitmis vede sanirim depoda 3litre benzin kalmis oldu hesap baya karisik oldu kullanim sekli sehir ici 200 km normal surus geri kalani bol devirli kullanim.isiktan kalkip tam gaz hizla 130 gorup birakatim kullanim.kullanim artik devir li oldugu icin yakit artti hayliyle.
    İrf ustadam bagaj demirini alip taktim topcase olarask ne takayim arkadaslar.kask ls 2 rahat girmesi gerek ne onerirsiniz arkedaslar tsk.
    coocase fusion Topcase öneririm sana. kalite on numara ve uzaktan kumandalı ve alarmlı dır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

Alıntı volkansacar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    coocase fusion Topcase öneririm sana. kalite on numara ve uzaktan kumandalı ve alarmlı dır.
    http://www.hudsonderi.com/?urun-3184-coocase-wizard-36-litre

http://www.motoplus.com.tr/urun/9965170700031/COOCASE-WIZARD-V36-LP-KIRMIZI-ARKA-CANTA-KUMANDALI-ALARMLI-LEDLI-

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorum 210km de 2,5 diş benzin kaldı, bu biraz da benim devirsiz kullanmamdan kaynaklanıyor rodaşdayım 70km hızı geçmiyorum ama devir konusunda tam randumanlı değilim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:31 ----------

bugün çakar lambayıda monte ettim herhangi bir sorun yok şimdilik.
    aynasizlar farketmesin
    arkadan gelen sürücüyü yaniltir der
    dikkati dağıtır der
    isiklandirma sistemi vb

ceza kesebilir

Topcasenin fiyati 500 liraymis hata bende limit soylemedim max limitim.150 tl.

Alıntı kayalarmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sn pulsar kullanıcıları hayırlı akşamlar.istanbul 4.levent bajaj yetkili servisi olarak sizlere tavsiyem arka frenden ses problemi yaşayan arkadaşlarımız bulundukları bölgedeki servislerden arka teker aks milini değiştirerek arızayı gidermesini söylemeniz yeterli olucaktır.bizim tespitimiz bu şekilde olduğu için sizlere yardımcı olmak adına yazıyoruz.
    iyi akşamlar bu şekilde sorunu çözen oldu mu garanti kapsamında ?

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı EKONOMÝ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynasizlar farketmesin
    arkadan gelen sürücüyü yaniltir der
    dikkati daðýtýr der
    isiklandirma sistemi vb

ceza kesebilir
    En iyi ihtimal 64/1b5 80tl

Yanık vaziyette yakalanıp polis aracı süsü verilirse ceza + mahkemeye sevk. Dikkat etmek gerek.

http://www.akildakal.com/Coocase-V36-LP-Wizard-Full-Sistem-Kumandali-Alarmli-Ledli-Motor-Cantasi_7813.html#0

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:19 ----------

Bu sitede 228 tl
    36 litre alarm+uzaktan kumandalı

http://www.akildakal.com/Coocase-V36...si_7813.html#0

almak isterseniz Her ihtimale karsı telefonla ürün ozellıklerını vs teyit ettirin.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı denizhan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok abi bu kuralkan bu kafayla giderse bajajın sonu kötü önümüzdeki çarşamba tam 1 ay olacak ve hala kıçı kırık bi jant bekliyoruz yeminle motordan soğudum bu motoru sattıktan sonra bir dahada bajaj majaj kullanmam tövbe gider japon alır bile bile kazık yerim ama bu kadar süre beklemem
    Japonlarin parcalari ertesi gun geliyomu saniyorsun?
    Tİme_shİft42 bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    F1 çakar stop lambası taktım polislerin ki gibi aydınlatma takmadım, kablo bağlantısını tam monte etmediğim için beni sattı zaten bugün hallederim bunlar kuçuk işler, daha 5+1 ev sinema sistemi takıcam motora herşey hazır sadece monte işlemim kaldı. Avrupa yakasına gidip ayna bir kaç malzeme daha alıp geri donucem umraniyeye geçmem lazım birazda motorla gezmem lazım hava biraz iyi iken daha 200 km oldu motor.

