Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Asubayah,
    Test etmek istiyorsan Kuralkan'ın Tuzla'daki fabrikasına gidebilirsin.Bu manada ciddi çalışıyorlar.
    Ayrıca kuralkan'ın türkiye çapında test sürüşü etkinliğide olacakmış.Merak ediyorsan bu etkinlikler esnasında da test edebilirsin.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    • Direksiyon kilidi sadece sola çevrildiğinde devreye giriyor.Sağa çevirdiğinde direksiyon kitlemiyor.
    Vstrom kitleniyor da benim mi haberim yok

Dik oturma poziyonu uzun mesafelerde konforlu bir sürüş sağlıyor.
    Oturuş pozisyonu ve ayağın konumu o kadar da dik değil. Kullanmadım, canlı canlı görmedim ama resimler anlatıyor

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    Alıntı muntazam1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asubayah,
    Test etmek istiyorsan Kuralkan'ın Tuzla'daki fabrikasına gidebilirsin.Bu manada ciddi çalışıyorlar.
    Ayrıca kuralkan'ın türkiye çapında test sürüşü etkinliğide olacakmış.Merak ediyorsan bu etkinlikler esnasında da test edebilirsin.
    ben test etmek istiyorum demedim!
    bu motor daha piyasaya çıkmadı artı veya eksilerini neye istinaden paylaştınız anlayamadım?
    fabrika sahası içinde 500 metre test edilerek mi bu kanıya vardınız?

ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fakir ve yoksul ülke motoru diye bilirim kenya misir nijerya en cok satildigi ülkü

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Arkadaşlar makinenin ne zaman geleceği tam belli oldu mu takip eden varmı

Motosikleti
    Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar makinenin ne zaman geleceği tam belli oldu mu takip eden varmı
    Mayıs 15 de teslim ederiz dediler.
    Garip bunu beğendi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı muntazam1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç test sürüşü görmesek gerçekten okadar ciddi çalıştıklarına inanacaktım,,, Fab. içi 500m
    #sürenadam

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı ceymier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fakir ve yoksul ülke motoru diye bilirim kenya misir nijerya en cok satildigi ülkü
    okuma YAZMA oranıda çok düşükmüş bu ülkelerde...
    türkçe karater yok diyeceğim, ü nasıl olmuş.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mayıs 15 de teslim ederiz dediler.
    Bir yanlışın var 2-3 mayısta satışa başlanacağını yazıyorlar ama Urfa ya 15 gün sonra gelecekse bilemem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

Birinci partide gelen motor sayısı kısıtlymış, ben ilk partide alıyorum mayıs 2 de teslim edeceklerini söylüyorlar, Rebel punto, senin ki ikinci partiyse 25 mayıs galiba senin Urfa daki bayi ikinci partide sipari vermişse işin kötü

Motosikleti
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir yanlışın var 2-3 mayısta satışa başlanacağını yazıyorlar ama Urfa ya 15 gün sonra gelecekse bilemem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

Birinci partide gelen motor sayısı kısıtlymış, ben ilk partide alıyorum mayıs 2 de teslim edeceklerini söylüyorlar, Rebel punto, senin ki ikinci partiyse 25 mayıs galiba senin Urfa daki bayi ikinci partide sipari vermişse işin kötü
    Bana da ilk parti dedi. Hatta dün Ekrem Bey ler gelmiş Urfaya. Zaten 3 Pulsar gelecek. Bayinin söylediği: mayıs 15 gibi elinde olur. Hatta bayi ilk parti 7371 tl, sonra zam bekliyoruz felan dedi. Tabi beni gazlamak içinde söylemiş olabilir.

Bu arada Drift i 10 dakika önce sattım. Mt den motosiklet arayan varsa kaçırdı
    Garip ve agrasiwe bunu beğendiler.

Değerli arkadaşlar;

Kafa karıştırıcı bilgiler var görünüyor...

1. 2 mayıs tarihinden itibaren ilk ürünlerimiz bayilerimize sevk ediliyor. Ancak ilk parti ve ikinci parti kapanmış görünüyor. İlave tedarik planı devreye alındı. Kimseyi mağdur etmeyeceğiz, emin olabilirsiniz.

2. Üründe kesinlikle zam söz konusu değil. Piyasanın normal şartları devam ettiği müddetçe biz de aynı şekilde devam edeceğiz. Hatta fiyat garantili sipariş de alacağız.