Motosikleti
    pulsar
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Japonlarin parcalari ertesi gun geliyomu saniyorsun?
    bu kadar beklemiyorsun 1 aydır parça bekliyorum hala savunmayın şunları

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    bu kadar beklemiyorsun 1aydır parça bekliyorum hala savunmayın şunları
    Ben savunma amacli soylemedim ama daha gecen gun cbr 250si icin 50 gundur parca bekleyen bir arkadas vardi. Birazda servisle alakali bence.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    pulsar
    bu olay benım basıma 2 kez geldi ikiside kuralkan kaynaklı o yüzden baya bi sinirlendim. servisin yapabileceği hiç bir sey yok çünkü jant kuralkandan gönderilmiyor adamın tahtadan teker çakacak hali yok Ekrem abi olmasa çekilcek kahrı yok bunların. 2010 da megelli almıştım 3 sene kullandım, adamların satışları malum. o kadar az satış yapmalarına rağmen istediğim parça en geç 2 gün içinde elimde oldu. dün ekrem abiyle konustuk yedek parça sorununu çözeceklerini söyledi, ekrem abi bu sözü söylediyse ileriki zamanlarda sorun kalmaz gibime geliyor.

Bu arada çinli amcalar bizim pulsarıda kopyalamış :D
    http://turkish.alibaba.com/product-gs/new-bajaj-pulsar-200ns-250cc-200cc-motorcycles-jd200s-6-1703635958.html

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    bu olay benım basıma 2 kez geldi ikiside kuralkan kaynaklı o yüzden baya bi sinirlendim. servisin yapabileceği hiç bir sey yok çünkü jant kuralkandan gönderilmiyor adamın tahtadan teker çakacak hali yok Ekrem abi olmasa çekilcek kahrı yok bunların. 2010 da megelli almıştım 3 sene kullandım, adamların satışları malum. o kadar az satış yapmalarına rağmen istediğim parça en geç 2 gün içinde elimde oldu. dün ekrem abiyle konustuk yedek parça sorununu çözeceklerini söyledi, ekrem abi bu sözü söylediyse ileriki zamanlarda sorun kalmaz gibime geliyor.

Bu arada çinli amcalar bizim pulsarıda kopyalamış :D
    http://turkish.alibaba.com/product-gs/new-bajaj-pulsar-200ns-250cc-200cc-motorcycles-jd200s-6-1703635958.html
    Umarim sorunun teZ zamanda cozulur.
    denizhan_ bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Değerli arkadaşlar;

Satış yapmak işin sadece bir ayağıdır ve başlangıçtır. Esas mesele satış sonrasını yönetebilmektir. Satış sonrasında başarılı olunamadıktan sonra ürünü satıyor olmanızın aslında pek de bir değeri yoktur. Bir çok marka bu handikap içinde boğulmaktadır.

• Ürün yedek parçasını uygun fiyata bol bulundurmak,
    • Servislerin konu hakkında yeterliliklerini sağlamak,
    • Serviste bekleme süresini en aza indirmek gibi temel adımları yeteri kadar sunamazsanız başarılı olunması mümkün değildir.

Bu konuda çok mesafe alındığını bilmenizi isterim. En iyisi olma gayretindeyiz. Tüm markaların bu konuda hangi durumda olduğunu bilen birisi olarak geldiğimiz yerden memnun olmakla beraber alınacak çok yolun olduğunu da biliyoruz.

2014 yılında ciddi manada Bajaj ürünleri satıldı. 125 servisimiz ile bu ürünlere destek veriyoruz. Bir örnek vermem gerekirse her Bajaj servisinin sabah işe başlarken yapmış olduğu ilk vazife an itibari ile serviste bekleyen ürün sayısı, hangi sebeple beklediğini sisteme rapor etmektir. Bizler de bunu anlık görebiliyoruz ve günlük aksiyonları alıyoruz.

Şu an itibari ile tüm Bajaj ürünlerimizden herhangi bir sebeple serviste bekleyen ürün sayısı 8’dir. Bunlar ile ilgili aksiyonlar da başlatılmıştır. Denizhan rumuzlu arkadaşımızın işlemi hafta başında halledilecektir. Niçin bu kadar beklediği ile ilgili de araştırması başlamıştır. Bazen nadir de olsa yanlış gelebilen yedek parça sebebi ile bekleme yaşanabiliyor. Her halukarda bu süre bizim tarafımızdan kontrol altında tutulmaktadır. Ama dediğim gibi Denizhan arkadaşımızın durumunu da özel olarak araştıracağım.

Bu önemli konunun siz değerli arkadaşlarımız tarafından bu şekilde bilinmesini istedim.

Selam ve saygılarımı sunuyorum…
    jackonbir, harung, tekoklava ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Cantayi shad sh 33 taktirdim baskada kaliteli bisey bulamadim yasadigim mahrumiyet bolgesdinde.coo

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    8 buçuk litre benzinle 215km gittim, bukadar yakması biraz benden kaynaklı ama yinede çok fazla geldi. Anlaşılan eve ekmek yerine pulsara benzin parasına çalışacaım.

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar;

Satış yapmak işin sadece bir ayağıdır ve başlangıçtır. Esas mesele satış sonrasını yönetebilmektir. Satış sonrasında başarılı olunamadıktan sonra ürünü satıyor olmanızın aslında pek de bir değeri yoktur. Bir çok marka bu handikap içinde boğulmaktadır.

• Ürün yedek parçasını uygun fiyata bol bulundurmak,
    • Servislerin konu hakkında yeterliliklerini sağlamak,
    • Serviste bekleme süresini en aza indirmek gibi temel adımları yeteri kadar sunamazsanız başarılı olunması mümkün değildir.

Bu konuda çok mesafe alındığını bilmenizi isterim. En iyisi olma gayretindeyiz. Tüm markaların bu konuda hangi durumda olduğunu bilen birisi olarak geldiğimiz yerden memnun olmakla beraber alınacak çok yolun olduğunu da biliyoruz.

2014 yılında ciddi manada Bajaj ürünleri satıldı. 125 servisimiz ile bu ürünlere destek veriyoruz. Bir örnek vermem gerekirse her Bajaj servisinin sabah işe başlarken yapmış olduğu ilk vazife an itibari ile serviste bekleyen ürün sayısı, hangi sebeple beklediğini sisteme rapor etmektir. Bizler de bunu anlık görebiliyoruz ve günlük aksiyonları alıyoruz.

Şu an itibari ile tüm Bajaj ürünlerimizden herhangi bir sebeple serviste bekleyen ürün sayısı 8’dir. Bunlar ile ilgili aksiyonlar da başlatılmıştır. Denizhan rumuzlu arkadaşımızın işlemi hafta başında halledilecektir. Niçin bu kadar beklediği ile ilgili de araştırması başlamıştır. Bazen nadir de olsa yanlış gelebilen yedek parça sebebi ile bekleme yaşanabiliyor. Her halukarda bu süre bizim tarafımızdan kontrol altında tutulmaktadır. Ama dediğim gibi Denizhan arkadaşımızın durumunu da özel olarak araştıracağım.

Bu önemli konunun siz değerli arkadaşlarımız tarafından bu şekilde bilinmesini istedim.

Selam ve saygılarımı sunuyorum…
    Ekrem Bey,
    10 yıla yakın farklı markalarda motor kullandım.Servisler gördüm.satıcılar gördüm. Sizi forumda yazılarınızdan takip ediyorum.
    Öncelikle şunu söylemek isterim ki;
    Tüm sıkıntıları cevaplamak üzere birebir dönüş yapmak. Büyük bir incelik.
    Sorunları çözme yönündeki çabalarınız, takdire değer.
    Farklılık yaratan uslubunuz, milletçe unuttuğumuz ve yılların yok ederek bir nebze bile kalmadığına inandığım nezaketiniz.
    Sırf siz olduğunuz için bu motor alınır.
    ahmetunuver, daewo ve co2fix bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 buçuk litre benzinle 215km gittim, bukadar yakması biraz benden kaynaklı ama yinede çok fazla geldi. Anlaşılan eve ekmek yerine pulsara benzin parasına çalışacaım.
    Ne kadar yakmasini bekliyordunuz?
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)