Saygılarımla...

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar;

1. 2 mayıs tarihinden itibaren ilk ürünlerimiz bayilerimize sevk ediliyor. Ancak ilk parti ve ikinci parti kapanmış görünüyor. İlave tedarik planı devreye alındı. Kimseyi mağdur etmeyeceğiz, emin olabilirsiniz.

2. Üründe kesinlikle zam söz konusu değil. Piyasanın normal şartları devam ettiği müddetçe biz de aynı şekilde devam edeceğiz. Hatta fiyat garantili sipariş de alacağız.

Saygılarımla...
    piyasanın normal şartına göre hareket edeceksiniz eğer, ilk partiden sonra kesin 9000 e çıkar, muadillerinden honda bu aralar mt07 fiyatını zorluyor o bakımdan.

Motosikleti
    Tracer700
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piyasanın normal şartına göre hareket edeceksiniz eğer, ilk partiden sonra kesin 9000 e çıkar, muadillerinden honda bu aralar mt07 fiyatını zorluyor o bakımdan.
    sanırım ekrem bey dolarda fazlaca yükselişten bahsetti yalnız vade farksız taksitli satış bursada yok o yüzden ben beklemedeyim

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı orh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım ekrem bey dolarda fazlaca yükselişten bahsetti yalnız vade farksız taksitli satış bursada yok o yüzden ben beklemedeyim
    yok kardeş başka konuda bu konular konuşuldu, kendisi bajajın geldiğini piyasa fiyatlarının baz alındığı fiyatlandırma söyledi, yani dolar düştüğü zamanda çıktığı zamanda honda iki üç kere zam yaptı, ama bajaj henüz yapamadı çünkü piyasada motor yok, ama yazıyorum buraya geldikten sonra, tutulsun ayda bir zamı çakarlar
    orh, Garip, rebel_punto ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok kardeş başka konuda bu konular konuşuldu, kendisi bajajın geldiğini piyasa fiyatlarının baz alındığı fiyatlandırma söyledi, yani dolar düştüğü zamanda çıktığı zamanda honda iki üç kere zam yaptı, ama bajaj henüz yapamadı çünkü piyasada motor yok, ama yazıyorum buraya geldikten sonra, tutulsun ayda bir zamı çakarlar
    Hele bi tutsun, cakmazlar mı. Al sana honda amca: Cbr 250. Ilk alanlardanim, 8750 plaka teslim aldım, 2011 mayısta. Gerisini siz düşünün.
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar;

Saygılarımla...
    Ekrem Bey, 2 mayıs a birşey kalmadı. Pulsar ın üzerinde standart olarak neler var söyler misiniz. Koruma demiri, arkada 2. çamurluk, orta sehpa vs.

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    Avrupa ve Kuzey Amerika'da kendine pazar bulamamış bir markaya asla bulaşmam. siyasi, stratejik vs vs bilmemnesine bakmam. Çin malları bile bazıları var bajaj yok. nasıl dünyaya motor satıyorlarsa artık.

Motosikleti
    Alıntı imza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avrupa ve Kuzey Amerika'da kendine pazar bulamamış bir markaya asla bulaşmam. siyasi, stratejik vs vs bilmemnesine bakmam. Çin malları bile bazıları var bajaj yok. nasıl dünyaya motor satıyorlarsa artık.
    Neyse Ekrem ATA ya özelden yazayım bari, benim sorum 2. sayfada kaldı [COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:35 ----------

Hindistan da arkadaki ikinci çamurluk ve motor koruma demiri üzerinde standart görünüyor, galiba orta sehpa yok. Bizde de mi aynı şekilde olacak?

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Orta sehpa yedek parça olarak ne zaman gelir ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:30 ----------

En yakın rakibi 250cc içinde sym wolf nakit 10750tl. arada 3500 lira fark var çok iyi para bir motor parası
    ne alınır,
    discover 125, tvs wego, falan filen yedek motor alınabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:41 ----------

Ben alınca ilk iş olarak lastikleri değiştireceğim, şimdiden bakmaya başladım öne 120-90-17 arkayada 150-80-17 lastik takacağım aşağı yukarı 700-800 tl tutacak bu arada inwels marka alarm aldım, eski motorumdada kullanıyordum çok memnun kalmıştım satarken üzerinde gitti.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)